Dirty Jutland 2021 - Gravel Experience

16. - 17. april 2021

469 tilmeldte

Distance Startnr Navn Klub/sponsor
One Thirty Bo Svendsen Fårup mtb1
Grinder 220 km Mikael Meyer Team MikaelM
One Thirty Rasmus Østergård Malling MTB
One Thirty Daniel Sørensen Malling MTB
One Thirty Dennis Bonnichsen Malling MTB
Grinder 220 km Søren Svenningsen
Grinder 220 km Søren Kæseler Andersen
Grinder 220 km Dan Geertsen Team by Nors
Grinder 220 km Kristian Gade Team Kristian G
XL Morten Kjærsgaard
One Thirty Lasse Jensen Fårup mtb1
XL jens berthol hansen Ordrup CC
Grinder 220 km Sysser Lillelund Odense
XL Jesper Høgsted Team JesperH
Grinder 220 km Steen Ryan Nielsen
XL Martin Pilgaard Atnu.dk
Grinder 220 km Peter Mortensen TST Cykling
One Thirty Henrik Speedy Hallas Fårup mtb1
One Thirty Tilde Christensen MTB Frederikshavn
One Thirty Palle Jensen MTB Frederikshavn
Grinder 220 km Henrik Adelborg
One Thirty Lars Køhler
One Thirty Allan Snegl Bundgaard Fårup mtb1
One Thirty Britta Vejen Cykelklubben Velo Pavé
One Thirty Steen Schubert Cykelklubben Velo Pavé
One Thirty Carsten Bjerregaard
Grinder 220 km Allan Dalsgaard Team AllanD
One Thirty Anita Nielsen Velo Pavé
Grinder 220 km Mathies Glasdam SSC
Grinder 220 km Tore Greve
Grinder 220 km Lass Lauridsen Team LassL
Grinder 220 km Allan Kruse
Grinder 220 km Pernille Kinnunen Team Cycling Power
Grinder 220 km Poul Friis Photoshoppen
Grinder 220 km Adam Erritzøe Team AdamE
One Thirty Martin Marløe Velo Pavé
Grinder 220 km Martin Sølager
Grinder 220 km Kenneth Tang
XL Johan Gutzkov Holmenkollen CK
One Thirty Ole Bill Jørgensen Velo Pave
One Thirty Per Antoft
One Thirty Halfdan Antoft
One Thirty Thomas Nedergaard Rasmussen Team ThomasNR
Grinder 220 km Simon Warnich
Grinder 220 km Tor Erik Tollefsen Grenland Sykleklubb
One Thirty Anna Mette Bonde Team Ale
Grinder 220 km Trine Andersen
One Thirty Annika Nielsen Team AnnikaN
Grinder 220 km René Christensen MTB Frederikshavn
One Thirty Kristian Lauritsen Le Col Cycling Club Denmark
Grinder 220 km Sindre Egeland Team YOLO
Grinder 220 km Eivind Landmark Tandrevold
Grinder 220 km Lasse Ask Hasle-Løren IL
Grinder 220 km Mathias Rasmussen
Grinder 220 km Mark Matienzo
Grinder 220 km Mats Ellingsen Nygård Team Mats
Grinder 220 km Lasse Solheim Salto System Nordic Cycling
Grinder 220 km Leif Jeppesen
Grinder 220 km Lasse Vilhelmsen Team Lasse V
Grinder 220 km Damon Vestervand Team DamonV
Grinder 220 km Jørn Nielsen Team JørnN
Grinder 220 km Per olsen
Grinder 220 km Jacob Merrild Johannesen mtbk silkeborg
Grinder 220 km Jan Bisgaard Pedalisterne
Grinder 220 km jan kristensen
Grinder 220 km Claus Poulsen MTBK Silkeborg
Grinder 220 km Bjørn Axelsen
Grinder 220 km Thomas Skov
Grinder 220 km Anders Tranberg Andreasen
One Thirty Rasmus Søgaard Terndrup
XL Jacob Lund Team Arnager
One Thirty Flemming Schmidt
Grinder 220 km Morten Kjær
One Thirty Anni Saugstrup Velo Pave
Grinder 220 km Rasmus Brohus
Grinder 220 km Jørn Thomsen HTK
Grinder 220 km Brian Nybo CCH
One Thirty Maren Furulund
One Thirty Mark Elimann Chrima
One Thirty terje furulund
One Thirty Martin Arp-Jensen Holstebro Triathlon Klub
Grinder 220 km Peter Stil Per Stiller HTK
One Thirty A-kæden #1
One Thirty A-kæden #2
Grinder 220 km Henrik Larsen
Grinder 220 km Ole Hemme Hansen Team Jalk
Grinder 220 km Jørn Jalk Team Jalk
Grinder 220 km Peter Lund Holm Team Jalk
Grinder 220 km Tonny Gregersen Team wellness
Grinder 220 km Claus Andersen Team wellness
Grinder 220 km Per Falentin Olesen Team wellness
Grinder 220 km Søren Meng Team Black Coffee
Grinder 220 km Thomas Juul Team Black Coffee
Grinder 220 km Mikkel Andersen Team Medvind
Grinder 220 km Bo Leerberg Team Bo
Grinder 220 km Ulrich Sørensen Team Black Coffee
One Thirty John Schmidt John Schmidt
Grinder 220 km Jesper Rosenlund Nielsen ZwiftHacks
Grinder 220 km Jesper Nors Team ByNors
One Thirty Klaus Koefoed Velo Pave
XL Steffen Sejer Handen MTB Tosserne
XL Peter Hvidberg MTB Tosserne
XL Henrik Jensen MTB Tosserne
XL Lars Krabbe MTB Tosserne
XL Mick Kærslund Bundsgaard VestkystHustlers
XL Arne Hviid VestkystHustlers
XL Tobias Nørgaard VestkystHustlers
Grinder 220 km Pernille Bangsgaard RCM
XL Marcus Nilson Børkop Motions Cyklister
One Thirty Heidi Munk Team 40+
Grinder 220 km Per Baun Helios Velofit
One Thirty Karin Brandt Velo Pave Dirty Girls
XL Martin Nørgård Nielsen Lørdagscykling
Grinder 220 km Flemming Kirch Pedersen Han Herred Cykelklub
One Thirty Hanne Egaa Velo Pave
XL Rasmus Hald Rasmus Hald
Grinder 220 km Jacob Markowski Photoshoppen
One Thirty Morten Vinther Le Col Cycling Club Denmark
One Thirty Anders Kryger Chromaviso
One Thirty Gitte Sørensen Velo Pave
Grinder 220 km Claus Drivsholm Team ClausD
Grinder 220 km Dennis Ludvigsen VCM
One Thirty Joan Aggerholm MTB HOlstebro
Grinder 220 km Peter Venoe Blue Arrow
Grinder 220 km Claus Hjortshøj Team Rusty-Stenbroen
Grinder 220 km Jens Peter Clausen Fredericia CC
Grinder 220 km Kaare Aagaard Team Hardkaare
One Thirty Rasmus Gaardskær Nielsen Læger Uden Bremser
Grinder 220 km Jesper Ritsmer Stormholt Greve Cykle Motions Club
One Thirty Marianne Eriksen Team Topstone
One Thirty Jens Jacob Rasmussen Team JensJR
Grinder 220 km Ulrich Scheibelein Team Ulrich
One Thirty Rune Rygaard Le Col Cycling Club Denmark
Grinder 220 km Henrik Arnt Team Medvind
Grinder 220 km Andreas Jensen Stenbroen CC
XL Michael Jensen Team MichaelJ
Grinder 220 km Ulrich Feldfos Greve Cykle Motions Club
Grinder 220 km Søren Christian Thomsen Greve Cykle Motions Club
Grinder 220 km Martin Ahm Randers Freja Triathlon
One Thirty Rene Bech Andersen Team Topstone
Grinder 220 km Henrik M Nielsen Gravelo
Grinder 220 km Roland Christiansen Tonserne fra Vejle
XL Jesper Larsen Jesper Larsen
XL Claus Nilson Børkop Motions Cyklister
One Thirty peter nissen pinenhus
One Thirty Søren Birkebæk Lonely Wolf
Grinder 220 km Thomas Djernis Team Danske
XL Henrik Holmer Team Puls
Grinder 220 km Morten Hansen Team Medvind
One Thirty Søren Andersen Velo Pavé
Grinder 220 km Stig Krøger Dumbo-Grisma
Grinder 220 km Henrik Gildberg Roskilde Vest
Grinder 220 km Søren Larsen Team full gazz
One Thirty Niels Them Kjær Velo pave
Grinder 220 km Kenneth Bertelsen Gonggonggravel
Grinder 220 km Morten Nielsen WW Racing
Grinder 220 km Kurt Brandi CCH
One Thirty Lærke Ritsmer Stormholt Greve Cykle Motions Club
One Thirty Ronni Pedersen MTB Frederikshavn
Grinder 220 km Claus Trabjerg mtb holstebro
One Thirty Kristoffer Aamand Frederiksen Redzepi og Wizard
One Thirty Henrik Lærke Witzke Redzepi og Wizard
Grinder 220 km Morten Lykke Simonsen Gonggonggravel
Grinder 220 km Mogens Laustsen MTBK Silkeborg
One Thirty Poul Juhl Taps Cykel Cafe MTB
One Thirty Uffe Krogh Velo Pave
Grinder 220 km Per Holst Menander #metoo
One Thirty Stine Pedersen MTB Frederikshavn
One Thirty Jacob Jansson Familien på tur
One Thirty Familien på tur Allan Vandel Familien på tur
One Thirty Familien på tur Anne Brink Familien på tur
One Thirty Familien på tur Kristian Behrndtz Familien på tur
Grinder 220 km Torben Pedersen Team Lindevej
One Thirty Vibeke Stejnmejer Velo pave
One Thirty Jette Sørensen Park og Vej, Skive, Bevæg dig for livet
XL Martin Hansen NCK
Grinder 220 km Tejs Friling Jumbo-Grisma
Grinder 220 km Henrik Bengaard HBCycling
One Thirty Jens Overgaard Greve Cykle Motions Club
One Thirty Joan Mohr Taps Cykel Cafe MTB
Grinder 220 km Rasmus Niebuhr MTBK Silkeborg
Grinder 220 km Søren Arnfeldt Andersen HMTBK
Grinder 220 km Henrik Lehmann Team Arnager
Grinder 220 km Jakob Havsager Team Cycling Power
Grinder 220 km Rolf Sandstad Alver
Grinder 220 km Thomas Nørgaard Team Hardkaare
Grinder 220 km Nicolai Henriksen Krudt i r....
Grinder 220 km Claus Pedersen Claus P
Grinder 220 km Søren Kongsted Fredericia Triathlon Team
Grinder 220 km Kasper Mønsted VCM
Grinder 220 km Michael Lillelund Team MichaelL
Grinder 220 km Henrik Nygaard Jensen Danske Bank
One Thirty kent bak pinenhus
One Thirty Anna Marie Madsen Park og Vej, Skive, Bevæg dig for livet
Grinder 220 km Peter Gøttig Scania
One Thirty Lars Uhrenholt Team Straight Ahead
Grinder 220 km Thomas Sjøholm Team ThomasS
Grinder 220 km Peter Skræm Team Rollator
Grinder 220 km Mads Græsdal MTB Frederikshavn
Grinder 220 km Simon Hein *** To the stars ***
Grinder 220 km Gorm Smidt HaagenSmidt Inc
Grinder 220 km Karin Haagen Smidt HaagenSmidt Inc
Grinder 220 km Lennert Sørensen Team Full Gazz
One Thirty Jens Nielsen Park og Vej, Skive, Bevæg dig for livet
Grinder 220 km Jesper Lund Rørbæk MTB
Grinder 220 km Kim Krogh Rørbæk MTB
Grinder 220 km Peter Sass Husum Rørbæk MTB
Grinder 220 km Thomas Pedersen Rørbæk MTB
Grinder 220 km Sten Sørensen Sten Sørensen
Grinder 220 km Morten Stenbroen Sørensen Team Rusty Stenbroen
Grinder 220 km Søren Stilling Parkogvej Grinder Skive
Grinder 220 km Anders Søndergaard Parkogvej Grinder Skive
Grinder 220 km Verner Hansen Parkogvej Grinder Skive
Grinder 220 km Simon Hanghøj Hanghøjs
Grinder 220 km Peter Nors Team By Nors
One Thirty Louis Ebler KSDH
One Thirty Brian Eriksen KSDH
Grinder 220 km Ronni Haarbo Parkogvej Grinder Skive
Grinder 220 km Claus Børge Nielsen Parkogvej Grinder Skive
One Thirty Tobias Lauridsen 3kp
One Thirty Lennart Weiss 3kp
One Thirty Jonas Weitling 3kp
Grinder 220 km Annette Liebst Team Lindevej
Grinder 220 km Erik Christiansen Team wellness
One Thirty Karsten Dalum Rørbæk MTB
One Thirty Mikael Dalum Rørbæk MTB
Grinder 220 km Kent Laursen Riders.dk Vendsyssel
One Thirty Henning Burkal Simonsen Team HenningS
One Thirty Bent Løkkegaard Thorup Strand Cykelklub
One Thirty Andreas Gad Den hårde kerne
One Thirty Maiken Wolderslund Challenge21
Grinder 220 km Signe Koch Stenbroen CC
Grinder 220 km Christian Rahbek Gravel Grindeurs
Grinder 220 km Thomas Rasmussen Team full gazz
Grinder 220 km Robert Wermuth X
Grinder 220 km Vincent Jouve RMK
Grinder 220 km Michael Tronsgaard Team ClausD
One Thirty Aske Gynther To Øl
One Thirty Henrik Jappe To Øl
One Thirty Steffen Værens Vendsyssel triatlon
Grinder 220 km Michael Lassen Team Mix
One Thirty Anja Berlin Velo Pave Dirty Girls
Grinder 220 km Lars Balle WW Racing
Grinder 220 km Søren Milert NCK
Grinder 220 km Patrick Klippert GGR
One Thirty Flemming Mohr Taps Cykel Cafe MTB
One Thirty Anders Brænder Thomsen Hald Ege Cycling
Grinder 220 km Niels Erik Bisgaard Team MaxEL
One Thirty Peter Svendsen Svendsen
Grinder 220 km Per Klitte MTBK Silkeborg
Grinder 220 km Lars Grønkjær aalto seafood
Grinder 220 km Helge Homann Cyclocross Hamburg
Grinder 220 km Morten Grove Team Medvind
Grinder 220 km Carsten Jeppesen Monorail
Grinder 220 km David Pedersen David P.
One Thirty Frede Hansen CKMA 2003
Grinder 220 km Henrik Søndergaard Andersen Stenbroen CC
One Thirty Lene Svendsen Svendsen
One Thirty Sven Erik Sode Aars
Grinder 220 km Nils Holdt Stenbroen CC
Grinder 220 km Kristian Leth #Dirty
Grinder 220 km Sigurgrimur Jonsson Sønderborg Cycling Club: SCK
Grinder 220 km René Højen Pedersen Team MaxEl
Grinder 220 km Tom Bojsen KVIK TRI TEAM
One Thirty Henrik Knudsen Biehl knudsen
One Thirty Claus Biehl Biehl knudsen
One Thirty Tom Bloch Biehl knudsen
Grinder 220 km Claus Krum Monorail
One Thirty Allan Henriksen Team AllanH
Grinder 220 km Sune Kappel Team Max EL
One Thirty De fede få #1 De fede få
One Thirty De fede få #2 De fede få
One Thirty De fede få #3 De fede få
Grinder 220 km Kenneth Jørgensen Bikepackers.dk
XL Martin Sloth Møller Børkop Motions Cyklister
Grinder 220 km Michael Bahn Frederiksen Team MichaelB
One Thirty Stig Myler Pedalatleterne Fredensborg
One Thirty Anton Rechnagel Taps Cykelcafe MTB
One Thirty Kenneth Madsen Madsen69
Grinder 220 km Martin Bjeld Monorail
Grinder 220 km Keld Stokkendal Team Stokkendal
Grinder 220 km Mads Stokkendal Team Stokkendal
One Thirty Team Ultimate Pain #1 Team Ultimate Pain
One Thirty Team Ultimate Pain #2 Team Ultimate Pain
One Thirty Frank Løvstad-Gebauer Proudpappa
XL Jeppe Hjort JC Cykelklub
Grinder 220 km Henrik Branth Monorail
One Thirty Thomas Stage Østergaard Middelfart
Grinder 220 km Sandra Sommerlund Danske Bank
Grinder 220 km Peter Dahl Jensen Skive AM Triathlon
Grinder 220 km Jan Grøn GSS Racing
Grinder 220 km Steen Winther 3650
Grinder 220 km Rene Blichfeldt Andersen Team Kraftværket
Grinder 220 km Lasse Blichfeldt Andersen Team Kraftværket
Grinder 220 km Peter Rise Houkjær Cykelglæden
XL Morten Schrøder Morsch Photo
Grinder 220 km Kris Nygaard Monorail
Grinder 220 km Peter Damsgaard HUM-grus
Grinder 220 km Lars Lund Pedersen HUM grus
Grinder 220 km Rasmus Gregersen Haslev Cykelmotion
Grinder 220 km Thomas Trust Dirty Trust
Grinder 220 km Torben Schmidt Dirty Trust
Grinder 220 km Henrik Schmidt Dirty Trust
XL Martin Bissenbacker Multiperforformance.dk
XL Vibeke Meyhoff Vibeke Meyhoff
Grinder 220 km Jesper Nielsen Monjasa Mechanicals
Grinder 220 km Jeppe Ebbesen Monjasa Mechanicals
XL Henrik Heibøll Jensen Børkop Motions Cyklister
Grinder 220 km Finn Essendrop Velo Pave
One Thirty Søren Buus Lynggaard Team Trimmede Tømrer
One Thirty Torben Justesen Team Trimmede Tømrer
One Thirty Anne-Marie Madsen Team Trimmede Tømrer
Grinder 220 km Peter Halsboe MTBK-Silkeborg
One Thirty Henning Blak Pedersen Dirty Dozen
One Thirty Lars Kudsk Dirty Dozen
One Thirty Mikkel Brønlund Jensen Dirty Dozen
One Thirty Karina Lee Petersen Dirty Dozen
One Thirty Allan Børge Christensen Dirty Dozen
Grinder 220 km Flemming Rytter Hansen ELG Ølklub
Grinder 220 km Mads Herring Jensen ELG Ølklub
Grinder 220 km Jakob Lindberg Indurain
One Thirty Max Østergaard Sparekassen Vendsyssel Skagen
Grinder 220 km Mads Peter Ole Olsen Birkerød Cykel Klub
One Thirty Preben Matthiesen Paddelogen
Grinder 220 km Torben Sahler Roskilde Cykel Motion Gravel
Grinder 220 km Michael Lindholm Slagelse MTB
Grinder 220 km Mats Sundberg Eskapad Adventure
Grinder 220 km Tommy Skagert Eskapad Adventure
Grinder 220 km Ulrik Vadstrup Johannessen Gravelo
Grinder 220 km Christian Orry Adventure Ultra Cycling
Grinder 220 km Karsten Hegaard Møller Team Karsten
XL Ryan Kærgaard Nørre Aaby Cykelklub
Grinder 220 km Martin Hansen Roskilde Cykel motion gravel????‍♂️
Grinder 220 km Cecilia Nørgaard Pc Racing
One Thirty Dorthe Licht Brumbasserne
One Thirty Bjarne Dahler-Eriksen Brumbasserne
Grinder 220 km Peter O Hansen Roskilde Cykel motion gravel????‍♂️
Grinder 220 km Karina Hansen Roskilde Cykel motion gravel????‍♂️
One Thirty Brumbasserne #1 Brumbasserne
One Thirty Brumbasserne #2 Brumbasserne
Grinder 220 km Richard Kristensen TCK
One Thirty Thorbjørn Milling Skive drengene
XL Nicolai Rauhe Kristensen Team Nicolai
One Thirty Niels Erik Dalsgaard Skive drengene
XL Paw Nørgaard Pc Racing
Grinder 220 km Peter Bason Team Elvis
One Thirty Anders Willumsen Skive drengene
One Thirty Christoffer Mortensen Chrima
One Thirty Mogens Albæk Skive drengene
One Thirty Søren Romvig Jensen Chrima
One Thirty Andreas Nors Chrima
One Thirty Brumbasserne #3 Brumbasserne
One Thirty Brumbasserne #4 Brumbasserne
One Thirty Christian Munk Thomsen TeamSneglene
One Thirty Jannick Kaas Johansen Team Kamelåså
One Thirty Casper Nielsen Team Kamelåså
One Thirty Jesper Thorbjørn Hansen Team Kamelåså
Grinder 220 km Brian Bendtsen Team Trans Alp
Grinder 220 km Finn Kaczmarak Team Trans Alp
One Thirty Johnny Timmermann Horsens
One Thirty Johan Langballe Langballe
One Thirty Kristian Langballe Langballe
Grinder 220 km Marie Stoubæk Bikepackers.dk
Grinder 220 km Eik Alessandro Jalling No Diamonds Cycling Club
Grinder 220 km Peder Højmark Middelfart
One Thirty Victoria Houmark Koldsø Team Ridiculous
One Thirty Tom Ranum Laustsen LCK
Grinder 220 km Lasse Sommer Team Campione
Grinder 220 km Lennard Simonsen Middelfart
XL Sören Kruse Nck
Grinder 220 km Morten Larsen Rørbæk MTB
Grinder 220 km Lau Caspersen TMCK
One Thirty Lotte Jung Johansen Les Grimpeurs Danois
One Thirty Jens Brock Johansen Les Grimpeurs Danois
One Thirty Trine Daugaard Jacobsen MTB Frederikshavn
Grinder 220 km Steffen Brandt Jensen Team wellness
Grinder 220 km Morten Roger Langli Sand IL terrengsykkel
Grinder 220 km Mikkel Haslund Frederiksen RMK
Grinder 220 km Rasmus Holkenberg HBCycling
Grinder 220 km Carsten Skovbjerg Spy brew
Grinder 220 km Henrik Glendorf Slagelse MTB
One Thirty Jesper Toft Uhrehøje MTB
XL Jens Dalgaard Løgstør cykel klub
XL Jens Martin Hannesbo Løgstør cykel klub
Grinder 220 km Kai Kristensen TCK
One Thirty Niels Chr Overgaard Kävlinge cykelentusiaster
Grinder 220 km Anne juel Rasmussen Juel
XL Walter Schmidt Bike-Pit.dk
XL Morten Bjerre Løgstør
One Thirty Johannes Petersen Brønshøj
Grinder 220 km Tobias Bastian Bräuner Bräuner
Grinder 220 km Christian Brenders Sand il terrengsykkel
Grinder 220 km Andreas Eiskjær Netcompany
Grinder 220 km RMK #1 RMK
Grinder 220 km RMK #2 RMK
One Thirty Rikke Skovbo Larsen Velo pave
Grinder 220 km Martin Leonhard Fredericia CC
Grinder 220 km Jesper James Jensen Team Romkuglerne
Grinder 220 km Annette Poulsen Team Romkuglerne
XL Morten Wesseltoft Lynge
One Thirty Tommy Skovby Taps Cykelcafe MTB
XL Henrik Petersen Løgstør
Grinder 220 km Toke Bräuner Bräuner
One Thirty Thalundo #1 Thalundo
One Thirty Thalundo #2 Thalundo
XL Lars Ole Jespersen Bike-Pit.dk
Grinder 220 km Jørn Thyssen Team JørnT
Grinder 220 km Kim Madsen Team-MaxEl
XL Per Michael Rasmussen MultiMotion//Assens
Grinder 220 km Niels Jespersen Birkerød Bicycle Club
Grinder 220 km Henrik Kølleskov TRFO
Grinder 220 km Einar Vang TRFO
Grinder 220 km Tórvør Vang TRFO
Grinder 220 km Ronni Sturm Photoshoppen
One Thirty Tina Haahr Nørgaard Krudt i r....
Grinder 220 km Bente Kortbæk Kibsgaard Team BenteKK
Grinder 220 km Claus Michelsen Team by nors
One Thirty Frederik Skovby Taps Cykel Cafe MTB
One Thirty Jens Peter Løgtved Østervrå MTB
One Thirty Robert Grøntved Østervrå MTB
One Thirty Erik Pedersen Østervrå MTB
One Thirty Rasmus Skrejborg Østervrå MTB
One Thirty Esben Højen Østervrå MTB
One Thirty Henrik Arendrup Østervrå MTB
One Thirty Klaus Jacobsen Østervrå MTB
One Thirty Niels Kristian Oien Østervrå MTB
One Thirty Claus Thalund Thalund
One Thirty Helle Gamrath Velo Pave
One Thirty Morten Romme Skagen
Grinder 220 km Tonny Kristensen Mbt
Grinder 220 km Allan Benktsson Team AllanB
Grinder 220 km Kristian Schmidt Team KristianS
Grinder 220 km KaiserSP #1 KaiserSP
Grinder 220 km KaiserSP #2 KaiserSP
Grinder 220 km Anders Sødring Andy
Grinder 220 km Dennis Stjerneholm TCK
Grinder 220 km Carsten Karholt TCK
Grinder 220 km Martin Mazur IBEB Gravel
Grinder 220 km Karsten Gam IBEB Gravel
Grinder 220 km Henning Hansen Høje Taastrup
Grinder 220 km Jacob Pedersen NBC Frederikshavn
Grinder 220 km Frank Kragelund Indurain
XL Hasse Kofoed Dichman Team Arnager
Grinder 220 km Christian Mosbæk Team ChrisMik
Grinder 220 km Mikkel Kappel Team ChrisMik
Grinder 220 km Peter Nejsig Team Nejsig
Grinder 220 km Nikolaj Mortensen Team Nejsig
Grinder 220 km Erik Corneliussen Team Nejsig
Grinder 220 km Henrik B Nilsen Team Nejsig
Grinder 220 km Thomas Dybdahl Team Nejsig
Grinder 220 km Martin Vang Team Nejsig
Grinder 220 km Peter Normann Poulsen Team Nejsig
One Thirty Pernille Bonne Nejsig Team Nejsig
One Thirty Jacob Møller Team Nejsig
One Thirty Lars Fahl Jensen Team Nejsig
Grinder 220 km Anne Christensen #godtogblandet
Grinder 220 km Kent Hoeg Team KentH
One Thirty Lars Engelst Petersen Team Engelst
One Thirty Jesper Severins Eliassen Team Engelst
One Thirty Troels Balskilde Team Engelst
One Thirty Søren Robak Malling MTB
One Thirty Søren Pedersen Malling MTB
Grinder 220 km Kim Villadsen Team KimV
Grinder 220 km Jordan Armstrong Team Jalk
One Thirty Kenneth Laursen Team OLCARS
One Thirty Jesper Hansen Team OLCARS
Grinder 220 km Jan Sørensen Pedalisterne
One Thirty Thomas Pehrson Le Col Cycling Club Denmark
One Thirty Paal Kristoffer Oba Team Paal Oba