St. Hans-stevnet 2024 WR

20. - 23. juni 2024

120 tilmeldte

Rytter Hest Tilmeldt Forening
Mildrid Musdalslien Kolbakur frá Morastöðum T1.s, V1.s Sleipnir
Frøydis Musdalslien Kormákur frá Miðhrauni T2.u, V1.u Sleipnir
Saga Knutsen Eiriksdottir Ýmir frá Selfossi T1.j, V1.j Arvakur
Caroline Wangen Tandri fra Havnås V2.s(L), T2.s, T4.s(L) Jøkull
Hermann Gundersen Dimmalimm fra Midtlund F1.u, T2.u, PP1.u Hrani
Alvilde Sjølingstad Lilja fra Eklespannet T3.u(L), V2.u(R) Gladur
Bernt Severinsen Tígull fra Kleiva T1.s, V1.s Hrimnir
Gabrielle Severinsen Þórbjörn fra Havnås T1.s, V2.s(R), T3.s(L) Hrimnir
Trine Jonassen Nökkvi frá Áslandi T1.s, F1.s, P2.s, PP1.s Hrani
Ann-Mari Roll Backe Fákur fra Sigersberg T3.s(L), V2.s(L) Gandur
Iren Saxegård Haugan Stórhöfði frá Seljabrekku T3.s(R), T4.s(R), V2.s(R) Villingur
Julie Thorsbye Andersen Garpur frá Kjarri T1.u, F1.u, PP1.u, P2.u Hrimnir
Hege Thorsbye Andersen Brúsi fra Helledige T2.s Hrimnir
Hege Thorsbye Andersen Ás frá Strandarhöfði F1.s, T1.s, PP1.s Hrimnir
Selma Run Sigurdardottir Ekra fra Lian T3.u(R), V2.u(L) Hrani
Anja Aurenes Þoka fra Aurenes T3.s(L), F2.s(L), PP1.s Gladur
Maria Gjellestad Bosvik Tindur fra Jakobsgården T1.u, V1.u Villingur
Bjarne Fossan Valíant fra Fossan T2.s, F1.s, PP1.s Villingur
Dagne Berthelsen Gruszewski Gormur fra Tømmerby Kær T3.s(R), V2.s(L) Hugljufur
Dagne Berthelsen Gruszewski Depill fra Tømmerby Kær T3.s(R), V2.s(L) Hugljufur
Thea Bjerkhaug Kátur frá Langholtsparti T3.u(R), V2.u(L) Hrani
Nina Aanestad Perla fra Hølebygdå F2.s(L), P2.s, P1.s, PP1.s Isafold
Janette Vagle Gusti fra Dynum T3.s(R), V2.s(R) Isafold
Malene Haugedal Víðar frá Eystra-Súlunesi I T3.s(R), V2.s(R) Hørdur
Magni Asmundsson Penni fra Lunde T3.s(L), V2.s(L) Faxi
Hege Valand Klettur frá Borgarholti P2.s, P1.s, PP1.s Saga
Elise Lundhaug Grímur fra Gavnholt T1.s, F1.s, PP1.s Hrimnir
Elise Lundhaug Piltur vom Kronshof V1.s Hrimnir
Martijn David Radíus frá Sólheimum T3.s(L) Gandur
Vilde Magnussen Gústaf fra Nedre Sveen T3.u(R), F2.u(L), PP1.u, P2.u Hrani
Ella Oxaas-Egge Hrafnkatla fra Nyberg T8.b(L), V5.b(R) Gladur
Mette Nielsen Brimir frá Sunnuhvoli T3.s(L), V2.s(L) Gandur
Luisa Husby Sem Bakkus fra Grundet Hus T1.u, V1.u Gustur
Tuva Borg Þórir frá Saurbæ T3.u(L), F2.u(R) Arvakur
Hanne Jansen Vinda fra Thorrud T4.s(R), F2.s(L), V2.s(R) Sleipnir
Andre Ziemann Farsæll fra Midtlund T2.s, F1.s, PP1.s Sleipnir
Kristin Hauge Svarti Svanurinn frá Þorlákshöfn F2.s(L), P2.s, PP1.s Gandur
Karoline Elvebakk Dalvar fra Utgard T3.s(L), V2.s(R) Hrani
Sigrid Sjølingstad Patrekur frá Hafsteinsstöðum T3.u(R), F2.u(L), PP1.u Gladur
Helena Johannessen Argur fra Gavnholt F2.s(R), P2.s, P1.s, PP1.s Hrani
Anne Fløtaker Náttar fra Slippen T2.s, V1.s Gandur
Ingrid Tryti Kóróna fra Midgaard T4.s(L), T3.s(L), V2.s(L) Hrimnir
Ingrid Tryti Sjóður fra Kollinggaard T3.s(R), F2.s(R), P2.s, P1.s Hrimnir
Andreas Juelsen Yrja fra Frøberg T1.s, V1.s Arvakur
Malin Bosvik Gimli frá Torfabæ T1.u, V1.u Villingur
Malin Bosvik Snotur fra Lian T2.u, F1.u, PP1.u, P2.u Villingur
Gabrielle Severinsen Dímon fra Havnås F1.s, F2.s(L), PP1.s Hrimnir
Katrine Jåvold Svantesen Stjarna frá Árheimum T3.s(R), F2.s(L), PP1.s, P2.s Hrani
Kristian Oaland Sölvi frá Finnastöðum T3.s(L), V2.s(R) Villingur
Helene Tschudi Tinglum Arion fra Jakobsgården T3.s(R), F2.s(L), V2.s(L) Jøkull
Mona Fjeld Hnjúkur frá Minni-Reykjum T1.s, F1.s, PP1.s Hrimnir
Camilla Mood Havig Sædís fra Vassåsen T4.s(R), F2.s(L), PP1.s, P2.s Sleipnir
Camilla Mood Havig Dropi fra Vassåsen T1.s, V1.s Sleipnir
Andreas Lie Sørensen Djásn frá Arnbjörgum T1.j, V1.j Arvakur
Emma Laukus-Bronsta Glóey fra Kjekstad T3.u(L), V2.u(R) Hrani
Trond Obrestad Bára fra Sigersberg T3.s(R) Isafold
Mildrid Musdalslien Blakkur fra Enighed T1.s, V1.s Sleipnir
Karoline Moe Pettersen Örk frá Skör T1.u, F2.u(R) Fakur
Julie Linnea Aaby Engilfari fra Vassåsen T3.u(L), F2.u(R), P2.u, PP1.u Gandur
Sekine Brewster Meistari från Lindarbakka T1.u, V1.u Villingur
Ann Kristin Johansen Tangó fra Bråta T3.s(R), V2.s(R) Røkkvi
Rena Gustavson Þór fra Vestbø F2.u(R), P2.u, PP1.u Saga
Lona Sneve Orri från Ekåsgården T2.s, F1.s, P2.s, PP1.s Saga
Nila Follaug Claussen Halastjarna fra Lian T3.j(R), V2.j(L) Fakur
Aida Bu Lofstad Djass fra Røysland T1.u, V1.u Arvakur
Lene Thorud Laxnes frá Lambanesi T2.s, F1.s, P2.s, PP1.s Hørdur
Margrethe Staupe-Våge Rimmugýgur frá Reykjavík T1.j, V1.j Faxi
Ulrikke Tansø Stáli fra Fossanmoen T4.s(R), F2.s(R) Røkkvi
Idunn Marie Pedersen Birkir fra Fossan T3.s(R), F2.s(L), P2.s, PP1.s Villingur
Kristina Eike Kolfaxi fra Kringeland V1.j Faxi
Ina Cecilie Riis Alvar fra Bråta T1.s, V1.s Røkkvi
Marte Sætre Þór frá Tvennu T3.s(L), V2.s(L) Stormur
Lisa Bjørnstad Hugur frá Þúfum T2.j, F1.j, P2.j, PP1.j Sleipnir
Lise Myhre-Bergli KK frá Grenstanga T3.s(R), F1.s, F2.s(L), PP1.s Jøkull
Carina Gliddi Ess fra Kringeland T3.s(L), V2.s(R) Hrani
Marie Løvenskiold Meitningur fra Yggdrasil T3.s(L), F2.s(L), PP1.s Gandur
Nathalie berås Hansen Kolka fra Kringeland T3.u(R), V2.u(L) Gladur
Kristina Madsen Gaukur frá Strönd T3.s(R), F2.s(L), P2.s, PP1.s Røkkvi
Amanda Norheim Bakke Snarfari fra Vestre Eskedal T4.u(L), F2.u(L) Stormur
Malene Livollen Kraftur fra Teland T3.u(R), V2.u(L) Hrani
Silja Stefánsdottir Magni fra Kvalen T1.u, V1.u Gladur
Martine Finstad Hansen Akkur fra Jakobsgården T3.u(R), T4.u(R), V2.u(L) Gandur
Sofie Fidje Hansen Fengur fra Kolbeingarden T4.j(L), V2.j(L) Gandur
Mina Fidje Hansen Maríus frá Húsavík T4.u(R), V2.u(L) Gandur
Hermine Oline Gude Karlsen Ákafi frá Birkiey T2.j, F1.j, PP1.j Arvakur
Viktoria Christense Skarstein Aldur fra Folkenborg T3.s(L), V2.s(R) Hrani
Viktoria Christense Skarstein Litningur frá Möðrufelli F2.s(L), P2.s, P1.s, PP1.s Hrani
Edda Hagelund Jarpur fra Fossanmoen T3.j(L), V2.j(L) Sleipnir
Emma Skårbø Hlýri fra Elvahøj T1.u, F1.u, PP1.u Hekla
Caroline Gleditsch Holstad Loftur fra Lian T2.s, V1.s Sleipnir
Caroline Gleditsch Holstad Röskur frá Íbishóli T4.s(R), F2.s(R), PP1.s Sleipnir
Maren Øyo Abel fra Røysland T2.s, F1.s, P2.s, PP1.s Sleipnir
Thea Oxaas-Egge Lina fra Myrvangen T1.j, F1.j, PP1.j Gladur
Emma Bye Alsberg Sigurrós fra Bergkåsa T3.u(R), V2.u(L) Hørdur
Liv Runa Sigtryggsdottir Milljón fra Bergkåsa T1.s, V1.s Hørdur
Liv Runa Sigtryggsdottir Baltasar frá Strandarhjáleigu P2.s, P1.s, PP1.s Hørdur
Herman Gundersen Vésteinn frá Bakkakoti T1.u, F1.u, F2.u(R), PP1.u Hrani
Maren Brandal Bónus frá Bjarnanesi T3.s(R), F2.s(R) Gladur
Kristoffer Bjørke Yrsa frá Tvennu T1.s, V1.s Hrani
Sunniva Halvorsen Sváfnir frá Varmalandi T1.s, V1.s Fakur
Maren Brandsgård Skaug Aþena fra Skogly T2.u, V1.u Arvakur
Malin Brandsgård Skaug Humall frá Langholtsparti T2.u, F1.u, PP1.u Arvakur
Alice Brandsgård Skaug Silfri frá Mið-Fossum T1.j, F1.j, P2.j, PP1.j Arvakur
Gunnlaugur Bjarnason Álfadís fra Kolneset F1.s, PP1.s Saga
Gunnlaugur Bjarnason Bylgja frá Blesastöðum 2A F1.s Saga
Elisabet Strøm Surtla fra Kolneset T1.j, V1.j Faxi
Sverre Strøm Tindra fra Brekkeneset T1.u, V1.u Faxi
Steinar Clausen Kolnes Elvar fra Skarstad T1.s, V1.s Faxi
Steinar Clausen Kolnes Sesar fra Skarstad T1.s, V1.s Faxi
Steinar Clausen Kolnes Stella fra Kolneset T3.s(R), V2.s(L) Faxi
Liv Krogh Trója fra Havnås T1.j, T2.j, V1.j Gandur
Marthe Skjæveland Elja frá Blesastöðum 2A F2.s(R) Saga
Steinar Clausen Kolnes Strókur fra Fossan T4.s(R), F2.s(L), P2.s, PP1.s Faxi
Tiril Sømoe Huglen Tinna fra Kolneset T3.u(L), F2.u(R), P2.u, PP1.u Faxi
Marie Fjeld Egilsdottir Fura frá Minni-Reykjum T3.s(R), V2.s(R) Hrimnir
Kasper Martinsen Herjann frá Syðri-Völlum T3.s(R), V2.s(L) Sleipnir
Kasper Martinsen Rósalín fra Vassåsen T4.s(R), V2.s(R) Sleipnir
Cecelia Eide Hansen Hrimfaxi fra Valand V2.u(L), T3.u(R) Faxi
Liv Runa Sigtryggsdottir Framsýn fra Bergkåsa T3.s(R), F2.s(R), PP1.s Hørdur
Tor Berget Gorgeir frá Gunnarsstöðum I T3.s(R), F2.s(R) Gladur