Sundabakki Sport WR + GK 2

Søndag den 2. juni 2024

48 tilmeldte

Rytter Hest Tilmeldt
Julia Nokkvesdatter Ófelía frá Vakurstöðum GDB, T1
Stina Wallenbeck Gimli från Fjälastorp GDB, T1, GTO(L)
ELIN TINDRA LINNEA VESTMAN Glóðar frá Borgareyrum GDB, GTO(L)
Inge-Petrine Bæk Ljoska fra Borgareyrum GDB
Kristine B. Jørgensen Svenni frá Efri-Þverá T1, V1
Maija Hahlin Darri fra Hjardartuni T2
Line Kaae Hansen Ydda fra Katulabo GDA, GTO(L)
Lotta Kauhanen Brennir frá Efri-Fitjum 107 IS GDB, GTO(L)
Troja Engström Bassi fra Hrisdal T2, V1
Linda Andrén Júlíus från Alfhem T1, V1
Selma Nilsson Dýri fra Stutteri friis GDY-B
Selma Nilsson Perla Dís från Skeppargården P2, GDY-A
Anna Forsman Kongur från Kåshässle GDB, GTO(L)
Anna Forsman Glodis från Kåshässle GDB, GTO(R)
Sarah Hamilton-Widegren Villingur fra Kval GDA, GTO(R)
Sarah Hamilton-Widegren Von frá Sumarliðabæ 2 T1, GTO(R)
pernille blak Kristall fra Hákoti T1, V1
Karin Larsson Gorm från Smedjan GDB
Hilda Pålsson Silfri frá litlu-sandvík GDT, T1
Ellen Andersson Jara frá Árbæjarhjáleigu II GDB, T1
Lykke Pettersén Halla frá Leysimgjastöðum II T2, V1
Isabella Larsson Leó från Änghaga GDT, T1, V1
Nellie Niklasson Hvikur från Navåsen T2, V1
Clara Ingmyr Fróði från Nybygget T1, V1
Clara Ingmyr Greifi frá Stokkseyri P2
Lona Sneve Orri från Ekåsgården F1, T2
majken Roström Atlas från Ödegärde T1, GTO(L), V1
Signe Abbes Háleggur från Milåsa F1
Mikaela Regnander Orka från Vollum GDB, GTO(L)
Doris Nordling Eldur frá Unnarholtí V1, T1, GTO(R)
Amanda Svensson Hilma från Fjälastorp GDA
Emma Magnusson Galdur frá Geitaskarði GDB, V1
Anne Sjöholm Skildingur frá Bergi GDB, GTO(L)
Rebecca Lejdström Vörður frá Vindási F1, GDA
Linea Ørndrup Hilmir vom Forstwald V1
Sarah Rosenberg Asmussen Draumur fra Birkeskogen T1, V1
Clara Håkonsson Kolfaxi fra Lilleheden T1
Beatrice Lindsten Chanel från Allemansängen GDT, T2
Beatrice Lindsten Mustang från Flottatjärn F1, PP1
Esmeralda Fall Ask från Flottatjärn T1
Sarah Snygg Blesa frá Hvítu Villunni T2, V1
Emilia Svensson-Stoltz Erla från Bröda GTO(R)
Michelle Edvall Karlsson Heiðmar frá Berglandi 1 GDK, T1, GTO(R), V1
Hanna Normann Güngerich Höfdi frá Raudalæk T2, V1
Hanna Normann Güngerich Liv fra Ågården T1, V1
Nike Jakobsson Hólmi frá Torfunesi T2, F1, P2
Josefine Berkeby Bruni fra Minni-Völlum GDA, PP1, F1, GTO(L)
Josefine Berkeby Irpa frá Ólafsvöllum GDB, GTO(L)