Sydvestmesterskapet 2020

18. - 20. september 2020

63 tilmeldte

Rytter Forening Hest Klasser
Amanda Stangeland Villingur Stigur fra Fossanmoen T2.s, V1.s
Iren Saxegård Haugan Villingur Storhofdi fra Seljabrekku T1.s, V1.s
Melina Fedøy Torvund Faxi Jörundur Fra Feti T1.j, V1.j
Malin Bosvik Villingur Snotur fra Lian T2.u, F1.u, P2.u, PP.1U
Ariana Tamantha Johannessen Villingur Lóa fra Fossanmoen T1.u, V1.u
Arild Haukanes Faxi Karl fra torfunesi T1.s, F1.s
Steinar Clausen Kolnes Faxi Irpa fra Islandshestgården T1.s
Steinar Clausen Kolnes Faxi Þráður frá Þúfu í Landeyjum T2.s, F1.s
Steinar Clausen Kolnes Faxi Fanney fra Rauðalæk T1.s, V1.s
Kamilla Eskeland Faxi Glettingur fra Kleivadalen T1.s, V1.s
May-britt K Eskeland Faxi Krafla fra Kleivadalen T7.f(H), V5.f(V)
Trude Miland Helland Faxi Gjörvi frá Selfossi T1.s
Kaja Christensen Gladur Búi frá Nýjabæ T1.j, V1.j
Anders Berget Gladur Lina fra Myrvangen T1.u, V1.u
Selma Næss-Liland Gustur Óskar fra Skarstad T7.f(H), V1.j
Sekine Brewster Villingur Meistari Från Lindarbakka T1.u, V1.u
Annelin Baug Berg Faxi hugi fra kirngeland T1.u, V1.u
Annelin Baug Berg Faxi omur fra kolneset T1.u, F1.u
Anna Havn Nesbø Faxi Gloria fra Skarstad T2.j, V1.j
Luisa Husby Sem Villingur Bakkus fra Grundet Hus T1.u, V1.u
Hanna Korvald Villingur Hófvarpnir fra Raggsteindalen T2.j, F1.j, P2.j
Ingvild Våg Gustur Tyr fra Kolneset T1.s, V1.s
Ida Wegner Bildtsen Villingur Stefnir fra Fossan T1.j, V1.j
Asbjørn Strøm Faxi Aria fra Brekkeneset T7.f(H), V5.f(H)
Sverre Strøm Faxi Stefnir fra Kolnes T7.b(V), V5.b(V)
Elisabet Strøm Faxi Gyðja frá Kolneset T7.b(H), V5.b(H)
Åshild Vestbø Strøm Faxi Týr frá Rørvik T1.s, V1.s
Heidi Litlås Gustur Mina fra Litlås T1.s, V1.s
Nina Aanestad Isafold perla fra hølebygdå T1.u, F1.u, P2.u, PP.1U
Ingeborg steinnes Ivesdal Villingur Rektor fra Fossanmoen T1.s, V1.s
Marte Sofie Furelid Solberg Gustur Isklakkur fra Myking T7.f(H), V5.f(H)
Malin Bosvik Villingur Fönix fra Solberg T1.u, F1.u
Stina Nordtveit Faxi Kiljan fra Tredal T7.f(H), V5.f(V)
Carolin Storebø Faxi Arnviður frá Hveragerði P2.s, PP.1
Carolin Storebø Faxi Stjörnustæll frá Dalvík T2.s, F1.s
Miriam Fossan Knudsen Villingur Dagdís fra Suldal F1.s, P2.s
Maja Søndervik Isafold Dúkka fra Nordal T2.u, V1.u
Jagoda Szlek Gustur Freyja fra Litlås T7.f(H), V5.f(H)
Tiril Sømoe Huglen Faxi Tinna fra Kolneset T1.j, F1.j
Lotte Thoresen Villingur Salmur fra Pulu T2.u, F1.u, P2.j, PP.1U
Kea Köberich Faxi Kolskör fra Kolneset T1.s, V1.s
Kea Köberich Faxi Edda fra Kolneset T2.s, F1.s, P2.s, PP.1
Kea Köberich Faxi Rispa fra Kolneset V1.s
Kea Köberich Faxi Flugar frá Lækjarteigi T2.s, F1.s, P2.s, PP.1
Ingvild Våg Gustur Vidir fra Stykkisholmi V1.s
Brit Marit Fossan Knudsen Villingur Týra Hlín fra Suldal T7.f(H), V5.f(V)
Christina Øie Brommeland Faxi Drottnari fra Nedre Sveen T7.f(H), V5.f(V)
Liv-Marie Eike Faxi Kraftur fra Synnes T7.f(H), V5.f(H)
Livia Eike Faxi Dimma fra Norheim T7.b(H), V5.b(V)
Celena Hærup Pedersen Villingur Skörungur fra Lundal T1.j, F1.j
Linnea Døvik Faxi Máni Fra Løland T7.b(H), V5.b(H)
Malin Sørli Faxi Spartakus fra Pegasus T7.f(H), V5.f(V)
Malin Sørli Faxi Seifur fra Kolneset T1.u, V1.u
Tormod Bryn Villingur Keilir Fra Vikinghest T1.u, V1.u
Malin Bosvik Villingur Bjarki fra Vikinghest T1.u, V1.u
Sofie Drange Villingur Arfa fra Fossan T2.u
Sofie Drange Villingur Merkur fra Fossanmoen T1.u, V1.u
Egil Oaland Villingur Tjaldur f Steinnesi F1.s, P2.s
Hilde Bergum Gustur Tindri fra Ekåsgården T1.s, F1.s
Katharina Skumsnes Faxi Vilmundur fra Sunnaholt T7.f(H), V1.j
Marte Vestbø Tokheim Faxi Flikka fra Vestbø T7.f(V)
Caroline Neby Sleipnir Skarpheðin fra Langtved T2.s
Caroline Neby Sleipnir Þrumugnýr frá Álfhólum P2.s, PP.1