Gandur: Åpent Klubbmesterskap

Lørdag den 12. juni 2021

54 tilmeldte

Rytter Forening Hest Klasser
Anine Lundh Gandur Brá fra Ågreneset T.1.s, V1.s
Malene Skjold Pettersen Hekla Eldfari fra Langtved T.2.s, V1.s
Mette Nielsen Gandur Blida fra Skoglund T.1.s, V1.s
Vår Rødsten Klemetrud Hekla Nagli Fra Myhra T.7.b(V), V5.b(H)
Nina Randklev Gandur Pòri fra Vassåsen T.7.s(H), V5.s(V)
Kaja Marie Helmen Holden Gandur Mergur fra Talberg T.7.s(V), V5.s(H)
Maria Engh Gandur Ragnarök fra Ruaker T.7.s(H), V5.s(V)
Eva Tennes Krogh Gandur Vonandi fra Bergkåsa T.7.b(H), V5.b(H)
Aksa Mortensen Hrimnir Gnyfari fra fossan T.1.u, F1.u
Aksa Mortensen Hrimnir Hlekkur fra steensheia T.3.u(H), V5.u(H)
Grethe Knapaas Hekla Lárus fra Lian T.3.s(H), V2.s(V)
Hanne Finstad Gandur Fantur fra Granli T.7.s(H), V5.s(H)
Martine Finstad Hansen Gandur Erpur fra Brenno T.1.j, V1.j
Alma Foske Röjhammar Gandur Emma fra Lian Rek
Benedicte Nylund Gandur Vala fra Åsvin T.4.s(H), F2.s(H)
Mina Fidje Hansen Gandur Fengur fra Kolbeingarden T.2.j, V1.j
Sofie Fidje Hansen Gandur Björk frá Kvistli T.7.b(H), V5.b(V)
Siv Ailin Olsen Hrimnir Dridrik fra Frøberg T.3.s(H)
Martine Røsten Aune Hrimnir Losti frá Strandarhjáleigu T.7.s(H), V5.s(V)
Emma Skårbø Hekla Tindur fra Òlafsbergi T.1.j, V1.j
Emilie Gjellan Hekla Tristan från Jarde T.1.u, V1.u
Caroline Jacobowitz Hekla Bróðir fra Talberg T.7.s(V), V5.s(H)
Andreas Juelsen Hekla Jarki fra Steindorsstødum T.1.s, V1.s
Andreas Juelsen Hekla Snæfaxi fra Tjaldholum T.1.s, V1.s
Irene Dysthe Sleipnir Kolbeinn Fra Røysland T.7.s(V), V5.s(V)
Maria Leister Baldur Eining fra Enlien T.3.s(H), V2.s(V)
Julie Linnea Aaby Gandur Hersir frá Hákoti T.4.j(V), F2.j(V)
Alice Kathrin Refsnes Hekla Brenna fra Nedra-Seli T.4.s(H), F2.s(H)
Tiril Reinfjord Stormur Gina fra Sørbråten T.1.j, V1.j
Pernille Hansen-Christiansen Stormur Frar fra Vestri-Leirargørdum T.7.b(V), V5.b(V)
Synnøve Dehli Hrimnir Flygill fra Torstad T.7.s(V), V5.s(V)
Benedikte Grøndalen Sleipnir Akkur fra Jakobsgården T.7.b(V)
Mona Andreassen Sleipnir Gulli fra Storebø T.3.s(H), V2.s(H)
Nadia Torsvik Hekla Glitnir fra Losby T.3.s(V), V2.s(V)
Nadia Torsvik Hekla Ymir från Allemansängen T.3.s(V), V2.s(H)
Michelle Skovli Stenersen Hrimnir Arthur fra Plassen T.7.s(V), V5.s(V)
anna stensrud johannessen Hrimnir Heidi fra Vassåsen F2.s(V)
Caroline Jacobowitz Hekla Njáll frá Saurbæ F2.s(V)
Kine Nordbrekken Hekla Vikingur fra Reykjarhóll T.7.s(H), V5.s(V)
Synne Finstad Hansen Gandur Ósk frá Berget T.7.b(H), V5.b(V)
Julie Thorsbye Andersen Hrimnir Dropi fra Tungu T.3.j(H), V2.j(H)
Hege Thorsbye Andersen Hrimnir Brusi fra Helledige T.2.s
Aurora Tveter Huseby Hrimnir Hagbardur fra Stall Myra T.7.j(V), V5.j(H)
Nina Solheim Hrimnir Hlynur fra Víðivöllum fremri T.7.s(V), V5.s(H)
Stine-Lise Jansen Hrimnir Prinsessa fra Kleiva T.3.s(H), V2.s(V)
Anette Hanseid Gandur Gneisti fra Lian T.1.s, Rek
Elisabeth Härkönen Baldur Ást fra Galtastödum T.7.s(V)
Liv Krogh Gandur Ljuflingur T.7.b(V), V5.b(V)
Eileen Strøm Sleipnir Fálki fra Bergvang T.7.s(V), V5.s(H)
Eileen Strøm Sleipnir Bassi frá Þrastarhóli V2.s(H)
Tina Oppen Stormur Taktur fra Brimnesi T.1.s, V1.s
Martta Uusitalo Kraftur Alfadans fra Kringeland T.1.s, V1.s
Sandy Carson Kraftur Øggur fra Kringeland F1.s
Vendela Littorin Borgerud Gandur Emma fra Lian Rek