Icelandic Norwegian Horse Festival WR

1. - 4. december 2022

148 tilmeldte

Rytter Hest Klasser
Elise Lundhaug Grimur fra gavnholt T1, F1
Elise Lundhaug Benjamin fra troldbjerg T3.s(H), F2.s(V)
Erik Andersen Farsaell fra Midtlund T2, F1
Mona Fjeld Hnjúkur frá Minni-Reykjum T1, F1
Frøydis Musdalslien Kormakur fra Midhrauni T2.u, V1.u
Bernt Severinsen Sálmur frá Pulu T2, F1
Gabrielle Severinsen Tígull fra Kleiva T1, V1
Lotte Thoresen Thoresen Nøkkvi fra Glyngøre T1.u, F1.u
Mildrid Musdalslien Kolbakur frá Morastöðum T1, V1
Elisa Lund Iskov Arður frá Miklholti T1.j, V1.j
Luisa Husby Sem Bakkus fra Grundet Hus T1.u, V1.u
JulieThorsbye Andersen Garpur fra Kjarri T1.j, F1.j
Julie Thorsbye Andersen Dropi fra Tungu T2.j, V1.j
Hege Thorsbye Andersen Brusi fra Helledige T2
Louise Löfgren Hastigur Rex Depillsson från Skomakarns T1, V1
Anne Stine Haugen Hæmir fra Hyldsbæk V1
Agnar Snorri Stefánsson Kolgrímur Grímsson från Gunvarbyn F1
Agnar Snorri Stefánsson Blakkur fra Enighed F2.s(H)
Anne Stine Haugen Oddviti frá Ytra-Skörðugili T1, V1
Stian Pedersen Amor fra Jakobsgården T1, V1
Stian Pedersen Adam fra Jakobsgården T3.s(V), F2.s(V)
Agnes H Helgadottir Sigur fra Jakobsgården T1, V1
Joséphine Williams Kvaran frá Slippen T1.j, V1.j
Mona Fjeld Örk frá Skör T3.s(H), F2.s(H)
Marie Fjeld Egilsdottir Fifill fra Minni-Reykjum T1, V1
Katie Sundin Brumpton Salvar frá Klukku T1, V1
Katie Sundin Brumpton Brjánn fra Gavnholt F1
Kristin Elise Andersen Merkur fra Skog T3.s(V), F2.s(V)
Christina Lund Lukku-Blesi fra Selfossi T2, V1
Filippa Hellten Styrkur från Skomakarns T2, F1
Ingrid Sofie Krogsæter Vigri fra Rørvik T1.u, F1.u
Anne Frank Andresen Þokkadís frá Telmustöðum T3.s(V), V2.s(H)
Helga Pernille Bergvoll Hrafnar fra Lian V2.s(H)
Michelle Skovli Stenersen Arthur fra Plassen T3.s(H), V2.s(H)
Sissel Katrin Ellingseter Eldur frá Naustum III T1, V1
Julia Størseth Sivertsen Ástrós frá Litla-Dunhaga II T3.s(H), V2.s(H)
Ida-Sofie Kvande Katla fra Hvoli F2.s(V)
Sigrid Rypdal Gjul Glitnir fra Skeidsvoll T2.u, V1.u
Liv Krogh Bjarki fra Gullbjørn T3.j(H), V2.j(V)
Camilla Wangen Laki fra Hemlu T4.s(V)
Ida Berger Lilja fra Jakobsgården T1, V1
Birgitte H. Lütken Vísir fra Vassåsen T3.s(H), V2.s(V)
Martine Røsten Aune Óðinn frá Árbæjarhjáleigu II T4.s(V), V2.s(H)
Ayla Steinsgard Baron fra Øverbø T3.u(V), V2.u(H)
Bina Ramlo Diana Fra Stugudal T1.u, F1.u
Grete Fostervoll Flemmen Sørli fra Arubæ T2.u, F1.u
Ida-Sofie Kvande Hektor fra Højgaarden T3.s(V), V2.s(H)
Sissel Katrin Ellingseter Sædynur fra Stall Ellingseter T3.s(H), F2.s(V)
Camilla Wangen Gygjar fra Gygjarholi T1, F1
Hanne Marte Eide Flaten Atlas fra Medalhaugr T3.s(H), V2.s(V)
Jenny Margrethe Gramnæs Prúð far Kleiva T4.s(V), F2.s(V)
Hannah Eggen Bragstad Spænir fra højvang T1.j, V1.j
Emma Skårbø Hlýri fra Elvahøj T1.j, F1.j
Gunn Iren Larsen Vikingur fra Reykjaholi T3.s(V), V2.s(V)
Tine Flinskau Sæfinnur frá Njarðvík T3.s(H), V2.s(H)
Helene Tschudi Tinglum Arion fra Jakobsgården T3.s(H), V2.s(V)
Rebekka Brandtzæg Morset Raudhetta fra Stugudal T3.s(V), V2.s(H)
Nathalie Røe Skavnes Smári frá Steinnesi T1.j, V1.j
Gunn Iren Larsen Kolfinnur fra Solheimatungu T2, F1
Sebastian Benje Vinningur från Skeppargården T3.s(V), V2.s(H)
Pernille S Pettersen Atgeir fra Margretarhofi T1, V1
Ann-Mari Roll Backe Fákur fra Sigersberg T3.s(V), V2.s(V)
Caroline Gleditsch Holstad Loftur fra Lian T2, V1
Henriette Halvorsen Hetja Fra Sigersberg T1.u, V1.u
Saga Knutsen Eiriksdottir Ymir fra Selfossi T1.j, V1.j
Maren Brandsgård Skaug Aron fra stall-Lind T3.j(H), V2.j(V)
Alice Brandsgård Skaug Silfri fra Miðt-Fossum T1.j, V1.j
Victoria Vindum Flugger frá Sólheimum T4.s(H), F2.s(V)
Sanna Axbäck Starri fra Gillastödum T1, V1
Maiken Berild Vold Breki frá Miðsitju T1.j, F1.j
Kamilla Eskeland Glettingur fra Kleivadalen T1, V1
Malin Brandsgård Skaug Humall Frá Langholtsparti T2.u, F1.u
Thea Elise Kristofferstuen Prins frá syðstu-Görðum T3.u(V), V2.u(H)
Morten Løver Þorsti frá Ytri Bægisá 1 T1, V1
Mette Nielsen Brimir fra Sunnuhvoli T3.s(H), V2.s(V)
Mina Fidje Hansen Fengur fra Kolbeingarden T2.j, V1.j
An-Magritt Morset Hegstad Freyr fra Nedre Sveen T1, V1
Steinar Clausen Kolnes Svalinn fra Skarstad T1, F1
Ingelin Skoie Isak fra Dýrfinnustöðum T4.s(H), F2.s(V)
Steinar Clausen Kolnes Sesar fra Skarstad T3.s(H), V2.s(V)
Ingeborg Bjørk Steinsdottir Absalon fra Skog T3.s(V), V2.s(H)
Maja S. Myklebust Vakra fra Hillringsberg T4.j(V), F2.j(H)
Vilde Veum Veum Aas Jarpur fra Fossanmoen T3.u(H), V2.u(V)
An-Magritt Morset Hegstad Samba fra Stugudal T3.s(H), V2.s(V)
Viktoria Christense Skarstein Aldur fra Folkenborg T3.s(V), V2.s(H)
Tuva Hansen Austjord Gustaf fra nedre sveen T3.u(V), V2.u(V)
An-Magritt Morset Hegstad Aron fra Stugudal F2.s(V)
Martine Finstad Hansen Kvikk fra Stall Stølan T3.j(H), V2.j(V)
Signe Nustad Romeo fra Jakobsgården V2.u(H)
Iselin Lianes Gjerde Tigull fra stall Stølan T1.j, V1.j
Hanne Jansen Baldur fra Ytri-Skógum T4.s(H), V2.s(H)
Aida Bu Lofstad Djass fra Røysland T1.j, V1.j
Christina Lund Yrja fra Ftøberg T3.s(H), V2.s(V)
Odin Bendixen Sonata fra Kringeland T3.u(V)
Andreas Lie Sørensen Hekla fra Skeidvellir T4.j(V), V2.j(H)
Pernille Hansen-Christiansen Taktur fra Brimnesi T1.j, V1.j
Ingrid Tryti Sproti fra Kvistli T4.s(H), V2.s(H)
Hallvard Kjøllmoen Steien Baldur fra Kvistli T1, V1
Anne Margrethe Aune Sæterhaug Glær fra Dalbæ T3.s(V), F2.s(H)
Eirikur Sveinsson Númi fra Ørsta T1, V1
Hallvard Kjøllemoen Steien Greidi F2.s(V)
Nathalie berås Hansen Öggur fra Kringeland T3.u(V), V2.u(H)
Ingrid Emilie Orkelbog Madland Abel fra Stall Kjersem T1.j, V1.j
line stenerud Hrafninnur fra sörlatungu T3.s(H)
Anniken Isaksen Valiant fra Hvitsten T3.s(V), V2.s(H)
Lise Myhre KK fra Grenstanga T3.s(H), F2.s(V)
Andre Ziemann Athena fra Skogly T2, F1
Eileen Strøm Fálki fra Bergvang T3.s(V), V2.s(H)
Eileen Strøm Móa frá Saltvik T3.s(V), F2.s(V)
Nora Helene Sandvig Granhus List frà Akureyri T3.j(V), F2.j(H)
Lucy Sletta Gigjar fra Lian T3.j(V), F2.j(H)
Maria Gjellestad Bosvik Tindur fra Jakobsgården T1.u, V1.u
Christina Lund Ópal fra Røkstua T3.s(H), F2.s(V)
Selma Langfeldt Sindri fra Frøberg T1.j, V1.j
Sofia Aaby Jacobsen Almàttugur fra Folkenborg T4.j(V), V2.j(V)
Elisabet Strøm Aria fra Brekkeneset T3.j(V), V2.j(H)
Ingeborg steinnes Ivesdal Rektor fra Fossanmoen T2, V1
Anette Kjellesvik Kvardi fra stall Myra V2.s(V)
Katrine Jåvold Svantesen Július Sesar fra Bergh T3.s(H), F2.s(V)
Anna Utheim Vinur fra Fjeld T1.j, V1.j
Kaja Christensen Kveðja frá Selfossi T3.u(H), V2.u(V)
Johann Skulason Silas wom Forstwald T1, V1
Laura Midtgård Gimsteinn fra Ibisholi T1, V1
Filippa Montan Kristall frá Jaðri T1, V1
Tine Sand Baldvin fra Teland T1, V1
Tine Sand Daniel fra Nedre Sveen T3.s(H), V2.s(V)
Anne Pedersen Radius frá Sólheimum T3.s(V), V2.s(H)
Tiril Reinfjord Sigarr frá Rauðalæk T1.j, V1.j
Hektor Arnkværn Klaki fra enighed T1.u, F1.u
Anne Fløtaker Neisti f Sigersberg T3.s(V), V2.s(H)
Maren Øyo Abel fra Røysland T4.s(V), F2.s(V)
Erle Staavi-Haugland Filma fra Diamanti T3.j(V), F2.j(V)
Martin Rønnestad Djásn frá Litla-Moshvoli T1
Marthe Skjæveland Aris frá Skáney V1
Gunnlaugur Bjarnason Ögri frá Blesastöðum 2A T3.s(H), F2.s(V)
Ingvild Madland Størdal Visa fra Jakobsgården T3.s(H), V2.s(V)
Nila Follaug Claussen Halastjarna fra Lian T3.j(H), V2.j(V)
Helene Halvorsen Akkiles fra Teland T2.u, V1.u
Martine Åsvall Fjeld Ársól frá Ásbrú T3.s(H), V2.s(V)
Jeanette Grønli Caspersen Gimsteinn fra Gargia T3.s(V), V2.s(H)
Herman Gundersen Dimmalimm fra Midtlund T2.u, F1.u
Ørjan Lien Våge Álfaþór frá Prestsbæ T3.u(V), F2.u(V)
Helena Johannessen Esja frá Stóru-Hildisey T3.s(H), V2.s(V)
Sigrid Flagstad Aska fra Borg T3.j(H), V2.j(V)
mona helen fauske Ormar Fra Jakobsgården T3.s(H), V2.s(H)
Nils Christian Larsen Gustur Vom Kronshof T2, F1
Nils Christian Larsen Erill fra Arbakki T1, V1
Karoline Moe Pettersen Tora fra tuftir T3.j(H), V2.j(V)