Kjarni’s drive-in stævne på Guldsmedegården

Søndag den 6. september 2020

57 tilmeldte

Rytter Hest Klasser
Helle Skram de Fries Hektor fra Pilehøj T3(L), V2(R)
Amalie Astrup Jacobi Franklín frá Blesastöðum 1A T.1, 4.1
Line Astrup Jacobi Tinni frá Blesastöðum 1A 5.1
Tine Terkildsen Straumur frá Feti T.1, 4.1
Tine Terkildsen Hrímnir frá Ósi T.2, 4.1
Charlotte Cook Paradís frá Steinsholti 5.1
Linea Ørndrup Töfri fra Ulbæk 4.1
Caroline Poulsen Helgi frá Stafholti T.1
Karina Sloth Sólon fra Lysholm 5.1
Jannike fogh Rauðhetta fra Bakkeholm T.1, 4.1
Rosemarie Wodschow Glymra frá Litla-Garði T.2, 4.1
Rosemarie Wodschow Léttir fra Hellesylt T.2
Catharina Smidth Nökkvi fra Ryethøj T.2
Cecilie Catharina Langvad Grani frá Torfunesi T.1, 5.1
Laura Hannover Fylkir frá Efri-Þverá 4.1, T4(L)
Sasha Sommer Börkur frá Sólheimum T.1
Sasha Sommer Meyvant frá Feti T.2
Sasha Sommer Kommi fra Enighed 5.1
Morten Nielsen Cesar frá Húsafelli 2 4.1
Clara Håkonsson Kolfaxi fra Lilleheden T.1, 4.1
Liv Langvad Pæja fra Thorsvighus T.1, 4.1
Katrine Langvad Ragnar fra Thorsvighus T.1, 4.1
smilla beyer Fókus fra Nøddegården T.1, 4.1
Karina Kuklinski Prins fra Tømmerby Kær T3(L), V2(R)
Lis Poulsen Ráðgáta frá Skipaskaga F2(R)
Iben Tinning Koltinna frá Varmalæk T3(L)
Susanne Skouenborg Daði frá Snóksdal I T3(L), V2(R)
Jeanette Holst Gohn Asi frá Reyrhaga T1, 5.1
Hanna Normann Güngerich Helios fra Bøgegården T.1, 4.1
Emil Fredsgaard Obelitz Víkingur frá Feti T.1
Sofie Panduro Töfri fra Vivildgård T4(R)
Cathrine Langkilde Djass fra Engholm T.2, 4.1
Ditte Sommer Heppni fra Udstruplund 5.1
Inge-Petrine Bæk Ljóska frá Borgareyrum T.1, 4.1
Kristine B. Jørgensen Týr frá Þverá II T.1, 4.1
Malte Cook Simonsen Hervör frá Blesastöðum 1A 5.1
Alberte Møller San Pedro Valdimar fra Bækkegården 4.1
Thilde-Sofie thorsen Spuni fra Rævehøj V2(R)
Caroline Marcker Christiansen Dökkvi fra Kleiva 5.1
Kamilla Valdimarsdóttir Sesar frá Efsta-Dal I T.1, 4.1
Anne-Mette Beske Nielsen Sjarmör frá Varmalæk T3(L), V2(R)
Palma Sandlau Jacobsen Vakur fra Gultentorp T.1, 5.1
Henriette Hedegaard Divar från Lindnäs T.1, 5.1
Anna Duus Armfelt Ásbjört frá Kjartansstöðum T.2, 4.1
Nanna Lanzky Otto Ondrun fra Bøgegården 5.1
Nils Christian Larsen Gustur vom Kronshof T.2, 5.1
Nils Christian Larsen Flaumur frá Sólvangi T.1, 4.1
Filippa Montan Aragon från Miklagård 4.1, T3(L)
Filippa Montan Kristall frá Jaðri 4.1
Nathalie Silverberg Edh Júlía fra Tyrevoldsdal 5.1
Kristian Tofte Ambo Dans frá Álfhólum T2, 4.1
Dennis Hedebo Johansen Albert fra Store Hede T2
Nils Christian Larsen Atlas frá Hvoli 5.1
Anna Albinus Skadhede Glymur frá Grófargili 4.1, T2
Anna Albinus Skadhede Olga frá Flugumýri T1, 4.1
Alberte Møller Litla-Bessa från Kungsholmen V2(R)
Susanne Larsen Völsungur frá Skeiðvöllum 5.1