Klasse Navn Firma
Veltrænede Lars Houmøller
Motionister Lone Petersen Absalon Resources
Motionister Flemming Nørskov SRI Sign Solution A/S
Veltrænede Gert Bo Kristensen Team Motion
Veltrænede Gitte Lønne Team Motion
Motionister Helle Loklindt Jyske Bank
Motionister Kim Stage Team Motion
Veltrænede Kirstine Bonde Sørensen Martinsen
Veltrænede karsten buhl Team Motion
Ekstreme Jørgen Larsen
Motionister Jesper Nørgaard
Motionister Lone Klint Scandinavian Auto Logistics A/S
Motionister Bjarke Klint
Veltrænede Kim Mechlembourg Pedersen Vestfrost Solutions A/S
Motionister Dennis Nielsen Vestfrost Solutions A/S
Motionister Poul Malik Vestfrost Solutions A/S
Ekstreme Lasse Bech Vestfrost Solutions A/S
Motionister Laurits Tørnæs Vestfrost Solutions A/S
Motionister Ulla Tørnæs Vestfrost Solutions A/S
Veltrænede Anders Larsen Vestfrost Solutions A/S
Motionister Bent Nielsen Vestfrost Solutions A/S
Motionister Ingird Sig Vestfrost Solutions A/S
Veltrænede Britt Ølgaard Vestfrost Solutions A/S
Ekstreme Per Nygaard Hansen Vestfrost Solutions A/S
Motionister Poul Erik Henningsen Vestfrost Solutions A/S
Motionister Steven Sommers SRI Sign Solution A/S
Motionister Reserveret . SRI Sign Solution A/S
Motionister Anders Kronborg .
Motionister Emma Nørskov SRI Sign Solution A/S
Ekstreme Pelle Bech Vestfrost Solutions a/s
Ekstreme Karsten Aagaard TripleNine
Ekstreme Anders Gorritsen TripleNine Amba
Ekstreme Bjarne Frederiksen TripleNine Amba
Ekstreme Henrik Sørensen TripleNine
Ekstreme Kenneth Storbank TripleNine
Ekstreme Christian Thomsen TripleNine
Veltrænede Claus Streit
Veltrænede Peter Guldager Team Gorm
Veltrænede Susanne Bruun Hansen
Veltrænede søren toft
Motionister Louise Stennevad
Motionister Christina Schultz Jørgensen Tommy Jørgensen VVS
Motionister Poul Jørgensen Tommy Jørgensen VVS
Motionister Bent Birger Wolf Team Motion
Veltrænede Søren Kaspersen Team Motion
Veltrænede Karsten Laursen STEP
Veltrænede John Thiim Team Motion
Veltrænede Susanne Hjort Knudsen
Veltrænede Tommy Knudsen
Veltrænede Frede Irmann Team Motion
Veltrænede Poul Theils Flensted A/S
Veltrænede Susanne Theils SE
Motionister Sigurd Blöndal
Veltrænede Dennis Pedersen Team Motion
Motionister Tina Larsen
Motionister Jimmy Larsen
Ekstreme PAULI MAGNUSSEN EFI ESBJERG

30. august - 1. september 2019

Team Motion Turen 2019

Tilmeldingsfrist: 15-08-2019, kl. 20:00

57 tilmeldte, 73 ledige pladser

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.