Vestnes: Klubbmesterskap

26. - 27. september 2020

46 tilmeldte

Rytter Forening Hest Klasser
Sissel Katrin Ellingseter Vestnes Eldur fra Naustum T1.s, V1.s
Hanna Hannesdottir Vestnes Alfa fra Sjøholt T1.j, V1.j
Sissel Katrin Ellingseter Vestnes NN fra NN T1.s, V1.s
Hanna Hannesdottir Vestnes NN T1.j, V1.j
Hannes Einar Hauksson Vestnes NN T1.s, V1.s
Celine Berild Vold Vestnes Eyrir fra Østbygda T1.u, F1.u
Maiken Berild Vold Vestnes Eir fra Kise T7.b(H), V6.b(V)
Kristin G. Sandnes Vestnes Pètur fra Rørvik T1.s, V1.s
Maja Sandnes Myklebust Vestnes Lettir fra Kvistli T1.j, V1.j
Yvonne Hovden Larsen Vestnes Telma fra Jakobsgården T7.r(H), V5.r(H)
Mia Owesdatter Venås Vestnes Töfri fra Sövik T7.b(V), V6.b(H)
Signe Nustad Vestnes Pegasus fra Stall Wenaas T7.r(V), V5.r(H)
Hanna Bugten Sunna Gyrðir fra Stall Roa T3.u(V), V2.u(V)
Hanna Bugten Sunna Fagur fra Stall Roa T3.u(V), V2.u(V)
Anna Sevrine Urkedal Vestnes Andvari fra Skjeljavika T7.bu(V), V6.bu(H)
Malin Solberg Sunna Leiknir fra Hemne T7.r(V), V5.r(H)
Bjørg Fostervoll Flemmen Vestnes Gandur fra Ågreneset T2.u, V1.u
Grete Fostervoll flemmen Vestnes Ida fra Bakka T1.j, F1.j
Grete Fostervoll Flemmen Vestnes FEYKIR FRA STALL KJERSEM T1.j, V1.j
Randi Fostervoll Vestnes Elvis fra Skogly T7.r(V), V5.r(H)
Vibeke S. Birkeland Vestnes Hel fra Rørvik T7.r(H), V5.r(V)
Line Nord Stølan Vestnes Lydia fra sigersberg T1.s, V1.s
Emilie Garthe Teilgård Vestnes Jóra fra Stall Stølan T7.r(V), V5.r(H)
Line Nord Stølan Vestnes Stigandi fra nerbåen T2.s, V1.s
Thea Saksen Ulvund Vestnes Unun fra Sigersberg T7.r(V), V5.r(H)
Maria Dahl Wattø Vestnes Blíða Fra Løvik T7.r(V), V5.r(V)
Oda Lovise Sønderland Udenlandsk klub Thor fra Rørvik T7.b(V), V6.b(H)
Vilde Sønderland Viken Vestnes Geysir fra Skjeljavika T1.j, V1.j
Mona Tysland Lillehagen Sleipnir Möttull fra Tunsbergi T3.s(H), F2.s(V)
Kine Gjerde Vestnes Vinja fra Oaland T7.b(H), V6.b(H)
Pia Smogeli Vestnes Alfrun fra Stall Øvstedal T7.r(H), V5.r(H)
Mona Tysland Lillehagen Sleipnir Raudhetta fra midgaard T1.s, V1.s
Maylen Agnete Vangen Sunna Jupiter fra Nerbåen T3.s(H), V2.s(V)
Julie Muren Mjelva Vestnes Parmes frå Jakobsgården T1.u, V1.u
Lisa Muren Mjelva Vestnes Riddari frå Jakobsgården T7.r(H), V5.r(V)
Marte Winther Skorgenes Vestnes Goði fra Nerbåen T2.u, V1.u
Nathalie Volden Stene Vestnes Bangsi fra Toven T3.u(V), V2.u(H)
Valentina Viktoria Brandal Vestri Blossi fra Osphaugen T3.u(H), V2.u(V)
Marion Ramstad Sunna Dromi fra Langholti T7.bu(H), V6.bu(H)
Iselin Gjerde Udenlandsk klub Tøfri fra stall kjersem T7.b(H), V6.b(H)
Thea Skudal Vestnes Almáttugur fra Folkenborg T7.r(V), V5.r(V)
Elisabeth Busengdal Vestri Vigdis fra Busengdal T3.s(V), V2.s(V)
Agnes H Helgadottir Udenlandsk klub Freyr fra Nedre Sveen T3.s(V), V2.s(H)
Stian Pedersen Udenlandsk klub Vakra fra Hillringsberg F2.s(H)
mona helen fauske Vestnes Ormar fra Jakobsgården T3.s(H), V1.s
Sandra Helen Krøvel Wiik Vestri Eimur fra Jakobsgården T7.r(V), V5.r(V)