Isafold: Islænder Hyggestævne

Lørdag den 24. oktober 2020

44 tilmeldte

Rytter Hest Klasser
Laura Skovbjerg Stjarni fra Ajstrup Østergaard T.5(H), 4.3(V)
Stine Knak Kristiansen Kommi fra RANBJERGGAARD T.8(V), 4.5(V)
Kira Kristiansen Fjølavi fra Leegaard T.8(V), 3gang(V)
Johanna Nielsen Fina fra Havgaarden 3gang(V)
Johanna Nielsen Kommi fra Randbjergaard T.8(V)
Anne Knak Kristiansen Tritla fra Havgaarden T.8(V), 4.5(H), 3gang(H)
Louise Ladefoged Dísa fra Holla T.5(H), 3gang(V)
Mette Katrine Gam Husted Elfa fra Købmandsgården T.8(V), 4.5(V), 3gang(V)
Ann Jørgensen Mani fra Sellerup T.8(H), 4.5(H)
susan berg simonsen Gneisti fra gravhøjgaard T.8(H), 4.3(H)
Ane Elsnab Skjóna fra Godthåb T.5(H), 4.3(H)
Sif Bay Aðall fra Eyfjörd 4.5(V), 3gang(V)
Kirsten Levinsen Austargydja fra Vikinghøj T.8(H), 4.5(H), 3gang(H)
Laura Andersen Fyrsti 3gang(H)
Laura Andersen Ari 3gang(V)
Tilde Guldbjerg Helt Jessen Teitur fra Gl. Hasseris T.5(H), 4.5(H)
Isabella Nielsen Hektor 4.5(H), 3gang(H)
Yasmin Nielsen Fyrsti T.8(H), 4.5(H)
Mads Anker Máni fra ribergaard T.8(V), 4.5(H)
Nina Bruslund Swanepoel Melasól fra Smollerupgaard 3gang(H)
Amalie Jensby Trúnaður frá Ahl T.8(V), 3gang(H)
Lærke Dollerup Mikkelsen Mentor fra Volsted 4.5(H), 3gang(H)
Sofie Honore Magnús fra Kærgården T.8(H), 4.5(V)
Anne-Louise Frandsen Fyrsta fra Stofholmdal 4.3(V)
Lene Brohus Rósa fra Lærkehøj T.5(H), 4.5(H), 3gang(V)
Charlotte Straadt Sókrates fra Stald Stuhr T.5(V), 4.5(V)
Charlotte Straadt Ársól fra Vikinghøj 3gang(V)
Hannah Melgaard Hekla fra Vejlby Fed T.8(H), 4.5(H)
Helene Holst logi fra lundgaard T.8(H), 4.5(H)
Freja Høeg Nielsen Evar fra Hestheimum T.8(V), 4.5(V)
Line Krogh Jensen Aþena fra Bøgegården T.8(V), 4.5(V)
Lone Løngren Gaarn Blioa fra Litlu-Sandvi T.8(H)
Ninna Malene Christensen Villimey fra Frederiks T.5(H), 4.5(V)
Michelle Munkholm Andersen Aska fra Hindø T.8(V), 4.5(V)
Michelle Munkholm Andersen Leitni fra Ravnekrogen T.8(V), 4.5(V)
Ane Elsnab Sleipnir fra Aagaarden T.8(V), 4.5(V)
Tinke Quist Conradi Elding frá Strönd T.8(H)
Lotte Quist Glinvad Elding frá Strönd T.5(V), 3gang(V)
Josefine Laursen Drengur fra Bjarup T.5(H), 4.3(H), 3gang(H)
jytte ella møller christensen Telpa T.8(V), 4.5(V)
Line Aarup Tyra fra Lunde Mark T.8(H), 4.5(H)
Line Aarup Ylja fra Hrafnkelsstödum T.8(H), 4.5(H)
Clara Hanne Jensen Pöll fra Hrauni T.8(H), 4.5(H)
Tanya Skovrider-Jensen Askur fra Solholt T.8(H), 4.5(H), 3gang(H)