Sleipnirs klubbmesterskap 2020

19. - 20. september 2020

80 tilmeldte

Rytter Hest Klasser
Hanna Hannesdottir Alfa fra Sjøholt T1.j, V1.j
Hanna Hannesdottir Aria fra Sjøholt T1.j, V1.j
Hanne Jansen Dis fra Løvskaug T7.u(H), V5.u(H)
Hannes Einar Hauksson Thor fra Rødalsmyr T1.s, V1.s
Thea Johansen Folda fra Froni T1.s, F1.s, P.2
Ida-Sofie Kvande Hektor fra Højgaarden T1.s, V1.s
Maren Birklund Freyr fra Diesen T7.s(H), V5.s(H)
Selma Langfeldt Dögg fra Åsvin T7.b(V), V5.b(V)
Hedvig E. Enerstvedt India Fra Sigersberg T1.j, V1.j
Hedda E. Enerstvedt Kongur Fra Lian T7.b(V), V5.b(V)
Ingunn Wennersteen Larsen Alfsdottir fra Oseryri T7.s(H), V5.s(H)
Nora Helene Sandvig Granhus Stjarni fra Saltvik T7.b(H), V5.b(H)
Sigrid Alderslyst Safir fra Stall- Ellingseter T7.j(V)
Ane Jørgensborg Samba fra stall Ellingseter T7.j(H), V5.j(H)
Eileen Strøm Fálki fra Bergvang V5.s(H)
Eileen Strøm Bassi frá Þrastarhóli V2.s(H)
Eileen Strøm Móa frá Saltvik F2.s(V), P.2
Monica Storjordet Hrafn fra Bergvang V5.s(V)
kari Sørli Stormur fra Toresgaard T3.s(V), V2.s(V)
Martine Lindvik Andersen Bergur fra Tuvengmoen T7.s(H), V5.s(V)
Benedikte Grøndalen Gulli fra Storebø T7.b(H), V5.b(H)
Mona Andreassen Móđi fra Folkenborg T7.s(V), V5.s(V)
Ida Berger Lilja fra Jakobsgården T3.s(H), V2.s(V)
Dina Løkken Prinsessa fra Steens Heia T7.b(V), V5.b(V)
Mariann Martinsson Hind fra Lian T7.s(V), V5.s(V)
Kristin Bekkelund Hrafnar fra Hafnarfirdi T3.s(H), V2.s(V)
Johann Bjørn Eliasson Hrynjandi F1.s, P.2
Thea Stenbakken Gustavsen Dagmar fra bjørnegård T7.u(V), V5.u(V)
Tove Evensen Tigur fra Lian T7.s(H), V5.s(H)
Caroline Wangen Ógn frá Bessastöðum P.2
Caroline Wangen Gygjar fra Gygjarholi T1.s, F1.s
Irene Dysthe Kolbeinn Fra Røysland T3.u(V), V2.u(V)
Frida Pettersen Þáttur fra Ytterbø T3.s(V), F2.s(H)
Lene Jensen Vorblíða fra Sætersbø F1.s, P.2
Marion Langmo Gæfa fra Birkiey T7.j(H), V5.j(H)
Anne Elisabeth Wilberg Einfari fra Sigersberg T7.s(V), V5.s(V)
Stine S. Baastad Emil Fra Sigersberg T3.s(H), V2.s(V)
Ingvild Falldalen Røkkvi fra Storebø T7.u(V), V5.u(H)
Eline Schulstad Dimma frá Haugen T7.j(H), V5.j(H)
Oda Marie Syversen kjeverud Birkir fra Ytre Slemmå T3.j(H), V2.j(V)
Anna Sandvig Jahren Eva fra Synnes T7.b(H), V5.b(H)
Regine Haavemoen Ljósvaki fra Øyerfjellet T7.b(H), V5.b(H)
Marianne Haraldsen Huginn fra Hrafnagili T7.s(H), V5.s(H)
Christina Lund Gulltoppur frá Selfossi T3.s(V), F2.s(V)
gry hagelund Hrynjandi fra Fagereng T1.s, V1.s
Nora sofie meggelæ Irgens Valtyr fra Ebru T7.b(H), V5.b(V)
Sigrid Amundsen Aarsund Samba fra Sigersberg T7.j(V), V5.j(H)
Ida Kristine meggelæ Irgens Strakur fra Bjørndalen T7.j(H), V5.j(V)
Cilem Taman Samson fra Innvik Gard T2.j(V), V1.j
Isis den Ouden Leikn fra Xenubi T7.j(H), V5.j(H)
Anne Grini Monsi frá Selfossi T3.s(H), V2.s(V)
Heidi Ilseth Águst fra Skeggsstöðum T3.s(H), F2.s(H)
Lars Marius Bie Mørkved Ölvi fra Brenno T7.s(V), V5.s(V)
Ada Bie Mørkved Heidir fra Nerbåen T7.j(H), V5.j(H)
marie andreassen Alfari fra Lågøen T3.u(V), V2.u(H)
Karoline Ilseth Stakur fra Kringeland T1.u, V1.u
Emilie Jeanette Teig Bjartmar frá Stafholti T1.u, V1.u
Emma Bye Alsberg Djørgfung fra Rogne T7.j(H), V5.j(H)
Tora Bye Alsberg Hugur fra Brenno T7.j(H), V5.j(H)
Helene Tschudi Tinglum Arion fra Jakobsgården T3.s(V), V2.s(H)
Kari Anne Bratberg Rani fra Gjøa T7.s(V), V5.s(V)
Vår Rødsten Klemetrud Freyr fra Jalund T7.b(V), V5.b(H)
Madelen Sørbråten Lundby Bergljot fra Myrvangen T7.b(H), V5.b(V)
Oda Orskaug Svala fra Brenno T7.s(V), V5.s(V)
Heidi Behrns Birk fra Brenno T7.s(H), V5.s(H)
Lilly Ryberg-Taskerud Bara fra Rundhaug T7.j(V), V5.j(H)
Tone Fredriksberg Finnur frá Selfossi T7.s(V)
Tonje Sørbråten Våtid fra Sørbråten T7.s(H), V5.s(H)
Kristin Hauge Sædynur fra Mula T3.s(H), V2.s(V)
Mona Tysland Lillehagen Möttull fra Tunsbergi T1.s, F1.s, P.2
Thale Baglo Undri fra kryssen T7.s(H)
Astri Aasen Mæland Kolfinna fra Sigersberg T7.j(V), V5.j(V)
Sigrid Flagstad Aska fra Borg T3.j(V), V2.j(V)
Jenny Flagstad Gustur fra Stall Ellingseter T7.b(V)
Marie Løvenskiold Meitningur fra Yggdrasil F2.u(V)
Kate Anita Østborg Frøya fra Lindbøvik F1.s
Camilla Mood Havig Ljúfa frá Kise T1.s, V1.s
Camilla Mood Havig Rosalin fra Vassåsen T2.s, F1.s, P.2
Siri Standal Fakur fra Brenno T7.s(H), V5.s(V)
Marit Toven Murud Kári från Snubberöd T1.j, V1.j