NIHF B-stevne på Biri Travbane

17. - 20. juni 2021

129 tilmeldte

Rytter Hest Klasser Forening
Anine Lundh Brá fra Ågreneset T1.s, V1.s Gandur
Helga Pernille Bergvoll Humall frá Langholtsparti T2.s Hrimnir
Camilla Wangen Reyr fra Melabergi T1.s, V1.s Jøkull
Aasa Kristin Sandøy Tíska fra Kleiva T1.s, F1.s, P1, P2, PP1 Sleipnir
Mari Odenrud Hrynjandi fra Fageräng T3.s(H), V2.s(V) Fengur
Malene Skjold Pettersen Eldfari fra Langtvedt T2.s, V1.s Hekla
Cecilie Reiersen Þrándur frá Akrakoti T1.s, V1.s Stormur
Emilie Jeanette Teig Bjartmar fra Stafholti T1.u, V1.u Hekla
Liv Runa Sigtryggsdottir Ímynd fra Bergkåsa T2.s, F1.s, P2, PP1 Hørdur
Malin Bosvik Snotur fra Lian T2.u, F1.u, P2 Villingur
thomas larsen Garpur fra kjarri T1.s, F1.s, PP1 Hrani
tina kalmo pedersen Váli fra Margretarhofi T1.s, V1.s Hrimnir
Ida Berger Lilja fra Jakobsgården T3.s(H), V2.s(V) Hekla
Agnes Holen Virfill frá Torfastöðum T2.j, F1.j Sleipnir
Tina Oppen Taktur fra Brimnesi T1.s, V1.s Stormur
Elise Lundhaug bikar fra sydri reykjum T1.s, V1.s Hrimnir
Mildrid Musdalslien Fálmar frá Ketilsstödum T1.s, V1.s Sleipnir
Maria Gjellestad Bosvik Tindur fra Jakobsgården T1.u, V1.u Villingur
Martine Åsvall Fjeld Ársól frá Ásbrú T1.s, V1.s Hrimnir
Elisabeth Hugem Stjarna frá Stykkishólmi T3.s(V), V2.s(H) Hrimnir
Tine Sand Baldvin fra Teland T1.s, V1.s Hrimnir
Mona Fjeld Hnjúkur fra Minni-Reykjum T1.s, F1.s Hrimnir
Hedda Bjørnstad Larsen Tango Fra Hjallanesi II T2.u Hrimnir
Christina Lund Lukku-Blesi fra Selfossi T2.s, V1.s Sleipnir
Lotte Thoresen Salmur fra Pulu T2.u, F1.u, P1, P2, PP1 Villingur
Frøydis Musdalslien Kormakur fra Midhrauni T2.j, V1.j Sleipnir
Mia Owesdatter Venås Töfri fra Sövik T3.j(V), V2.j(V) Vestnes
Polly Arnkværn Álfur fra Engedahl T1.j, V1.j Gandur
Tom Espen Venås Arður Fra Miklholti V1.s Vestnes
Mona Tysland Lillehagen Möttull fra Tunsbergi T1.s, F1.s, PP1 Vestnes
Caroline Gleditsch Holstad Loftur fra Lian T2.s, V1.s Sleipnir
Kristin Thermaenius Kærleikur fra Hvammi T3.s(H), V2.s(H) Hrimnir
Hanna Hannesdottir Alfa fra Sjøholt T1.j, V1.j Vestnes
Karoline Ilseth Dahlø Stakur fra Kringeland T1.u, V1.u Sleipnir
Madelen Brustuen Óskadis från Raudhetta Gård T1.u, F1.u, P1, P2, PP1 Hørdur
Elise Lundhaug Grimur Fra Gavnholt T1.s, F1.s, PP1 Hrimnir
Caroline Wangen Gygjar fra Gygjarholi T1.s, F1.s, PP1 Hekla
Sekine Brewster Meistari från Lindarbakka T1.u, V1.u Villingur
Hektor Arnkværn Klaki fra enighed T1.u, F1.u Gandur
Benedicte Nylund Vala fra Åsvin T4.s(H), F2.s(H), P2, PP1 Gandur
Hedda Bjørnstad Larsen Saga fra Langtved T2.u, F1.u, P2, PP1 Hrimnir
Helene Tschudi Tinglum Arion fra Jakobsgården T3.s(V), V2.s(H) Hekla
Hege Thorsbye Andersen Brusi fra Helledige T2.s, V1.s Hrimnir
tina kalmo pedersen Keilir fra Kalmo T3.s(H), V2.s(H) Hrimnir
Marie Fjeld Egilsdottir Fifill fra Minni-Reykjum T1.s, V1.s Hrimnir
Karianne L. Klungland Hafdis fra Oftenes T3.s(V), F2.s(H), PP1 Gladur
Cilem Taman Samson fra Innvik Gard T2.j, V1.j Sleipnir
Hanna Hannesdottir Aria fra Sjøholt T1.j, V1.j Vestnes
Elise Lundhaug kvaran fra slippen T1.s, V1.s Hrimnir
Vår Rødsten Klemetrud Nagli fra Myhra T7.b(V), V5.b(H) Sleipnir
Christina Lund Gulltoppur fra Selfossi T3.s(V), F2.s(V), PP1 Sleipnir
tina kalmo pedersen Hulda fra Sigersberg T3.s(H), V2.s(H) Hrimnir
Sigrid Alderslyst Safir fra Stall Ellingseter T3.j(H), V2.j(H) Sleipnir
Caroline Wangen Ógn frá Bessastöðum P1, P2, PP1 Hekla
Julie Thorsbye Andersen Dropi fra Tungu T3.j(H), V2.j(H) Hrimnir
Hanne Jansen Dis fra Løvskaug T3.s(V), F2.s(H) Sleipnir
Martta Uusitalo Alfadans fra Kringeland T3.s, V2.s Kraftur
Mona Fjeld Vinur fra Fjeld T1.s, V1.s Hrimnir
Hannes Einar Hauksson Thor fra Rødalsmyr T3.s(V), V2.s(H) Vestnes
Elisa Lund Iskov Bjartur fra Leirulæk T3.j(V), V2.j(H) Sleipnir
Heidi Ilseth Águst fra Skeggstöðum T3.s(H), V2.s(H) Sleipnir
Tiril Reinfjord Gina fra Sørbråten T1.j, V1.j Stormur
Sandy Carson Øggur fra Kringeland F2.s(H), PP1 Kraftur
Emma Skårbø Tindur fra Òlafsbergi T1.j, V1.j Hekla
henriette halvorsen hlekkur fra bjarnarnesi T2.j, V1.j Sleipnir
Linnea Søby Helmingur fra Kringeland T7.b(V), V5.b(H) Sleipnir
Marit Toven Murud Kàri från Snubberöd T1.j, V1.j Sleipnir
Madelen Brustuen Valiant fra Bergkåsa T3.u(V), V2.u(H) Hørdur
Anne Fløtaker Neisti f Sigersberg T1.s, V1.s Gandur
Sandy Carson Spori fra Kringeland P1, P2 Kraftur
Caroline Jacobowitz Njáll frá Saurbæ T3.s(H), F2.s(V) Hekla
Selma Langfeldt Sindri fra Frøberg T7.b(H), V5.b(V) Sleipnir
Line Stølan lydia fra sigersberg T1.s, V1.s Vestnes
henriette halvorsen HETJA FRA SIGERSBERG T1.j, V1.j Sleipnir
Ingelin Skoie Ísak frá Dýrfinnustöðum T3.s(H), F2.s(H), PP1 Gladur
Anne Fløtaker Radius f Solheimum T1.s Gandur
henriette halvorsen PIPAR FRA LIAN T2.j, V1.j Sleipnir
Selma Langfeldt Dögg fra Åsvin T7.b(H), V5.b(V) Sleipnir
Line Stølan Baron fra Brædraa T3.s(H), F2.s(H), P1, P2, PP1 Vestnes
Magnus Grimsrud Laxnes fra Lambanesi T3.s(H), F2.s(V) Hrimnir
Alex Lane Huginn fra Frøberg T3.s(V), V2.s(H) Udenlandsk klub
Magnus Grimsrud Marius fra Husavik T2.s, V1.s Hrimnir
Maiken Berild Vold Eir fra Kise T1.j, V1.j Vestnes
Ingelin Skoie Argur fra Gavnholt P1, P2, PP1 Gladur
Tom Espen Venås Randalin Fra Stall Wenaas V1.s Vestnes
Maren Birklund Freyr fra Diesen T3.s(V), V2.s(H) Sleipnir
Lene Jensen Vorblíða fra Sætersbø F2.s(V), P2, PP1 Sleipnir
Marion Langmo Pedersen Gæfa fra Birkiey T3.j(H), V2.j(H) Sleipnir
Malene Haugedal Víðar frá Eystra-Súlunesi I T1.s, V1.s Hørdur
Camilla Mood Havig Stjarna fra Ósi T2.s, F1.s, P1, P2, PP1 Sleipnir
Hedvig E. Enerstvedt India Fra Sigersberg T1.j, V1.j Sleipnir
Camilla Mood Havig Dropi fra Vassåsen T1.s, V1.s Sleipnir
Sarah Rakel Stø Lyfting fra Sigersberg T7.b(V), V5.b(V) Sleipnir
Camilla Mood Havig Ljúfa fra Kise T3.s(V), V2.s(H) Sleipnir
Kristin Hauge Va'li fra Lian T1.s, V1.s Gandur
Andreas Juelsen Jarki fra Steindorsstødum T3.s(H), V2.s(V) Hekla
Mille Nilseng Mellerud Huginn fra austrasi T2.u, F1.u, PP1 Hrimnir
Andrea Eli Stø Bjartur frà Reykjavik T3.u(V), V2.u(V) Sleipnir
Hedda Hermnie E. Enerstvedt Kongur Fra Lian T7.b(V), V5.b(H) Sleipnir
Christina Lund Tannálfur fra Fossanmoen T1.s, V1.s Sleipnir
Aida Bu Lofstad Djass fra Røysland T1.j, V1.j Arvakur
Veronica Høgsveen Våland Gáski frá Vindási P1, P2 Gladur
Annelin Baug Berg Hugi fra Kringeland T1.u, V1.u Faxi
Annelin Baug Berg Omur fra Kolneset T3.u(V), F2.u(H) Faxi
sigrid flagstad Aska fra Borg T1.j, V1.j Sleipnir
mona helen fauske Ormar Fra Jakopsgården T3.s(H), V2.s(H) Vestnes
Mona Andreassen Gulli fra Storebø T3.s(H), V2.s(H) Sleipnir
Maren Brandsgård Skaug Ylur frá Hvítanesi T1.j, V1.j Arvakur
Sissel Katrin Ellingseter NN T1.s, V1.s Vestnes
Gunn Iren Larsen Sprækur fra Lian T2.s, V1.s Vestnes
Malin Brandsgård Skaug Aron fra Stall-Lind T3.j(H), V2.j(V) Arvakur
Alice Brandsgård Skaug Gári fra Fosseng T7.b(V), V5.b(V) Arvakur
Sissel Katrin Ellingseter NN T3.s(H), F2.s(H), P2, PP1 Vestnes
Tine Flinskau Smari fra Steinnesi T3.u(V), V2.u(H) Vestnes
Oda Marie Syversen kjeverud Birkir fra Ytre Slemmå T3.j(H) Sleipnir
marie andreassen Alfari fra Lågøen T3.u(V), V2.u(H) Vikingur
Thea Johansen Folda fra Froni F1.s, P2, PP1 Sleipnir
Thale Dalbu Katla frá Skáney T3.s(V), V2.s(H) Gloi
Helena Johannessen Júni från Ulvdalen P1, P2, PP1 Hrani
Helena Johannessen Kiljan fra Løland T1.s, V1.s Hrani
Sunniva Halvorsen svafnir fra varmalandi T1.s, F1.s, P1, P2, PP1 Fakur
Aksa Mortensen Aksa Mortesen T1.u, F1.u, P2, PP1 Hrimnir
Aksa Mortensen Aksa Mortesen T3.u(H), V2.u(H) Hrimnir
Dina Løkken Prinsessa fra Steens Heia T7.b(V), V5.b(V) Sleipnir
Natalie Wold Silkisif fra Nekstad T3.j(H), V2.j(V) Stormur
Luisa Husby Sem Bakkus fra Grundet hus T1.u, V1.u Villingur
Andreas Juelsen Snæfaxi fra Tjaldholum T3.s(H), V2.s(V) Hekla
Kaja Christensen Kveðja frá Selfossi T3.j(H), V2.u(V) Gladur
Anders Berget Gorgeir fra Gunnarsstőđum T1.s, F1.s, P2, PP1 Gladur