Distance Starttid Startnr Navn Klub/sponsor
125 km 0921 1 Brian Mikkelsen Ølsted cykelmotion
62 km 1103 501 Bodil Henningsen Team Oscar
62 km 1103 502 Kim Hansen Team Oscar
44 km MTB 1030 801 Helle Sørensen Billund Cykel Motion
125 km 0903 1201 Lone Hørup Trvj2019
44 km MTB 1030 802 Ulrik Wulf Nielsen BICM
125 km 0903 1202 Lasse Wolff Trvj2019
44 km MTB 1030 803 Per Uldal Mtb grindsted sygehus
125 km 0903 1203 Peter Lauritzen Trvj2019
180 km 0800 2 Thomas Due Nielsen Cykling Odense
125 km 0900 1204 Christoffer Jensen Trvj2019
125 km 0903 1205 Jane Mølgaard Christensen TRV18
125 km 0903 1206 Lars Mølgaard Christensen Team Vestjylland rynkeby 2017
125 km 0903 1207 Tom Loose RG Uni Hamburg
125 km 0903 1208 Jimmi Rud Jensen Team Ruud
125 km 0903 1209 Martin Terp Team Ruud
125 km 0903 1210 Claus Uldall Orbesen Team Ruud
125 km 0900 1211 Mogens Werge Trvj2019
44 km MTB 1030 804 Pia Kahl Christensen Mtb grindsted sygehus
125 km 0900 1212 Jan Steen Trvj2019
125 km 0921 3 Henrik Alleslev Ølsted Cykelmotion
125 km 0900 1213 Morten Jepsen Trvj2019
125 km 0900 1214 Kent Damgaard Trvj2019
100 km 1000 301 Bjarke Dahl
125 km 0900 1215 Anders Larsen Trvj2019
62 km 1100 503 Simon Agergaard Martinsen Revision
62 km 1100 504 Louise Hede Jensen Martinsen Revision
62 km 1100 505 Gitte Jensen Martinsen Revision
62 km 1100 506 Leif Agergaard Martinsen Revision
125 km 0900 1216 Lau Rasmussen Team CC 07.07.2019
125 km 0900 1217 Keld Andersen Team CC 07.07.2019
125 km 0906 4 Bjarne Byskov Kjellerup Cykelklub
125 km 0903 1218 Bent Thomassen Team Dværg
125 km 0903 1219 Søren Isaksen Team Dværg
125 km 0903 1220 Jesper Rasmussen Team Dværg
125 km 0903 1221 Kim Thomassen Team Dværg
125 km 0903 1222 Ole Pedersen Team Dværg
125 km 0903 1223 Jørgen Mosbæk Team Dværg
125 km 0900 1224 Carsten Andersen Hovedgård
44 km MTB 1030 805 Jannie Søgaard
44 km MTB 1033 806 Maibrit Kongshaug Team Hundehaar
44 km MTB 1033 807 Mads Kongshaug Team Hundehaar
44 km MTB 1030 808 Finn Jørrald BICM
44 km MTB 1030 809 Stig Blicher Billund Cykelmotion
180 km 0803 5 Jan Buhl Nielsen BICM
62 km 1100 507 Helge Lauridsen De 3 Generationer
62 km 1100 508 Kenneth Lauridsen De 3 Generationer
62 km 1100 509 Mathias Østergaard Johnsen De 3 Generationer
62 km 1100 510 Alexander Østergaard Johnsen De 3 Generationer
62 km 1100 511 Peter Røjbæk
100 km 1000 302 Ole Karstoft Lund Pantanis Sønner og Døtre
100 km 1000 303 Helle Jørgensen Pantanis Sønner og Døtre
100 km 1000 304 Jøgen Jørgensen Pantanis Sønner og Døtre
125 km 0903 1226 Christian Jensen De 5
125 km 0903 1225 Andreas Fristoft De 5
125 km 0903 1227 Laila Fristoft De 5
125 km 0903 1228 Finn Sommerlund De 5
125 km 0903 1229 Lene Sommerlund De 5
125 km 0903 1230 Torkild Christensen Brande Motion
44 km MTB 1030 810 Finn Christensen GarageShoppen
62 km 1103 512 Flemming Lysdal Sammenholdet
180 km 0803 6 Mikael Rasmussen
125 km 0903 1231 Flemming Lysgaard
100 km 1000 305 Jacob Bek
180 km 0803 7 Bjarne Nielsen HAGI
180 km 0803 8 Brian Jessing Tjæreborg Cycling
44 km MTB 1030 811 Lisbeth Thomsen Fredensgade
44 km MTB 1030 812 Kaare Larsen Fredensgade
125 km 0906 9 Allan Kamper Tjæreborg Cycling
125 km 0906 10 Brian Riis
100 km 1000 306 Johnny Roosevelt Tjæreborg Cycling / DBR
100 km 1000 307 Bo Schjermer
100 km 1000 308 Simone Dahl
180 km 0800 11 Kim Lindkvist Hansen nørre åby
180 km 0800 12 Kim Løvig Vildbjerg Motion
180 km 0800 13 Peter Nørby
125 km 0900 1232 Brian Siig Thomsen Team Rynkeby Vestjylland 2018
125 km 0903 1233 Børge Jensen GCM
125 km 0903 1234 Susanne Kjergård Kristensen GCM
125 km 0903 1235 Eskild Ladefoged Pedersen G C M
125 km 0903 1236 Birgit Pedersen Pedersen
44 km MTB 1030 813 Kaj Grene Kolding MTB
180 km 0803 14 Jens Borrisholt
180 km 0800 20 Jens Mogensen Team Nordfyn Veflinge
125 km 0903 1238 Johnny Larsen Team Nordfyn Veflinge
125 km 0903 1239 Michael Trolle Team Nordfyn Veflinge
125 km 0903 1240 Jim Hansen Team Nordfyn Veflinge
125 km 0903 1241 Mogens Rosenkilde Team Nordfyn Veflinge
125 km 0903 1242 Lars Petterson Team Nordfyn Veflinge
125 km 0903 1243 Brian Knudsen Team Nordfyn Veflinge
125 km 0900 1237 Stig Petersen Trvj2019
125 km 0909 1334 Thomas Westh Nørup Cykelmotion
100 km 1003 309 Helle Hedemark Team Giv Håb Trekanten 2018
100 km 1003 310 Lene Kræmer Team Giv Håb Trekanten 2019
100 km 1003 311 Hans Brasch Team Giv Håb Trekanten 2019
100 km 1003 312 Inger Munk Nielsen Team Giv Håb Trekanten 2019
100 km 1003 313 Poul Tolstrup Nielsen Team Giv Håb Trekanten 2019
180 km 0806 15 Helle Dahl-Hansen Hedensted Cykelklub
180 km 0806 16 Jes Lundby Christiansfeld cykelmotion
180 km 0806 17 Niels Olsen Christiansfeld cykelmotion
180 km 0806 18 Klavs Knudsen Christiansfeld cykelmotion
180 km 0806 19 Helle Sørensen Hedensted Cykelklub
180 km 0800 21 Morten Lyngsø
125 km 0903 1244 Gitte Rahbek BICM
180 km 0803 22 Henning Johansen Grindsted cykel motion
125 km 0903 1245 Vita Petersen GCM
125 km 0903 23 Henning Hansen Grindsted Cykel Motion
180 km 0803 24 Gert Schønning Gcm
180 km 0803 25 Pia Kjelgaard GCM
44 km MTB 1030 814 John Hansen
44 km MTB 1030 815 Brian Valdemar Høyer Olesen
125 km 0906 1246 Britta Kristensen Hermans tours
125 km 0906 1247 Ulrik Aunskjær Hermans tours
125 km 0900 1248 Michael Bitsch kjellerup cykleklub
180 km 0803 26 Peter K. Hansen Gcm
180 km 0803 27 René Gaarde Vahlberg Grindsted Cykel Motion
44 km MTB 1030 816 NO Nielsen
62 km 1100 513 Hanne Grue Billund Cykel Motion
62 km 1100 514 Lars Bjerning Læborg Bikers
125 km 0903 1249 Jonna Johansen GCM
125 km 0906 1250 Erik Pedersen
180 km 0803 28 Gert Laursen Grindsted cykel motion
125 km 0900 1253 Karen Maria Elsted Hansen Trvj2019
62 km 1100 515 Bjarne Broch
125 km 0903 1251 Susanne Theils De 5
125 km 0903 1252 Poul Theils De 5
180 km 0803 29 Peder Bjerregaard Hansen Grindsted Cykel Motion
62 km 1100 516 Finn -- Læborg Bikers
62 km 1100 517 Johannes Andersen Læborg Bikers
62 km 1100 518 Michael Andersen Læborg Bikers
62 km 1100 519 Brian Kodal Hansen Læborg Bikers
125 km 0906 1258 Chefens Hold Bo Kruse Chefens hold
125 km 0906 1259 Chefens Hold Bjarne Sørensen Chefens hold
125 km 0906 1260 Lars Christiansen Chefens hold
62 km 1100 520 Søren Pedersen
125 km 0906 1254 Arne Ankersen RKCC Team CCS - Aabenraa
125 km 0903 1255 Martin Olander Andersen Cykelvasken Odense
44 km MTB 1030 818 Dorthe Sørensen ingen
125 km 0900 1256 Dennis Falkenhøj Trvj2019
125 km 0903 1257 Ulla Ritter Trvj2019
125 km 0903 30 Find Poulsen Grindsted Cykelmotion
180 km 0803 31 Michael Larsen GCM
180 km 0800 32 Roberto Vesperini Gråsten Cykelklub
180 km 0800 33 Kjeld Jacobsen Gråsten Cykelklub
125 km 0906 1261 Susanne Vesperini Gråsten Cykelklub
125 km 0906 1262 Kim Gottlieb Gråsten Cykelklub
62 km 1100 521 Carsten Kindberg Gråsten Cykelklub
62 km 1100 522 John Gade
44 km MTB 1033 819 Michael Daniel Egsgaard Le fysioterapi
125 km 0900 1263 Thomas Christensen Trvj2019
125 km 0906 1264 Bjarne Thisgaard Team Giv Håb
100 km 1006 314 Annemarie Nordhejm
44 km MTB 1033 820 Uffe Bredahl
125 km 0906 1265 Mogens Beck Team CCS Aabenraa
100 km 1003 315 Karl Duus Nielsen Team Giv Håb Trekanten 2019
180 km 0803 34 Simon Jul Raben
100 km 1003 316 Dorte Arienne Melskens Radik Team Giv Håb Trekanten 2019
44 km MTB 1030 821 Per Pedersen
44 km MTB 1030 822 Jan Pedersen
44 km MTB 1030 823 Anne Birgitte Jessen
180 km 0800 35 Henning Jacobsen
44 km MTB 1030 824 Jørn Jensen MTB Grindsted sygehus
44 km MTB 1030 825 Vaidas Gaurilka
125 km 0900 1266 Jacob Friis Madsen Trvj2019
125 km 0906 1267 Brian Anderberg
100 km 1003 317 Jakob Lund
125 km 0900 1268 Leif Skovhus Trvj2019
180 km 0800 62 Kenneth Guldager Tarp Cykel Motion
180 km 0806 63 Peter Sørensen Tarp Cykel Motion
180 km 0800 64 Poul Arne Olsen Tarp Cykel Motion
180 km 0803 36 Ole Martinussen Brande motion
180 km 0800 37 Jesper Riisgaard Brande Motion
180 km 0803 38 Madsen Per Skov
180 km 0803 39 Erik Ellehammer Nielsen Brande Motion
100 km 1000 318 Kjeld Johannsen
62 km 1103 523 Michael Mikkelsen Filskov cykelklub
44 km MTB 1030 826 Winnie Holm Kruse
62 km 1103 524 Mette Mikkelsen Filskov cykelklub
62 km 1103 525 Mads Østergaard
62 km 1103 526 Jette Østergaard
62 km 1103 527 Henrik Hansen
44 km MTB 1030 827 Sport24 Grindsted Finn Laursen Sport24 Grindsted
44 km MTB 1030 828 Sport24 Grindsted Kim Pagh Sport24 Grindsted
44 km MTB 1030 829 Sport24 Grindsted Hans Ebbesen Sport24 Grindsted
44 km MTB 1030 830 Sport24 Grindsted Jens Thrane Sport24 Grindsted
44 km MTB 1030 831 Sport24 Grindsted Joachim Hansen Sport24 Grindsted
44 km MTB 1030 832 Sport24 Grindsted Henrik Kirkegaard Sport24 Grindsted
180 km 0803 40 Michael Thaarup
180 km 0803 41 Ole Andreaen
125 km 0906 1269 Dennis Nielsen GCM
100 km 1003 319 John Aadal Nielsen Team giv håb
180 km 0803 42 Mogens Gram Grindsted Cykel Motion
44 km MTB 1030 833 Egon Madsen Kibæk IF MTB
44 km MTB 1030 834 Lars Mikkelsen Kibæk IF MTB
44 km MTB 1030 835 Johnny Sand Frandsen Kibæk IF MTB
180 km 0806 43 Palle Brorsen
180 km 0800 44 Anders Witt AWRK
180 km 0800 45 Regnar Knudsen AWRK
125 km 0900 1270 John Madsen Team Giv Håb Sydjylland
125 km 0900 1271 Tina Madsen Team Giv Håb Sydjylland
44 km MTB 1033 836 Michael Bach Nielsen
125 km 0900 1272 Bo Klitten Kjærgaard Trvj2019
44 km MTB 1033 837 Kurt Jessen
100 km 1003 320 Klaus Skov Team Giv Håb Trekanten 2019
100 km 1000 321 Knud Borup Nielsen Brande Motion
44 km MTB 1030 838 Mette Thisgaard Gram M&M
44 km MTB 1030 839 Kamilla Albertsen M&M
44 km MTB 1030 840 Henrik Risager
44 km MTB 1030 841 Jan Madsen
180 km 0803 46 Aage Nielsen Brande Motion
125 km 0900 1273 Lene Toft Team Giv Håb
125 km 0906 1274 Jens Sønderkjær Skjern Cykleklub
125 km 0900 1275 Jesper Knudsen Trvj2019
180 km 0800 47 Bent Pedersen Ølgod cykel motion
125 km 0900 1276 Thomas Søndergaard Larsen Kjellerup Cykelklub
62 km 1100 536 Niels K. Eriksen Brande Motion
125 km 0900 1277 Jesper Jacobsen Gråsten Cykelklub
180 km 0803 48 Anette Møller Sørensen GCM
62 km 1103 528 Frederik Østergaard Mikkelsen Filskov ck
62 km 1103 529 Martin Larsen Filskov ck
180 km 0800 69 Jakoo Knudsen Tarp Cykel Motion
125 km 0909 1278 Brian Skinnerup BMC
44 km MTB 1033 842 Johan Nørgaard Bredsten MTB
44 km MTB 1033 843 Brian Klaster Bredsten MTB
44 km MTB 1033 844 Martin Ørgaard Bredsten MTB
44 km MTB 1033 845 Mikael Borg Bredsten MTB
44 km MTB 1033 846 Allan Vandel Bredsten MTB
44 km MTB 1033 847 Per Nielsen Bredsten MTB
44 km MTB 1033 848 Lasse Julsgaard Bredsten MTB
44 km MTB 1033 849 Erik Ten Hoonte Bredsten MTB
44 km MTB 1033 850 Erik Nummer 2 Fra Billund Bredsten MTB
44 km MTB 1033 851 Dan Madsen Bredsten MTB
125 km 0909 1279 Jan Wolff Vejen Tri & Motion
125 km 0909 1280 Lajla Wolff Vejen Tri & Motion
62 km 1100 530 Jonatan Riis Christensen Team Placepo
62 km 1100 531 Jørgen Marvig Team Placepo
62 km 1100 532 Thorkild Christensen Team Placepo
125 km 0900 1281 Sussi Bøg Team Placepo
125 km 0900 1282 Lars Nielsen Team Placepo
125 km 0900 1283 Rasmus Marvig Team Placepo
44 km MTB 1030 852 Jørgen Olsen BICM-Billund
125 km 0906 1288 Kim Friis Team kildevand
125 km 0906 1289 Poul Elbæk Team kildevand
125 km 0906 1290 David Jensen Team kildevand
125 km 0906 1291 Morten Graff Team kildevand
125 km 0906 1292 Arne Petersen Team kildevand
180 km 0800 49 Morten Gadgaard Wizard Wheels
100 km 1000 322 Alex Abrahamsen Siedle Bike Team
100 km 1000 323 Jes Abrahamsen Siedle Bike Team
100 km 1000 324 Per Thomsen Siedle Bike Team
100 km 1000 325 Jeppe Schultz Siedle Bike Team
100 km 1000 326 Karl Otto Schlutz Siedle Bike Team
62 km 1100 533 Annette Abrahamsen Siedle Bike Team
125 km 0906 1284 Rene Olesen Grupetto
125 km 0906 1285 Kenneth Lund Thrane Grupetto
125 km 0906 1286 Gert Olesen Grupetto
44 km MTB 1030 853 Henrik Rønberg Østergaard Ansager MTB klub
125 km 0900 1287 Jens Nielsen Team Placepo
44 km MTB 1033 855 Jesper Huusmann Smadderhovederne
44 km MTB 1033 854 Martin Madsen Smadderhovederne
44 km MTB 1033 856 Mads Klausen Smadderhovederne
44 km MTB 1033 857 Daniel Jespersen Smadderhovederne
44 km MTB 1033 858 Anders Korsgaard Smadderhovederne
44 km MTB 1033 859 Susan Huusmann Smadderhovederne
44 km MTB 1033 860 Jette Klausen Smadderhovederne
44 km MTB 1033 861 Rolf Nørskov Smadderhovederne
180 km 0800 66 Henrik Obelitz Tarp Cykel Motion
44 km MTB 1033 862 Jens Peder Jespersen Varde cykelklub
180 km 0800 68 Flemming Breiner Tarp Cykel Motion
180 km 0800 70 Erik Fusager Tarp Cykel Motion
180 km 0806 60 Dennis Møller Jørgensen Tarp Cykel Motion
125 km 0906 1293 Torben Jørgensen Team kildevand
125 km 0909 1294 Jan Hemmsen Vejen Tri & Motion
44 km MTB 1033 863 Pernille Hansen
100 km 1000 327 Kenneth Iversen PolyTech
100 km 1000 328 Jens-Peter Lücke PolyTech
62 km 1103 534 Morten Møbjerg
180 km 0800 50 Johan Brøndsted Varde Cykelklub
44 km MTB 1033 864 Tina Blom Ottosen Holsted Cykelmotion
44 km MTB 1033 865 Henrik Ottosen Holsted Cykelmotion
44 km MTB 1033 866 Ulla Schmidt Holsted Cykelmotion
44 km MTB 1033 867 Lone Nielsen Holsted Cykelmotion
125 km 0912 1295 Thomas Feldfoss Team Feldfoss
125 km 0912 1296 Mette Feldfoss Team Feldfoss
125 km 0912 1297 Michael Feldfoss Team Feldfoss
125 km 0912 1298 Claus Feldfoss Team Feldfoss
125 km 0900 1299 Mette Svenstrup Team Rynkeby Vestjylland 2019
125 km 0903 1300 Trine Lønne Christensen Trvj2019
125 km 0900 1313 Claus Johannessen Tarp Cykel Motion
125 km 0909 1301 Martin Corbey GCM
180 km 0800 59 Bo Martinsen Tarp Cykel Motion
180 km 0803 51 Steen Thunberg GCM
44 km MTB 1033 868 Morten Thiesen Morre
125 km 0900 1302 Henrik Høy-Vernø Trvj2019
125 km 0900 1317 Lars Kaus Tarp Cykel Motion
100 km 1003 329 Alice Callesen
44 km MTB 1030 869 Birgitte Kloster Jensen
44 km MTB 1030 870 Steven F Nielsen Karup MTB
180 km 0803 52 Rie Haarnagel
180 km 0803 53 Jens Haarnagel Grindsted cykelmotion
125 km 0900 1303 Helle Mølgaard Knudsen Team Giv Håb
100 km 1000 330 Bent Juul TIF Cycling
44 km MTB 1030 871 Kim Jensen Mountainbike Club Vejle
125 km 0909 1314 Frederik Baden Obelitz Tarp Cykel Motion
180 km 0800 61 Mikkel Strandgaard Tarp Cykel Motion
125 km 0906 1315 Bjarne Frederiksen Tarp Cykel Motion
125 km 0912 1316 John Cumming Tarp Cykel Motion
180 km 0800 65 Søren Mortensen Tarp Cykel Motion
180 km 0803 54 Svend Lavstsen GCM
44 km MTB 1033 872 De Røde Jersey Køer Jensen De røde jersey køer
44 km MTB 1033 873 De Røde Jersey Køer Winther De røde jersey køer
44 km MTB 1033 874 De Røde Jersey Køer Skovgård De røde jersey køer
180 km 0803 55 Søren Kokkenborg Brande Motion
62 km 1100 535 Anny Eriksen Brande Motion
125 km 0906 1306 Henning Boisen Brande Motion
125 km 0906 1305 Bo Rasmussen Brande Motion
125 km 0900 1304 Gitte Mølgaard Andersen Team Giv Håb
125 km 0906 1318 Lars Jørgensen Tarp Cykel Motion
125 km 0906 1307 Morten Vilhelm
125 km 0906 1308 Martin Withus Team Red Eye
125 km 0900 1309 Nicki S. Kristensen Trvj2019
100 km 1000 331 Thorben Sigtenbjerggård
62 km 1100 537 Sussi Flores Aabo Christensen BICM
125 km 0900 1310 Niels Kamp Brincker Team Giv Håb Sydjylland
180 km 0803 56 Annelie Petersen JOCK
180 km 0803 57 René Nielsen
180 km 0803 58 Jes Sejer Pedersen skbc
62 km 1100 538 Claus Iversen
125 km 0903 1311 Jeanette Lind BICM
180 km 0800 67 Pelle Bech Tarp Cykel Motion
125 km 0900 1312 Bjarne Hall Team Giv Håb
44 km MTB 1033 875 Vagn Lavstsen
62 km 1100 539 Steen Nissen Team Kildevand II
62 km 1100 540 Henrik Ohrt team kildevand II
62 km 1100 541 Torben Mikkelsen team kildevand II
62 km 1100 542 Troels Thomsen team kildevand II
125 km 0900 1319 Pauli Magnussen Tarp Cykel Motion
180 km 0800 71 Ole Bladt-Hansen Terpager@Co
180 km 0803 72 Thomas Starup-Kjærgaard TST Cykling
180 km 0800 73 Flemming Jensen Tarp cykel motion
62 km 1103 543 Mogens Juhl
62 km 1103 544 Martin Rosqvist Baghjulet
100 km 1003 332 Linda Sass Meyer Team Giv Håb Trekanten 2019
100 km 1003 333 Troels Meyer Team Giv Håb Trekanten 2019
44 km MTB 1039 876 Keld Jensen D.R.I.K
44 km MTB 1036 877 Davd Sørensen
125 km 0906 1320 Poul Erik Jensen Tjæreborg Cycling
44 km MTB 1033 878 Kenneth Christian Holm Team Skovlyst MTB
44 km MTB 1033 879 Oliver Holm Team Skovlyst MTB
62 km 1103 545 Kim B. Olsen Team Nordfyn Veflinge
100 km 1000 334 Erik Skoubo Poulsen Grindsted Cykel Motion
100 km 1000 335 Morten Bacher
44 km MTB 1036 880 MaP-Tech #1 MaP-Tech
44 km MTB 1036 881 MaP-Tech Fyhn MaP-Tech
125 km 0909 1321 Karen Schouenborg Nørup Cykelmotion
125 km 0909 1322 Martin Iversen Nørup Cykelmotion
125 km 0909 1323 Claus Mathiasen Nørup Cykelmotion
125 km 0909 1324 Brian Antonsen Nørup Cykelmotion
125 km 0909 1325 Jørgen Terp Nørup Cykelmotion
125 km 0909 1326 Erik Hvid Nørup Cykelmotion
125 km 0909 1327 Hans Kurt Sørensen Nørup Cykelmotion
125 km 0909 1328 Flemming Lind Nørup Cykelmotion
125 km 0909 1329 Torben Guldborg Nørup Cykelmotion
125 km 0909 1330 Flemming Pedersen Nørup Cykelmotion
125 km 0909 1331 Karsten Legart Kjærgaard Nørup Cykelmotion
125 km 0909 1332 Preben Bjerre Nørup Cykelmotion
125 km 0909 1333 Jørn Waldier Nørup Cykelmotion
44 km MTB 1033 882 Hans Jørgen Andersen Nørup Cykelmotion
44 km MTB 1033 883 Jens Peter Andersen Nørup Cykelmotion
62 km 1100 546 Jørgen Lomholt Nørup Cykelmotion
62 km 1100 547 Gordon Tranholm Nørup Cykelmotion
62 km 1100 548 Søren Peter Jørgensen Nørup Cykelmotion
100 km 1003 336 Niels Peder Sørensen Grindsted cykle motion
100 km 1003 337 Thomas Møller Grindsted cykelmotion
125 km 0906 1335 Bo Henriksen
44 km MTB 1036 884 Thomas Bjorholm
180 km 0803 74 Henning Hansen
44 km MTB 1036 885 Carsten Walther Ehmsen Gammelnok
44 km MTB 1036 886 Henning Pedersen Gammelnok
125 km 0900 1336 Peter Poulsen
180 km 0800 75 John Arne Andersen KG Hansen
125 km 0906 1337 Claus M.H Madsen Mv
125 km 0900 1338 Lars Høj Pedersen Trvj2019
62 km 1103 549 Ruth Hansen GCM
62 km 1103 550 Jette Jacobsen GCM
62 km 1103 551 Gert Jacobsen GCM
62 km 1103 552 Carl M Pedersen GCM
62 km 1103 553 Hans P Hansen GCM
62 km 1103 554 Frederik Schmidt GCM
62 km 1103 555 Hanne Landstrøm GCM
62 km 1103 556 Jan Landstrøm GCM
62 km 1103 557 Gunnar Eriksen GCM
125 km 0900 1339 Palle Løgstrup Trvj2019
125 km 0909 1340 Frank Knudsen Nørup Cykelmotion
125 km 0906 1341 Lars Thorning
125 km 0906 1342 Lejf Hedegaard gråsten cykleklub
62 km 1100 558 Allan Hansen Wøhlk Sportswear
125 km 0906 1343 Karsten Aagaard Tarp cykel motion
100 km 1000 344 Preben Buch Harte Cycling Team
100 km 1000 345 Thomas Plougmand Harte Cycling Team
100 km 1000 338 Karsten Sørensen Harte Cycling Team
100 km 1000 339 Daniel Rasmussen Harte Cycling Team
100 km 1000 340 Aksel Just Andersen Harte Cycling Team
100 km 1000 346 Thomas Højsager Harte Cycling Team
100 km 1000 341 Ivan Andersen Harte Cycling Team
100 km 1000 347 Kurt Povlsen Harte Cycling Team
100 km 1000 348 Regin Schultz Harte Cycling Team
100 km 1000 349 Kim Vidriksen Harte Cycling Team
100 km 1000 342 Henrik Cardiff Harte Cycling Team
100 km 1000 343 Jesper Rosenlund Harte Cycling Team
62 km 1100 559 Alex Lund Jakobsen Harte Cycling Team
62 km 1100 561 Lars Køpke Harte Cycling Team
62 km 1100 560 Benny Pedersen Harte Cycling Team
44 km MTB 1033 887 Brian Aagaard Jensen
62 km 1100 562 Thomas Børsen
180 km 0800 76 Henrik Friborg
44 km MTB 1036 888 Ole Landstrøm Team Gedved MTB
100 km 1000 350 Preben Duch Team Søvind
100 km 1000 351 Palle Rye Nielsen Team Søvind
100 km 1000 352 Peter Porup Team Søvind
100 km 1000 353 Jan Jakobsen Team Søvind
100 km 1000 354 Henrik Stenshøj Team Søvind
100 km 1000 355 Henrik Juel Madsen Team Søvind
100 km 1000 356 Jan Mark Mouritsen Team Søvind
125 km 0912 1344 Bøje Pedersen Filskov Cykel Klub
62 km 1103 563 Steven Krogholm Team Uni
180 km 0800 77 Jesper Wiemer
180 km 0800 78 Karsten Larsen Ercc
44 km MTB 1036 889 Lars Alex Grindsted cykel motion
180 km 0803 79 Boe Storm Hansen Team SmartTID
44 km MTB 1036 890 Henrik Hedegaard Pedersen Team SmartTID
44 km MTB 1036 891 Annette Hjort Haurum Team SmartTID
44 km MTB 1036 892 Dorthe Hansen Team SmartTID
44 km MTB 1036 893 Dorthe Bertelsen Team SmartTID
44 km MTB 1036 894 Lene Christenen Team SmartTID
100 km 1003 357 Niels Bertelsen Team SmartTID
100 km 1003 358 Poul Christensen Team SmartTID
44 km MTB 1036 895 Mia S Hansen Søren Østergaard
44 km MTB 1036 896 Mads Dormann Søren Østergaard
62 km 1106 564 Jesper Versen Hansen
44 km MTB 1036 897 Teddy Jørgensen Hejnsvig MTB
100 km 1003 359 Rene Hoffmann Ølgod Hejnsvig MTB
100 km 1003 360 Mikael Axelsen Hejnsvig MTB
44 km MTB 1036 898 Helle Sandgrav
44 km MTB 1036 899 Lars Sandrav
44 km MTB 1036 900 Sune Terkildsen Hejnsvig MTB
44 km MTB 1036 901 Jan Jørgensen Team BJ
44 km MTB 1036 902 Elisabeth Jørgensen Team BJ
44 km MTB 1036 903 Charlotte Elton Holsted Cykel Motion
44 km MTB 1036 904 René Anton Elton Holsted Cykel Motion
125 km 0906 1345 Jonas Linus Knudsen Team VKS A/S
44 km MTB 1036 905 Mads Mathiasen Team VKS A/S
44 km MTB 1036 906 Mads Nielsen Team VKS A/S
44 km MTB 1036 907 Lars Andersen Team VKS A/S
180 km 0803 80 Karsten Riis Andersen Team VKS A/S
44 km MTB 1036 908 Troels Dalsgaard Christensen Team VKS A/S
44 km MTB 1036 909 Dan Dalsgaard Christensen Team VKS A/S
62 km 1103 565 Jimmy Larsen Team VKS A/S
125 km 0912 1346 Henning Stech Jensen Filskov cykelklub
125 km 0906 1347 Henrik Jensen de 3 gear
62 km 1103 566 Tina Larsen Team VKS A/S
62 km 1103 567 Helge Backs Team VKS A/S
180 km 0800 81 Anker Linus Knudsen Team VKS A/S
62 km 1106 620 Arly Lauritsen Varde Cykelklub D. Holdet
62 km 1106 621 Karen Lauritsen Varde Cykelklub D. Holdet
62 km 1106 625 Michael Lauritsen Varde Cykelklub D. Holdet
62 km 1106 622 Holger Hansen Varde Cykelklub D. Holdet
125 km 0906 1348 Allan Møller Ølgod cykel motion
125 km 0906 1349 Ernst Kviesgaard Ølgod cykel motion
180 km 0800 82 Kristian Bjerge Ølgod cykel motion
180 km 0800 83 Steen Schøler Pedersen Ølgod cykel motion
180 km 0800 84 Henning Dejgaard Ølgod cykel motion
180 km 0800 85 Frank Madsen Ølgod cykel motion
180 km 0800 86 Mike. Christoffersen Ølgod cykel motion
62 km 1103 568 Henrik Lund DGI Riders
62 km 1103 569 Carsten Jensen DGI Riders
100 km 1003 361 Kjeld Wichmann Team Motionsfeltet
62 km 1106 570 Liva Klitgaard Brink Hejnsvig MTB
62 km 1106 571 Flemming Brink Hejnsvig MTB
62 km 1106 572 Helle Kristensen Hejnsvig MTB
62 km 1106 573 Torben Kristensen Hejnsvig MTB
125 km 0903 1350 Michael Bekker Jørgensen BICM
44 km MTB 1036 910 Per Kristensen Gcm
125 km 0912 1351 Verner Rahbek Filskov Cykel Klub
125 km 0918 1352 Verner Legart Ribe Cykelklub
44 km MTB 1036 911 Rasmus Nissen
44 km MTB 1036 912 Claus Nielsen
180 km 0803 87 Søren Gejl Varde cykelklub
44 km MTB 1039 913 Karsten Præstegaard Grindsted Motion
180 km 0800 88 Rasmus Kiel Larsen Kibæk Cykelmotion
180 km 0800 89 Mikael Ælmholdt Kibæk Cykelmotion
180 km 0803 90 Klaus Amby KBC
44 km MTB 1036 914 Dorthe Præstegaard Grindsted motion
62 km 1106 624 Pia Fuglsang Varde Cykelklub D. Holdet
62 km 1106 618 Herluf Steiness Varde Cykelklub D. Holdet
62 km 1106 619 Dorthe Lykke Skjøtt Varde Cykelklub D. Holdet
100 km 1003 362 Jesper Stærdahl
125 km 0918 1353 Jeppe Engel
125 km 0900 1354 Lars Vilhelmsen Team Giv Håb
62 km 1103 574 Egon Brink Hejnsvig MTB
100 km 1003 363 Per Meedom Sunds Cykelmotion
180 km 0800 91 Rene Jensen Team Sikring Syd
180 km 0800 92 Bo T. Mortensen Team Sikring Syd
180 km 0800 93 Erik Zoega Team Sikring Syd
180 km 0800 94 Thomas Gjødsbøl Team Sikring Syd
125 km 0900 1355 Pernille Skov Madsen Team Rynkeby Vestjylland 2018
62 km 1106 575 Allan Christiansen
44 km MTB 1036 915 Kristoffer Østergaard Andersen Team Skovlyst MTB
44 km MTB 1036 916 Kristian Østergaard Andersen Team Skovlyst MTB
125 km 0912 1356 Jørgen Herlufsen Filskov cykelklub
44 km MTB 1036 917 Carsten Hembo Skive CK
180 km 0800 95 Michael Borup
100 km 1003 364 Jenny Nielsen GCM
125 km 0900 1357 Uffe Olesen
62 km 1103 576 Ronnie Andersen
62 km 1103 577 Hans Jørgen Andersen
125 km 0909 1358 Henrik Winther Team Winther
125 km 0909 1359 Bo Winther Team Winther
180 km 0800 96 Jens Maegaard
125 km 0918 1360 Knud-Aage Bech Ribe Cykle Club
125 km 0903 1361 Willy Kristensen BICM
125 km 0912 1362 Richard Kristoffersen
44 km MTB 1036 918 Kim Larsen Vikings XL + Vikings XL Female
44 km MTB 1036 919 Karin Larsen Vikings XL + Vikings XL Female
62 km 1103 578 Birgit Nielsen Bramming IF/Team Skjern Bank
125 km 0909 1363 Aksel Thomsen Bramming IF/Team Skjern Bank
125 km 0909 1364 Brian Kirkegaard Bramming IF/Team Skjern Bank
125 km 0909 1365 Børge Jæger Bramming IF/Team Skjern Bank
125 km 0909 1366 Torben Storgaard Bramming IF/Team Skjern Bank
125 km 0909 1367 Jens Habekost Bramming IF/Team Skjern Bank
180 km 0803 97 John Nicolaisen Bramming IF/Team Skjern Bank
180 km 0803 98 Henrik Rasmussen Bramming IF/Team Skjern Bank
62 km 1103 579 Mette Lund Sammenholdet
62 km 1103 580 Søren Dahlgaard Larsen Sammenholdet
180 km 0800 99 Søren Krølle Århus CK
44 km MTB 1036 920 Birgitte Mads
44 km MTB 1039 921 Frank Samsing
44 km MTB 1039 922 Piotr Goralewicz
100 km 1003 365 Brian Dalgaard Kristensen Sunds Cykelmotion
180 km 0800 100 Kristen Knudsen Marmorline
180 km 0800 101 Kurt Hansen Marmorline
125 km 0909 1368 Steffan Johansen Skærbæk Cykelmotion
125 km 0909 1369 Preben Damm Skærbæk Cykelmotion
125 km 0909 1370 Niels Barsballe Skærbæk Cykelmotion
62 km 1103 581 Kamilla Voss
62 km 1103 582 Jan Madsen
62 km 1103 583 Jørgen Voss Gcm
125 km 0915 1371 Nina Mortensen Kloster CC
62 km 1106 584 Niels Rotvig Jakobsen
180 km 0800 102 Andreas Bay Rasmussen
62 km 1106 585 Helle Ågren Lauridsen Vejen CM
62 km 1106 586 Charlotte Aagaard Nielsen Vejen cykel motion
62 km 1106 587 Kim Hansen Vejen CM
180 km 0800 103 Jeppe Maegaard
62 km 1106 588 Ingrid Jensen
62 km 1106 589 Jan Nørregaard
125 km 0915 1372 Bjarne Hansen Kloster CC
125 km 0915 1373 Dorit Hansen Kloster CC
62 km 1103 590 Christian Guttesen
44 km MTB 1039 923 Martin Jacobsen
44 km MTB 1036 924 Lars Rank Østervig
180 km 0800 104 Jesper Langhoff Aficionados
44 km MTB 1039 925 Hans Anders Hansen
44 km MTB 1039 926 Ole Nørtoft Simonsen
100 km 1006 366 Jørgen Jakobsgård Hjerterytter
100 km 1006 367 Anette Bertelsen Hjerterytter
100 km 1006 368 Bjarne Raabjerg Hjerterytter
125 km 0900 1374 Troels Winther
125 km 0900 1375 Gregers Bruun Trvj2019
100 km 1003 369 Martin Simonsen Team Giv Håb Trekanten 2019
125 km 0918 1376 Peter Søndergaarrd Ribe Cycle Club
180 km 0803 105 Jeppe Kjeldsen
62 km 1106 591 Claus Gregersen Team VBC
62 km 1106 592 Ivar Danielsen Team VBC
125 km 0900 1377 Henrik Gregersen Gcm
44 km MTB 1039 927 Poul Erik Buch OK GORM
125 km 0900 1378 Torben Sangild CMH Højfyn
44 km MTB 1039 928 Peter Clausen
180 km 0800 106 Jesper Ditlevsen Multiatleterne
62 km 1103 593 John Andersen Sammenholdet
100 km 1006 379 Jesper Lundgaard Team Crazy Legs
100 km 1006 406 Morten Kristensen Team Crazy Legs
100 km 1006 370 Martin Knudsen Team Crazy Legs
100 km 1006 371 Jette Vestergaard Pedersen Hjerterytter
100 km 1006 372 Ove Kristensen Hjerterytter
180 km 0803 107 Claus Weber Lagkagklubben
62 km 1106 594 Lars Bischoff
62 km 1112 373 Vibeke Christensen Holsted Cykelmotion
100 km 1006 374 Keld Christensen Holsted Cykelmotion
100 km 1006 375 Jesper Sommerlund Team Crazy Legs
125 km 0912 1379 Carsten Schulz Ølsted Cykelmotion
125 km 0912 1380 Carsten Peter Sørensen Ølsted Cykelmotion
125 km 0912 1381 Claus Trøjborg Sørensen
62 km 1106 595 Jimmy Voss
180 km 0800 108 Troels Johansen
100 km 1006 376 Per Nielsen TIF
62 km 1106 596 Katrine Vindskov Schøler Veller Cycling.
62 km 1106 597 Peter Vindskov Schøler Veller Cycling.
44 km MTB 1039 929 Knud Brorsen Holsted cykelmotion.
44 km MTB 1039 930 Bente Brorsen Holsted Cykelmotion
125 km 0900 1382 Niels Hahne Team Giv Håb
125 km 0900 1383 Susanne Kjær Sørensen Team Giv Håb
62 km 1106 598 Henrik Vinding Herning Cykle Klub - D/P afdeling
62 km 1106 599 Lasse Skou Vinding Herning Cykle Klub - D/P afdeling
100 km 1003 377 Britta Daugård Hansen SanneB2 GCM
100 km 1006 378 Morten Aarestrup Team Crazy Legs
180 km 0800 109 Jonas Juhl Kristensen Vejen Cykel Motion
125 km 0912 1384 Henrik Obbekjær
100 km 1006 380 Anne Grethe Biehl Hjerterytter
100 km 1006 381 Helle Haar Knudsen Hjerterytter
125 km 0900 1385 Ronnie Pedersen Trvj2019
44 km MTB 1039 931 Michael Vissing
62 km 1106 600 Søren Urup Michaelsen GCM
62 km 1106 601 Dan Kristensen
100 km 1003 382 Flemming Nielsen LINAK CYKEL KLUB
180 km 0803 110 Flemming Andersen Imod Nye Rekorder
180 km 0803 111 Kim Jørgensen Imod Nye Rekorder
125 km 0915 1387 Benedikte Knudsen på vej til Paris
125 km 0915 1388 Heid Larsen på vej til Paris
62 km 1106 602 Finn Nielsen GCM
125 km 0915 1386 Søren Nielsen KCC
44 km MTB 1039 932 Rene Hofmann
62 km 1106 603 Knud Kristensen GCM
125 km 0915 1389 Berit Jensen Kloster CC
180 km 0803 112 Carsten Thomsen Give Cykelclub
180 km 0803 113 Elo Meldgaard Give Cykelclub
180 km 0803 114 Heino Skovbjerg Give Cykelclub
180 km 0803 115 Søren Andersen Give Cykelclub
180 km 0803 116 Tom Møller Give Cykelclub
125 km 0915 1390 Marlene Merete Pedersen Kloster CC
125 km 0912 1391 Jørgen Petersen GCM
125 km 0912 1393 Arne Kviesgaard Give Cykelclub
125 km 0912 1394 Christian Feder Give Cykelclub
125 km 0912 1395 Claus Christiansen Give Cykelclub
125 km 0912 1396 Erik Bredvig Give Cykelclub
125 km 0912 1397 Hans Sørensen Give Cykelclub
125 km 0912 1398 Henning Noer Give Cykelclub
125 km 0912 1399 Henrik Hindsgaul Give Cykelclub
125 km 0912 1400 Jacob Storm Nielsen Give Cykelclub
125 km 0912 1401 Jørgen Rasmussen Give Cykelclub
125 km 0912 1402 Kurt Gjødsbøll Give Cykelclub
125 km 0912 1403 Lars Poulsen Give Cykelclub
125 km 0912 1404 Laust Nielsen Give Cykelclub
125 km 0912 1405 Morten Nørtoft Give Cykelclub
125 km 0912 1406 Niels Neustrup Give Cykelclub
125 km 0912 1407 Niels Peder Andersen Give Cykelclub
125 km 0912 1408 Rene Nielsen Give Cykelclub
125 km 0912 1409 Tommy Terkildsen Give Cykelclub
125 km 0912 1410 Torben Rasmusen Give Cykelclub
125 km 0912 1392 Klaus Mikkelsen Filskov CK
100 km 1003 604 Lasse Pedersen Grindsted cykelmotion
100 km 1003 383 Kurt Nørgaard Grindsted Cykel Motion
100 km 1003 384 Hanne Brok Give Cykelclub
100 km 1003 385 Ib Jessing Give Cykelclub
100 km 1003 386 Ingvild Bergstrøm Give Cykelclub
100 km 1003 387 Jørgen Lange Give Cykelclub
100 km 1003 388 Kirsten Johansen Give Cykelclub
100 km 1003 389 Ninna Rasmussen Give Cykelclub
100 km 1003 390 Svend Ellegaard Give Cykelclub
125 km 0912 1411 Henrik Arvad Give Cykelclub
100 km 1003 391 Thomas Karstensen
125 km 0903 1412 Morten Hofmann BICM
100 km 1006 392 Carsten Pedersen Holsted Cykelmotion
180 km 0803 117 Michael Nielsen Grindsted Cykel Motion
100 km 1006 393 Flemming Nørbygaard Team 03
100 km 1006 394 Per Schmidt Team 03
100 km 1006 395 Jan Berntsen Team 03
100 km 1006 396 Kurt Ohrt Team 03
62 km 1109 397 Søren Vinter Team 03
44 km MTB 1039 937 Lars Jensen Team 03
44 km MTB 1039 933 Bøje Søgaard Team 03
44 km MTB 1039 934 Johannes Pedersen Team 03
44 km MTB 1039 935 Claus Wyzykowski Team 03
44 km MTB 1039 936 Lisbeth Wyzykowski Team 03
180 km 0803 118 Kim Thomsen Give Cykelclub
44 km MTB 1039 938 Pia Iversen Humle
44 km MTB 1039 939 Thomas Jensen Humle
44 km MTB 1039 940 Søren Møller Humle
44 km MTB 1039 941 Michael H Kristensen Humle
44 km MTB 1039 942 Frederik Ø Kristensen Humle
62 km 1106 605 Kurt Winter Nielsen Humle
62 km 1106 606 Brian Møller Humle
62 km 1106 607 Henning Petersen Humle
180 km 0800 119 Jacob Egsgaard Team Solitude p/b PNS
125 km 0912 1413 Tom Agerbo Agerbo Nielsen
125 km 0912 1414 Bjarne Jørgensen Give Cykelclub
125 km 0912 1415 Michael Pedersen Rødkærsbro Cykelklub
125 km 0915 1416 Jesper Karlskov Give Cykelclub
44 km MTB 1039 944 Niels Dorussen Varde cykel klub
44 km MTB 1042 943 Nemc5.dk Nemc5.dk
100 km 1006 398 Jens Hansen JH2
100 km 1006 399 Jesper Hansen JH2
125 km 0921 1417 Ole Jensen
180 km 0806 120 Anders Peter Sigtenbjerggård tørring cycling
180 km 0806 121 Keld Sørensen TIF Cycling
62 km 1106 608 Bo Holtehuus Knudsen
62 km 1106 609 Jakob Lind Knudsen
62 km 1106 610 Jens Knudsen Knudsen
44 km MTB 1039 945 Hanne Nørholm
125 km 0921 1418 Jørgen Bjergegaard Tonserne
44 km MTB 1039 946 Ulla Tronborg Nielsen Dupont
180 km 0800 122 Jesper Lei Dupont
125 km 0915 1419 Jesper Dalgaard Sørensen Dupont
100 km 1006 400 Tommy Nielsen Dupont
62 km 1106 611 Bent Laursen Dupont
44 km MTB 1039 947 John Wutborg Dupont
44 km MTB 1039 948 Dorthe Faltum Simonsen Dupont
44 km MTB 1039 949 Vagn Jensen Dupont
125 km 0921 1420 Andreas Hansen Team2014 Starup/Tofterup
125 km 0921 1421 Karsten Dalgas Andreasen Team2014 Starup/Tofterup
125 km 0921 1422 Sune Brozat Team2014 Starup/Tofterup
125 km 0921 1423 Jonas Dalgas Brozat Team2014 Starup/Tofterup
125 km 0921 1424 Michael Jensen Team2014 Starup/Tofterup
125 km 0921 1425 Jens Jessen Team2014 Starup/Tofterup
125 km 0921 1426 Kim Nielsen Team2014 Starup/Tofterup
125 km 0921 1427 Benny Hansen Team2014 Starup/Tofterup
180 km 0803 123 John Poulsen Give Cykelklub
100 km 1006 401 Lene Jørgensen Team Giv Håb Trekanten
62 km 1106 612 Ralf Andersen Fitness World
62 km 1106 613 Camilla Daugberg Fitness World
62 km 1109 643 Karl Elbæk Team One
62 km 1109 644 Mikkel Nielsen Team One
62 km 1109 645 Michael Nielsen Team One
62 km 1109 646 Thomas Hansen Team One
62 km 1109 647 Niclas Kalnæs Team One
62 km 1109 648 Klaus Møller Team One
100 km 1006 402 Lis Jensen Hjerterytter
100 km 1006 403 Flemming Høeg Jensen Hjerterytter
62 km 1109 649 Mikael Kristensen Team One
44 km MTB 1039 950 Morten Thomsen
100 km 1006 404 Jimmi Greve
125 km 0915 1428 Per Clausen Madsens Drenge
125 km 0915 1429 Martin Madsen Madsens Drenge
125 km 0915 1430 Kim A Mikkelsen Madsens Drenge
62 km 1109 614 Morten Hygum Grindsted vinklub
62 km 1109 615 Thomas Guldbæk Grindsted vinklub
44 km MTB 1039 951 Ib Strunge D.R.I.K
44 km MTB 1039 952 Rikke Schakmann D.R.I.K
44 km MTB 1039 953 Daniel Schakmann D.R.I.K
62 km 1109 616 Per Thorsen Grindsted vinklub
62 km 1109 617 Pia Vestergaard
62 km 1109 623 Lars Rene´ Olsen Varde Cykelklub D. Holdet
125 km 0900 1431 Nicolas Lykke Iversen Team Placepo
100 km 1006 405 Kanna Sørensen
180 km 0800 124 Klaus Olesen vbc
125 km 0921 1432 Palle Dalgaard Sørensen 3 Generationer
125 km 0921 1433 Jonas Dalgaard Sørensen 3 Generationer
125 km 0921 1434 Vagn Dalgaard Sørensen 3 Generationer
125 km 0921 1435 Søren Sørensen 3 Generationer
125 km 0921 1436 Anders Økter Sparvath 3 Generationer
62 km 1109 626 Finn Lampe Grindsted vinklub
125 km 0921 1437 Anne Pedersen Team Rynkeby Vestjylland 2018
125 km 0915 1438 Søren Hebroe Kloster C C
62 km 1103 627 Sally Poulsen GCM
125 km 0921 1439 Bjarne Olesen Trvj2019
125 km 0915 1441 Brian Rosendahl Sandbæk Sandbæk Finans
125 km 0915 1440 Leif Sandbæk MedVind
62 km 1109 628 Maybritt Hyllekvist Pedersen Team-uni
62 km 1109 629 Brian Andersen Team-uni
62 km 1109 630 Janni Rechnagel Sørensen Team-uni
125 km 0915 1443 Jesper Andersen Team-uni
125 km 0915 1444 Søren Jensen Team-uni
125 km 0915 1442 Mikael Pedersen Medvind
125 km 0921 1445 Jan Klavsen
44 km MTB 1039 954 Kurt Udbye Billund mtb
125 km 0915 1446 Erling Friis NEM BYG
180 km 0800 125 Anders Møller Team Sikring Syd
62 km 1109 631 Edgars Vicinskis
125 km 0921 1447 Lizette Frederiksen Team Rynkeby Vestjylland 2018
125 km 0921 1448 Michael Loft Mikkelsen TRVJ2019
180 km 0803 126 Keld Bøgh Rasmussen
125 km 0903 1450 Flemming Pedersen BICM
125 km 0915 1449 Bert Pilegaard
125 km 0903 1451 Lasse Gammelmark BiCM
62 km 1109 632 Søren Winther Motion
62 km 1109 633 Kaj Johannesen Motion
100 km 1003 407 Børge Nielsen GCM
62 km 1109 650 Poul Henning Hansen Team One
62 km 1109 651 Paw Christiansen Team One
100 km 1003 408 Pernill Buskov
100 km 1003 409 Martin Nielsen
62 km 1109 634 Kurt Bek
100 km 1009 410 Jan Poulsen Team Wiking
125 km 0903 1452 Tommy Olesen BICM
125 km 0918 1453 Flemming Christensen Varde cykelklub
62 km 1109 635 McD Cykling Allan McD cykling
62 km 1109 636 McD Cykling Damgaard McD cykling
62 km 1109 637 McD Cykling Ebbesen McD cykling
62 km 1112 638 Richard Jakobsen
62 km 1112 639 Jess Jakobsen
44 km MTB 1039 955 Orla Salomonsen Mandagsrullerne
62 km 1112 640 Henrik Søgaard
62 km 1109 641 Søren Broch Motion
125 km 0915 1454 Søren Steensen Børkop Motions Cyklister
62 km 1109 642 Martin Carlsen Team One
125 km 0918 1455 Ole Nielsen
100 km 1006 411 Mattie Haarsma Lintrupgaard
100 km 1006 412 Hennie Van Der Weij Lintrupgaard
62 km 1112 652 Kr Petersen
125 km 0918 1456 Jørgen Knudsen
100 km 1006 413 Hans Peter Fyhn Hjerterytter
62 km 1109 653 Mogens Kjær Jensen Læborg Bikers
125 km 0915 1457 Kirsten Bak Hansen Sundhedsshoppen
180 km 0803 127 Ole Klausen Ølgod Cykelmotion
180 km 0803 128 Emil Lykke Kristensen Skovtroldene
125 km 0903 1458 Ole Thomsen Bicm
100 km 1006 414 Bo Burgdorf Burgdorf Drengene
100 km 1006 415 Heinrich Burgdorf Burgdorf Drengene
125 km 0918 1459 Karl Bundgaard Årreknuderne
125 km 0915 1460 Troels Raun Trvj2019
180 km 0806 129 Julius Bjerg Ringkøbing cykle Club
125 km 0918 1461 Jakob Gejl Ølgod GCM
62 km 1109 654 Kirsten Mosgaard Schmidt Varde Cykelklub
125 km 0921 1462 Hardy Runge Nielsen Varde Cykelklub
62 km 1109 655 Morten Røndbjerg Nielsen Sanitec
180 km 0806 130 Jens Eriksen TIF Cycling
62 km 1109 656 Lars Herlev Autohuset Vestergaard
62 km 1109 657 Thomas Svenson Autohuset Vestergaard
62 km 1109 658 Søren Nissen Autohuset Vestergaard
125 km 0921 1463 Allan Sørensen
62 km 1109 659 Benny Staub Autohuset Vestergaard
62 km 1109 660 Knud Munksgaard Autohuset Vestergaard
62 km 1109 661 Christian Sejr Poulsen Autohuset Vestergaard
180 km 0800 131 Jens Mandrup Team søvind
180 km 0800 132 Laila Søholm Team søvind
180 km 0806 133 Martin Larsen Juhl Vester Nebel Cykelmotion
180 km 0806 134 Frank Nybo Jensen Vester Nebel Cykelmotion
62 km 1109 662 Kim Rasmussen Autohuset Vestergaard
125 km 0915 1465 Stig Pedersen Vester Nebel Cykelmotion
125 km 0915 1466 Erik Schmidt Vester Nebel Cykelmotion
125 km 0915 1467 Kim Thorsen Vester Nebel Cykelmotion
62 km 1109 663 Per Toft Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 956 Jesper Søgaard Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 957 Kevin Heisig Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 958 Thomas Pejstrup Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 959 Jim Jensen Autohuset Vestergaard
100 km 1006 416 Kim Hvidberg Team Hvinningpedal
100 km 1006 417 Bjarne Vestergaard Pedersen Team Hvinningpedal
44 km MTB 1042 960 Mike Haar Knudsen Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 961 Esben Bak Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 962 Lars Heermeier Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 963 Martin Knudsen Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 964 Dirk Petersen Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 965 Allan Ravn Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 966 Kaj Nielsen Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 967 John Andersen Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 968 Hans Birk Autohuset Vestergaard
125 km 0921 1464 Jesper Egelund GCM
44 km MTB 1042 969 Brian Fredslund Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 970 Jan Sørensen Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 972 Bent Heermeier Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 974 Rasmus Rasmussen Autohuset Vestergaard
62 km 1112 664 Per Philipsen
62 km 1112 665 Bente Asmussen
44 km MTB 1042 975 Jan Linnet Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 976 Jan Andersen Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 977 Henrik Johansen Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 978 Hans Jørgen Conradsen Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 979 Søren Krisiansen Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 980 Peder Daugaard Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 981 Tom Olesen Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 982 Sabrina Bøgh Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 983 Jens Møller
44 km MTB 1042 984 Gert Ulrich Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 985 Tom Villadsen Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 986 Lars Agerholm Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 987 Mathias Agerholm Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 988 Bente Hansen Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 989 Marc Ravn Pedersen Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 990 Niels Nordlund Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 991 Erling Søndergård Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 992 Flemming Lindbæk Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 993 Arne Hedely Nielsen Autohuset Vestergaard
44 km MTB 1042 994 Jørgen Lind Andersen Autohuset Vestergaard
180 km 0800 135 Henrik Gade Autohuset Vestergaard
180 km 0803 136 Niels Tange Kristensen Autohuset Vestergaard
125 km 0915 1468 Steffen Sillesen Oksbøl cykel team
180 km 0803 137 Palle Staal Autohuset Vestergaard
100 km 1006 418 Peter Feldt Autohuset Vestergaard
100 km 1006 419 Erling Christoffersen Autohuset Vestergaard
100 km 1006 420 Jakob Sander Autohuset Vestergaard
100 km 1006 421 Niels Peter Olsen Autohuset Vestergaard
125 km 0918 1469 Niels Bach
62 km 1112 666 Henrik Geisler
62 km 1112 667 Kristina Olsen
125 km 0915 1470 Lene Schmidt Lauridsen Trvj2019
100 km 1009 422 Michael Iversen Holsted Cykelmotion
100 km 1009 423 Jens Pedersen Holsted Cykelmotion
62 km 1112 668 Katrine Myrup Laakkonen Kæden - Nr. Lyndelse
100 km 1009 424 Niels Myrup Kæden - Nr. Lyndelse
62 km 1112 669 Birthe Laakkonen Kæden - Nr. Lyndelse
100 km 1009 425 Rene Nissen Holsted Cykel Motion
180 km 0806 138 Martin Frandsen Ringkøbing cykle club
125 km 0915 1471 Carsten Jensen Team mig selv
100 km 1009 426 Michael Rasmussen BICM
125 km 0918 1472 Arild Nilsen årreknuderne
44 km MTB 1039 995 Flemming Knutsson
125 km 0915 1473 Poul Erik Madsen Nørup Cykel Motion
125 km 0903 1474 Finn Iversen
125 km 0903 1475 Karsten Iversen
125 km 0918 1476 Jan Nielsen Rødkærsbro cykelklub
125 km 0918 1477 Dan Pedersen
125 km 0921 1478 Magnus Højris
125 km 0921 1479 Susanne Rystok
125 km 0900 1480 Anders Bjørn Jørgensen
100 km 1009 427 Lone Dahl Andersen Andersen
100 km 1009 428 Niels Andersen Andersen
125 km 0921 1481 Kim Pedersen
125 km 0915 1482 René Laursen Ølsted Cykelmotion
100 km 1009 429 Lars Sørensen Intego
125 km 0915 1483 Johnny Iversen Holsted Cykel Motion
100 km 1009 430 Anne Mette Steen-Andersen MAGION
100 km 1009 431 Sabine Steen-Andersen MAGION
100 km 1009 432 Charlotte Witt MAGION
44 km MTB 1039 996 Irene Christensen
180 km 0806 139 Erling Andersen ØCM
44 km MTB 1039 997 Jørgen Lenboor Bramming Motion
125 km 0921 1485 Nicolai Pagaard Skjern ck
125 km 0921 1486 Gunnar Pagaard Skjern ck
125 km 0915 1484 Knud Johansen Skjern Cykle Klub
100 km 1009 433 Lars Hansen De Stride Børster
100 km 1009 434 Henning Ravn De Stride Børster
100 km 1009 435 Mikael Hall De Stride Børster
100 km 1009 436 Ole Hansen De Stride Børster
100 km 1009 437 Jørgen Peter Lund De Stride Børster
180 km 0806 140 Finn Orloff Møller
100 km 1006 438 Bent Truelsen Hjerterytter
100 km 1009 439 Ingvard Thomsen Holsted Cykelmotion
44 km MTB 1039 998 Vibeke Vermehren Vv
44 km MTB 1039 999 Viggo Vermehren Vv
44 km MTB 1036 1000 Mikael Lykke Madsen
44 km MTB 1045 1001 Morten Soelberg
180 km 0806 141 Bo Jensen
125 km 0915 1487 Bo Clausen
125 km 0918 1488 Frederik Olesen Team Fit&Sund cycling
125 km 0918 1489 Mikael Olesen Team Fit&Sund cycling
125 km 0918 1490 Simon Østergaard Dørr Team Fit&Sund cycling
125 km 0918 1491 Lars Brandt Team Fit&Sund cycling
125 km 0918 1492 Ronni Jakobsen Team Fit&Sund cycling
125 km 0918 1493 Jonas Terkildsen Team Fit&Sund cycling
125 km 0918 1494 Lars Steen Thomassen Team Fit&Sund cycling
125 km 0918 1495 Keld Kristensen Team Fit&Sund cycling
100 km 1009 440 Gullborg Guttesen
125 km 0918 1496 Jon Holm Team Fit&Sund cycling
180 km 0800 142 Julius Nowak Dalner Holbæk Cykel Sport
125 km 0918 1497 Ole Nowak Dalner Spar Nord
44 km MTB 1045 1002 Martin Høeg Broch Det ved jeg ikke lige
44 km MTB 1045 1003 Thomas Stig Larsen Det ved jeg ikke lige
62 km 1112 670 Poul Jørgensen Sydbank
62 km 1112 671 Christina Jørgensen Sydbank
125 km 0921 1498 Jackie Pallesen SYDBANK
125 km 0921 1499 Morten Kragh Sydbank
125 km 0921 1500 Karen Muff Jørgensen SYDBANK
125 km 0921 1501 Ole Rytz Jørgensen SYDBANK
44 km MTB 1045 1004 Bo Gregers Hammershaimb Sydbank
44 km MTB 1045 1005 Ricki Damgaard Weber Sydbank
125 km 0921 1502 Bjørn Eriksen Team Dahl
44 km MTB 1045 1006 Ole Kristensen Varde Cykelklub
125 km 0921 1503 Dorthe Larsen Team Dahl
125 km 0921 1504 Jørgen Rathschau Sørensen Team Dahl
180 km 0806 1523 Henrik Thrane Hansen Vejle
180 km 0806 1524 Kent Tranberg Pedersen Vejle
125 km 0918 1512 Niels Mathiasen Team Triathlon Herning
44 km MTB 1045 1505 Rene Christensen KG Hansen
125 km 0918 1510 Allan Klausen ALLER AQUA CYCLING
125 km 0918 1511 Niels Lundgaard ALLER AQUA CYCLING
125 km 0921 1513 Kristina Købsted Grupetto
180 km 0806 1525 Steen Ejlertsen Virtu Business Club
180 km 0806 1526 Morten Plougstrup
125 km 0918 1514 Lars Bjarne Kristensen Give Cykelklub
180 km 0806 1527 Sune Boelskifte Boelskifte VM Tarm a/s
180 km 0806 1528 Ulrik Kristensen VM Tarm a/s
44 km MTB 1045 1506 Jacob Sunesen VM Tarm a/s
44 km MTB 1045 1507 Peder Lauridsen VM Tarm a/s
125 km 0921 1515 Niels Ibsgaard Tonserne
180 km 0806 1529 Lars Peter Schrøder-Madsen Vejen BC
62 km 1100 1508 Chris Setchell Balance Cycling Minneapolis
125 km 0918 1516 Ulla Steffensen Postnord Velo
125 km 0918 1518 Michael Bjerg Madsens Drenge
125 km 0918 1517 Klaus Busk
62 km 1112 1509 Frank Pedersen
125 km 0918 1519 Frank Bruun Cycle Clan
125 km 0918 1520 Michael Mola Schrøder Cycle Clan
125 km 0918 1521 Lars Secher Cycle Clan
125 km 0915 1522 Brian Harry Boysen Cykelnerven
125 km 0900 1535 Deborah Halle team giv håb sydjylland
100 km 1006 1536 Morten Jensen Hjerterytter
125 km 0909 1539 Sten Nørhede Nørhede vvs beregning
125 km 0909 1540 Dannie Andersen Nørhede vvs beregning
62 km 1112 1532 Søren Kristiansen
180 km 0806 1548 Michael Larsen TRI8660
125 km 0912 1541 Thomas Ravn Ølsted Cykelmotion
125 km 0909 1542 Peter Mischorr Cykelnerven
62 km 1112 1533 Laura Oline Aalbæk
62 km 1112 1534 Jørgen Aalbæk
100 km 1009 1537 Aage Lihn Team Giv Håb Trekanten 2019
125 km 0909 1543 Michael Plesner Østergaard Bramming IF/Team Skjern Bank
44 km MTB 1030 1530 Søren Bahnsen BICM
125 km 0909 1544 Lasse Holmgaard
44 km MTB 1042 1531 Kaj Nielsen Autohuset Vestergaard
125 km 0909 1545 René Petersen Cykelnerven
125 km 0918 1546 Kenneth Camlott
125 km 0918 1547 Roald Middelhede Egern
100 km 1000 1538 Thomas Høg
180 km 0803 1549 Jesper Larsen
100 km 1009 1552 Johnny Pedersen
100 km 1009 1553 Jesper Assenholt Tif
125 km 0909 1551 Hördur Hreinsson
180 km 0803 1550 Henrik Schmidt Varde Cykelklub
100 km 1009 1554 Vagn Gejl Pedersen ProTaks
62 km 1103 1557 Lars Kjeldsen DGI Riders
180 km 0803 1555 Alexander Laursen Deloitte
100 km 1009 1556 Jens Kofod Nielsen Aarsleff

4. maj 2019

Sydbank Stjernetour de Grindsted

Tilmeldingsfrist: 03-05-2019, kl. 20:00

1013 tilmeldte

Tidtagning og Resultater

Du kan se live-resultater og endelige resultater på vores nye resultatside.

Ønsker du at vide mere om vores tidtagningsløsning, så kontakt Martin på martin@sporti.dk. Du kan også læse mere her.