Sørlandscup 2021 - Gladurbanen

Torsdag den 13. maj 2021

60 tilmeldte

Rytter Hest Klasser Forening
Emma Brautaset Lehland Prúð fra Ågreneset T7.u(V), V5.u(H) Hrani
Helene Halvorsen Akkiles fra Teland T3.j(H), V2.j(H) Gladur
Marthe Thoresen Hlekkur fra Nyberg T3.s(H), V2.s(H) Gladur
Daði Freyr Kristjansson Landi fra Nyberg T3.s(H), V2.s(H) Gladur
Hannah Raustøl Bára fra Ågreneset T7.u(V), V5.u(V) Hrani
Linda Lande Lýfting fra Birkenes T3.s(H), V2.s(V) Gladur
Kariann Sjølingstad Hnokki fra Ågreneset T3.s(V), V2.s(H) Gladur
Alvilde Sjølingstad Jodis fra Nyberg T7.j(V), V5.j(V) Gladur
Anders Berget Kæla fra Ågreneset T7.u(H), V5.u(H) Gladur
Tor Anders Berget Lina fra Selfossi T7.s(H), V5.s(V) Gladur
Marianne Berget Frami fra Midtlund V2.s(H) Gladur
Ronja Skilnand Heimdallur fra Nyberg T3.j(H), V2.j(V) Gladur
Maria Skilnand Fanndis fra Midgaard T3.j(H), V2.j(H) Gladur
Kamilla Pettersen Skjöldur fra Løland T7.s(H), V5.s(V) Saga
Belinda Sunniva Hageland Týra Fra Røysland T7.s(H), V5.s(H) Saga
Rachel Steen Lina fra Myrvangen T3.u(H), V2.u(V) Gladur
Elin Johanssen Sleipnir fra Løland T3.s(H), V2.s(V) Saga
Vilde Drange Dama fra Saudarkroki T4.u(V), F2.u(H) Gladur
Vilde Drange Bardi fra Brekkum T3.u(V), V2.u(H) Gladur
Margrethe Engeland Eir fra Øygarden T3.s(H), V2.s(H) Saga
stig Drange Eitill fra vindasi T3.s(H), F2.s(V) Gladur
Christine Svenningsen Esja fra Storu-Hildisey T3.u(H), V2.u(V) Hrani
Christine Svenningsen Kraftur fra Teland T3.u(V), V2.u(V) Hrani
Tomine Rafoss Adam fra Fossanmoen T7.j(H), V5.j(H) Saga
Silja Stefánsdóttir Magni fra Kvalen T8.b(H), V5.b(V) Gladur
Elin Johanssen Geisli fra Løland T7.s(H), V5.s(H) Saga
Herman Gundersen Dimmalim fra Midtlund T4.u(V), F2.u(V) Hrani
Kaja Christensen Búi fra Nyjabæ T3.u(V), V2.u(H) Gladur
Mathea Rafoss Falmar fra Pulu T3.u(V), F2.u(V) Saga
Beate Hansen Orion fra Bylterudbråten V2.s(H) Gladur
Beate Hansen Thrøstur fra Teland T3.s(V), F2.s(H) Gladur
Maren Brandal Bonus fra Bjarnanesi T3.s(H), V2.s(V) Gladur
Therese Pettersen Vidir fra Hanto T7.u(H), V5.u(H) Hrani
Frida Lindgren Hødnebø Ronja fra Julabygda T7.j(H), V5.j(V) Hrani
Nathalie berås Hansen Frami fra lynghaga T7.j(H), V5.j(V) Gladur
Vilde Magnussen Aragon fra Storengen T3.j(V), V2.j(H) Hrani
Kara Iselin Jensen Pedersen Kjarnorka frá Vestri-Leirárgörðum T7.s(V), V5.s(H) Gladur
Thea Oxaas-Egge Hrafnkatla Fra Nyberg T8.b(V), V5.b(V) Gladur
Ella Oxaas-Egge Freyja Fra Reykjavik T8.r(V) Gladur
Malin Wiig Stangeland Sókrates fra Teland T7.s(V), V5.s(H) Gladur
Sigrid Sjølingstad Patrekur fra Hofsteinsstødum T8.b(V), V5.b(H) Gladur
Martine Bjelland Seifur fra Neðra-Skarði T3.s(H), V2.s(H) Gladur
Anne Rita Berg Dimmalimm fra Klampen T3.s(V), V2.s(H) Gladur
Dagne Berthelsen Gruszewski Depill fra Tømmerby kær T3.s(H), V2.s(V) Hrani
Hege Valand Hrimfaxi fra Valand T3.s(H), V2.s(V) Saga
Hege Valand Klettur fra Borgarholti T3.s(H), F2.s(V) Saga
Elise Raustøl Aspar Melvin fra Kuskhuset T3.u(H), V2.u(V) Hrani
Max Paul Holand Kiljan fra Slettan T3.s(V), F2.s(V) Gladur
Helena Johannessen Kiljan fra Løland T3.s(H), V2.s(V) Hrani
Katrine Jåvold Svantesen Július Sesar fra Bergh T7.s(H) Hrani
Vilde Magnussen Ess fra Røysland T7.j(H), V5.j(V) Hrani
Eileèn Madelen Vegtun Farandi fra Jørstad T7.s(V), V5.s(V) Gladur
Lill Kirsten Gilja Loki Fra Tyse T4.j(V), F2.j(V) Gladur
Helena Johannessen Kraftur fra Ågreneset T7.s(H), V5.s(V) Hrani
Ida Amalie Amalie Hansen Fákur fra Lian T7.u(H), V5.u(H) Hrani
Sara Lynn Bossen Von fra Røysland T3.j(V), V2.j(H) Gladur
Karoline Elvebakk Torfi Fra Askegra T3.s(H), V2.s(V) Hrani
Trine Jonassen Gorgeir fra Gunnarsstødum 1 T3.s(V), F2.s(H) Hrani
Mari Fiane Pækill fra Åsa V5.s(V) Hrani
Leonore Torgersen Gandur fra Sjøbodvollen T3.j(V), V2.j(H) Hrani