Sundabakki Höst

24. - 25. september 2022

59 tilmeldte

Rytter Hest Klasser
Birgitte Sandvik Nupur fra Bendstrup 4.1, T.3(V)
Tine Terkildsen Finnbogi fra Minni-Reykjum 4.1, T.1
Tine Terkildsen Salka Lækjabotnum 5.1, T.2
Inge-Petrine Bæk Ljoska fra Borgareyrum 4.1, T.1
Maria Hjortfalk Kristall frá Bjarnanesi T.3(V)
Birgitte Simoni Sölvi fra auðsholtshjáleigu 4.1, T.1
Lis Poulsen Auðjöfur fra Steindorsstöðum 4.1, T.2
Lis Poulsen Radgata fra Skipaskaga 5.1
Mathilde Mehlsen Snælda fra Hólateigi 4.1, T.1
Camilla Mehlsen Undri fra Sólvangi 4.1, T.1
Gundel Wetter Glöd från Svala Gård 4.5(H), T.8(V)
Evelina Hasselgren Vindur fra Hrisbru 5.1J, PP.1
Lene Kamm Hlyri fra Hveragerði 4.1, T.1
Astrid Widén Krás från Lindeberg 5.1J, T.1J
Lykke Pettersén Halla frá Leysingjastöðum II 4.1J, T.1J
Mira Hallerby Sleipnir frá Ósi 4.1, T.1
Ulrika Stengard-Olsson Blíða frá Eyri PP.1
Alicia Palm Ljúfa från Ekeholm P.2
Alicia Palm Jónsteinn frá Sólvangi 4.1, T.1
Helena Kroghen Adalsteinsdottir Vitus fra nöddegården 4.1
Emelie Brolenius Dadri från Toftaåsen 4.2(V), T.3(V)
Madeleine Wickström Heiðna frá Blesastöðum 1A 4.1, T.2
Anna Moberg Rafael frá Miðhúsum 4.1, T.1
Isabell Lotfi Merkur från Lind 5.1, T.2, PP.1
Isabell Lotfi Tigur från Klev 4.1, T.1
Linda Tovek Jöfur från Lindarbakka 4.2(V), T.3(V)
Linda Tovek Mosart från Smedjan 5.1, T.1
Linda Tovek Ludvik fra Lian 4.1, T.1
Maija Hahlin Darri fra Hjardartuni T.2
Helena Kroghen Adalsteinsdottir viktor fra nöddegården 5.1
Charlotte Sieling Alfa frá Dísa 4.2(V), T.3(H)
Trine Lassen Sjens frá Bringu 4.1, T.1
Trine Lassen Sokrates frá ´Velli 4.1, T.2
Sophia Lassen Vördur frá Vindási 5.1, T.1
Jette Saltoft Gram Kaldi frá Dallandi 5.1, P.2, PP.1
Mette Rio Óskar vom Kronshof 5.2(H)
Karin Larsson Gorm från Smedjan 4.1, T.3(V)
Zelina Djarling Gusti från Rydbacka 4.2(V), T.1
Hannah Ryberg Blomdahl Glyðra från Hönjarum 4.1, T.1
Johanna Hellberg Lísa frá Ytri-Brennihóli 4.2(V), T.4(V)
Frederikke Bøgeblad Larsen Kraftur fra Yggdrasil 5.1, T.1
Roberta Bøgeblad Larsen Veigur fra Eystri-Hol 4.1J, T.1J
Maria Rydlöv Hljomur från Brösarpsgården 5.1, T.4(V)
Samanta Hellman Kveðja frá Kommu 4.2(V), T.8(V)
Ottilia Bergholm Gráni från Tulatorp 4.1, T.1
Dennis Hedebo Johansen Djarfur frá Álfhólum T.2
Dennis Hedebo Johansen Sesar frá Þúfum 5.1
Eggert Helgason Atlas från Tuddabo 4.2(V), T.3(H)
Eggert Helgason Hektor fra Dalsmynni 5.2(H), P.2, PP.1
Kristian Tofte Ambo Rósalín frá Almindingen 5.1, T.2
Beatrice von Bodungen Hördur fra Varmadal 4.1J, T.2J
Sara Nilsson Baldur frá Hrimnisholti 4.2(H), T.3(H)
Anna Olsson Glöd från Norrkåsa 4.5(H), T.8(H)
Louise Josefine Thilander Mói från Smedjan 5.1, PP.1
Minna Gustavsson Sæta från Rosenlund T.1J
Alicia Karlsson Sólgrimur från stall Vitavillan 5.1J, PP.1
Clara Ohlström Aspar frá Byggðarhorni 4.5(H), T.8(H)
Hanna Bodén Ópus frá Saurbæ 4.5(V), T.8(H)
monica hellberg Ösp från Prästgården 4.2(H), T.3(V), P.2