Hrimnir: Klubbmesterskap

24. - 25. september 2022

52 tilmeldte

Rytter Hest Klasser Forening
Martine Åsvall Fjeld Ársól frá Ásbrú T1.s, V1.s
Ayla Steinsgard NN fra NN T1.u, V1.u
Hanne Marte Eide Flaten Atlas fra Medalhaugr T3.s(H), V2.s(V)
Hanne Helgerud Kengála fra Meren T3.s(V), F2.s(H), P2.s, PP1.s
Julie Thorsbye Andersen Garpur frá Kjarri T1.j, F1.j, P2.j, PP1.j
Eileen Strøm Röskva frá Höskuldsstödum T3.s(V), V2.s(H)
Anna Utheim Vinur fra Fjeld T1.j, V1.j
Jeanette Grønli Frá fra Lovisenro T3.s(V), V2.s(H)
Lene Thorud Herjann frá Syðri-Völlum T1.s, V1.s
Marit Linnea Ravna Isaksen Safir fra Bjørnegård T7.s(H), V5.s(V)
Lene Thorud Stormsker fra Bergkåsa T4.s(H), F2.s(V), PP1.s
Ingunn Wennersteen Larsen Feila fra Kringeland T3.s(H), V2.s(V)
Lene Thorud Laxnes frá Lambanesi T2.s(H), F1.s, PP1.s
Nina Solheim Hlynur fra Víðivöllum fremri T3.s(H), V2.s(V)
Kassandra Dahle Safir från Slätterne T3.s(V), V2.s(H)
Astrid Olaussen Eitill fra Laløkka T3.j(H), V2.j(V)
Erlend Olaussen Baldur fra Laløkka T3.s(V), V2.s(H)
Ingvild Madland Størdal Visa fra Jakobsgården T3.s(H), V2.s(V)
Mette Nielsen Brimir fra Sunnuhvoli T3.s(H), V2.s(V)
Aurora Tveter Huseby Hagbardur fra Stall Myra T3.j(V), V2.j(H)
Michelle Svae Jóki fra Tjøtta T7.s(V), V5.s(H)
Eileen Strøm Fálki fra Bergvang T3.s(V), V2.s(H)
Lene Jensen Vorblíđa fra Sætersbø F1.s, P2.s, PP1.s
Kristina Nielsen Frami T3.s(V), V2.s(H)
Inger Cornelia Bø Lena fra Jakobsgården T1.j, V1.j
Tonje Adelsten Byr fra Mykjunesi 2 T1.s, V1.s
Tonje Adelsten Alfadis fra Flatås T7.s(H), V5.s(V)
Lucy Sletta Gigjar fra Lian T3.j(V), F2.j(H), P2.j, PP1.j
Marie Båsen Dans fra Lindeallèen T3.u(V), V2.u(H)
Marie Båsen Bakkus fra Kalmo T7.u(H), V5.u(H)
Nora Cherradi Hvinur fra Stall Myra T3.j(H), V2.j(V)
Mille Nilseng Mellerud Tvistur T2.u, F1.u, P2.u
Britt Ellen Tryti Hela fra Neiri Jore T7.s(V), V5.s(V)
Anniken Isaksen Valiant fra Hvitsten T1.s, V1.s
Linda Haavardsholm Anton fra Sigersberg T7.s(V), V5.s(V)
Tina Oppen Taktur fra Brimnesi T1.s, V1.s
Pernille Hansen-Christiansen Godi fra Pufu i Landeyjum T7.b(H), V5.b(H)
Inger Marie Lind-Bergsli Bjartur fra Kringeland T7.s(H), V5.s(V)
Jenny Margrethe Gramnæs Prúð fra Kleiva T4.s(V), F2.s(V), P2.s, PP1.s
Nora Helene Sandvig Granhus List Frà Akureyri T7.j(V), F2.j(H), P2.j
Nora Aarland Rakel frá Keldulandi T7.u(V), V5.u(H)
Monica Storjordet Hrafn fra Bergvang T7.s(H), V5.s(V)
Ariane Johanne Giørtz Vordis frá Höskuldsstödum T7.u(H), V5.u(V)
Anette Elvestad Storeide Assi fra Ulfsstødum T7.s(V), V5.s(V)
Liv Krogh Vonandi fra Bergkåsa T7.b(V), V5.b(V)
Felix Schøyen Bjarki fra Gullbjørn T7.s(H), V5.s(H)
Pernille Notevarp Týr Frá Aðsholtsjáleigu T1.s, V1.s
Marthe andrea Kristofferstuen Prins frá syðstu-Görðum T7.u(H), V5.u(H), P2.u, PP1.u
Miriam Johansen Glitra fra Kise T7.s(V), V5.s(V)
Therese Holmgren Blær frá Sólheimum T3.s(V), V2.s(H)
Pernille Nitter Hartveit Dis fra Åsvin T4.j(V), F2.j(H), P2.j, PP1.j
Siv Ailin Olsen Diðrik fra Frøberg T3.s(H)