Coast2coast Jylland

Lørdag den 19. september 2020

338 tilmeldte, 662 ledige pladser

Distance Startnr Startgruppe og tid Navn Hold/Team/Klub
185 km 26 km/t - Start 08:50 Carsten Fristrup
215 km 30 km/t - Start 11.30 Christian Laugesen
215 km 26 km/t - Start 08:50 Allan Riisberg Team Riisberg
215 km 28 km/t - Start 10:00 Torsten Ahlbeck TST
185 km 26 km/t - Start 09:00 Ladies Tour Brian Dollerup Høeberg
215 km 30 km/t - Start 11.30 Dennis Petersen
185 km 24 km/t - Start 08:00 Preben Christiansen
185 km 24 km/t - Start 08:00 Karl Erik Hinrichsen
185 km 28 km/t - Start 10:00 Anette Rasmussen Fynboen
185 km 26 km/t - Start 08:50 Peter Borgbjerg Nesodden sykkelklubb
215 km 28 km/t - Start 10:00 Martin Lassen Lindstrøm
215 km 28 km/t - Start 10:00 Henrik Fristrup
185 km 24 km/t - Start 08:00 Hans Ole Jensen
185 km 28 km/t - Start 10:00 Jacob Jacobsen TCM Toftlund
185 km 28 km/t - Start 10:00 Ken Brink TCM Toftlund
185 km 28 km/t - Start 10:00 Ole Martinussen Brande motion
215 km 28 km/t - Start 10:00 Mette Andresen TCM Toftlund cykelmotion
185 km 28 km/t - Start 10:00 Niels Christian Petersen TCM Toftlund
215 km 28 km/t - Start 10:20 Torben Pedersen Mejrup Cykelklub
215 km 28 km/t - Start 10:00 Ådalen #1 Ådalen
215 km 28 km/t - Start 10:00 Ådalen #2 Ådalen
215 km 30 km/t - Start 11.30 Jens Hebroe
185 km 28 km/t - Start 10:00 Svend Skøtt tcm toftlund
185 km 26 km/t - Start 08:50 Bjarne Winther Team Panda Kølkær
215 km 28 km/t - Start 10:20 Jørgen Espersen Mejrup Cykelclub
185 km 24 km/t - Start 08:00 Steen Nielsen
185 km 24 km/t - Start 08:00 Hans Wilkens
185 km 26 km/t - Start 08:50 Steen Timm Spentrup Cykelmotion
185 km 26 km/t - Start 08:50 Flemming Nyvang Spentrup Cykelmotion
215 km 28 km/t - Start 10:00 Niels Lauridsen Brande Motion
185 km 28 km/t - Start 10:00 Solvejg Lauridsen
215 km 28 km/t - Start 10:00 Sten Schaltz
215 km 28 km/t - Start 10:20 Leo Korsgaard Ringkøbing Cykelklub
185 km 28 km/t - Start 10:20 Lars P Larsen
185 km 26 km/t - Start 08:50 Lars Pedersen
215 km 28 km/t - Start 10:00 Steffen Houe
215 km 28 km/t - Start 10:00 Henrik Kjær Kageholdet
185 km 28 km/t - Start 10:20 Peter Høj Toft ringkøbing cykel club
185 km 26 km/t - Start 08:50 Erik Juul
185 km 28 km/t - Start 10:00 Einar Krog
215 km 26 km/t - Start 08:50 Lars Kruchov Thomsen Bakkesko
215 km 26 km/t - Start 08:50 Stefan Toft Dalsgaard Bakkesko
215 km 26 km/t - Start 08:50 Lone Rømer Bakkesko
215 km 26 km/t - Start 08:50 Rasmus Rømer Bakkesko
215 km 28 km/t - Start 10:00 Allan Vad Hansgrohe
185 km 30 km/t - Start 11.30 Team Ultra Jensen/ Peter Jensen Jensen Team ultra Jensen
215 km 28 km/t - Start 10:00 Claus Heckmann Kageholdet
215 km 28 km/t - Start 10:00 Mathias Heckmann Kageholdet
185 km 26 km/t - Start 09:00 Ladies Tour Benny Munk
185 km 26 km/t - Start 09:00 Ladies Tour Niels Kirkegaard
185 km 26 km/t - Start 08:50 Finn Them
185 km 26 km/t - Start 09:00 Ladies Tour Kim Them
185 km 26 km/t - Start 09:00 Ladies Tour Laila Tarpgård
185 km 28 km/t - Start 10:00 Henrik Kokholm Medvind
185 km 28 km/t - Start 10:00 John Knudsen
215 km 30 km/t - Start 11.30 Jesper Stærdahl Sunds cykelmotion
185 km 28 km/t - Start 10:00 Mads Hofman
215 km 30 km/t - Start 11.30 Allan Rasmussen Sunds Cykelmotion
215 km 28 km/t - Start 10:10 Kim Dannemann Engelkvist Jensen Denmark
185 km 28 km/t - Start 10:00 Hanne Bendixen
185 km 26 km/t - Start 08:50 Allan Nissen
215 km 26 km/t - Start 09:00 Ladies Tour Kim Thorsted
215 km 24 km/t - Start 08:00 Niels Thomsen
185 km 26 km/t - Start 09:00 Ladies Tour Per Hansen
215 km 28 km/t - Start 10:00 Michael Kirk Jensen
185 km 26 km/t - Start 08:50 Knud Hansen team Sengeløse
185 km 26 km/t - Start 08:50 Ejvind Rasmussen team Sengeløse
215 km 28 km/t - Start 10:10 Mark Howell
185 km 26 km/t - Start 08:50 Mads Haugaard
185 km 26 km/t - Start 09:00 Ladies Tour Hendrik Krey
185 km 24 km/t - Start 08:00 Vicki Christensen
185 km 28 km/t - Start 10:00 Aage Juul Andersen Belgian Cycling Club
185 km 28 km/t - Start 10:00 Gitte Rahbek
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Hans Juhl
215 km 28 km/t - Start 10:10 Peter Høj Toft ringkøbing cykel club
215 km 28 km/t - Start 10:20 Lars List
215 km 28 km/t - Start 10:00 Bjarne Guldborg
215 km 30 km/t - Start 11.30 Frank Gooding
215 km 30 km/t - Start 11.30 Kristian Rohde
215 km 28 km/t - Start 10:00 Ronald Simmelkjær Larsen
215 km 28 km/t - Start 10:00 Simon Malling
215 km 28 km/t - Start 10:00 Allan Sonne
215 km 26 km/t - Start 08:50 Hans Henrik Mortensen Team "Det Flade Lolland"
215 km 26 km/t - Start 08:50 Peter Møller Andersen Team "Det Flade Lolland"
185 km 30 km/t - Start 11.30 Flemming Søby
215 km 26 km/t - Start 09:00 Ladies Tour Bjarne Clausen bakkesko
215 km 24 km/t - Start 08:00 André Funder Jensen Randers Freja Triathlon
215 km 26 km/t - Start 09:00 Ladies Tour Jan Lindegaard
185 km 24 km/t - Start 08:00 Litta Lauth
215 km 28 km/t - Start 10:00 Henrik Gertz Team Recycling
215 km 28 km/t - Start 10:00 Team Recycling Heiss Team Recycling
215 km 28 km/t - Start 10:00 Team Recycling Kriegbaum Team Recycling
215 km 28 km/t - Start 10:10 Steen Hoffmann
215 km 24 km/t - Start 08:00 Lars Kristensen Team VK Beton Ringkøbing
215 km 24 km/t - Start 08:00 Eigil Ørnfelt Team VK Beton Ringkøbing
215 km 24 km/t - Start 08:00 Kim Fischer Henriksen Team VK Beton Ringkøbing
215 km 24 km/t - Start 08:00 John Thorup
215 km 26 km/t - Start 09:00 Ladies Tour Jon Bjerregaard Pedersen GMC
215 km 28 km/t - Start 10:20 Danny Larsen
215 km 26 km/t - Start 09:00 Ladies Tour Mary-Ann Frost Musketeers
215 km 26 km/t - Start 08:50 Lars Engedal
185 km 28 km/t - Start 10:00 Karsten Korth
215 km 28 km/t - Start 10:00 Yackov Moshav
215 km 30 km/t - Start 11.30 Kim Rasmussen ECKD
185 km 30 km/t - Start 11.40 Jørn Sodborg Jyske Bank
185 km 30 km/t - Start 11.40 Torben Sandbjerg Engelbredt Jyske Bank
185 km 30 km/t - Start 11.40 Morten Christensen Jyske Bank
215 km 30 km/t - Start 11.40 Mads Borgensgaard Jyske Bank
185 km 30 km/t - Start 11.40 Lars Tragstrup Jyske Bank
185 km 30 km/t - Start 11.40 Peder Busk Dencker Jyske Bank
215 km 30 km/t - Start 11.40 Anders Blomgreen Jyske Bank
215 km 30 km/t - Start 11.40 Ronni Christensen Jyske Bank
185 km 30 km/t - Start 11.40 Kim Sejdelin Jyske Bank
215 km 30 km/t - Start 11.40 Morten Byrdal Jyske Bank
185 km 28 km/t - Start 10:00 Christina Andersen Jyske Bank
215 km 30 km/t - Start 11.40 Klaus Andersen Jyske Bank
185 km 30 km/t - Start 11.40 Jørn Kildegaard Jyske Bank
185 km 30 km/t - Start 11.40 Erik Gadeberg Jyske Bank
215 km 30 km/t - Start 11.40 Thomas Mølby Jyske Bank
185 km 28 km/t - Start 10:00 Lene Smidstrup Jyske Bank
185 km 30 km/t - Start 11.40 Jakob Amdi Frederiksen Jyske Bank
185 km 30 km/t - Start 11.40 Lene Hjortshøj Jyske Bank
185 km 30 km/t - Start 11.40 Henrik Møller Jyske Bank
215 km 30 km/t - Start 11.40 Henik Warming Jyske Bank
185 km 30 km/t - Start 11.40 Carsten Mundbjerg Jyske Bank
215 km 30 km/t - Start 11.40 Jesper Møller Rosenberg Jyske Bank
215 km 30 km/t - Start 11.40 Kristian Stjernholm Jyske Bank
185 km 30 km/t - Start 11.40 Rasmus Svith Andersen Jyske Bank
215 km 30 km/t - Start 11.40 Kristian Olesen Jyske Bank
215 km 30 km/t - Start 11.30 Mikael Poulsen
215 km 30 km/t - Start 11.30 Jesper Karmann Hansen
185 km 26 km/t - Start 08:50 Henrik bergh Hansen
215 km 30 km/t - Start 11.30 Jørn Lind Team My
215 km 30 km/t - Start 11.30 Morten Overgaard Janner Team My
185 km 24 km/t - Start 08:00 Elsemarie Culmbach-Andreasen Team Culmbach
185 km 24 km/t - Start 08:00 Peter Culmbach
215 km 24 km/t - Start 08:00 Ole Brødsgaard
215 km 24 km/t - Start 08:00 Peter Beyer Asmussen
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Johnny Jakobsen Ikast AM
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Karl Peter Kjeldsen Ikast AM
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Jacob Schou Knudsen Ikast AM
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Martin Borum Mortensen Ikast AM
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Harly Mikkelsen Ikast AM
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Bent Maesen Ikast AM
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Lars Hvergel Ikast AM
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Morten Brogaard Christensen Ikast AM
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Søren Rittig AUH-Børn og Unge
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Thomas Corydon AUH-Børn og Unge
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Jesper Bjerre AUH-Børn og Unge
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Henrik Hasle AUH-Børn og Unge
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Kurt Holmegaard
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Lars Bjørnshauge
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Asger Latif
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Michael Villadsen
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Per Baun Helios
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Kurt Mortensen Skjern Cykelklub
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Jesper Mortensen
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Lisbeth Mogensen
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Flemming Søby
215 km 26 km/t - Start 09:00 Ladies Tour Helle Sørensen Cykleklubben Horsens
215 km 26 km/t - Start 09:00 Ladies Tour Anne Kloppenborg Skjerning Cykleklubben - Horsens
215 km 28 km/t - Start 10:00 Jesper Gregersen
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Didde Rovsing Knudsen
215 km 26 km/t - Start 09:00 Ladies Tour Lene Kristensen Silkeborg Cyklering og Motion
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Ole B. Poulsen Grenaa Cykl Club
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Charlotte Tørring Knudsen SMT
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 jesper mossin Røde baron
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Thomas Hjortshøj Knudsen Røde baron
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Hanne Andersen
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Mette Andersen
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Michael Thybo Nielsen Mimo
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Morten Andersen Mimo
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Malin Carmland
215 km 26 km/t - Start 09:00 Ladies Tour Mia Sørensen
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Jens Borrisholt
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Henrik Nyvang
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Jesper Langkjær Brædstrup Cykelklub
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Per Hjorth Tolboe Vejle cykel Motion
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Claus Rod
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Jakob Markussen Team Rosso Wolf Pack
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Tina Egholm Multiatleterne
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Dorthe Juel Multiatleterne
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Finn Andersen
215 km 30 km/t - Start 11.30 Thomas Kjær Nielsen
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Martin Madsen
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Renè Møller Team RM-PRO OUTLET.DK
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Preben Søvsø
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Erik Steen Steffensen
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Peter Fleborg BCM
215 km 30 km/t - Start 11.30 Kim Jensen Team Motionsfeltet
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Lene Jørgensen Team Motionsfeltet
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Frands Liboriussen Team Motionsfeltet
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Anna Margrethe Jørgensen
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Lene Martine Jørgensen
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Søren Calmar SCR Motion
185 km 28 km/t - Start 10:10 Peter Jensen
185 km 28 km/t - Start 10:10 Mikkel Nord
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Jørgen Lauritsen
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 svend westergaard
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Carsten Schulz Ølsted Cykelmotion
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Henrik Alleslev Ølsted Cykelmotion
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Torben sejr Olsen Galten CK
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Henrik Erdland Ølsted Cykelmotion
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 morten hansen ølsted cykelmotion
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Jeppe Buhl
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Lene Tingleff Nordhavn Bikers
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Michael Severinsen Nordhavn Bikers
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Rikke Hogrebe ERCC Q 1
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Anita Jacobsen ERCC Q 1
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Jeanette Baggersgaard ERCC Q 1
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Jette Ø. Jeppesen ERCC Q 1
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Gitte Højgaard ERCC Q
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Elisabeth Bomholt ERCC Q
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Gitte Hvoldal Kristensen ERCC Q
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Vera Schweer ERCC Q
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Gitte Spanglev Eriksen
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Andrew Button
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Gretta Button
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Helle Bach Bjerringbro pigerne
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Uffe Christensen Team Invictus
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Kasper Holm Team Invictus
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Anne Visholm SMT / Jyske Bank
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Jesper Stentoft Challenge Accepted
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Morten Sørensen Challenge Accepted
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Helle Pedersen Bjerringbro Pigerne
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Karina Palmquist
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Rikke Andersen
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Lene Fals
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Conny Justensen
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Tom Palmquist
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Charlotte Batsberg
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Brian Bek Jensen
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Søren Kjær Nielsen
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 kenneth Olterbech Per p cykel
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 flemming rasmussen Ffcm
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Lennart Hjørnholm Team Motionsfeltet
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Ole Rahbjerg Jørgensen Team Motionsfeltet
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Kristina Olsen Team Motionsfeltet
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Kjeld Wichmann Team Motionsfeltet
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Jacob Guldmann Møller Team Motionsfeltet
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Pia Andersen Team Dahl
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Linda Dahl Christensen Team Dahl
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Frank Larsen TMC
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Lisbeth Jakobsen Ringe Cykelklub
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 susanne jensen
215 km 30 km/t - Start 11.30 Per Hellerup
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Morten Madsen
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Solveig Holmgaard
185 km 26 km/t - Start 09:00 Ladies Tour Tina Mærsk
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Trine Møller Rasmussen
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Lene Rosengaard Poulsen
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Susanne Simoni Hedegård
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Anita Lehmann
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Lone Hauberg Toft
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Lisbeth Sejersbøl
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Annette Blak Rasmussen
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Hanne Juul
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Susanne Holmark
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Hanne Lindharth Andersen
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Thyge Kristensen Team medvind
85 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Martin Olander Andersen Cykelvasken Odense
215 km 30 km/t - Start 11.30 Lars Henriksen
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Gregers Højme Hønseriet
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Finn Nielsen Hønseriet
215 km 24 km/t - Start 08:00 Jens Peter Mogensen
215 km 28 km/t - Start 10:00 Kristian Bonde Hoya Lens Danmark
215 km 28 km/t - Start 10:00 Mario Schmidt
215 km 24 km/t - Start 08:00 Kim Jensen
215 km 30 km/t - Start 11.30 Frank Bøgelund-Iversen ECKD
215 km 26 km/t - Start 08:50 Mikkel Ulsøe
215 km 26 km/t - Start 08:50 Anders Sparvath
215 km 30 km/t - Start 11.40 Maja Kirstine Petersen
215 km 30 km/t - Start 11.40 Nicholas Koed
215 km 30 km/t - Start 11.30 Claus Agerskov Team Agerskov HappyRunners
185 km 28 km/t - Start 10:10 Thomas Hansen MedVind
185 km 26 km/t - Start 08:50 Alfred Knude MedVind.
185 km 26 km/t - Start 08:50 Bjarne Agerbek Mejrup Cykelclub
185 km 24 km/t - Start 08:00 Gert Laursen Team Senior
215 km 28 km/t - Start 10:10 Jørgen Christensen Small Danish Hotels
215 km 30 km/t - Start 11.30 Jens Olesen ReumaNord
215 km 30 km/t - Start 11.30 Michael Skovdal Rathleff ReumaNord
215 km 26 km/t - Start 09:30 Team MHI PCM ESBJERG Adsbøl Team MHI PCM ESBJERG
215 km 26 km/t - Start 09:30 Team MHI PCM ESBJERG Damkjær Team MHI PCM ESBJERG
215 km 26 km/t - Start 09:30 Team MHI PCM ESBJERG Erlandsen Team MHI PCM ESBJERG
215 km 26 km/t - Start 09:30 Team MHI PCM ESBJERG Lange Team MHI PCM ESBJERG
185 km 28 km/t - Start 10:00 Karsten Møller Jensen Med-Vind
185 km 28 km/t - Start 10:00 Benny Poulsen Medvind
185 km 28 km/t - Start 10:00 Carsten Damgaard Kristensen medVIND
215 km 26 km/t - Start 08:50 Ulrik Jensen Team bedst ned af bakke
185 km 26 km/t Ladies Tour Start 09:05 Alice Callesen
215 km 28 km/t - Start 10:10 Kasper Albrechtsen De Lede Hunde
215 km 28 km/t - Start 10:10 Peter Kjempenes De Lede Hunde
215 km 26 km/t - Start 08:50 Anders Vinther Team bedst ned af bakke
215 km 28 km/t - Start 10:10 Karsten Thomsen RCYC
215 km 26 km/t - Start 08:50 Jesper Sørensen Team bedst ned af bakke
215 km 28 km/t - Start 10:10 Michael Jensen Titan Personaleforening
215 km 28 km/t - Start 10:10 Ole Nielsen Titan Personaleforening
215 km 28 km/t - Start 10:10 Brian Siig Titan Personaleforening
215 km 28 km/t - Start 10:10 Pauli Christensen Titan Personaleforening
215 km 28 km/t - Start 10:10 Claus Tirsbæk Snitgaard Titan Personaleforening
215 km 28 km/t - Start 10:10 René Bakkestrøm Hougesen Titan Personaleforening
215 km 28 km/t - Start 10:10 Thomas Frøsig Jensen Titan Personaleforening
215 km 28 km/t - Start 10:10 David Møller Andersen Titan Personaleforening
215 km 30 km/t - Start 11.30 Peter Mellergaard
215 km 30 km/t - Start 11.30 Poul Tang
185 km 24 km/t - Start 08:00 Anders Kjeldsen Holstebro Cykelmotion
215 km 30 km/t - Start 11.30 Morten Hørning Hørning Jensen
215 km 26 km/t - Start 08:50 Bo Kreiberg Team bedst ned af bakke
215 km 28 km/t - Start 10:10 Tom Møller Jørgensen Give Cykelklub
215 km 28 km/t - Start 10:10 Claus Christiansen Give Cykelklub
215 km 28 km/t - Start 10:10 Jan Fejerskov Poulsen Give Cykelklub
215 km 28 km/t - Start 10:10 Dennis Møller Jørgensen Give Cykelklub
215 km 28 km/t - Start 10:10 Jacob Storm Nielsen Give Cykelklub
215 km 28 km/t - Start 10:10 Kurt Gjødsbøll Give Cykelklub
185 km 28 km/t - Start 10:00 John Valentinsen
215 km 30 km/t - Start 11.30 Carsten Thomsen Give Cykelklub
215 km 30 km/t - Start 11.30 Morten Nørtoft Give Cykelklub
215 km 30 km/t - Start 11.30 Jan Sandholm Give Cykelklub
215 km 30 km/t - Start 11.30 Niels Rossen Hansen Mountain Lions
215 km 30 km/t - Start 11.30 Lars Rossen Hansen Mountain Lions
215 km 30 km/t - Start 11.30 Tue Johannsen Mountain Lions
215 km 30 km/t - Start 11.30 Kenneth Krølbøll Markussen Mountain Lions
215 km 30 km/t - Start 11.30 Jakob Gren Pedersen
215 km 28 km/t - Start 10:10 Dugald Reid Aarhus studenternes cykelklub
215 km 28 km/t - Start 10:10 Emil Irming Aarhus Studenternes Cykelklub
115 km Start Hjøllund fra kl. 13:00 Renè Baltzer Matzen
215 km 26 km/t - Start 08:50 Bent Pedersen
215 km 26 km/t - Start 08:50 Michael Loft Mikkelsen Team bedst ned af bakke
215 km 28 km/t - Start 10:00 Finn Steffensen
215 km 28 km/t - Start 10:00 Bent Søndergaard Vejle cykel motion
215 km 26 km/t - Start 08:50 Frank Blom Rynke
215 km 26 km/t - Start 08:50 Lotte Damgaard Rynke
215 km 26 km/t - Start 08:50 Mogens Schlosser Rynke
215 km 26 km/t - Start 08:50 Jacob Elholm Rynke
215 km 26 km/t - Start 08:50 Aase Elholm Rynke