S&S Christmas Cup

17. - 19. december 2021

111 tilmeldte

Rytter Hest Tilmeldt
marianne søgaard Álfur fra Helledige T3(L), 4.2(R)
Sofie Kjestrup Ahl Náttgjóla fra Lille Tolstrup T5(R), 4.3(R)
Henriette Hedegaard Divar från Lindnäs T1, 5.1, HS, GF
Emma Alnor Dynjandi fra Tjørnegården 4.1
Jessica Sørensen Vorsól frá Hvolsvelli T8.j(L), 4.5.j(L), T.udk
Mai Hvass Nielsen Þór fra Åbo 4.1
Winnie Lund-Pedersen Bliðfari fra Flugsæl T3(R), 4.2(L), T.øl
Annelise Nissen Valdimar fra Gl. Ladegård 4.1
Kathrine Grøfte Agnar fra Ulbæk T1, GF, RnD
Anna Larsen Fálki fra Bakmølle T8(L), 4.5(R)
Katrine Nissen Sefja fra Bakholm T.udk
Winnie Lund-Pedersen Hannibal fra Petersminde T8(L), 4.5(L)
Signe Grøfte List frá Kjarri T8.j(R), 4.5.j(R), RnD, T.udk
Ingelise Schmidt Fenja fra Nostrupgård 4.3(L), GF
Annette Jørgensen Álfaþór fra Stald Klitgaard 4.3(L), GF
Stefanie Langhoff Reifur fra Team Horse T8(R), 4.5(R)
Lilian Pedersen Geira fra Lipo T3(R), 4.2(L)
Anne Bols Zeuthen Selma fra Nordal T8(L), 4.3(L)
Lykke Hoberg Hvítur frá Stóru-Hildisey T5(L), 4.3(R)
Birgitte Wolmuth Blossi fra Øen T4(L), GF
Peter Juhl Straumur frá Steinnesi T3(R), 4.2(R)
Linnea Zangenberg Eriksen Draumur fra Søgård T3(R), 4.2(L), HS
Anne Balslev Röskur fra Skjød T1
Wendy Christensen Demantur fra Stutteri Friis T3(L), GF, 4.2(R)
Lisbet Karred Larsen Elgur fra Ærtebjerg T3(L), 4.2(R)
Kristiane Brun Hansen Odda fra Gedehøjgård T3(R), 4.2(L)
Jytte Elisabeth Karmisholt Sjór frá Ármóti T3(L), 4.2(L)
Anne Balslev Hagur frá Vorsabæ II 4.1
Hanne Østergaard Trausti frá Blesastöðum 1A T3(R), 4.2(L), HS
Camilla Lavrsen Ösp frá Fornustöðum T1, 4.1
Karoline Dahl Kjærulff Depla fra Kalstrup T3(L), 4.2(R)
Anne Balslev Karíus frá Byggðarhorni T3(R), 4.2(L)
Cecilie Langvad Grani frá Torfunesi T1, HS, GF
Karoline Dahl Kjærulff Kraftur von Winkelsett 5.2(L), T3(R)
julie hoffmann Fífi fra St. Sognstrup GF, RnD, 4.5(R)
Signe Møller Snarfari frá Syðstu-Görðum T5(L), 4.5.j(L), T.udk
Amalie Nygaard Becker Gáski fra Rolandsgården T5(L), 4.3(R)
Natasja Dahl Kjærulff Skraúðkör fra Birkegaarden T2, 5.1
Brian Gjøttrup Jacobsen Frímann fra Slippen T8(L), 4.5(L)
Mette Bovbjerg Sørensen Nökkvi fra Glyngøre 5.1, HS
Emilie Ingeman Svarrer Depill fra Ellensminde T8.j(R), 4.5.j(R), T.udk
Charlotte Spliid Spíritus fra Urnebjerggård 4.5(R), T5(R), RnD
Helene Skyt Nielsen Sunna fra Holmgaard T5(L), 4.3(L)
Maj Ellegaard Bechmann Baldur fra St. Sognstrup 4.2(L), T3(R)
Stine Gjøttrup Jacobsen Aspar fra Kirstineholm T8(L), 4.5(L)
Dicte Hindsgaul Mikkelsen Díva fra Dalgården 4.5.j(R)
Jannie Hedegaard Andersen Snælda fra Eyfjörd 4.3(R)
Jasmin Duch Nielsen Bliki fra Limfjorden T8.j(R), 4.5.j(R), T.udk
Marianne Erneberg Baldur fra Skillebrækk 4.5(L), GF
Steffi Svendsen Sjóli von Teland 4.1, T1
Steffi Svendsen Heljar frá Brekknakoti HS
Steffi Svendsen Kandís fra Teland 5.1, T4(R)
Lærke Arbjørn Jacobsen Ríma fra Team Horse T8.j(L), 4.5.j(L), T.udk
Steffi Svendsen Starri fra Teland 4.2(L), T3(R)
Annika Hørby Jensen Fífla fra Arthursminde T5(R), 4.3(L)
susan frid Eflir fra Vang T8(L), 4.5(L)
Anne-Katrine Justnæs Þjóðálfur frá Álftártungu T3(L), 4.2(L)
Lone Skriver Premate Sólfari fra Solvang GF
Laura Bjørnevad-Ahlqvist Embla fra Strø 4.5(R), GF
Emilie Fogtmann Hugleikur frá Steinsholti T5(R), 4.3(R)
Kathrine Eskesen Fjandi von Heidmoor T3(L), 4.2(R)
Helene Stark Poulsen Sörli fra Søvanggaard T8(R)
Rigmor Balle Fimur fra Eyfjörd T8.j(R), 4.5.j(L), T.udk
Tina Halkiær Olesen Leiftri fra Voerladegård T4(L), 4.5(L), T.øl, RnD
Ulla Bak Háfeti fra Vikinghøj T5(L), 4.3(L)
Caroline Sloth Þór fra Kongsbakken T5(R), 4.5(L)
Jette Nielsen Þruma frá Efri-Þverá T8(R)
Anne Witved Fenja fra Kni RnD, 4.2(L), T3(R)
Anne Mette Lund Fengdís fra Bjarup T3(R), 4.3(L), RnD
Susanne Reuss Clausen Léttfeti frá Dalsmynni T3(R), 4.3(L)
Sara Drachmann Søndermølle Seiður fra Freistinggård T8.j(L), 4.5.j(L)
Berit Ertmann Trommari frá Skálakoti 5.2(R), GF
Hanne Bjerre Hekla frá Álfhólum 5.2(L), GF
Marie Aarkrog Viktor fra Tøndborg T8(R)
Emilie Aarkrog Viktor fra Tøndborg T8.j(L)
Emilie Fogtmann Árdís frá Birkiey T8(R)
Amalie Dammand Skíma fra Nr. Tolstrup T8.j(R), 4.5.j(R)
Mette Cleemann Sigla fra Holme Nygård T8(R)
Alma Eskildsen Kridal Háfeti fra Stald Balle T8(R), 4.5(R)
emma poulsen Krummi fra Haremosegård T8(L)
Elisa Engelby Hegelund Ægir fra Vigsø 4.1
Luna Mørch Ravn Ösk fra Bakkeskoven T5(L)
Luna Mørch Ravn Komma fra Enighed T4(R), 4.5.j(L)
Anne-Louise Frandsen Fyrsta fra Stofholmdal 4.3(R), GF
Julie Christiansen Bósi frá Húsavík HS
Kate Anna Nesbit Vakar frá Efra-Seli T3(L), 4.2(R), RnD
Selma Sandahl Kierkegaard Hrynja fra Haarbygaard T1, 4.1
simone lunding-hoppe Ölver frá Steinhólma HS, RnD
Hanne Borg Gunnlöð fra Trudvang T1, 4.1
Lærke Bødker Sista fra Lyngbakken T8.j(L), 4.5.j(L)
Óskar Erik Kristjánsson Sólfaxi frá Sámsstöðum T2, HS
Sif Olsen Baski fra Skelgården T3(R), 4.2(R)
Sif Olsen Arion fra Skelgården T3(L), 4.2(L)
Morten Fjord Dama fra Tyrevoldsdal T5(L), 4.3(R)
Frederikke Jakobsen Glói fra Dalgården 5.2(L)
Siff Olsen Stjörnuhófur frá Hólakoti 5.2(L), T4(R)
rebecca bech Fengur fra Canada 4.5(L), T8(L)
Mette Cleemann Skerpa fra Refnæslund 4.5(R)
Kristine Jørgensen Vág fra Frisendal 4.5(L), T8(L)
simone lunding-hoppe Smiður fra Slippen T1
Linnea Zangenberg Eriksen Sjarmi fra Sørvad RnD
Oluchi Larsen Murphy Rauðka frá Ketilsstöðum T1, 4.1
Amanda Frandsen Dísa fra Nøddegården T8.j(L), 4.5.j(L)
Sandra Hansen Lokkur fra Jenle T5(R), 4.3(L)
Josefine Laursen Drengur fra Bjarup 4.3(R), T.udk
Gitte Petersen Bylgja fra Søholm T3(L), 4.2(L)
Gitte Ladefoged Gúlliver fra Jelshøjen T5(L), 4.3(L)
Hanne Hoffmann Mirra fra Grundet Hus 2 T5(L), 4.3(R)
Mia Karstensen Sif frá Blesastöðum 1A T5(R), 4.3(R)
Erika Sundgaard Viktoría frá Miðkoti T1
Erika Sundgaard Rák frá Miðkoti 4.1