Coast2coast Jylland

Lørdag den 29. august 2020

91 tilmeldte, 909 ledige pladser

Startnr Startgruppe og tid Navn Hold/Team/Klub
26 km/t - Start 08:50-09:00 Carsten Fristrup
30 km/t - Start 10.30-10:40 Christian Laugesen
26 km/t - Start 08:50-09:00 Allan Riisberg Team Riisberg
Start Hjøllund fra kl. 13:00 Martha Louise Kjærsgaard
28 km/t - Start 09:30-09:40 Torsten Ahlbeck TST
26 km/t - Start 09:05-09:15 Brian Dollerup Høeberg
30 km/t - Start 10.30-10:40 Dennis Petersen
28 km/t - Start 10:00-10:10 Flemming Lysdal Sammenholdet
24 km/t - Start 08:30-08:40 Preben Christiansen
24 km/t - Start 08:30-08:40 Karl Erik Hinrichsen
28 km/t - Start 09:30-09:40 Anette Rasmussen Fynboen
26 km/t - Start 08:50-09:00 Peter Borgbjerg Nesodden sykkelklubb
28 km/t - Start 09:30-09:40 Martin Lassen Lindstrøm
28 km/t - Start 09:30-09:40 Henrik Fristrup
24 km/t - Start 08:30-08:40 Hans Ole Jensen
28 km/t - Start 09:30-09:40 Jacob Jacobsen TCM Toftlund
28 km/t - Start 09:30-09:40 Ken Brink TCM Toftlund
28 km/t - Start 09:30-09:40 Ole Martinussen Brande motion
28 km/t - Start 09:30-09:40 Mettw Andresen TCM Toftlund cykelmotion
28 km/t - Start 09:30-09:40 Niels Christian Petersen TCM Toftlund
28 km/t - Start 10:00-10:10 Torben Pedersen Mejrup Cykelklub
28 km/t - Start 09:30-09:40 Ådalen #1 Ådalen
28 km/t - Start 09:30-09:40 Ådalen #2 Ådalen
30 km/t - Start 10.30-10:40 Jens Hebroe
28 km/t - Start 09:30-09:40 Svend Skøtt tcm toftlund
26 km/t - Start 08:50-09:00 Bjarne Winther Team Panda Kølkær
28 km/t - Start 10:00-10:10 Jørgen Espersen Mejrup Cykelclub
24 km/t - Start 08:30-08:40 Steen Nielsen
24 km/t - Start 08:30-08:40 Hans Wilkens
26 km/t - Start 08:50-09:00 Steen Timm Spentrup Cykelmotion
26 km/t - Start 08:50-09:00 Flemming Nyvang Spentrup Cykelmotion
28 km/t - Start 09:30-09:40 Niels Lauridsen Brande Motion
28 km/t - Start 09:30-09:40 Solvejg Lauridsen
28 km/t - Start 09:30-09:40 Sten Schaltz
28 km/t - Start 10:00-10:10 Leo Korsgaard Ringkøbing Cykelklub
28 km/t - Start 10:00-10:10 Lars P Larsen
26 km/t - Start 08:50-09:00 Lars Pedersen
30 km/t - Start 10.30-10:40 Christopher Bøgh Andersen AASK-CYCLING
30 km/t - Start 10.30-10:40 Jan Vestergaard AASK-CYCLING
28 km/t - Start 09:30-09:40 Steffen Houe
28 km/t - Start 09:30-09:40 Henrik Kjær Kageholdet
28 km/t - Start 10:00-10:10 Peter Høj Toft ringkøbing cykel club
26 km/t - Start 08:50-09:00 Erik Juul
28 km/t - Start 09:30-09:40 Einar Krog
26 km/t - Start 08:50-09:00 Lars Kruchov Thomsen Bakkesko
26 km/t - Start 08:50-09:00 Stefan Toft Dalsgaard Bakkesko
26 km/t - Start 08:50-09:00 Lone Rømer Bakkesko
26 km/t - Start 08:50-09:00 Rasmus Rømer Bakkesko
26 km/t - Start 08:50-09:00 Martin Kolind-Sporring Bakkesko
28 km/t - Start 09:30-09:40 Allan Vad Hansgrohe
28 km/t - Start 10:00-10:10 Bent Lassen Cykel motion Viborg
28 km/t - Start 09:45-09:55 Per Gerner Sørensen CMV
28 km/t - Start 09:30-09:40 Poul Jacobsen CMV Viborg
30 km/t - Start 10.30-10:40 Team Ultra Jensen/ Peter Jensen Jensen Team ultra Jensen
28 km/t - Start 09:30-09:40 Claus Heckmann Kageholdet
28 km/t - Start 09:30-09:40 Mathias Heckmann Kageholdet
26 km/t - Start 09:05-09:15 Benny Munk
26 km/t - Start 09:05-09:15 Niels Kirkegaard
24 km/t - Start 08:30-08:40 Michael Larsen Team Larsen-Visti
24 km/t - Start 08:30-08:40 Flemming Pedersen Team Larsen-Visti
24 km/t - Start 08:30-08:40 Vibeke Larsen Team Larsen-Visti
26 km/t - Start 08:50-09:00 Finn Them
26 km/t - Start 09:05-09:15 Kim Them
26 km/t - Start 09:05-09:15 Laila Tarpgård
28 km/t - Start 09:30-09:40 Henrik Kokholm Medvind
28 km/t - Start 09:30-09:40 John Knudsen
30 km/t - Start 10.30-10:40 Jesper Stærdahl Sunds cykelmotion
28 km/t - Start 09:30-09:40 Mads Hofman
30 km/t - Start 10.30-10:40 Allan Rasmussen Sunds Cykelmotion
28 km/t - Start 09:45-09:55 Kim Dannemann Engelkvist Jensen Denmark
28 km/t - Start 09:30-09:40 Hanne Bendixen
26 km/t - Start 08:50-09:00 Allan Nissen
26 km/t - Start 09:05-09:15 Kim Thorsted
Start Hjøllund fra kl. 13:00 Claus Nymark
24 km/t - Start 08:30-08:40 Niels Thomsen
26 km/t - Start 09:05-09:15 Per Hansen
28 km/t - Start 09:30-09:40 Michael Kirk Jensen
28 km/t - Start 09:30-09:40 Tony Holst Bathum
26 km/t - Start 08:50-09:00 Kent Pedersen ZLAP
24 km/t - Start 08:30-08:40 Gaby Wunsch
24 km/t - Start 08:30-08:40 Martin Wunsch
26 km/t - Start 08:50-09:00 knud hansen team Sengeløse
26 km/t - Start 08:50-09:00 Ejvind Rasmussen team Sengeløse
26 km/t - Start 08:50-09:00 Dennis Ludwig ZLAP
28 km/t - Start 09:45-09:55 mark howell
26 km/t - Start 08:50-09:00 Mads Haugaard
28 km/t - Start 09:30-09:40 Peter Jensen
26 km/t - Start 09:05-09:15 Hendrik Krey
28 km/t - Start 09:30-09:40 Jesper Høi Kageholdet
24 km/t - Start 08:30-08:40 Vicki Christensen