Midtnorsk Mesterskap 2022 WR

20. - 22. maj 2022

71 tilmeldte

Rytter Hest Klasser Forening
Hanna Hannesdottir Alfa fra Sjøholt T1.j, V1.j Vestnes
Caroline Wangen Ógn frá Bessastöðum PP1.s, P2.s, P1.s Jøkull
Hanna Hannesdottir Nn T1.j, V1.j Vestnes
Malin Solberg Koltinna fra Sigersberg T1.s, F1.s, PP1.s Sunna
Malin Solberg Leiknir fra Hemne T3.s(V), V2.s(H) Sunna
Celine Berild Vold Eyrir fra Østbygda T1.u, F1.u, PP1.u, P2.u, P1.u Vestnes
Maiken Berild Vold Eir fra Kise T1.j, V1.j Vestnes
Marion Ramstad Huldumey fra By T7.b.mp(H), V6.b.mp(H) Sunna
Camilla Wangen Gygjar fra Gygjarholi T1.s, F1.s, PP1.s, P1.s Jøkull
Grete Fostervoll Flemmen Sørli fra Arubæ T3.u, F2.u, PP1.u, P2.u Vestnes
Bjørg Fostervoll flemmen Gandur fra Ågreneset T2.s, V1.s Vestnes
Hanna Bugten Gyrdir fra Stall roa T3.u(H), V2.u(V) Sunna
Karen Gilberg Lopi fra Plassen T2.s, V1.s Gloi
Rikke Skogstad Skarfur fra Lian T2.s, V1.s Gloi
Hedda Moldestad Kolbeinn frá Skjálg T1.j, V1.j Gloi
Isa Emilie Olsø Premia fra Stugudal T3.j(H), V2.j(H) Gloi
Maia Persen Hrafntinna frá Blesastödum 1A T1.j(V), V1.j(H) Gloi
Pernille S Pettersen Atgeir fra Margretarhofi T1.s, V1.s Gloi
Mildrid Musdalslien Kormakur fra Midhrauni T2.s, V1.s Sleipnir
Hedvig E. Enerstvedt India fra Sigersberg T1.u, V1.u Sleipnir
Julie Keiseraas Kliður frá Tjarnarlandi T1.j, V1.j Vestnes
Stian Pedersen Nói fra Jakobsgården T2.s, F1.s, PP1.s Vestnes
Stian Pedersen Amor fra Jakobsgården T1.s, V1.s Vestnes
Stian Pedersen Gústaf fra Nedre Sveen T3.s(H), F2.s(V), PP1.s Vestnes
Agnes H Helgadottir Sigur fra Jakobsgården T1.s, V1.s Vestnes
Mona Tysland Lillehagen Möttull fra Tunsbergi T1.s, F1.s, PP1.s Vestnes
Ella Noraberg Pettersen Undri fra Jakobsgården T3.u(H), V2.u(H) Hugljufur
Ingrid Sofie Krogsæter Vigri fra Rørvik T1.u, F1.u, PP1.u, P1.u Vestnes
Tom Espen Venås Randalin Fra Stall Wenaas T1.s, V1.s Vestnes
Øyvor Grue Berdal Von fra Jakobsgården T3.s(H), V2.s(V) Vestnes
Camilla Mood Havig Ljúfa fra Kise T1.s, V1.s Sleipnir
Camilla Mood Havig Dropi fra Vassåsen T1.s, V1.s Sleipnir
Camilla Mood Havig Spesía fra Møller T3.s(V), F2.s(V), PP1.s Sleipnir
Sissel Katrin Ellingseter Eldur frá Naustum III T1.s, V1.s Vestnes
Karoline Ilseth Dahlø Bergþór fra Frøberg T1.s, V1.s Sleipnir
Elisa Lund Iskov Ardur fra Miklholti T1.j, V1.j Sleipnir
Mia Owesdatter Venås Töfrifrasövik T1.j, V1.j Vestnes
Ingrid Marie Larsen Sirius från Backome T3.s(V), F2.s(V), PP1.s, P1.s Vestnes
Gunn Iren Larsen Viska fra Folkenborg T1.s Vestnes
Anna Sevrine Urkedal Andvari fra Skjeljavika T3.j(H), V2.j(H) Vestnes
Gunn Iren Larsen Kolfinnur frá Sólheimatungu  F1.s Vestnes
Mona Fjeld Hnjukur fra Minni-Reykjum F1.s, PP1.s Hrimnir
Line Nord Stølan Lydia fra Sigersberg T1.s, V1.s Sunna
Tuva Hansen Austjord Gudrun fra Tømmerby Kær T3.u(V), V2.u(H) Hugljufur
Mona Fjeld Vinur fra Fjeld T1.s, V1.s Hrimnir
mona helen fauske Ormar Fra Jakobsgården T3.s(H), V2.s(H) Vestnes
Martine Nerheim Kaldi frá Bakkagerði T3.u(V), V2.u(H) Vestnes
Thea Skudal Hamar Fra Kringlu 2 T3.j(H), V2.j(H) Vestnes
Ingrid Emilie Orkelbog Madland Abel fra Stall Kjersem T3.j(H), V2.j(H) Hlynur
Hilde Orkelbog Madland Tilviljun fra Jakobsgården T3.s(H), F2.s(H), PP1.s Hlynur
Mildrid Musdalslien Kolbakur frá Morastöðum T1.s, V1.s Sleipnir
Elisabeth Sylte Sólon frá Vesturkoti T1.s, V1.s Vestnes
Elise Lundhaug Grimur fra gavnholt T1.s, F1.s, PP1.s Hrimnir
Oda Lovise Sønderland Atla fra Skjeljavika T7.b.mp(V), V6.b.mp(H) Vestnes
Ingrid Knutsen Númi fra Ørsta T1.s, V1.s Arvakur
Saga Knutsen Eiriksdottir Ýmir fra Selfossi T1.j, V1.j Arvakur
Nathalie Røe Skavnes Dögun Fra Mið-Fossum T7.b.mp(V), V6.b.mp(H) Vestnes
Ørjan Lien Våge Bjartur fra Leirulæk T3.u(H), V2.u(V) Vestnes
Vilde Viken Tigull fra Skjeljavika T1.u, V1.u Vestnes
Kristin Elise Andersen Komet fra Skog T1.s, V1.s Hlynur
Ingeborg Bjørk Steinsdottir Absalon fra Skog T1.s, F1.s, PP1.s Hlynur
Ingeborg Bjørk Steinsdottir Baldur fra Stall Haraldseid P2.s, P1.s Hlynur
Maria Frøystadvåg Dimmey fra Jakobsgården T2.u, F1.u, PP1.u, P2.u, P1.u Vestnes
Stine Viken Geysir fra Skjeljavika T1.u, V1.u Vestnes
Stine Viken Birkir fra Toregarden T1.u, V1.u Vestnes
Sigrid Rypdal Gjul nn T3.u(V), F2.u(H), PP1.u, P2.u Vestnes
Sigrid Rypdal Gjul Glitnir fra Skeidsvoll T2.u, V1.u Vestnes
Agnes Holen Virfill frá Torfastöðum F1.j, PP1.j, P2.j Sleipnir
Sissel Katrin Ellingseter Mýrkjartan frá Akranesi F2.s(H) Vestnes
Hallvard Kjøllmoen Steien Baldur Fra Kvistli T1.s, V1.s Hlynur
Martin Rønnestad Djásn frá Litla-Moshvoli T1.s Vestnes