NM i Gæðingakeppni 2024

7. - 9. juni 2024

64 tilmeldte

Rytter Hestens navn Tilmeldt Forening
Hanna Hannesdottir Aría fra Sjøholt GDY-B, T3.U(L) Vestnes
Hanna Hannesdottir Sindri fra Stall Ellingseter GDY-B, T3.U(L) Vestnes
Sunniva Halvorsen Sváfnir frá Varmalandi GDB, T3.S(L) Fakur
Saga Knutsen Eiriksdottir Ýmir frá Selfossi GDT Arvakur
Grete Fostervoll Flemmen Sörli frá Arabæ GDY-A, PP1.U, P2.U Vestnes
Ingolfur Palmason Gammur frá Stóru-Hildisey GDB Sunna
Ingolfur Palmason Svanur fra Kringeland GDB Sunna
Sigridur Marta Magnusdottir Sandra fra Holla GDA Sunna
Line Nord Stølan Lýdía fra Sigersberg GDB, T3.S(L) Vestnes
Elise Lundhaug Grímur fra Gavnholt GDA, T3.S(R) Hrimnir
Elise Lundhaug Bikar frá Syðri-Reykjum GDB, T3.S(L) Hrimnir
Sigrid Rypdal Gjul Glitnir fra Skeidsvoll GDY-B, T3.U(L) Vestnes
Dagne Berthelsen Gruszewski Depill fra Tømmerby Kær GDB, T3.S(R) Hugljufur
Marie Båsen Dans fra Lindealléen GDY-B, T3.U(L) Hrimnir
Selma Langfeldt Bergþór fra Frøberg GDT, T3.U(L) Sleipnir
Dagne Berthelsen Gruszewski Gormur fra Tømmerby Kær GDB, T3.S(R) Hugljufur
Silja Stefánsdottir Magni fra Kvalen GDT Gladur
Karen Gilberg Lopi fra Plassen GDB, T3.S(R) Gloi
Hilda E. Enerstvedt Skáti fra Kvenna GDT, T3.J(L) Sleipnir
Sverre Strøm Tindra fra Brekkeneset T3.U(L) Faxi
Elisabet Strøm Surtla fra Kolneset GDT, T3.J(R) Faxi
Julie Keiseraas Sveigur frá Strandarhöfði GDY-B, T3.U(R) Vestnes
Bina Ramlo Kóngur frá Sunnuholti GDY-B, T3.U(R) Gloi
Ida-Sofie Kvande Katla frá Hvoli GDA, PP1.S Gloi
Ida-Sofie Kvande Lokkadís frá Birkiey GDB, T3.S(R) Gloi
Christina Lund Ópal fra Røkstua GDA, PP1.S Sleipnir
Christina Lund Lukku-Blesi frá Selfossi GDB, T3.S(L) Sleipnir
Isa Emilie Olsø Premía fra Stugudal GDT, T3.U(L) Gloi
Maren Brandsgård Skaug Ylur frá Hvítanesi GDT Arvakur
Alice Brandsgård Skaug Silfri frá Mið-Fossum GDT, T3.J(R), P2.J Arvakur
Malin Brandsgård Skaug Humall frá Langholtsparti GDY-A, PP1.U Arvakur
Malin Brandsgård Skaug Blámi fra Løvstad GDY-B Arvakur
Martine Finstad Hansen Akkur fra Jakobsgården GDT, T3.U(R) Gandur
Pernille Hansen-Christiansen Adrían frá Blesastöðum 1A GDT, T3.J(L) Stormur
Elisa Lund Iskov Arður frá Miklholti GDT, T3.U(R) Sleipnir
Mona Tysland Lillehagen Möttull frá Túnsbergi GDA, T3.S(L), PP1.S Vestnes
Aasa Kristin Sandøy Tíska fra Kleiva GDA, T7.S(L), P1.S, PP1.S, P2.S Sleipnir
Ayla Steinsgard Leistur frá Torfunesi GDA, T3.S(R), P2.S Hrimnir
Ayla Steinsgard Baron fra Øverbø GDB, T3.S(L) Hrimnir
Karoline Ilseth Dahlø Starri frá Gillastöðum GDB, T3.S(R) Sleipnir
Mina Fidje Hansen Maríus frá Húsavík GDT, T3.U(L) Gandur
Sofie Fidje Hansen Fengur fra Kolbeingarden GDT, T3.J(L) Gandur
Gísli Steinthorsson Punktur frá Kýrholti GDA Gloi
Nathalie Røe Skavnes Smári frá Steinnesi GDT, T3.J(L) Vestnes
Elisabeth Sylte Ástsæl frá Birkiey GDB, T3.S(L) Vestnes
Isa Emilie Olsø Lordi fra Bergli GDT, T3.U(R) Gloi
Andreas Juelsen Yrja fra Frøberg GDB, T3.S(L) Arvakur
Liv Runa Sigtryggsdottir Milljón fra Bergkåsa GDB, T3.S(L) Hørdur
Liv Runa Sigtryggsdottir Bjartur frá Strandarhjáleigu GDA, PP1.S, P2.S Hørdur
Kaja Christensen Glettingur fra Kleivadalen GDY-B, T3.U(R) Gladur
Thea Oxaas-Egge Dans fra Sigersberg GDT Gladur
Andreas Lie Sørensen Djásn frá Arnbjörgum GDT, T3.J(L) Arvakur
Aida Bu Lofstad Djass fra Røysland GDT, T3.U(L) Arvakur
Julie Thorsbye Andersen Brúsi fra Helledige GDT Hrimnir
Hege Thorsbye Andersen Ás frá Strandarhöfði GDA Hrimnir
Karoline Lerstad Amor fra Jakobsgården GDB, T3.S(L) Sleipnir
Kristin Elise Andersen Golíat fra Dysterud GDA, PP1.S, T3.S(R) Hlynur
Kristin Elise Andersen Komet fra Skog GDB, T3.S(R) Hlynur
Tuva Hansen Austjord Guðrún fra Tømmerby Kær GDB Hugljufur
Stian Pedersen Spaði frá Barkarstöðum GDA Vestnes
mona helen fauske Senjor frá Akureyri GDB, T7.S(L) Vestnes
Vilde Sønderland Viken Tígull fra Skjeljavika GDY-B, T3.U(L) Vestnes
Gunn Iren Larsen Víkingur frá Reykjarhóli GDB, T3.S(R) Vestnes
Sissel Katrin Ellingseter Eldur frá Naustum III GDB, T3.S(L) Vestnes