Sundabakki Sport WR + GK 1

Lørdag den 1. juni 2024

59 tilmeldte

Rytter Hest Tilmeldt
Julia Nokkvesdatter Ófelía frá Vakurstöðum GDB, T1
Lotta Kauhanen Brennir frá Efri-Fitjum 107 IS GDB
Stina Wallenbeck Gimli från Fjälastorp GDB, T1, GTO(R)
Inge-Petrine Bæk Ljoska fra Borgareyrum GDB, T1
Kristine B. Jørgensen Svenni frá Efri-Þverá T1, V1
Maija Hahlin Darri fra Hjardartuni T2
Troja Engström Bassi fra Hrisdal V1, T2
Linda Andrén Júlíus från Alfhem T1, V1
Sarah Hamilton-Widegren Villingur från Kval GDA
Sarah Hamilton-Widegren Von fra Sumarliðabæ 2 T1, GTO(L)
Selma Nilsson Dýri fra Stutteri Friis GDY-B, V1
Selma Nilsson Perla Dís från Skeppargården P2, GDY-A
Anna Forsman Kongur från Kåshässle GDB, GTO(R)
Anna Forsman Glodis från Kåshässle GDB, GTO(L)
Mats Andersson Flinkur fra Steinnesi GTO(L)
pernille blak Kristall fra Hákoti T1, V1
Karin Larsson Gorm från Smedjan GDB, T1
Hilda Pålsson Silfri frá Litlu-sandvík GDT, T1
Rebecka Fritzell Egill frá Tvennu T2
Ellen Andersson Jara frá Árbæjarhjáleigu II T1, V1
Lykke Pettersén Halla frá Leysingjastöðum II T2
Isabella Larsson Leó från Änghaga GDT, T1, V1
Nellie Niklasson Hvikur från Navåsen T2, V1
Astrid Tillström Atlas från Kärlek P2, PP1
Clara Ingmyr Fróði från Nybygget T1, V1
Clara Ingmyr Greifi frá Stokkseyri P2
Lona Sneve Orri från Ekåsgården F1
Majken Roström Atlas från Ödegärde T1, GTO(L), V1
Maija Hahlin Darri fra Hjardartuni T1, GTO(L)
Maija Hahlin Bressi fra Skridu GDB
Doris Nordling Eldur Frá Unnarholtí T1, GTO(R), V1
Lotta Norbart Kalmar frá Audsholtshjáleigu GDB
Nike Jakobsson Hólmi frá Torfunesi T2, F1, P2
Amanda Svensson Hilma från Fjälastorp GDA
Emma Magnusson Galdur frá Geitaskarði GDB, V1
Matilda Wallin Thór-Steinn frá Kjartansstöðum V1, T1
Anne Sjöholm Skildingur frá Bergi GDB, GTO(L)
Annie Kaighin Sómi frá Holtsmula 2 T1, V1
Iris Roström Arfur frá Steinskoti 1 F1, P2
Saga Brandt Snekkja Från Eline-Hof V1
Smilla Olsson Pokki fra Litla-Moshvoli GDT, T1
Sarah Rosenberg Asmussen Draumur fra Birkeskogen T1, V1
Clara Håkonsson Kolfaxi fra Lilleheden T1
Frederikke Bøgeblad larsen Kraftur fra Yggdrasil T1, F1
Linnéa Johannisson Prins-Rolex vom Vorsenzhof T1, V1
Lina Bengtsson Haraldur från Hultens gård GDA, P2
Johanna Peeker Dófri frá steinnesi GDB, GTO(L)
Göran Landberg Kiljan fra Varmadal T1, V1
Ann Lindgård Ljómi från Sundsberg P2, PP1
Esmeralda Fall Ask från Flottatjärn T1
Minna Gustavsson Sæta från Rosenlund T1
Sarah Snygg Blesa frá Hvítu Villunni T2, V1
Frida Kronholm Fríða från Ödegården GDY-B, GTO(L)
Michelle Edvall Karlsson Heiðmar frá Berglandi 1 GDK, GTO(R), V1, T1
Caroline Wehner Wall Melnir fra skovbogaard GDT, V1
Maria Rydlöv Hljomur från Brösarpsgården F1, P2
Josefine Berkeby Bruni fra Minni-Völlum GDA, PP1, GTO(L)
Josefine Berkeby Irpa frá Ólafsvöllum GDB, GTO(L)
Alexandra Pinkowska Fáfnir frá Övedskloster GDT