Hrani & Gladur: St. Hans-stevnet 2022 WR

23. - 26. juni 2022

138 tilmeldte

Rytter Forening Hest Klasser
Aida Bu Lofstad Arvakur Djass fra Røysland T1.j, V1.j
Cecilie Reiersen Stormur Þrándur frá Akrakoti T1, V1
Maren Brandsgård Skaug Arvakur Ylur frá Hvítanesi T1.j, V1.j
Malin Brandsgård Skaug Arvakur Humall frá Langholtsparti T2.u, F1.u, PP1.u
Alice Brandsgård Skaug Arvakur Silfri frá Mið-Fossum T1.j, V1.j
Ina Cecilie Riis Røkkvi Alvar fra Bråta T1, V1
Liv Runa Sigtryggsdottir Hørdur Baltasar frà Strandarhjàleigu P2, PP1, P1.s
Malin Bosvik Hørdur Gimli frá Torfabæ T1.u, F1.u, P2.u, PP1.u
Anders Berget Gladur Gorgeir fra Gunnarsstöðum T1.u, F1.u, P2.u, PP1.u
Sekine Brewster Villingur Meistari från Lindarbakka T1.u, V1.u
Mildrid Musdalslien Sleipnir Fálmar frá Ketilstöðum T1, V1
Trine Jonassen Hrani Kátur frá Langholtsparti T3(H), V2(V)
Mildrid Musdalslien Sleipnir Kolbakur frá Morastöðum T1, V1
Christine Svenningsen Hrani Esja frá Stóru-Hildisey T1.u, V1.u
Thea Bjerkhaug Hrani Glóey fra Kjekstad T7(V), V5(V)
Herman Gundersen Hrani Dimmalimm fra Midtlund T2.u, F1.u, P2.u, PP1.u
Annelin Baug Berg Faxi Hugi fra Kringeland T1.u, V1.u
Herman Gundersen Hrani Ekra fra Lian T1.u, V1.u
Annelin Baug Berg Faxi Omur fra kolneset T3.u(H), F2.u(H), P2.u, PP1.u
Julie Thorsbye Andersen Hrimnir Dropi fra Tungu T2.j, V1.j
Ronja Skilnand Gladur Heimdallur fra Nyberg T3.j(H), V2.j(V)
Julie Thorsbye Andersen Hrimnir Garpur fra Kjarri T1.j, F1.j, P2.j, PP1.j, P1.j
Hege Thorsbye Andersen Hrimnir Brusi fra Helledige T2, V1
Helga Pernille Bergvoll Jøkull Láki frá Hemlu II T2, V1
Leonore Torgersen Hugljufur Gandur fra Sjøbodvollen T3.j(H), V2.j(V)
Vilde Berge Svendsen Hørdur Eivör fra Bergkåsa T3(V), F2(V), PP1
Maria Gjellestad Bosvik Villingur Tindur fra Jakobsgården T1.u, V1.u
Vilde Veum Aas Hugljufur Jarpur fra Fossanmoen T3.u(V), V2.u(H)
Julie Hangaas Hrani Breki fra Myrvangen F2.j(H), P2.j, PP1.j, P1.j
Julie Hangaas Hrani Herdis fra Teland T3.j(V), V2.j(H)
Synne Jacobsen Ness Villingur Svana fra klovning T1.u, V1.u
Tiril Reinfjord Sleipnir Sigrar frá Rauðalæk T1.j, V1.j
Caroline Wangen Jøkull Ógn frá Bessastöðum P2, PP1, P1.s
Tina Oppen Stormur Taktur fra Brimnesi T1, V1
Hedvig E. Enerstvedt Sleipnir India Fra Sigersberg T1.u, V1.u
Katrine Jåvold Svantesen Hrani Július Sesar fra Bergh T3(H), F2(V)
Mona Fjeld Hrimnir Hnjúkur frá Minni-Reykjum T1, F1, PP1
Pernille Hansen-Christiansen Stormur Frar fra Vestri-Leirargørdum T7.b(V), V5.b(V)
Anja Oppen Stormur Godi fra Pufu i Landeyjum T3(V), V2(H)
Caroline Gleditsch Holstad Sleipnir Loftur fra Lian T2
Ayla Steinsgard Hrimnir Nn T1.u, V1.u
Ayla Steinsgard Hrimnir Leistur fra torfunesi T1.u, F1.u, P2.u, PP1.u, P1.u
Frøydis Musdalslien Sleipnir Kormakur T2.u, V1.u
Silja Stefánsdottir Gladur Magni fra Kvalen T1.j, V1.j
Ida Berger Hekla Lilja fra Jakobsgården T1, V1
Rachel Tomine Voje Steen Gladur Lina fra Myrvangen T3.u(V), V2.u(H)
Luisa Husby Sem Villingur Bakkus fra Grundet Hus T1.u, V1.u
Elise Lundhaug Hrimnir kvaran fra slippen T1, V1
Elise Lundhaug Hrimnir Grimur fra gavnholt T1, F1, PP1, P1.s
Tom Espen Venås Vestnes Randalin Fra Stall Wenaas V1
Tom Espen Venås Vestnes Arður Fra Miklholti V1
Thea Johansen Sleipnir Folda fra Froni F1, P2, PP1
Ingeborg steinnes Ivesdal Villingur Rektor fra Fossanmoen T2, V1
Jenny Margrethe Gramnæs Hekla Prúð fra Kleiva T4(H), F2(H), P2, PP1, P1.s
Felix Schøyen Hekla Prins frá Syðstu-Görðum T3(H), V2(V), P2, P1.s
Kaja Christensen Gladur Kvedja fra Selfossi T1.u, V1.u
Emilie Jeanette Teig Hekla Bjartmar fra Stafholti T1.u, V1.u
Tormod Bryn Villingur Mosi fra vikinghest T1.u, V1.u
Bjarne Fossan Villingur Valiant fra fossan T1, F1, PP1
Ingrid Knutsen Arvakur Númi fra Ørsta T1, V1
Tuva Borg Arvakur Lifri fra Kringeland T1.j, V1.j
Idunn Marie Pedersen Villingur Sólon fra Lysholm T1.u, F1.u, P2.u, PP1.u
Cilem Taman Sleipnir Aldis fra Sigersberg T1.u, V1.u
Alvilde Sjølingstad Gladur Jodis fra Nyberg T3.j(H), V2.j(H)
Sigrid Sjølingstad Gladur Patrekur fra Hafsteinsstödum T3.j(H), V2.j(V)
Thea Oxaas-Egge Gladur Hrafnkatla fra Nyberg T7.b(H), V5.b(H)
Bernt Severinsen Hrimnir Terna fra Kleiva T1, V1
Gabrielle Severinsen Hrimnir Tígull fra Kleiva T1, V1
Thea monrad Aslaksen Hrani Vigtyr fra lækjamóti T4(H), V2(H)
Frida Lindgren Hødnebø Hrani Ronja fra Julabygda T3.j(H), F2.j(V), P2.j, PP1.j
Helena Johannessen Hrani Júni från Ulvdalen F2(H), P2, PP1, P1.s
Dagne Berthelsen Gruszewski Hrani Depill fra Tømmerby Kær T3(H), V2(V)
Vilde Magnussen Hrani Aragon fra Storengen T1.j, V1.j
Malene Skjold Pettersen Hekla Eldfari fra Langtved T2, V1
Karianne L. Klungland Gladur Hafdis fra Oftenes T3(V), F2(H), P2, PP1
Veronica Høgsveen Våland Gladur Gáski frá Vindási P2, P1.s
Camilla Mood Havig Sleipnir Dropi fra Vassåsen T1, V1
Camilla Mood Havig Sleipnir Ljúfa fra Kise T1, V1
Camilla Mood Havig Sleipnir Spésia fra Møller T4(H), F2(H), P2, PP1
Regine Haavemoen Sleipnir Sirius fra Haavemoen T7(V), V5(H)
Aksa Mortensen Hrimnir Gnyfari fra fossan T1.u, F1.u, P2.u, PP1.u
Gabrielle Severinsen Hrimnir Sálmur frá Pulu T2, F1, PP1
Lotte Thoresen Villingur Nøkkvi fra Glyngøre T3.u(H), F2.u(H), P2.u, PP1.u
Ingelin Skoie Gladur Ísak frá Dýrfinnustöðum T3(V), F2(H), P2, PP1
Malene Livollen Hrani Kraftur fra Teland T3.j(H), V2.j(V)
Helle Mong Gladur Hraunar fra Løland T7(H), V5(H)
Egil Oaland Villingur Adall f Austerasi T2, F1, PP1
Iren Saxegård Haugan Villingur Storhofdi fra Seljabrekku T3(V), V2(H)
Morten Løver Hørdur Þorsti frá Ytri-Bægisá 1 T1, V1
Henriette Halvorsen Sleipnir Hetja Fra Sigersberg T1.u, V1.u
Andreas Lie Sørensen Arvakur Hekla fra Skeidvöllum T7.b(H), V5.b(H)
Hektor Arnkværn Gandur Klaki fra Enighed T3.u(V), F2.u(H), P2.u, P1.u
Polly Arnkværn Gandur Álfur fra Engedahl T3.j(V), V2.j(H)
Celine Berild Vold Vestnes Eyrir fra Østbygda T1.u, F1.u, P2.u, PP1.u, P1.u
Hege Valand Saga Klettur fra Borgarholti F1, PP1
Ada Emeline Gliddi-Hegland Hrani Ess fra Kringeland T7.b(V), V5.b(H)
Anette Kjellesvik Hrani Krafla fra birkiey T3(H), F2(V), PP1
Helene Tschudi Tinglum Hekla Arion fra Jakobsgården T3(H), V2(V)
Torstein Fossan Villingur Þjarka fra Fossanmoen T1, V1
Perly Anett Fossan Villingur Tannálfur fra Fossanmoen T1, V1
Sunniva Halvorsen Fakur Svafnir Fra Varmalandi T1, V1
Daði Freyr Kristjánsson Gladur Landi fra Nyberg T3(H), V2(V)
Marthe Skjæveland Saga Aris frá Skáney T1, V1
Emma Laukus-Bronsta Hrani Munin fra Røysland T3.j(V), V2.j(V)
Karoline Elvebakk Hrani Torfi fra Askegra T3(V), V2(H)
Karoline Elvebakk Hrani Dalvar Fra Utgard T7(H), V5(V)
Liv-Runa Sigtryggsdottir Hørdur Tyvar fra Hanto T1, V1
Liv Runa Sigtryggsdottir Hørdur Lukka fra Bergkåsa T1, F1, PP1
Steinar Clausen Kolnes Faxi Svalinn Fra Skarstad T1, F1, PP1
Steinar Clausen Kolnes Faxi Kastania fra Rauðalæk T3(H), F2(H), P2
Miriam Fossan Knudsen Villingur Dagdìs fra Suldal T4(H), F2(H), P2, PP1
Brit Marit Fossan Knudsen Villingur Týra Hlín fra Suldal T3(V), V2(H)
Mona Fjeld Hrimnir Vinur fra Fjeld T1, V1
Maren Øyo Sleipnir Abel fra Røysland T4(V), F2(H), P2, PP1
Kari Egelandsdal Hrimnir Elva Fra Glyngøre T3(V), V2(H)
Tine Sand Hrimnir Baldvin fra Teland T1, V1
Magni Asmundsson Villingur Penny fra Lunde T3(V), V2(V)
Ida Amalie Hansen Hrani Fákur fra Lian T3.u(V), V2.u(V)
Gunnlaugur Bjarnason Saga Ögri frá Blesastöðum 2A T3(H), V2(V)
Julie Stensland Villingur Brana fra Vikinghest T3(H), V2(V)
Thea Oxaas-Egge Gladur Dans fra Sigersberg T7.b(H), V5.b(H)
Kristina Kambo Faxi Lukka fra Kringlulandi T1.u, V1.u
Ariana Tamantha Johannessen Villingur Birkir fra Fossan T3.u(H), F2.u(V), PP1.u
Camilla Wangen Jøkull Gygjar fra Gygjarholi T3(V), F2(V), P2, PP1
Camilla Haaland Saga Landi fra løland T1.j, V1.j
Gry Anette Lie Arvakur Tilfinning frá Bergstöðum T3(V), V2(V)
Lill Kirsten Gilja Gladur Loki fra Tyse F2.u(H), P2.u, P1.u
Åsmund Bryn Villingur Keilir fra vikinghest T3(H), V2(V)
Viktoria Christense Skarstein Hrani Aldur fra Folkenborg T3(V), V2(H)
Janette Vagle Isafold Gusti frá Dynum T3(H), V2(V)
Elisabeth Sylte Vestnes Sólon frá Vesturkoti T1, V1
Mille McGill Villingur Merkur fra Fossanmoen T3.u(V), V2.u(H)
Tiril Sømoe Huglen Faxi Tinna fra Kolneset T3.u(V), F2.u(V), P2.u, PP1.u
Anna Havn Nesbø Faxi Gloría Fra Skarstad T3.u(V), V2.u(H)
Hanne Jansen Sleipnir Baldur fra Ytri-Skógum T2, V1
Sigrid Flagstad Sleipnir Faxi fra Nordstrand F2.j(H), PP1.j, P1.j
Lina-Marie Sanders Faxi Arion fra Holla T4(V), V2(H)
Helena Johannessen Hrani Argur fra Gavnholt F2(H), P2, PP1, P1.s