Rytter Hest Klasser By
Marie Louise Nyseth Leiknir fra Tresfjord T.3.s(H), V2.s(H)
Magdalene Storsveen Geisli fra Sigersberg T.3.s(H), V2.s(H)
Johanna Nicklasson Svipur från Gröna Gången T.3.s(V), V2.s(H)
Kristin Tjernshaugen Bangsi fra Snartland T7.s(H), V5.s(H)
Ane Jørgensborg Hørdur fra Nerbåen T7.b(H), V5.b(H)
Tina Valler Alfstad Andvari fra Kvistum T7.b(V), V5.b(H)
Tina Oppen Frar fra Vestri-Leirargørdum T1.s, V1.s
Cathrin Frigård Kraftur frá Ólafsbergi T.3.s(H), F2.s(V)
Tove Evensen Harpa fra Brenno T7.s(H), V5.s(H)
Ida Berger Gellir fra Glæsibæ II T.3.s(V), V2.s(H)
Dina Løkken Karolina fra Feti T7.b(V), V5.b(V)
Mariann Martinsson Prinsessa fra Steens Heia T.3.s(V), V2.s(V)
Kate Anita Østborg Birkir fra jalund T7.s(H), V5.u(H)
Mathilde Rosenvinge Høyem Blakkur fra Brenno T.4.s(V), F2.s(V)
Tonje Sørbråten Dimma T7.s(V), V5.s(H)
Tonje Sørbråten Bara T7.s(V), V5.s(H)
Monica Sæther Tigull fra stall velund T7.s(V), V5.s(V)
Camilla Sander Heidar f stall Kjersem T7.s(H)
Mathilde Kvernland Baldur frá Ytri-Skógum T.4.s(H), V2.s(H)
Maren Stumlien Ára fra Bråten T7.s(V), V5.s(V)
Marte Sveen Kóngur fra Innvik Gård T7.s(H), V5.s(H)
Isis den Ouden Sleipnir T7.b(H), V5.b(H)
Stine Maanum Galgum Hròkur fra Maanum V2.s(V)
Liv-Norunn Holo Rembrandt fra Åsvin T.3.s(H), V2.s(H)
Madeleine Skjærstad Funi fra Korsbakken T.3.s(H), V2.s(V)
Agnes Holen Eva fra Synnes T7.b(V), V5.b(V)
Ada Kristense Brænden Stubberud Hugur fra Brenno T7.b(H), V5.b(H)
Marit Nordal Fliflet Reykyr frá Sigríđarstöđum T.3.s(V), V2.s(H)
Marte Behrns Rasmussen Lukka fra Brenno T7.b(H), V5.b(H)
Heidi Behrns Hekla fra Brenno T7.s(H), V5.s(H)
Nina Berglund Ringerud Freyr fra Skog T.3.s(H), V2.s(V)
Rianne Vaagland Ari fra Flaten T7.s(H), V5.s(V)
Tine Johansen Jökull frá Svalbarðseyri T1.s, V1.s(H)
Inga Sparstad Nordbotten Luna fra Neri T7.s(V), V5.s(V)
Caroline Nerbø skrida fra horni T.3.s(H), V2.s(V)
Stina Bjurgren Aaseth Tindra fra Sigersberg T7.s(V), V5.s(V)
Monica Overvik Karta fra Skarholt T7.s(V), V5.s(V)
Siri Standal Heidir fra Nerbåen T.3.s(H), V2.s(H)
Kristin Lund Vang Bakken Erpur fra Storengen T7.s(V), V5.s(V)
Annie Haavemoen Drifa fra Skaney T.3.s(V), V2.s(V)
Annie Haavemoen Sirius fra Haavemoen T7.s(H), V5.s(V)
Annie Haavemoen Engilsol fra Vassåsen T7.s(V), V5.s(V)
Johann Aamodt Ragnhildur fra Stall Haraldseid T7.s(H), V5.s(H)
Erle Johnson Fiðrildi frá Jór T.3.u(V), V2.u(H)
Celina Jahr Birk fra Brenno T7.j(H), V5.j(H)
Emma Olden Ørn fra Brenno T7.j(H), V5.j(H)
Anne Grini Snorri frá Brekku T.3.s(H), V2.s(V)
Anne Kirketeig Þjarkur fra Skeidsvoll T7.s(V), V5.s(V)
Kristin Hauge Safir fra Kjartansstadir T1.s, V1.s
Anne Kirketeig Glampi fra Skiftestad T.4.s(V), V5.s(H)

27. maj 2018

Fengurs åpne klubbmesterskap 2018

Tilmeldingsfrist: 20-05-2018, kl. 23:59

50 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.