Gantis DRL Efterårsstævne 2020

26. - 27. september 2020

120 tilmeldte

Rytter Hest Klasser Klub By
Lisa La Cour Leistur frá Holum T1, 4.1 Ganti Karup J
Maja Blom Wennerwald Nielsen Snar frá Vatnshömrum 5.2(H) Tarm
Iben Sønderskov Konungur Fra Meldgaard T2, 5.2(V) Aska Beder
Mathilde Hejer Kristensen Svartarúna fra Grønkær T1, 4.1 Ganti Randers NØ
Christina Julie Christiansen Sveipur fra Rendborg T4(H), 5.2(V) Tvistur Aabybro
Mathilde Hudlebusch Vestergaard Hljómur fra Fellskoti T2, 4.1 Ganti Ringkøbing
Freja Løvgreen Rós fra Kongrhøj 5.1 Herning
Emma Nielsen Mentor vom hrafnsholt T1, 4.1 DI Brenderup Fyn
Mette Koefoed Smári fra Ränteröd T1, 4.1 Nori Ringkøbing
Vicki Gissel Vaka fra stald klitgaard T8.s(H), 4.5s(H) Gari Horsens
Annika Skrubbeltrang Skvísa fra Rendborg 4.1 Aalborg
Ingeborg Larsen Kiljan fra Skovkrogen T1, 4.1 Lemvig
Wendie Mckee Ösp fra Østenå T5(H), 4.2(V) Vanløse
Natalie Fischer Bjartur fra Søholm T1, 5.1 Skeifa Otterup
Mette Haugslien Kiljan frá Holtsmúla 1 T3(V) Brande
Lone Albrecht Vala fra Amhøj T4(H), 4.2(V) Harlev J
Mathilde Hejer Kristensen Hest fra Stalden 5.2(V) Ganti Randers NØ
Mathilde Løkke Torup Hersir fra Langtved T4(V), 5.2(V) Ganti Ikast
Ingeborg Larsen Róskva fra Høgholt T3(H), 4.2(V) Lemvig
Anne Mariager Gauska fra Grundet Hus T1, 4.1 Skeifa Glamsbjerg
Nanna Hejslet Bruun Bjarni fra Krafla T8.j(V), 4.5j(H) Ikast
Cathrine Siv Emmertsen Fengur fra Møllegaard T5(H), 4.3(V) Aska Risskov
Ida Brunsgaard Pedersen Galdur fra Hrafnsvik T2, 5.1 Ganti Ringkøbing
Sara Barslund Fjölvi fra Hedegaard T8.j(H), 4.5j(H) Sunds
Josefine Lund Damkier Kjarndis frá Auðsholtshjáleigu T1, 4.1 Tvistur Svenstrup J
Anna Johannesdottir Olesen Mola fra Minde T3(H), 4.2(V) Gandur Give
Merete Marian Østergaard Flugar fra Rodelund T4(V), 4.2(H) Ganti Them
Camilla Fredslund Kragh-Hansen Víkingur fra Ørskov Vestergård T1, 5.2(H) Toppur Gedved
Alberte Mossin Askja fra Ravnhøjgaard T3(H), 4.2(V) DI Silkeborg
Johan Brunsgaard Pedersen Emma fra Jespersgaarde T2, 4.2(H) Ganti Ringkøbing
Michelle Munkholm Andersen Dagur fra Debelmose T2, 5.1 DI Holstebro
Rebekka Hyldgaard Milljón fra Hyldgaard T8.s(H), 4.5s(H) DI Vinderup
Tina Møller Jørgensen Sólrun fra Kærgården T4(V), 4.2(V) Ganti Horsens
Michelle Munkholm Andersen Bógatýr fra Feti T2, 4.1 DI Holstebro
Michelle Munkholm Andersen Gyllir fra Lipo T1, 4.1 DI Holstebro
Christopher Kjær Fani fra Høgsbro T3(V), 4.2(H) Egtved
Alberte Mossin Syrtla fra Leerbækgaard T3(H), 4.2(V) Di Silkeborg
mona nedergård bom kristesnsen Mori fra Gyllingnæs 4.2(V) Odder
Tina Halkiær Olesen Leiftri fra Vorladegård T5(V), 4.3(V) GANTI Hammel
Annemette Balle Komtessa fra Ågården 4.2(V) Gletta Brædstrup
Emma Berg Skvisa fra Bakkegård || T5(V), 4.3(V) Ganti Engesvang
Mads Borg Kristall frá Langhusum T4(V), 5.2(V) Karup J
Emma Vinge Glæpur fra Nr. Tolstrup T1, 4.1 Fløgri Tilst
Frida Sloth Schroeder Seiling fra Moselundgård T5(H), 4.3(V) Århus N
stine Flintegaard Kældsø Kjarkur Fra Højgaarden T1, 4.1 DI Tommerup
Mads Borg Oddur frá Leirubakka T3(H), 4.2(H) Karup J
Rikke Schöllhammer Wolff Solrodi frá Reykjavik T3(H), 4.2(V) Karup J
Borg Hanne Gunnlød fra Trudvang T3(V), 4.1 Aska Beder
Olivia kasperczyk Svipur fra Rødstensgård T1, 4.1 Snegla Lemming
Brjánn Juliusson Framadis fra Bjarup 5.2(H) Ganti Karup J
Rikke Schöllhammer Wolff Arko vom Heesberg T2, 5.1 Aska Beder
Mads Borg Oddaverji T2, 5.1 Beder
Sofie Kjestrup Ahl Tulpa fra Østerby 2 T8.j(H), 4.5j(H) Svala Bryrup
Liva Illeborg Illeborg Rasmussen Ifli fra Klitgården T5(V), 4.3(V) Aska Knebel
Amanda Frandsen Kramsi fra Vesterlyng T1, 4.5j(H) DI Brædstrup
Amanda Frandsen Djarfur fra Ballebækgaard T5(H), 4.3(V) DI Brædstrup
Gitte Petersen Bylgja fra Søholm T3(V), 4.2(V) ASKA Malling
Maria Munk Tristan fra Dalgården T3(H), 4.2(V) DI Them
Kirsten Sørensen Vænting fra Vikinghøj T8.s(H) Aska Viby J
Frederikke Jakobsen Glói fra Dalgården T5(H), 4.3(H) Them
Ulla Maria Hoberg Óður Anton fra Møllegård T8.s(V), 4.5s(H) Toppur Sabro
Lykke Hoberg Hvítur frá Stóru-Hildisey T5(H), 4.3(V) Toppur København V
Lilian Pedersen Geira fra Lipo T3(H), 4.2(V) Ganti Galten
Elin Virgarsdottir Tindskard Gréta fra Ausviga T2, 4.1 Hirtshals
Katarina V. Pedersen Ágústínus fra Lipo T8.s(H), 4.5s(V) Toppur Galten
Frederikke Jakobsen Fífa fra Dalgården T8.s(V), 4.5s(V) Them
Anne Thøgersen Fenja fra Kni T3(V), 4.3(V) DI Randers SØ
Anne Edith Bäckström Thøgersen Náttfreyja fra Egemose T3(H), 4.3(V) DI Randers SØ
Liselotte Wesley Andersen Valdi T3(V), 4.3(H) DI Højbjerg
Ingeborg Rahbek Pedersen Jøtunn fra Engimyri T1, 4.1 DI Hjerm
Anja Erbou Thormann Adam fra Oren T5(H), 4.3(H) Bryrup
Rikke Sejlund Hannibal Fra Højgaarden T3(H), 4.2(V) Ranum
Lucca Bæk Kempa fra Svalegården T8.j(H), 4.5j(H) Bryrup
Louise Søndergaard Prins fra Versland T8.s(V), 4.5s(V) Randers NV
S&S ApS Drift fra Tyrevoldsdal T3(H), 4.2(H) Lemming
S&S ApS hest fra hest T3(V), 4.2(V) Lemming
Karina Christensen Ásta fra legind T3(H), 4.2(V) Aska Thorsø
Cecilie Kindberg Koch Frosti fra Rimmensgaard T8.j(H), 4.5j(H) Jøkull Rønde
Sandra Hansen Lokkur fra Jenle T5(V), 4.3(H) Frami Daugård
Line Thybo Ófelía fra Jespersgaarde T5(H), 4.3(V) Snegla Holstebro
Mette Skovgaard Thorup Fröken fra Jenle. T5(V), 4.3(V) Toppur. Hinnerup
Mette Amstrup Ösp frá Ey I T3(H), 4.2(V) Aulum
Magnus Hansen Kolfinna fra Jenle 4.2(H) Erslev
NN NN NN T8.s(H), 4.5s(H) Karup J
Freija Thye Seifur vom Lipperthof T3(V), 4.1 Ganti Silkeborg
Emil Fredsgaard Obelitz VÍkingur fra Feti T1, 4.1 DI Kongerslev
Hanne Hoffmann Mirra fra grundethus 2 T8.s(H), 4.5s(H) Landi-askja Horsens
Mia Karstensen Birta fra Hlemmiskeiði T8.s(V), 4.5s(V) Ganti Horsens
Katrine Skrubbeltrang Isak f. Rendborg T1, 5.1 Frederikshavn
Katrine Skrubbeltrang Fengur f. Miðdal T3(H), 4.2(V) Frederikshavn
Luna Mørch Ravn Ösk fra Bakkeskoven T8.j(V), 4.5j(V) Aska Galten
Michelle Marcuse Smyrill fra Kni T1, 5.2(V) Hekla Dronninglund
Emma Friis-Skouw Sudri fra moselundgård T1, 4.1 Skeifa Odense S
Christian Sørensen Hlynur Fra Legind T3(V), 4.2(H) DI Aalborg
Silje Uttrup Matti fra Bredgården T8.j(V), 4.5j(H) Aska Mårslet
Lone Gylling Faxi fra Markusvej T8.s(H), 4.5s(H) Toppur Sabro
Regitze Henriksen Keilir frá Margretarhofi T3(H), 4.2(V) ASKA Odder
Benedicte Østerheden Krókur frá Margrétarhofi 4.1 Tvistur Vestbjerg
Rebecca Hesselbjerg Taulborg Tindra fra Kirstineholm T8.j(H), 4.5j(V) ASKA Sabro
Caroline Holvad Pipar frá Þúfum T1, 5.1 Ganti Århus N
Signe Haubro Dúx frá Útnyrðingsstöðum T4(H), 4.2(V) Ganti Silkeborg
Christina Dam Svaðilfari fra Skannerup T5(H), 4.3(V) Skanderborg
Bjørk Maj Mostrup Drottning fra Holla T3(V), 5.2(V) Viborg
Gerd Engelbrecht Adam fra Tømmerby Kær T1, 4.1 Saga Svendborg Aarup
Liv Mørkbak Andreasen Fura fra Vivildgård T4(V), 4.3(V) CHC master class Hinnerup
Astrid Skovgaard Gísli fra lian T1, 4.1 Lemvig
Nathja Hattens Högni fra Sólheimatungu T5(V), 4.3(V) Team No Stakroge
Karoline Dahl Kjærulff Depla fra Kalstrup T1, 4.1 Hjortshøj
Celine Bach Laursen Eldar frá Þúfum T3(H), 4.1 DI Asperup
Sigrid Bisgaard Amstrup Djarfur fra Skovly T8.s(V), 4.5s(V) Rønde
Rikke Søgaard Álfadís fra Vivildgård T3(H), 4.2(V) DI Hadsten
Julie Schjødtz Hansen Dimma fra Vindhøj T3(H), 5.2(V) Ganti Silkeborg
Felicia Pedersen Kolfinna fra Skovgården T8.j(H), 4.5j(V) DI Silkeborg
Frederikke Kjærgaard Aabo Fengur frá Hemlu II T2, 4.2(V) Aska Skanderborg
Signe Roland Yde Kjærgaard Gamma fra Langtved T3(H), 4.2(V) Aska Skanderborg
Gulla Gudnadottir Daladis frá Áskoti T3(V), 4.2(H) DI Struer
Gulla Gudnadottir Hrina fra Stald Klitgaard T3(V), 4.2(H) DI Struer
Gulla Gudnadottir Diva fra Stald Klitgaard 5.2(V) DI Struer
Cecilie Østergaard Póker fra Højgaarden T1, 5.1 DI Aalborg Øst
Raghad Ayoob Ahmad Gylfi Fra Greversvad T8.j(V), 4.5j(V) DI Århus N