Sneglas Endagsstævne Sport (DRL)

Lørdag den 29. maj 2021

80 tilmeldte

Rytter Hest Tilmeldt Klub
Laura Helledie Iðunn fra Jespersgaarde V1, T3(L) Hekla
Johan Brunsgaard Pedersen Emma fra Jespersgaarde T2, V1 Nóri
Mathilde Løkke Torup Hersir fra Langtved F1 Jökull
Mathilde Hudlebusch Vestergaard Skutla frá Kvistum T2, F1 Nori
Diana Faurskov Vilsgaard Emanon fra Vilsgaard T8(R), V5(R) Snegla
Juliane Bredstrup Heimur fra Engbjerggård T3(L), V2(R) Saga Svendborg
Victoria Mörk Una fra Toosholm T3(L), V2(R) Hrimfaxa
Emilia Johnsen Gói frá Þjóðólfshaga 1 T3(L), V2(R) DI
Anette Elkjær Ófeigur fra Krafla T3(R), V2(L) Nøkkvi
Lonnie Dalgaard Kylja fra Nysted T5(R), V3(R) Fjördur
Mia Caben Iversen Fíla fra Skovly T2, V3(R)
Ida Brunsgaard Pedersen Galdur frá Hrafnsvík T4(L), F1 Nóri
Sofie Bjørnli Vaka fra Nr. Tolstrup T8(R), V5(R) Snegla
Mathilde Løkke Torup Gullsnúður fra Engvang V1 Jökull
Olivia kasperczyk Svipur fra Rødstenskær T1, V1 Snegla
Diana Faurskov Vilsgaard Eyjalín fra Sørup T8(R), V3(R) Snegla
Natasja Ørndrup Drottning fra Krafla T3(R), V2(L) Snegla
Nanna Hejslet Bruun Bjarni fra Krafla T1, V1 Nókkvi
Oline Damgaard Sjóli fra Gingsholm T3(R), V2(L) Hekla
Karina Christensen Ásta fra Legind T3(R), V2(L)
annette slavensky Sólfagur fra Klitrosen T4(R), V2(L) Kostur
Maja Kallmayer Prinsinn frá Efra-Hvoli T1, F1 Hekla
Astrid Skovgaard Gísli fra Lian T1, V1 Snegla
Mette Koefoed Kóngur fra Højbjerg T3(L), F1 nori
Juliane Bredstrup Brellir fra Søndermarken T8(R), V5(L) Saga Svendborg
Mia Caben Iversen Ástríkur fra Sønderhede T8(L), V5(R)
Anna Östman Tvistur frá Hólum T8(L), V5(L) DI
Marie-Louise Hagsten Stör frá Jaðri T3(L), V1 Snegla
Olivia kasperczyk Gauti fra Rødstenskær T1, V1 Snegla
Mette Koefoed Smári från Ränteröd T1, V1 nori
Stephanie Thorsen Frami fra Hauggaard T8(R), V5(R) Snegla
anna søgaard Fyrsti fra St. Sognstrup T3(L), F1 kostur
Amalie Juul Hansen Mídas fra Hovensgaard T2, F1 Hekla
Ingrid Damgaard Albert fra Kirstineholm T4(L), V2(L) Hekla
Line Thybo Ófelía fra Jespersgaarde T3(R), V2(L)
Mathilde Hudlebusch Vestergaard Hljómur frá Fellskoti T1, V1 Nori
Henriette have Bjerre Fyrning frá Oddhóli T5(L), V3(R)
Anne Voigt Lauridsen Kleó fra Nøddegården V3(L), T5(L) Dreki
Pernille Lyager Møller Rokkur frá Ytra-Vallholti T1, V1
Anne Voigt Lauridsen Saga fra Olden V5(L), T8(L) Dreki
Thea Hansen Blesa fra Nr. Tolstrup V2(L), T3(R) Snegla
Lone Sognstrup Brúsi fra St. Sognstrup T3(L), F2(L) kostur
Sofie Runge Albert frá Akri T8(R), V5(R) DI
Ditte Haubjerg Þrumufleygur frá Hólum T8(L), V5(R) Kostur
Bea Holm Stígandi fra Laven Mark T8(L), V5(R)
Pernille Lyager Møller Vísir frá Ytra-Vallholti T3(R), V2(L)
Holmfridur Kristjansdottir Víkingur frá Hrafnsvík F1
Ingeborg Larsen Kiljan fra Skovkrogen T1, V1 Fjödur
Ingeborg Larsen Röskva fra Høgholt T3(L), V2(L)
Christopher Kjær Bjóla fra Spang T5(L), V3(L)
Naja Pedersen Mardöll fra Engimýri V3(R), T4(L) Snegla
Kristina Mejlvang Jørgensen Amor fra Marianesminde F2(R) Snegla
Silje Pedersen Týra fra Engimýri T5(L), V3(R) Snegla
Thea Hansen Kolfinna fra Hverremose T3(L), V2(R) Snegla
Hanne Adamson Yngvi fra Vigsø T3(R), V2(L) Dreki
Magnus Hansen Kolfinna fra Jenle T3(R), V1 Tvistur
Iben Merete Toftvang Absalon fra Bjarup T8(L), V5(R) Jökull
Josefine Hylander Christensen Ýmir fra Spøttrup Mark T5(L), V2(L) Snegla
Franciska Davidsen Dúna fra Is-Ranch T5(R), V3(L) Dreki
Monique Davidsen Funi fra Is-Ranch T3(L), V3(R) Dreki
Laura Marie Windolf Garún fra Sprettur T8(L), V5(L)
Thea Amby Gjósta fra Spøttrup Mark T8(L), V5(L) Snegla
Ditte Larsen Augasteinn fra Guldbæk T3(R), V2(R) DI
Sandra Hansen Katrín frá Björgum T3(R), V2(L)
Laura Skovgaard Barátta frá Hofi T5(L), V5(L) Snegla
Mette Eriksen Gulbil Milla fra St. Sognstrup T8(L), V5(L) Aska
Line Sandgrav Máni fra Sdr. Skafsgård T8(L), V5(L) Snegla
Pernille Bjerg Jørgensen Glitnir fra Holleskov T1, V1
Ditte Byskov Eldjárn fra Debelmose T8(L), V5(L) DI
Mathilde Bjerggård Tristan fra Stigsland V5(R), T8(R) Snegla
Michelle Bech Jensen Kraftur fra Stald Byskov T8(R), V5(R)
Stine Deleuran Valdís fra Katknøs T5(L), V3(L) Toppur
Lise Kirk Amstrup Þór fra Stald Egely T3(R), V2(L) Snegla
Gitte Vastrup Thomsen Pandra fra Vinkærgård T8(L), V5(L)
Nanna Trier Rokkjær Vaka fra Neder Uglkær T8(R), V5(R) Snegla
Jannie Skaaning Svane Otur fra Højgaard T5(R), V3(L)
Ida Maria Tipsmark Christensen Steini fra Gedehøjgård V5(L), T5(L) Dreki
Lene Dahlbom Röðull fra Hindbjerghus T2, V2(L) Dreki
Merle Cecilie Slothuus Fiðla frá Hvoli T3(R), V5(R) Dreki
Ida Justesen Selur fra Rødstenskær T5(R), V2(L) Kostur