Jysk Inline Match

Lørdag den 23. oktober 2021

82 tilmeldte

Distance Navn Klub By
JIM Noël Mignon IC Aalborg Aalborg
JIM Natalie Tornøe Rulnord Nærum
JIM Brian Pedersen Vi ruller hjørring Hjørring
JIM Martin Nielsen Brønderslev
JIM Maria Carstensen Asnæs
JIM Pernille Marguerita Skov Manthey Borree
JIM Drine Skov Manthey Østmøn Inlinere Borre
JIM Sinika Skov Manthey Østmøn Inlinere Borre
JIM Magne Skov Manthey Østmøn Inlinere Borre
JIM Nickolas u u Miller Stege
JIM Laura Miller Østmøn inlinier Stege
JIM Freja Thomsen vi ruller hjørring Hjørring
JIM Bertram Thomsen Vi ruller Hjørring Hjørring
JIM Ulrik Høj Thomsen Eik Esbjerg Ø
JIM Milaz Høj Thomsen Eik Esbjerg Ø
JIM Noelle Høj Thomsen Eik Esbjerg Ø
JIM Malicca Høj Thomsen Eik Esbjerg Ø
JIM jeanne bagge EIK Esbjerg
JIM Allan Jin pedersen EIK Esbjerg Ø
JIM Benjamin G ade Olesen Vi ruller Hals
JIM Aviaya Andersen Biersted rullehold børneteam Aabybro
JIM Leonora Palner Hagemann Rul i Frem Skørping
JIM max westergaard nielsen Valby
JIM Thue Nørgaard Vi ruller Hjørring Hjørring
JIM Frida Krogh Nielsen Biersted børnerul + IC Aalborg Aabybro
JIM Noah Højmark Thiessen VARK Ishøj
JIM Johanne Boelsmand Rul i Frem Svenstrup J
JIM Sascha Tovborg jensen Aalborg
JIM Theis Rønsbo Lundsted VARK København NV
JIM Julie Fink ORK Odense SØ
JIM Kasper Nørholt IKFREM - Skørping Arden
JIM Emil Nielsen VARK/Asker Skøyteklubb Asker
JIM Noah Andersen Århus 1900 Skødstrup
JIM Storm Andersen Århus 1900 Skødstrup
JIM Liv Andersen Århus 1900 Skødstrup
JIM Christoffer Nube Brøndby
JIM Maria Nube Rullefabrikken Brøndby
JIM Klara Glerup Biersted Rulleklub Aabybro
JIM Reka Szephalmi Vi ruller Hjørring Hjørring
JIM Klaus Kofoed-Heller Espergærde
JIM Jens Lyhne Højberg Århus
JIM Karoline Schmidt Højberg Århus
JIM Sara Schmidt Højberg Århus
JIM Holger Mejlholm Icaalborg - børnerul Aabybro
JIM Ellen Mejlholm Icaalborg - børnerul Aabybro
JIM Camilla Mejlholm Icaalborg - børnerul Aabybro
JIM Laszlo Pal Szephalmi Vi ruller Hjørring Hjørring
JIM Peter Széphalmi Hjørring
JIM Nikolai Bjørklund Johansen NSK Haslev
JIM Sebastian Bjørklund Johansen NSK Haslev
JIM Frida Sauer IC Aalborg/Biersted Aabybro
JIM Sune Jensen Rullefabrikken Brøndby
JIM Jacqueline Levin Odense Rulleskøjteklub Odense
JIM Mads Undall-Behrend Vi Ruller Hjørring
JIM Lukas Houmann Undall-Behrend Vi Ruller Hjørring
JIM Ditlev Nuko Duvander ORK Odense N
JIM Nanna A Hansen Østmøn Inlinere Stege
JIM Jesper Vinther Vi ruller, Hjørring Hjørring
JIM Anna Vinther Vi ruller, Hjørring Hjørring
JIM Ingvar Richard Olsen Hjørring
JIM Marianne Sandager Frederiksen Vi Ruller Hjørrinc Hjørring
JIM Sarah Spangsman Madsen Frem Skørping Aalborg Øst
JIM Kristina Nørgaard Vi ruller Hjørring Hjørring
JIM Alberte Lykke Ovesen Skørping
JIM Ditte Abildgaard Thomsen Vi ruller Hjørring Hjørring
JIM Liv Caspersen ORK - Odense Rulleskøjteklub Odense N
JIM ole blaabjerg Hjørring
JIM Luna-Marie Lau IF FREM Skørping Baesweiler
JIM Marius Hornbæk NSK Haslev
JIM Aya Færch Anholm Ic Aalborg/børnerul Biersted Aabybro
JIM Rahmaa pathan næatved Korsør
JIM Frederik Sass NSK 4700
JIM Christian Kuno Pedersen vi Hjørring Hjørring
JIM Elisabeth Arenholt Vi ruller Hjørring Hjørring
JIM Nicoline Christensen Rulnord Ølstykke
JIM Lasse Bech Rulnord Ølstykke
JIM Janni Greve Jacobsen IC Aalborg Nørresundby
JIM Evelyn Sophia Gørlitz-Bloksgaard Biersted Aabybro
JIM Meik Heise Jørgensen VARK Brøndby Strand
JIM Fie Dalby jensen Århus 1900 Skødstrup
JIM Tejaashwin Kailash Aarhus 1900 inlinere Beder
JIM Tejesh Kailash Aarhus 1900 Inlinere Beder