Tvisturs Klubstævne 2021

Lørdag den 2. oktober 2021

60 tilmeldte

Rytter Hest Tilmeldt
Gry Kirstine Vestergaard Jensen Freri frá Vetleifsholti 2 T5(R)
Charlotte Vestergaard Sólsteinn frá Dallandi T3(L)
Mette Wittrup Krummi fra Holmgård T5(R), V3(L)
Mia Alberte Pedersen Vikur frá Leirubakka T4(L), V2(R)
Lærke Sofie Vestergaard Jensen Hektor fra Tindsgarði V5(L)
Andrea My Sørensen Kengala fra Fårup T4(L), V3(L)
Annika Hørby Jensen Fífla fra Arthursminde T5(R), V3(L)
Lisbet Karred Larsen Elgur fra Ærtebjerg T3(L), V2(R)
Katrine Starup Valdi fra Krogbækgård T5(R), V3(L)
Lærke Christensen Ingimar fra Jelshøjen T8(R), V3(R)
Majken Holbeck Fáni fra Vesterhald T3(L), V2(R)
Desirée Alameri Aftann fra Langtved T3(R), V2(L)
Nadia Thorling Sjóli fra Engelby T8(R), V5(R)
Kira Kristiansen Vinur fra Leegaard T8(L)
Emilie Nielsen Náttfilla fra Læsø T8.J(R), V5.J(R)
Helle Wittrup Dökkvi fra Greversvad T8(R), V5(R)
Louise Kolding Durup Nielsen Raudekki fra Flødal T8.J(R)
Marie Nedergaard Knøsen Sesar fra Guldbæk T4(R), V3(R)
Johannes Langkilde Héla fra Ahl T5(L), V3(L)
Kirsten Andersen Nupur fra Bredgaard T8(L), V5(L)
Gitte Ladefoged Gúlliver fra Jelshøjen T5(R), V3(L)
Louise Kolding Durup Nielsen Nótt fra Lundholm V5.J(L)
Christina Kolding Nielsen Nóta frá Hestasýn T8(L)
Viola Thellufsen Maístjarna frá Hemlu II T5(L), V3(L)
Marie-Louise Skjønnemand Villimey fra Driven T8(L), V5(L)
Victoria Christensen Hrísla von Federath V3(L), T3(R)
Clara Berndt Prúð fra Flødal V3(R), T5(R)
Anne Knak Kristiansen Fiðlari fra Leegaard V5(R), T8(L)
Clara Berndt Trítill fra Vindhøj T8.J(L), V5.J(R)
Ida Haals Kold Glitfaxi fra Bækgård T8.J(R), V5.J(R)
Frederikke Juel Lundgreen Brana fra Storengen V5.J(R), T8.J(R)
Karen Juel Ari fra Eyfjörd V5(R)
Laura Langkilde Díva fra Nordthy Islændercenter II T8(L), V5(L)
Johanna Kirstine Nielsen Neisti fra Nr. Tolstrup T5(R), V3(L)
Lily Berta Walther-Hansen Stella fra Hjortnæs T8.J(L), V5.J(L)
Michell Thomasberg Léttir Goriški V5(L)
Marlene Landbo Ydegaard Gleipnir fra Ludvigsbjerge T8(R), V5(R)
Karina Thorling Tói fra Læsø T8(R), V5(R)
Astrid Junker Andersen Karítas fra Ny Nørrevang T8(L), V5(R)
Helene Eriksen Elja frá Sunnuhvoli T8(R), V5(R)
Charlotte Fogh Larsen Aron frá Kjarri T8(R)
Veronika Høstgaard Thor fra Åskoven T5(L), V3(L)
Veronika Høstgaard Völlur frá Víðivöllum fremri T5(R), V3(R)
Else Ottosen Ási fra Stutteri Geysir T8(L), V5(R)
Amanda Trads Dísa fra Dommerhuset T8.J(R)
Helene Skyt Nielsen Sunna fra Holmgaard T8(L)
Birthe Liv Haunstrup Litla-Björk fra Langtved T8.J(L), V5.J(L)
Hanne Østergaard Trausti frá Blesastöðum 1A T3(R), V2(L)
Miley Ripley Fjóla fra Læsø T8.J(L), V5.J(R)
Ditte Andersen Funi fra Barmer Mølle T8(R), V5(R)
Laura Strandhave Seiður fra Jór T3(R), V2(R)
Max Dybbro Gosi fra Frisendal T8(L), V5(L)
Klara Sejr Wilquin Páfi fra Rendbæk T8(L)
Christopher Kjær Bjóla fra Spang T5(L), F2(L)
Christopher Kjær Fáni fra Høgsbro T3(L), V2(R)
Linnea Zangenberg Eriksen Stjarna fra Lynggården T3(L), V2(R)
Juliane Bredstrup Heimur fra Engbjerggård T3(L), V2(R)
Juliane Bredstrup Brellir fra Søndermarken V2(L)
Michelle Marcuse Smyrill fra Kni F2(L)
Maja Guldborg Sólný fra Jelshøjen V3(L)