Fjördurs Vinterstævne

Søndag den 23. februar 2020

42 tilmeldte

Rytter Hest Klasser
Bente Pilgaard Væna fra Pilgaard T.8(H), 4.5(H), AL.4
Lonnie Dalgaard Kylja fra Nysted T.5(H), 4.3(V)
Lotte Aastradsen Kolfinnur fra Tinðsgardi T.8(V), 4.5(V)
Trine Pilgaard Rökkvi fra staunsbjerg T.3(V), 4.2(H), AL.4
Sofie Lykke Friborg Fróði fra Niær T.3(V), 4.2(H)
Mathilde Nybo Jensen Alda fra Legind T.5(H), 4.5(H)
Louise Ladefoged Dísa fra Holla T.3(V), 4.3(V)
Majbrit Maag Lauritsen Venus fra Vinkærgård T.3(V), 4.2(H)
Trine Døssing Frekja fra Lindevangen T.8(H), 4.5(H)
Malene Mette Holm Kristensen Dis fra Kirkebækken T.3(V), 4.3(V), spring
Josefine Balle Tendra fra Nysted T.8(H), spring
Thea Hansen Kátina fra Hverremose T.8(V), 4.5(V)
Henrik Gehrt Kiljan fra Fløjgaarde 4.3(V), spring, AL.3
Lene Gehlert Aðall fra stald Klitgaard T.5(H), 4.5(H)
Monica Nielsen Loke T.3(V), 4.2(H), AL.3
Helena Hedegaard Faxi fra Katbølgaard 4.3(V), spring, AL.4
Freja Haunstrup Jokumsen Glitfaxi fra Spøttrup Mark 4.5(V), spring, AL.3
Emilia Maecker Jensen Sindri fra Spøttrup Mark T.8(V), spring
Dea Thrane Sókrates fra stutteri Thrane T.3(V), 4.2(H)
Rikke Mortensen Snarfari fra Jukkerup T.8(H), 3g2.s(H), spring
Nanna Hejslet Bruun Kóngur Fra Krafla T.5(H), 4.2(H), spring
Sine Damm Bak Dagdis fra Lundgaard T.8(H), 4.5(H)
Sofie Malou Eriksen Tindur fra Ryttergaardhus 4.5(H), spring, AL.4
Janni Zangenberg Eriksen Sjarmi fra Sørvad T.8(V), 4.5(V), spring
Mathilde Madsen Náttfari fra Ll Hafmey T.3(H), 4.2(V)
Gitte Fuusager Sleipnir fra Hótbjerg T.3(H), 4.2(H)
Andrea Sørensen Kengala fra Fårup T.8(V), 4.3(V), AL.3
Nadia Toft Ari Fra Nordthy Islændercenter T.3(V), 4.2(V), spring
Cathrine Frost Olesen Heldis fra Lundgaard T.8(H), 4.5(H), spring
Sine Damm Bak Atli fra Grønkær T.5(H), 4.3(V)
Ida-Marie Fabricius Tranholm Hansen Ástríkur fra Iglsø 3g2.j(H)
Mathilde Løkke Torup Hersir fra Langtved T.5(H), 4.3(V)
Emilie Sandgrav Nørby Tritla fra Ll. Grummesgård T.8(V), 4.5(V)
Josefine Balle Stormur fra Nysted T.8(V), 3g3.j(V)
Majbrit Maag Lauritsen Spænir fra Nysted 3g1.s(H)
Clara Ottilia Roemer Rispa fra Søborg T.8(H), 4.5(H)
Maia Husum Isak fra Efre-Langholti T.5(H), 4.2(V), AL.4
Karina Christensen Ásta fra Legind T.3(H), 4.2(V)
Emma Kristine Berg Skvisa fra bakkegård || T.8(H), 4.5(H)
Caroline Godrim Þrymur frá Álfhólum T.5(H), 4.3(V)
Nanna Hejslet Bruun Ofeigur fra Krafla T.8(V), 4.5(H)
Liva Hebsgaard Schmidt Feykir fra Skadhauge T.8(V), 4.5(H)