S&S CUP – stævne for alle

Lørdag den 24. oktober 2020

71 tilmeldte

Rytter Hest Klasser
Charlotte Hansen Kongur fra stald Westergaard T.5(H), 4.1, 3.2(V)
Emma Skov Fenris fra Smedegaard T.5(H), 4.3(H)
Mille Rasch Heiti fra lipo T.5(V), 4.5(V)
Freya Rasch Heiti fra lipo T.8(V), 3.1(V)
Mette Vandet Staal Ymir fra Brumun T.8(V), 4.5(V)
Anne Bols Zeuthen Líf fra Nordal T.8(H), 4.5(H)
Charlotte Hedegaard Christensen Viktoría fra Lendalund T.8(H), 4.5(H)
Mathilde Hangaard Thomsen sigur fra lindevang T.8(V), 4.5(V)
Smilla Fjord Vorsæll fra Poppelhøj T.8(V)
marianne ladefoged Fylkir Fra Lyngs T.8(V), 3.1(V)
marianne søgaard Alfur fra Helledige T.8(H), 4.5(H)
Hanne Østergaard Trausti frá Blesastöðum T.1, 4.1
Christina Bredgaard Husum Brá fra Takthestar T.5(V), 4.3(V)
Mette Skovgaard Thorup Fröken fra Jenle T.5(H), 4.3(V)
Kirsten Sørensen Vænting fra Vikinghøj T.8(H), 3.1(H)
Katrine Jørgensen Isafold fra Troldebo T.8(H), 3.1(H)
Silja Rask Una fra laven Mark T.8(H), 4.5(H)
Hanne Hoffmann Mirra fra Grundet Hus 2 T.8(V), 4.5(H)
Rikkeline Ryom Bjóla fra Vigsø 3.1(V)
Henriette Laursen Sóley fra Holmgaard T.3(V), 4.2(V)
Eline Øster Prinsessa fra Dieckmann 3.1(V)
Isabella Bennedsgaard Hest T.4(H), 4.3(V)
Rikke Joensen Snót Fra Nørmark T.8(H), 4.5(H)
Janne Behnke Þruma frá Lambanesi T.8(V)
Marie Behnke Haldur fra Jerlev T.5(V)
Adam Julius Larsen O’Brien Assa fra Biersted T.8(H)
Mona Sander Pedersen Dimmbra Fra Lundgården 4.5(H), 3.2(H)
Bea Holm Stígandi fra Laven mark T.8(H), 4.5(H)
Rikke Dyg Elfur T.4(V), 3.1(H)
Mia Caben Iversen Fíla fra Skovly T.4(V), 4.3(H)
Andrea Fuglsang Kirkegaard Frami fra Kroge T.5(V), 4.3(H)
Therese Foged Baldur fra Ludvigsbjerge T.8(H), 4.5(H)
Annemette Balle Komtessa fra Ågården T.3(V), 4.2(V)
Silja Rask Vidjar fra Frisendal 3.1(V)
Dinna Haubro Fleygur fra Lipo T.8(H), 4.5(H)
Dinna Haubro Thor fra Kirkedalen T.8(V), 4.5(V)
Merete Pabst Feykir T.8(H)
Mia Karstensen Birta fra Hlemmiskeði T.5(H), 3.1(H)
Camilla Jensen Sara Fra Skovstrupholm T.3(V), 4.2(H)
Camilla Jensen Gletta Fra Skovstrupholm T.8(H), 3.1(V)
Ditte Nørgaard Ægir fra Skovdal T.5(H), 4.5(H)
Merle Slothuus Fiðla frá Hvoli T.5(H), 3.1(H)
Charlotte Spliid Spiritus fra Urnebjerggård T.5(V), 4.3(V), 3.1(V)
Rigmor Balle Fimur fra Eyfjörd T.8(V), 3.1(V)
Cecilie Hou Geertsen Skuggi fra Bendstrup T.3(V), 4.1
Ulla Ernø Bak Háfeti fra Vikinghøj T.8(H), 4.5(H)
Susanne Reuss Clausen Lettfeti fra Dalsmynni T.3(H), 4.3(V)
Hanne Boutrup Örn fra Tindbæk T.5(V)
Susanne Wagner Gimsteinn fra Vigsø 3.1(V)
stine engberg Hjalmur fra Vikinghøj T.8(H), 3.1(H)
Sofie Ladefoged Adam fra Staagerup T.1, 4.1
Signe Johannsen Gimsteinn fra Bispegaarden T.1, 4.1
Frederikke Bundgaard Embla fra Krogsdal T.8(V), 3.1(V)
Helene Stark Poulsen Askur Fra Lisegaarden T.8(V), 4.5(V)
Louise Søndergaard Prins fra Versland 4.5(V)
Mia Caben Iversen Ástrikur fra Sønderhede T.8(V)
Emilie Fogtmann Hugleikur frá Steinsholti T.3(H), 4.2(H)
Amalie Nygaard Becker Gáski fra Rolandsgården T.5(H), 4.3(H)
PernilleLouise Foged Prinsessa T.8(V)
Mette Jessen Reifnir fra ballebækgård T.5(V), 4.5(V)
Helene Stark Poulsen Diddi Fra Langtved 3.2(V)
Nanna Johansen Lyfting fra Midtgaard T.5(H), 4.3(H)
Frederikke Jakobsen Glói fra Dalgården T.5(H), 4.3(V)
Sara Drachmann Søndermølle Seiður fra Freistingård T.8(V), 3.1(V)
Anna Krog Madsen Kiljan fra Dalgården T.5(V), 4.3(H)
Linnea Z. Eriksen Stjarna fra Lynggården T.3(V), 4.2(H)
Freja Kronborg Andersen Baldur fra Bakkely T.8(H), 3.1(H)
Belinda Turner Bjork fra modelundgård T.8(H), 4.5(H)
Anne Thøgersen Náttfreyja fra Egemose T.3(H), 4.3(V)
Rie Høivang Dagbjört fra Nr. Tolstrup T.5(H), 4.3(V)
mathilde ladefoged Auðlind frá Sumarstöðum T.3(V), 4.2(H)