Faxi: Gaman 2022

Lørdag den 15. oktober 2022

52 tilmeldte

Rytter Hest Klasser
Eddie Madsen Helga Fra Thoroddsstödum T.let
Vibeke monberg Kolbeinn fra Heiðarbæ 7 T.let, 4G.let, Gaman
Villy Jacobsen Maria fra Dalur T.svær, 4G.svær
Ellen Rønne Rosin Kamilla fra Árbakka 4G.middel
Kirsten M Jacobsen Birna fra Fruerlund T.let, Gaman
Ghita Larsen Perla fra Højbjerg T.let, Gaman
Annika Carstens Nielsen Fjalladis fra Zederkof T.let, 4G.let
Marianne Prebensen Bor frá Vík i Mýrdal T.let, Gaman
Stine Foersom Elding fra Skovbogård T.let, Gaman
Lone Wallebo Alfaðis fra Disavang T.let, 4G.let
Anja Elsing nn Fra Skelgården T.let, 4G.middel, Gaman
Silke Thorsø nn Fra Skelgården T.let, 3G, Gaman
Helle Hall Fani fra Staunsbjerg T.middel, 4G.let, Gaman
Lene Tanggaard Skuggi fra Sødal T.let, 3G
Karina Kirk Főnix fra myretue T.let, Gaman
Rikke Therkelsen Nemo T.let, 4G.let
janne busch-petersen sindri fra sidingefjord T.let
Stine Møller Jensen Thyra fra Borrevang T.middel, 4G.middel
Mikaela Sommer Stjarni T.løs, 3G
Mikaela Sommer Hárekur T.let, 4G.middel, Gaman
Jette Schmidt Mortensen Tristan fra Avaldiminde T.let, 4G.let, Gaman
Ann Stilhoff Dietz Fa'la fra Nordbø T.middel, Gaman
Camilla Lund Kamilla fra Troldebo T.let, 4G.let
Anne Torkelund Agnes fra Svanekæret T.middel, 4G.middel, Gaman
Anne Torkelund Muska fra Grønhøjgaard T.svær, 4G.svær, Gaman
Susan Holten-Andersen Röskva fra Hellegården T.let, 4G.middel
Flemming Terpager Samsøe-Schmidt Skarði fra Sejerø T.middel, 4G.middel
Ole Ulrich Skafte Kolbein fra Søgården T.middel, 4G.middel
Bjørn Monberg Landi fra Lillegård T.middel, 4G.middel, Gaman
Annika Ibsen Loki fra mariesminde 4G.let, Gaman
Michael Boberg Depill fra Bastbjerghus T.svær, 5G
Kamilla Fischer Fischer Koue Hroi T.let, 4G.let
Jette Saltoft Gram Fleygur frà Karagerdi T.løs, 5G
Kamilla Fischer Fischer Koue Rafnar Gaman
Zelina Djarling Gusti från Rydbacka T.middel, 4G.middel
Mathilde Stevns Lindemann Kátína fra Legind T.let, 4G.let
Charlotte Lorentzen Smiður fra Stavnsbjerg T.let, 4G.let, Gaman
Marlene Graae Eivör fra Torpegård T.let, 3G, Gaman
Tenna Knudsen Fina fra Disavang T.let, 4G.let
jens højberg Huginn T.let, 4G.let
Anders Jensen Vina frá Litla-Húsiđ T.svær, T.børn, 4G.svær, Gaman
Ella Rosa Nørgaard Holler Vina frá Litla-Húsiđ T.børn
Luca Teglberg Olesen Birna fra Fruerlund T.børn
Britta Tøndborg Falki fra Hesteskolen Falken T.let, 4G.let, Gaman
Lotte Jeppesen Eva fra Jespersgaarde T.let, 4G.let, Gaman
Tina Meyer Hansen Fröken fra Dalur T.let, 4G.let
Rikke Faarborg Lilja fra Vinkærgaard T.let, 4G.let
Carina Hansen Gleđi fra Troldebo T.løs, 4G.svær
Randi E. Brogreen Frami fra Jenvejg T.let, 4G.let
Majbritt Løve Kirk Orri fra Frøstrup hede T.let, 4G.let
Nana Olsen List fra Baronihuset T.børn
Huxi Olsen List T.børn