Icehorse Festival 2024 - Sport

4. - 7. april 2024

272 tilmeldte

Rytter Hest Tilmeldt Land
Almira Rasch Stæhr Kjalar van de Valge T2 DK
Olivia kasperczyk Tengill frá Hofi F1 DK
Emilie Saaugaard-Haaning Vaka fra Nr. Tolstrup T2, V1 DK
Smilla Beyer Leó fra Nøddegården T2, F1 DK
Rebecca Hesselbjerg Taulborg Tindra fra Kirstineholm F1 DK
Susanne Larsen Murphy Völsungur frá Skeiðvöllum T1, F1 DK
Caroline Wehner Wall Mélnir fra Skovbogaard V1, T1 DK
Susanne Larsen Murphy Vargur fra Helledige V1, T3(L) DK
Annelise Nissen Katla frá Hamarsey T2 DK
Smilla Beyer Rakel fra Bakkeholm T3(R), V2(R) DK
Óskar Erik Kristjánsson Katla fra Tindbæk F1 DK
Molly Emilie Ejlersen Meyvant frá Feti V1, T2 DK
Palma Sandlau Jacobsen Sjóli von Teland T1, V1 DK
Palma Sandlau Jacobsen Hrafnfaxi frá Skeggsstöðum T2 DK
Maria Beske Nielsen Víkingur frá Feti T1 DK
Summer Sandlau Jacobsen Djass fra Engholm V1 DK
Roberta Bøgeblad Larsen Veigur frá Eystri-Hól V1 DK
Katie Sundin Brumpton Salvar frá Klukku T1, V1 SE
Katie Sundin Brumpton Kolbeinn från Fögruhlíð F2(L) SE
Vanja Roulin Dimmi frá Engjavatni T4(R), F1 CH
Ella Gundtoft Damgaard Cesar frá Húsafelli 2 T1, V1 DK
Christa Rike Barón frá Waldthorst F1 NL
Christa Rike Vonadís frá Fensalir T1, F2(L) NL
Tania Højvang Jensen Barón fra Limfjorden F1 DK
Amanda Frandsen Tinna frá Litlalandi V1, T1 DK
Rasmus Møller Jensen Röskur fra Skjød T1 DK
Rasmus Møller Jensen Haukur frá Fremstagili F1 DK
Valerie van Helvoort-Kortrijk Glymjandi frá Íbishóli T2, V1 NL
Dromelot van Helvoort Rokkur frá Ytra-Vallholti V1, T1 NL
Agnar Snorri Stefánsson Kolgrímur Grímsson från Gunvarbyn F1 DK
Agnar Snorri Stefánsson Náttfari från Gunvarbyn F2(L) DK
Anne Stine Haugen Durgur fra Vejlegaard T2, F1 DK
Anne Stine Haugen Hagalín fra Engholm T1, V1 DK
Pernille Lyager Møller Fiðla frá Strandarhjáleigu T3(L), V2(L) DK
Catharina Smidth Paradís frá Steinsholti T2, T4(R) DK
Julie Thorsbye Andersen Garpur frá Kjarri T3(R), F2(L) NO
Elisa Lund Iskov Arður frá Miklholti V2(R), T3(L) NO
Elise Lundhaug Grímur fra Gavnholt F1 NO
Elise Lundhaug Piltur vom Kronshof V2(L) NO
Elin Virgarsdottir Tindskard Óskar frá Breiðstöðum T2, V1 DK
Frederikke Stougård Austri frá Úlfsstöðum T1, V1 DK
Karla Margit Ulf Damsholt Viktor fra Bækkegården F1, T2 DK
Gabriella Stenfeldt Johansen Dans frá Álfhólum T2, V1 DK
Søren Madsen Skinfaxi fra Lysholm T1, F1 DK
Sina Günther Njörður frá Feti T2 DE
Sina Günther Kvarði frá Pulu T1, V1 DE
Mona Fjeld Hnjúkur frá Minni-Reykjum T1, F1 NO
Emma Hannover Styrmir frá Skagaströnd T2, F1 DK
Søren Madsen Nökkvi fra Bendstrup T1, V1 DK
Jòhann Rùnar Skùlason Evert fra Slippen T1, V1 DK
Filippa Montan Brimnir frá Efri-Fitjum T4(R), T3(L) SE
Filippa Montan Haukur fra Slippen T3(L), V2(R) SE
Julia Gudmundsdottir Baldi frá Feti T2, V1 DK
Jón Stenild Leó fra Langtved T2, F1 DK
Tine Terkildsen Straumur frá Feti T1, V1 DK
Dennis Hedebo Johansen Muni fra Bendstrup T1, V1 DK
Pernille Hansen-Christiansen Tristan från Jarde T2, V1 NO
Kristian Tofte Ambo Rósalín fra Almindingen T2, F1 DK
Kristian Tofte Ambo Rómulus från Backome F1 DK
Nils-Christian Larsen Stjörnustæll frá Dalvík T2, F1 NO
Nils-Christian Larsen Frár frá Sandhól V1 NO
Nils-Christian Larsen Gustur vom Kronshof F1 NO
Nils-Christian Larsen Óríon vom Kronshof F2(L) NO
Iben Katrine Andersen Gideon fra Tømmerby Kær T1, V1 SE
Styrmir Arnason Özur frá Ásmundarstöðum 3 T1, V1 DE
Styrmir Arnason Keilir von Federath T2, V1 DE
Lilja Thordarson Hjúpur frá Herríðarhóli T1, V1 DE
Lilja Thordarson Ófeigur frá Árbæjarhjáleigu II F1 DE
Hlynur Pálsson Blakkur frá Þykkvabæ I T1, V1 DK
Hlynur Pálsson Hnokki frá Eylandi V1 DK
Patricia Schmelter Naddur von Federath T3(L) DE
Teresa Schmelter Sprengja frá Ketilsstöðum T1 DE
Johanna Beuk Mía frá Flagbjarnarholti T1, V1 DE
Louise Löfgren Týr från Svala Gård F1 SE
Louise Löfgren Aron fra Stall-Lind V2(R) SE
Hans-Christian Løwe Falinn fra Vivildgård T1, T2 DK
Hans-Christian Løwe Jarl fra Vivildgård V1 DK
Hans-Christian Løwe List fra Vivildgård T1 DK
Christina Løwe Johansen Skvísa fra Vivildgård T2, T1 DK
Christina Løwe Johansen Nóri fra Vivildgård T2 DK
Christina Løwe johansen Natan fra Vivildgård T3(R) DK
Johanna Beuk Flaumur frá Sólvangi T1, V1 DE
Laura Midtgård Gimsteinn frá Íbishóli T1, V1 DK
Liv Runa Sigtryggsdottir Tývar fra Hanto T2, V1 NO
Julie Christiansen Dáti frá Skipaskaga T2, V1 DK
Julie Christiansen Kveikur frá Stangarlæk 1 T1 DK
Julie Christiansen Sindri frá Syðra-Velli F1 DK
Rakel Tindskard Sílas vom Forstwald T1 DK
Sasha Sommer Kunningi frá Hofi F1 DK
Sasha Sommer Kommi fra Enighed F1 DK
Beatrice von Bodungen Hörður frá Varmadal T2, V1 SE
Finja Polenz Nótt vom Kronshof T2, F1 DE
Gregor Dorn Garpur fra Højgaarden T1 DE
Dominique Dorn Álfarinn frá Syðri-Gegnishólum F1, T3(L) DE
Dominique Dorn Myrkvi vom Kronshof T2, F2(L) DE
James Faulkner Hálfmáni frá Steinsholti T1, V1 SE
James Faulkner Þór från Hagstad V2(L) SE
James Faulkner Sólbjartur frá Akureyri F2(L) SE
James Faulkner Dökkvi frá Leysingjastöðum II T2 SE
Gerd Flender Kanill vom Kranichtal T2 DK
Gerd Flender Elías fra Torsbjerg T3(L), F2(L) DK
Andreas Kjelgaard Stjörnustæll fra Hybjerg T1, V1 DK
Anna Funni Jonasson Garri frá Fitjum T2 SE
Anne Frank Andresen Bella frá Blönduósi T1 DK
Anne Frank Andresen Vökull frá Leirubakka F1 DK
Vicky Eggertsson Gandur vom Sperlinghof F1 DE
Elfa Ósk Eggertsson Kjarkur vom Ruppiner Hof T4(L), V2(R) DE
Bergþór Eggertsson Eldur frá Hrafnsholti F1 DE
Anne Frank Andresen Aðall frá Steinnesi T4(R), F2(L) DK
Rikke Schöllhammer Wolff Arko vom Heesberg T2, F1, IST DK
Mads Borg Oddur frá Leirubakka T1, V1 DK
Cecilie Hou Geertsen List vom Meiersberg T2, F2(L) DK
Kate Anna Nesbit Vakar frá Efra-Seli T1, V1 DK
Anne-Katrine Justnæs Þjóðálfur frá Álftártungu F1, F2(L) DK
Cecilie Lindemann Fjölvi fra Eyfjörd T2, V1 DK
Astrid Normann Andersen Kolgrímur frá Akureyri T2, F1 DK
Pernille Mølgaard Nielsen Lúna fra Mølgaard T2, V1 DK
Maja Kallmayer Prinsinn frá Efra-Hvoli F1 DK
Frederikke Bøgeblad Larsen Kraftur fra Yggdrasil T1, F1 DK
Emma Skårbø Hlýri fra Elvahøj T1, F1 NO
Signe Grøfte Kolbeinn fra Jespersgaarde T1, V1 DK
Anne Kirstine Bach Skovbo Villi frá Garðabæ F1, F2(L) DK
Jessica Hou Geertsen Hagur frá Vorsabæ II T1, V1 DK
Signe Sofie Haubro Léttir vom Kronshof T1, V1 DK
Ditte Byskov Krummi fra Sølbæk T1, V1 DK
Signe Ditlev Aron fra Vivildgård T2 DK
Nanna Vendelboe Master fra Sepi T1, V2(L) DK
Søren Madsen Stormur fra Lysholm F2(L) DK
Kathrine Grøfte Agnar fra Ulbæk T1, V1 DK
Rikke Lønbro Svalebæk Heilladís fra Kallmayer V1 DK
Kristian Jørgensen Lótus fra Starbakken T1, V1 DK
Kirstine Pontoppidan Fenja frá Þóreyjarnúpi T2, V2(L) DK
Jeanette Holst Gohn Tenór fra Almindingen T1, V1 DK
Mathilde Ditlev Vídalín fra Vivildgård T2 DK
Henrik Gohn Grímsey fra Eyfjörd T1, T3(R) DK
Viola Thellufsen Vina fra Engestofte T1, V1 DK
Inge-Petrine Bæk Ljóska frá Borgareyrum T1, V1 DK
Filippa Gram Kristall frá Skagaströnd F1 DK
Helle Rohde Gaukur frá Garðsá T1, V1 DK
Maja Knudsen Frami fra Vivildgård T1, V1 DK
Kathrine Eskesen Adam fra Tømmerby Kær T1, V1 DK
Mille Jønch Hansen Klettur frá Vorsabæ II T1, T2 DK
Mathilde Storgaard Mehlsen Taktur frá Vakurstöðum V1, T1 DK
Rikke Sejlund Óskar fra Højgaarden T1, V1 DK
Agnete Præstholm Schneider Sæmi fra Langtved F1, F2(L) DK
Lene Kamm Hlýri frá Hveragerði T1, V1 DK
Signe Johannsen Gimsteinn fra Bispegården T1, V1 DK
Katrine Skrubbeltrang Isak fra Rendborg T1, F1 DK
Annika Thorup Lützen Odda fra Lille Mølgård T1, V1 DK
Isabelle Füchtenschnieder Tangó vom Mönchhof T2, F1 DE
Tilde Astrup Oskar fra Katknøs T2 DK
Rikke Sejlund Sunneva fra Højgaarden F1, T1 DK
Simone Marie Rosenkrantz Litla-Bessa från Kungsholmen V1 DK
Maja Lindgaard Rögnir frá Minni-Völlum T1, V1, IST DK
Petrine Jakobsen Salka frá Lækjarbotnum T2, F1 DK
Isabelle Füchtenschnieder Hvítfaxi fra Lindenweberhof T2 DE
Jeanette Holst Gohn Tenór frá Hvammi T2, F2(L) DK
Camillia Fuhlendorff Vignir fra Nørholm T2, V1 DK
Siff Malou Olsen Ketill från Knutshyttan T2, F1 DK
Anne Mariager Tindur fra Almindingen T4(R), IST DK
Caroline Holvad Pipar frá Þúfum T3(L) DK
Lærke Arbjørn Jacobsen Lilja von Berlar T2 DK
Camille Blirup Faldur fra Dommerhuset T3(R), V2(L) DK
Rebekka Hyldgaard Aðall fra Gavnholt F1 DK
Mads Borg Oddaverji frá Leirubakka T2, F1 DK
Linea Ørndrup Hilmir (Omar) vom Forstwald T2 DK
Cecilie Katrine Salling Hugsýn frá Sumarstöðum V2(R) DK
Britt Werner Raabymagle Dreki fra Ousbjerggård F1, IST DK
Mille Fuglsang Þristur frá Margrétarhofi F1 DK
Emilie Fogtmann Hugleikur frá Steinsholti V2(R) DK
Maria Munk Tarsan fra Dalgården F1, F2(L) DK
Birgitte Volck Dökkvi fra Kleiva V2(L) DK
Sus Vendelbo Vítus fra Vesterheden T3(R) DK
Fabian Schmidt Soldán fra Søgård V2(R) DK
Juliane Bredstrup Heimur fra Engbjerggård T3(R) DK
Vibeke Ringmann Kolsch Háfeti fra Lemming T3(R), V2(L) DK
Stine Deleuran Valdís fra Katknøs F2(L) DK
Pernille Blak Kristall frá Hákoti T3(L), V2(L) DK
Benedicte Østerheden Agi frá Eystra-Fróðholti T4(L), V2(L) DK
Per Meng Leikur frá Stóra-Ási T3(R) DK
Dicte Hasselstrøm Spoi fra Egeskov T4(L), IST, V2(R) DK
Karina Vynne Leó frá Feti T4(R), V2(R) DK
Michelle Munkholm Andersen Gammur frá Vesturkoti T3(R), V2(L) DK
Anja Mose Smiður fra Slippen T3(L), V2(R) DK
Mai Christensen Sjóli fra Rendborg T3(L), V2(R) DK
Dicte Hasselstrøm Gulnare fra Enighed T3(R), F2(L) DK
Ann Hansen Aþena fra Eyfjörd F2(L), T4(L) DK
Anne Pilegaard-Klæsøe Títan fra Humble T3(L), V2(R) DK
Kamma Runnom Vinther Neisti frá Lækjarbotnum T4(R), V2(L) DK
Jette Gram Talía frá Velli II T3(R) DK
Marianne Høgh Gandálfur fra Vikina T4(R), V2(L) DK
Sofie Kjestrup Ahl Náttgjóla fra Lille Tolstrup T3(R), V2(L) DK
Camilla Jensen Alda frá Húsafelli 2 T3(L), V2(R) DK
Morten Nielsen Aragon från Miklagård V2(R), T3(L) DK
Janni Jensen Sía fra Nordal T4(R), F2(L) DK
Anne sofie Diget Raketta fra Bredahl T3(L), V2(R) DK
Victoria M¨örk Una fra Toosholm T3(R), V2(L) DK
Marianne Høgh Hrísla frá Feti T3(L), V2(L) DK
Anne Mette Lund Lukka fra Vengedalen T3(R), IST, V2(L) DK
Thea Amby Gregersen Hrímey frá Þjóðólfshaga 1 T3(R), V2(R) DK
Charlotte Sieling Alfa fra Diisa T3(L), V2(R) DK
Majbrit Maag Lauritsen Venus fra Vinkærgård T3(L), V2(R) DK
Birgitte Volck Kristall frá Vík í Mýrdal T4(L) DK
Jette Gram Talía frá Velli II V2(L) DK
Helene Yde Brusgaard Aðall fra Toosholm T3(L), V2(R) DK
Stine Ipsen Gjafar fra Rue Lundsgaard T3(L) DK
Anne Mette Lund Viðja fra Helledige T3(R), V2(L) DK
Victoria Christensen Brynja fra Debelmose T3(L), F2(R) DK
Thilde-Sofie Thorsen Spuni fra Rævehøj T3(R), V2(L) DK
Regitze Johansen Djásni fra Sumarstaðir T3(L), V2(L), IST DK
Lenette Bech Jón fra Tyrevoldsdal F2(L) DK
Maria Henningsson Páfi frá Kjarri T3(R), IST, F2(L) SE
Ida Møller Aftann fra Langtved T3(L), V2(R) DK
Julia Nokkvesdatter Ófelía frá Vakurstöðum T3(R), V2(R) DK
Caroline Holvad Eldur fra Bækgård T3(R), V2(R) DK
Melanie Erichsen Irpa frá Borgarnesi T4(R) DK
Tuva Hansen Austjord Vinningur fra Jakobsgården T3(L), V2(L) NO
Lena Kottmeyer Frigg fra Højbjerg T3(L), IST DK
Anne Kathrine Carlsen Víkverji frá Feti V2(R) DK
Frida Kahr Poulsen Drómi frá Brautarholti T3(R), V2(L) DK
Maria Møller Eiríkur fra Hollevej T3(R), V2(L) DK
Lisa Edvardsson Ferdinand frá Galtastöðum T3(R), V2(L) SE
Anja Maria Lehner Blær frá Lynghaga T3(R), F2(R) DE
Mathilde Ditlev Álfadís fra Vivildgård T4(L), V2(L) DK
Washington Meneses de Oliveira Djarfur frá Álfhólum T3(L), IST, V2(L) SE
Silja Bylov Rossel Óskar fra Rendborg T3(R), F2(R), IST DK
Sigrid Bruun Jakobsen Snarfari fra Toosholm T3(L), V2(R) DK
Lily Berta Walther-Hansen Milljón fra Hyldgaard T3(R), V2(L) DK
Lone Albrecht Framtíð fra Vivildgård T4(L), V2(L) DK
Celina Sørensen Kjarval frá Syðri-Úlfsstöðum T3(L), V2(R) DK
Caroline Lindemann Farsæll fra Vivildgård T4(R) DK
Anja M. Lehner Blær frá Lynghaga T3(L), F2(L) DE
Smilla Fjord Møller Vorsæll fra Poppelhøj IST, V2(L) DK
Lea Petersen Sleipnir frá Vatnshömrum T3(R), V2(R) DK
Ditte Byskov Kiljan fra Stald Byskov T4(R), F2(L) DK
Pernille Sandahl Kjærgaard Bósi fra Hedebo T3(R), V2(L) DK
Amalie Haubo-San Pedro Fagur von der Wechter Mark T3(R), V2(L), IST DK
Pernille Larsen Sölvi frá Barkarstöðum T3(L), V2(R) DK
Tilde Astrup Gjafar frá Þingnesi T4(L), V2(R) DK
Chatrine Brusgaard Stemma fra Toosholm T3(L), V2(R) DK
Pernille Mølgaard Nielsen Finnbjörn fra Torsbjerg T4(R), V2(R) DK
Rikke Lønbro Svalebæk Sókrates fra Stengården T3(R), V2(L) DK
Helle Rohde Dreitill fra Stutteri Thrane T3(L), V2(R) DK
Søs Neergaard Andersen Þorlákur frá Syðra-Velli F2(R) DK
Signe Preuthun Andersen Tristan fra Dalgården V2(L) DK
Christie Bruun Baldur fra Foldbjerghus T3(L), V2(R) DK
Rúnar Þor Snorrason Börkur frá Fákshólum T3(R), V2(L) DK
Rikke Schöllhammer Wolff Örvar frá Efri-Hrepp T3(L), F2(L) DK
Dorte Rasmussen Nóta fra Tjenergården T3(L), V2(R) DK
Mikaela Sommer Seiður från Ekeby T4(L), V2(L) DK
Mads Borg Kristall frá Langhúsum T4(L), F2(L) DK
Lea Ørtoft Krogh Álfhildur fra Vivildgård T3(R), V2(L) DK
kirstine Husum Hákon fra Engholm V2(L) DK
Line Rævskær Hansen Stormur frá Háholti T3(R), V2(L) DK
Eva Christine Dahlquist Flygill frá Vakurstöðum T3(R), V2(L) DK
Monique Wichmann Jensen Pína fra Poppelhøj T3(L), V2(L) DK
Karoline Lerstad Amor fra Jakobsgården T3(L), V2(R) NO
Smilla Eifler Kjói fra Himlinge T4(L), V2(R) DK
Signe Ditlev Þóra frá Hafnarfirði T3(R), V2(R) DK
Karoline Kaagaard Dimmbrá fra Lundgården T4(L), V2(R) DK
Regitze Johansen Draumur frá Lundi T3(L), V2(L) DK
Stephanie Thorsen Frami fra Hauggaard T3(R), V2(R) DK
Kristine Andersen Gloría fra Vivildgård V2(L) DK
Kristine Andersen Aldur fra Askehave T3(R) DK
Hege Thorsbye Andersen Ás frá Strandarhöfði F2(L) NO
Nathalie Røe Skavnes Smári frá Steinnesi T3(R), V2(L) NO
Christie Bruun Vala fra Amhøj T4(R), V2(L) DK
Christina Lund Ópal fra Røkstua T4(R) NO
Anna Zoega Rakel fra Katulabo F2(R) DK
Jantje Polenz Elja frá Litla-Hálsi F2(R) DE
Christina Lund Lukku-Blesi frá Selfossi T1, V1 NO
Jessca Hou Geertsen Flæmingur fra Troldbjerg IST DK