Distance Starttid Navn Klub/sponsor
180 km 0803 Brian Mikkelsen Ølsted cykelmotion
62 km 1103 Bodil Henningsen Team Oscar
62 km 1103 Kim Hansen Team Oscar
44 km MTB 1030 Helle Sørensen Billund Cykel Motion
125 km 0903 Lone Hørup Trvj2019
44 km MTB 1030 Ulrik Wulf Nielsen BICM
125 km 0903 Lasse Wolff Trvj2019
44 km MTB 1030 Per Uldal Mtb grindsted sygehus
125 km 0903 Peter Lauritzen Trvj2019
180 km 0800 Thomas Due Nielsen Cykling Odense
125 km 0900 Christoffer Jensen Trvj2019
125 km 0903 Jane Mølgaard Christensen TRV18
125 km 0903 Lars mølgaard Christensen Team Vestjylland rynkeby 2017
125 km 0903 Tom Loose RG Uni Hamburg
125 km 0903 Jimmi Rud Jensen Team Ruud
125 km 0903 Martin Terp Team Ruud
125 km 0903 Claus Uldall Orbesen Team Ruud
125 km 0900 Mogens Werge Trvj2019
44 km MTB 1030 Pia Kahl Christensen Mtb grindsted sygehus
125 km 0900 Jan Steen Trvj2019
180 km 0803 Henrik Alleslev Ølsted Cykelmotion
125 km 0900 Morten Jepsen Trvj2019
125 km 0900 Kent Damgaard Trvj2019
100 km 1000 Bjarke Dahl
125 km 0900 Anders Larsen Trvj2019
62 km 1100 Simon Agergaard Martinsen Revision
62 km 1100 Louise Hede Jensen Martinsen Revision
62 km 1100 Gitte Jensen Martinsen Revision
62 km 1100 Leif Agergaard Martinsen Revision
125 km 0900 Lau Rasmussen Team CC 07.07.2019
125 km 0900 Keld Andersen Team CC 07.07.2019
180 km 0803 Bjarne Byskov Kjellerup Cykelklub
125 km 0903 Bent Thomassen Team Dværg
125 km 0903 Søren Isaksen Team Dværg
125 km 0903 Jesper Rasmussen Team Dværg
125 km 0903 Kim Thomassen Team Dværg
125 km 0903 Ole Pedersen Team Dværg
125 km 0903 Jørgen Mosbæk Team Dværg
125 km 0900 Carsten Andersen Hovedgård
44 km MTB 1030 jannie Søgaard
44 km MTB 1033 Maibrit Kongshaug Team Hundehaar
44 km MTB 1033 Mads Kongshaug Team Hundehaar
44 km MTB 1030 Finn Jørrald BICM
44 km MTB 1030 Stig Blicher Billund Cykelmotion
180 km 0803 Jan Buhl Nielsen BICM
62 km 1100 Helge Lauridsen De 3 Generationer
62 km 1100 Kenneth Lauridsen De 3 Generationer
62 km 1100 Mathias Østergaard Johnsen De 3 Generationer
62 km 1100 Alexander Østergaard Johnsen De 3 Generationer
62 km 1100 Peter Røjbæk
100 km 1000 Ole Karstoft Lund Pantanis Sønner og Døtre
100 km 1000 Helle Jørgensen Pantanis Sønner og Døtre
100 km 1000 Jøgen Jørgensen Pantanis Sønner og Døtre
125 km 0903 Christian Jensen De 5
125 km 0903 Andreas Fristoft De 5
125 km 0903 Laila Fristoft De 5
125 km 0903 Finn Sommerlund De 5
125 km 0903 Lene Sommerlund De 5
125 km 0903 Torkild Christensen Brande Motion
44 km MTB 1030 Finn Christensen GarageShoppen
62 km 1103 flemming lysdal Sammenholdet
180 km 0803 Mikael Rasmussen
125 km 0903 Flemming Lysgaard
100 km 1000 Jacob Bek
180 km 0803 Bjarne Nielsen HAGI
180 km 0803 Brian Jessing Tjæreborg Cycling
44 km MTB 1030 Lisbeth Thomsen Fredensgade
44 km MTB 1030 Kaare Larsen Fredensgade
180 km 0803 Allan Kamper Tjæreborg Cycling
180 km 0803 Brian Riis
100 km 1000 Johnny Roosevelt Tjæreborg Cycling / DBR
100 km 1000 Bo Schjermer
100 km 1000 Simone Dahl
180 km 0800 Kim Lindkvist Hansen nørre åby
180 km 0800 Kim Løvig Vildbjerg Motion
180 km 0800 Peter Nørby
125 km 0900 Brian Siig Thomsen Team Rynkeby Vestjylland 2018
125 km 0903 Børge Jensen GCM
125 km 0903 Susanne Kjergård Kristensen GCM
125 km 0903 Eskild Ladefoged Pedersen G C M
125 km 0903 Birgit Pedersen Pedersen
44 km MTB 1030 Kaj Grene Kolding MTB
180 km 0803 Jens Borrisholt
180 km 0800 Jens Mogensen Team Nordfyn Veflinge
125 km 0903 Johnny Larsen Team Nordfyn Veflinge
125 km 0903 Michael Trolle Team Nordfyn Veflinge
125 km 0903 Jim Hansen Team Nordfyn Veflinge
125 km 0903 Mogens Rosenkilde Team Nordfyn Veflinge
125 km 0903 Lars Petterson Team Nordfyn Veflinge
125 km 0903 Brian Knudsen Team Nordfyn Veflinge
125 km 0900 Stig Petersen Trvj2019
100 km 1003 Gunhild Brinch Lihn Team Giv Håb Trekanten 2018
100 km 1003 Lene Kræmer Team Giv Håb Trekanten 2019
100 km 1003 Hans Brasch Team Giv Håb Trekanten 2019
125 km 0903 Inger Munk Nielsen Team Giv Håb Trekanten 2019
125 km 0903 Poul Tolstrup Nielsen Team Giv Håb Trekanten 2019
180 km 0806 Helle Dahl-Hansen Hedensted Cykelklub
180 km 0806 Jes Lundby Christiansfeld cykelmotion
180 km 0806 Niels Olsen Christiansfeld cykelmotion
180 km 0806 Klavs Knudsen Christiansfeld cykelmotion
180 km 0806 Helle Sørensen Hedensted Cykelklub
180 km 0800 Morten Lyngsø
125 km 0903 Gitte Rahbek BICM
180 km 0803 Henning Johansen Grindsted cykel motion
125 km 0903 Vita Petersen GCM
180 km 0803 Henning Hansen Grindsted Cykel Motion
180 km 0803 Gert Schønning Gcm
180 km 0803 Pia Kjelgaard GCM
44 km MTB 1030 John Hansen
44 km MTB 1030 Brian Valdemar Høyer Olesen
125 km 0906 Britta Kristensen Hermans tours
125 km 0906 Ulrik Aunskjær Hermans tours
125 km 0900 michael bitsch kjellerup cykleklub
180 km 0803 Peter K. Hansen Gcm
180 km 0803 René Gaarde Vahlberg Grindsted Cykel Motion
44 km MTB 1030 NO Nielsen
62 km 1100 Hanne Grue Billund Cykel Motion
62 km 1100 Lars Bjerning Læborg Bikers
125 km 0903 Jonna Johansen GCM
125 km 0906 erik pedersen
180 km 0803 Gert Laursen Grindsted cykel motion
125 km 0900 Karen Maria Elsted Hansen Trvj2019
62 km 1100 Bjarne Broch
125 km 0903 Susanne Theils De 5
125 km 0903 Poul Theils De 5
180 km 0803 Peder Bjerregaard Hansen Grindsted Cykel Motion
62 km 1100 Finn -- Læborg Bikers
62 km 1100 Johannes Andersen Læborg Bikers
62 km 1100 Michael Andersen Læborg Bikers
62 km 1100 Brian Kodal Hansen Læborg Bikers
125 km 0906 Chefens Hold Bo Kruse Chefens hold
125 km 0906 Chefens Hold Bjarne Sørensen Chefens hold
125 km 0906 Lars Christiansen Chefens hold
44 km MTB 1030 Poul Buch Batteribilen.info
62 km 1100 søren Pedersen
125 km 0906 Arne Ankersen RKCC Team CCS - Aabenraa
100 km 1003 Martin Olander Andersen Cykelvasken Odense
44 km MTB 1030 Dorthe Sørensen ingen
125 km 0900 Dennis Falkenhøj Trvj2019
125 km 0903 Ulla Ritter Trvj2019
180 km 0803 Find Poulsen Grindsted Cykelmotion
180 km 0803 Michael Larsen GCM
180 km 0800 Roberto Vesperini Gråsten Cykelklub
180 km 0800 Kjeld Jacobsen Gråsten Cykelklub
125 km 0906 Susanne Vesperini Gråsten Cykelklub
125 km 0906 Kim Gottlieb Gråsten Cykelklub
62 km 1100 Carsten Kindberg Gråsten Cykelklub
62 km 1100 John Gade
44 km MTB 1033 Michael Daniel Egsgaard Le fysioterapi
125 km 0900 Thomas Christensen Trvj2019
125 km 0906 Bjarne Thisgaard Team Giv Håb
125 km 0906 Annemarie Nordhejm
44 km MTB 1033 Uffe Bredahl
125 km 0906 Mogens Beck Team CCS Aabenraa
100 km 1003 Karl Duus Nielsen Team Giv Håb Trekanten 2019
180 km 0803 Simon Jul Raben
100 km 1003 Dorte Arienne melskens Radik Team Giv Håb Trekanten 2019
44 km MTB 1030 Per Pedersen
44 km MTB 1030 Jan Pedersen
44 km MTB 1030 Anne Birgitte Jessen
180 km 0800 Henning Jacobsen
44 km MTB 1030 Jørn Jensen MTB Grindsted sygehus
44 km MTB 1030 Vaidas Gaurilka
125 km 0900 Jacob Friis Madsen Trvj2019
125 km 0906 Brian Anderberg
100 km 1003 Jakob Lund
125 km 0900 Leif Skovhus Trvj2019
180 km 0803 Ole Martinussen Brande motion
180 km 0800 Jesper Riisgaard Brande Motion
180 km 0803 madsen per skov
180 km 0803 Erik Ellehammer Nielsen Brande Motion
100 km 1000 Kjeld Johannsen
62 km 1103 Michael Mikkelsen Filskov cykelklub
44 km MTB 1030 Winnie Holm Kruse
62 km 1103 Mette Mikkelsen Filskov cykelklub
62 km 1103 Mads Østergaard
62 km 1103 jette Østergaard
62 km 1103 Henrik Hansen
44 km MTB 1030 Sport24 Grindsted Finn Laursen Sport24 Grindsted
44 km MTB 1030 Sport24 Grindsted Kim Pagh Sport24 Grindsted
44 km MTB 1030 Sport24 Grindsted Hans Ebbesen Sport24 Grindsted
44 km MTB 1030 Sport24 Grindsted Jens Thrane Sport24 Grindsted
44 km MTB 1030 Sport24 Grindsted Joachim Hansen Sport24 Grindsted
44 km MTB 1030 Sport24 Grindsted Henrik Kirkegaard Sport24 Grindsted
180 km 0803 michael Thaarup
180 km 0803 Ole Andreaen
125 km 0906 Dennis Nielsen GCM
100 km 1003 John Aadal Nielsen Team giv håb
180 km 0803 Mogens Gram Grindsted Cykel Motion
44 km MTB 1030 Egon Madsen Kibæk IF MTB
44 km MTB 1030 Lars Mikkelsen Kibæk IF MTB
44 km MTB 1030 Johnny Sand Frandsen Kibæk IF MTB
180 km 0806 Palle Brorsen
180 km 0800 Anders Witt AWRK
180 km 0800 Regnar Knudsen AWRK
125 km 0909 John Madsen Team Giv Håb Sydjylland
125 km 0909 Tina Madsen Team Giv Håb Sydjylland
44 km MTB 1033 Michael Bach Nielsen
125 km 0900 Bo Klitten Kjærgaard Trvj2019
44 km MTB 1033 Kurt jessen
100 km 1003 Klaus Skov Team Giv Håb Trekanten 2019
100 km 1000 Knud Borup Nielsen Brande Motion
44 km MTB 1030 Mette Thisgaard Gram M&M
44 km MTB 1030 Kamilla Albertsen M&M
44 km MTB 1030 Henrik Risager
44 km MTB 1030 Jan Madsen
180 km 0803 Aage Nielsen Brande Motion
125 km 0906 Lene Toft Team Giv Håb
125 km 0906 Jens Sønderkjær Skjern Cykleklub
125 km 0900 Jesper Knudsen Trvj2019
180 km 0800 Bent Pedersen Ølgod cykel motion
125 km 0900 Thomas Søndergaard Larsen Kjellerup Cykelklub
125 km 0900 Jesper Jacobsen Gråsten Cykelklub
180 km 0803 Anette Møller Sørensen GCM
62 km 1103 Frederik Østergaard Mikkelsen Filskov ck
62 km 1103 Martin Larsen Filskov ck

4. maj 2019

Sydbank Stjernetour de Grindsted

Tilmeldingsfrist: 03-05-2019, kl. 20:00

216 tilmeldte, 1009 ledige pladser

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.