Midt Norsk Mesterskap 2021

27. - 30. maj 2021

105 tilmeldte

Rytter Hest Klasser Forening By
Aasa Kristin Sandøy Tiska fra Kleiva T1.s, F1.s, PP1.s, P2.s Sleipnir Vikebukt
Marion Ramstad Huldumey fra By T7.b.mp(V), V6.b.mp(H) Sunna Kyrksæterøra
Martine Nerheim Haldir fra Nedreli T3.j(V), V2.j(H) Vestnes Vikebukt
Sissel Katrin Ellingseter Sædynur fra Stall Ellingseter T1.s, F1.s Vestnes Tomrefjord
Mia Owesdatter Venås Töfri fra Sövik T3.j(H), V2.j(V) Vestnes Måndalen
An-Magritt Morset Hegstad Diva fra Stugudal T1.s Hlynur Tydal
Rebekka Brandtzæg Morset Skörungur from Creekside farm F2.s(H), PP1.s, P2.s Gloi Ler
Julie Meyer Nielsen Þvengur frá Åsvin T3.u(V), F2.u(H) Gloi Trondheim
Sigrid Rypdal Gjul Bjøssi fra Stall Kjersem T1.j, F1.j Vestnes Tresfjord
An-Magritt Morset Hegstad Freyr fra Nedre Sveen T1.s, V1.s Hlynur Tydal
Hannes Einar Hauksson Thor fra Rødalsmyr T1.s, V1.s Vestnes Vatne
Hanna Hannesdottir Alfa fra Sjøholt T1.j, V1.j Vestnes Vatne
Kristin Elise Andersen Muni fra Eklespannet T1.s, V1.s Hlynur Fåset
Sigrid Rypdal Gjul Glitnir fra Skeidsvoll T2.j, V1.j Vestnes Tresfjord
Hedda Moldestad Kolbeinn fra Skjálg T3.j(H), V2.j(H) Gloi Trondheim
Camilla Wangen Reyr fra Melabergi T1.s, V1.s Jøkull Fjærland
Caroline Wangen Gygjar fra Gygjarholi T1.s, F1.s, PP1.s Hekla Kjeller
Carolin Storebø Stjörnustæll frá Dalvík T2.s, F1.s Faxi Fitjar
Karoline Ilseth Dahlø Stakur fra Kringeland T1.u, V1.u Sleipnir FURNES
Line Nord Stølan stigiandi fra nerbåen T2.s, V1.s Vestnes 6630 tingvoll
Kristin Elise Andersen Absalon fra Skog T1.s, F1.s Hlynur Tynset
Maia Persen Hrafntinna fra Blesastödum 1 A T3.j(V), V2.j(H) Gloi 7504 Stjørdal
Caroline Wangen Ógn frá Bessastöðum PP1.s, P2.s Hekla Kjeller
Ingeborg Bjørk Steinsdottir Komet fra Skog T1.s, V1.s Hlynur Tynset
Rikke Skogstad Lavardur fra Sigersberg T1.s, V1.s Gloi Løten
Stian Pedersen Nói fra Jakobsgården T2.s, F1.s, PP1.s Vestnes Vågstranda
An-Magritt Morset Hegstad Aron Fra Stugudal T3.s(H), V2.s(V) Hlynur Tydal
Julie Keiseraas Kliður frá Tjarnarlandi T1.j, V1.j Vestnes Vikebukt
Pernille S Pettersen Atgeir fra Margretarhofi T1.s, V1.s Gloi Verdal
Carolin Storebø Arnviður frá Hveragerði F2.s(H), PP1.s, P2.s Faxi Fitjar
Grete Fostervoll Flemmen Ida fra Bakka T1.j, F1.j, PP1.j, P2.j Vestnes Osmarka
Maren Sæterhaug Gøsli fra Dalbæ T3.u(V), F2.u(H) Hlynur Dalholen
Rikke Skogstad Dreki fra Utnyrdingsstödum T2.s, F1.s Gloi Løten
Anne Lea Olsø Lordi fra Bergli T3.u(V), V2.u(V) Gloi Jonsvatnet
Anette øveraas Aradis fra Dýrfinnustöðum T1.s, V1.s Vestnes Vestnes
Mona Tysland Lillehagen Möttull fra Tunsbergi T2.s, F1.s, PP1.s Vestnes Tresfjord
Line Nord Stølan lydia fra sigersberg T1.s, V1.s Vestnes 6630 tingvoll
Rebekka Brandtzæg Morset Raudhetta fra Stugudal T3.s(V), V2.s(H) Gloi Ler
Bjørg Fostervoll flemmen Gandur fra Ågreneset T2.u, V1.u Vestnes OSMARKA
Kine Brevik Gjerde NN fra NN T7.b.mp(H), V6.b.mp(H) Vestnes Valldal
Hanna Bugten Gyrðir fra Stall Roa T3.u(H), V2.u(V) Sunna Kyrksæterøra
Heidi Ilseth Ágúst frá Skeggstöðum T3.s(H), V2.s(H) Sleipnir FURNES
Tom Espen Venås Arður Fra Miklholti V1.s Vestnes MÅNDALEN
Agnes H Helgadottir Sigur fra Jakobsgården T1.s, V1.s Vestnes Vågstranda
Line Nord Stølan baron fra brædraa T3.s(H), F2.s(H), PP1.s, P2.s Vestnes 6630 tingvoll
Grete Fostervoll Flemmen Gloi fra Stall Åsheim T3.j(H), V2.j(H) Vestnes Osmarka
Hanna Hannesdottir Aria fra Sjøholt T1.j, V1.j Vestnes Vatne
Stian Pedersen Gustaf fra Nedre Sveen F2.s(V), PP1.s Vestnes Vågstranda
Tom Espen Venås Randalin Fra Stall Wenaas V2.s(V) Vestnes MÅNDALEN
Malin Solberg Koltinna fra Sigersberg T1.u, F1.u, PP1.u Sunna Vinjeøra
Grete Fostervoll flemmen FEYKIR FRA STALL KJERSEM T1.j, V1.j Vestnes OSMARKA
Maria Waagan Otri fra Jakobsgården T3.s(H), F2.s(H), PP1.s Vestnes Vatne
Randi Fostervoll Elvis fra Skogly T3.j(H), V2.j(H) Vestnes Osmarka
Arild Haukanes Karl T1.s, F1.s Faxi Stord
Bjørg Fostervoll Flemmen Skima fra Hvitanesi T1.u, V1.u Vestnes Osmarka
mona helen fauske Ormar fra Jakobsgården T3.s(H), V2.s(H) Vestnes giske
Malin Solberg Leiknir fra Hemne T3.u(H), V2.u(V) Sunna Vinjeøra
Ingrid Sofie Krogsæter Vigri fra Rørvik T1.u, F1.u, PP1.u, P2.u Vestnes Vestnes
Sissel Katrin Ellingseter Eldur fra Naustum T1.s, V1.s Vestnes Tomrefjord
Ørjan Lien Våge Hagall von der Fuchsfarm T1.u, V1.u Vestnes Vikebukt
Gunn Iren Larsen Sprækur Fra Lian T2.s, V1.s Vestnes Tomrefjord
Anne Margrethe Aune Sæterhaug Alda fra Dalbæ T3.s(V), V2.s(H) Hlynur Dalholen
Karen Gilberg Lopi fra Plassen T4.s(V), V2.s(H) Gloi Budalen
Celine Berild Vold Eyrir fra Østbygda T1.u, F1.u, PP1.u, P2.u Vestnes Måndalen
Maiken Berild Vold Eir fra Kise T1.j, V1.j Vestnes Måndalen
Maria Frøystadvåg Dimmey fra Jakobsgården T2.u, F1.u, PP1.u Vestnes Vestnes
Trine Berge Johansen Tvifari fra Hol T3.s(V), V2.s(V) Vestnes Averøy
Helene Tschudi Tinglum Arion fra Jakobsgården T3.s(V), V2.s(H) Hekla ROA
Kristin Hauge Vali fra Lian T1.s, V1.s Gandur TANGEN
Camilla Mood Havig Stjarna frá Ósi T2.s, F1.s, PP1.s, P2.s Sleipnir Tangen
Camilla Mood Havig Dropi fra Vassåsen T1.s, V1.s Sleipnir Tangen
Ingrid Marie Larsen NN T4.s(H), F2.s(H) Vestnes Vestnes
Camilla Mood Havig Ljúfa fra Kise T1.s, V1.s Sleipnir Tangen
Thea Saksen Ulvund Unun fra Sigersberg T3.s(H), V2.s(H) Vestnes Todalen
Thea Skudal Almáttugur fra Folkenborg T3.j(V), V2.j(H) Vestnes Valldal
Ida-Sofie Kvande Hektor fra Højgaarden T1.s, V1.s Sleipnir Trondheim
Ida-Sofie Kvande Hárekur fra Stugudal T3.s(H), V2.s(V) Sleipnir Trondheim
Bina Ramlo Diana fra Stugudal T3.j(V), F2.j(V), PP1.j, P2.j Gloi Klæbu
Yvonne Hovden Larsen Telma fra Jakobsgården T3.s(V), V2.s(V) Vestnes Valldal
Caroline Gleditsch Holstad Loftur fra Lian T2.s, V1.s Sleipnir Vang på Hedmarken
Kristin Sandnes Pètur fra Rørvik T3.s(V), V2.s(H) Vestnes Valldal
Maja Sandnes Myklebust Lettir fra Kvistli T1.j, V1.j Vestnes Valldal
Signe Nustad Pegasus fra Stall Wenaas T3.j(V), V2.j(H) Vestnes Eidsdal
Tanja Mari Brevik NN fra NN T3.s(H), V2.s(H) Vestnes Valldal
Vilde Sønderland Viken Tigull fra Skjeljavika T1.j, V1.j Vestnes Brattvåg
Vilde Sønderland Viken Geysir fra Skjeljavika T1.j, V1.j Vestnes Brattvåg
Tove Sønderland Birkir fra Toregarden T3.s(V), V2.s(H) Vestnes Brattvåg
Stine Sønderland Viken Atla fra Skjeljavika T3.j(V), V2.u(H) Vestnes Brattvåg
Oda Lovise Sønderland Njall fra Skjeljavika T7.b.mp(H), V6.b.mp(V) Udenlandsk klub Brattvåg
Kristin G. Sandnes Òsk fra Dybøe Gård T3.s(V), V2.s(H) Vestnes Valldal
Maylen Agnete Vangen Tara fra Stall Stølan T3.s(H), V2.s(V) Vestnes Kvanne
Christina Lund Lukku- Blesi frá Selfossi T2.s, V1.s Sleipnir 2320 Furnes
Elisa Lund Iskov Bjartur fra Leirulæk T7.b.mp(H), V6.b.mp(V) Sleipnir 2320 Furnes
Ann-Elin Nerås Kjarkur Fra Skorgen T3.s(V), V2.s(H) Vestnes Søvik
Hallvard Kjøllmoen Steien Anton fra Sigersberg T3.s(H), V2.s(V) Hlynur Grimsbu
thomas larsen Garpur fra Kjarri T1.s, F1.s, PP1.s Hrani Mjøndalen
Elise Lundhaug Bikar fra sydri reykjum T1.s, V1.s Hrimnir MJØNDALEN
Elise Lundhaug Kvaran fra Slippen T1.s, V1.s Hrimnir MJØNDALEN
Elise Lundhaug Grimur fra Gavnholt T1.s, F1.s, PP1.s Hrimnir MJØNDALEN
Malene Skjold Pettersen Eldfari fra Langtved T2.s, V1.s Hekla LØVENSTAD
Lisa Muren Mjelva Riddari frå Jakobsgården T3.j(V), V2.j(V) Vestnes Geiranger
Gunn-Iren Larsen NN T3.s(V), F2.s(V) Vestnes Tomrefjord
Julie Mjelva Parmes frå Jakobsgården T3.u(V), V2.u(H) Vestnes Geiranger
Iselin Lianes Gjerde Töfri fra stall kjersem T3.j(V), V2.j(H) Vestnes Valldal
Anna Sevrine Urkedal Andvari fra Skjeljavika T7.b.mp(V), V6.b.mp(V) Vestnes Vigra