Norgesmesterskap 2024

11. - 14. juli 2024

122 tilmeldte

Rytter Klubb Hest Tilmeldt
Hanna Hannesdottir Vestnes Aría fra Sjøholt T1.u, V1.u
Hanna Hannesdottir Vestnes Alfa fra Sjøholt T1.u, V1.u
Maria Gjellestad Bosvik Villingur Tindur fra Jakobsgården T1.u, V1.u
Ane Jørgensborg Sleipnir Absalon fra Skog T2.u, V1.u
Sekine Brewster Villingur Meistari från Lindarbakka T1.u, V1.u
Grete Fostervoll Flemmen Vestnes Sörli frá Arabæ T2.u, F1.u, PP1.u, P2.u
Vilde Magnussen Hrani Gústaf fra Nedre Sveen T1.u, F1.u, PP1.u, P2.u
Mathilde Kjølseth Sand Sleipnir Mardís frá Árbakka PP1.j, P2.j
Emilia Marie Montriou-Husum Stormur Emil fra Sigersberg T1.u, V1.u
Saga Knutsen Eiriksdottir Arvakur Ýmir frá Selfossi T1.j, V1.j
Bjarne Fossan Villingur Valíant fra Fossan T2.s, F1.s, PP1.s
Kristin G. Sandnes Vestnes Parmes fra Jakobsgården T1.s, V1.s, T2.s
Maja Sandnes Myklebust Vestnes Vakra fra Hillringsberg T2.u, F1.u, PP1.u, P2.u
Lill kirsten Gilja Gladur Loki fra Tyse PP1.u, P1.u, P2.u
Mildrid Musdalslien Sleipnir Kolbakur frá Morastöðum T1.s, V1.s
Frøydis Musdalslien Sleipnir Kormákur frá Miðhrauni T2.u, V1.u
Lona Sneve Saga Orri från Ekåsgården T2.s, F1.s, PP1.s
Andreas Lie Sørensen Arvakur Djásn frá Arnbjörgum T1.j, V1.j
Sigrid Rypdal Gjul Vestnes Glitnir fra Skeidsvoll T2.u, V1.u
Dagne Berthelsen Gruszewski Hugljufur Depill fra Tømmerby Kær T1.s, V1.s
Margrethe Staupe-Våge Faxi Rimmugýgur frá Reykjavík T1.j, V1.j
Andre Ziemann Sleipnir Farsæll fra Midtlund T2.s, F1.s, PP1.s, P2.s
Bernt Severinsen Hrimnir Tígull fra Kleiva T1.s, V1.s
Vår Rødsten Klemetrud Hekla Mínímý från Ekudden F1.j, PP1.j, P2.j, T1.j
Julie Thorsbye Andersen Hrimnir Garpur frá Kjarri T1.u, F1.u, PP1.u, P2.u
Hege Thorsbye Andersen Hrimnir Brúsi fra Helledige T2.s
Hege Thorsbye Andersen Hrimnir Ás frá Strandarhöfði F1.s, T1.s, PP1.s
Linnea Søby Sleipnir Alvin fra Kringeland T2.u, V1.u, T1.u
Kristina Eike Faxi Kolfaxi fra Kringeland V1.j
Nils-Christian Larsen Gandur Gustur vom Kronshof T2.s, F1.s, PP1.s, P2.s
Nils-Christian Larsen Gandur Baltasar frá Sunnuholti T1.s, V1.s
Erle Staavi-Haugland Stormur Frami frá Álfhólum T1.j, V1.j
Mona Fjeld Hrimnir Hnjúkur frá Minni-Reykjum T1.s, F1.s, PP1.s
Ingrid Tryti Hrimnir Kóróna fra Midgaard T1.s, V1.s, T2.s
Elise Lundhaug Hrimnir Piltur vom Kronshof T1.s, V1.s
Elise Lundhaug Hrimnir Grímur fra Gavnholt T1.s, F1.s, PP1.s
Elise Lundhaug Hrimnir Bikar frá Syðri-Reykjum T1.s, V1.s
Aida Bu Lofstad Arvakur Djass fra Røysland T1.u, V1.u
Anne Linn Alne Hendriks Faxi Hófvarpnir fra Raggsteindalen T2.j, V1.j
Ingólfur Pálmason Sunna Svanur fra Kringeland T1.s
Ingólfur Pálmason Sunna Ösp fra Holla T1.s
Pernille Hansen-Christiansen Stormur Tristan från Jarde T2.j, V1.j
Merel van Wijk Sleipnir Mardís frá Árbakka P1.s
Anne Fløtaker Gandur Náttar fra Slippen T1.s, T2.s, V1.s
Elisa Lund Iskov Sleipnir Arður frá Miklholti T1.u, V1.u
Mariell Rimala Seglem Gustur Glampi fra Furumo T2.u, V1.u
Mariell Rimala Seglem Gustur Síríus från Backome T1.u, F1.u, PP1.u, P2.u
Sofie Fidje Hansen Gandur Fengur fra Kolbeingarden T1.j, T2.j, V1.j
Mina Fidje Hansen Gandur Maríus frá Húsavík T1.u, T2.u, V1.u
Maja Worren Legernæs Gustur Frami fra Frydenlund T2.s, V1.s
Elisabeth Sylte Vestnes Ástsæl frá Birkiey T1.s, V1.s
Christina Lund Sleipnir Lukku-Blesi frá Selfossi T1.s, T2.s, V1.s
Christina Lund Sleipnir Ópal fra Røkstua F1.s, PP1.s
Lisa Bjørnstad Sleipnir Hugur frá Þúfum T2.j, F1.j, PP1.j, P2.j, V1.j
Veronica Høgsveen Våland Gladur Gáski frá Vindási P1.s, P2.s
Karen Gilberg Gloi Lopi fra Plassen T2.s, V1.s
Nathalie Røe Skavnes Vestnes Smári frá Steinnesi T1.j, V1.j
Ingrid Marie Larsen Vestnes Alfaþór frá Prestsbæ F1.s, PP1.s, P1.s, P2.s, T1.s
Hannah Eggen Bragstad Gloi Drífa fra Strandmoa T1.j, F1.j, PP1.j, P2.j
Stian Pedersen Vestnes Adam fra Jakobsgården T1.s, F1.s, PP1.s
Agnes Helga Helgadóttir Vestnes Sigur fra Jakobsgården T1.s, V1.s
Martine Finstad Hansen Gandur Akkur fra Jakobsgården V1.u, T2.u, T1.u
Ida-Sofie Kvande Gloi Katla frá Hvoli T1.s, F1.s, PP1.s
Eline Bengtsen Gloi Pistill frá Litlu-Brekku T2.s, V1.s
Ingólfur Pálmason Sunna Gammur frá Stóru-Hildisey T2.s, V1.s
Kristin Elise Andersen Hlynur Golíat fra Dysterud T1.s, PP1.s, F1.s
Luisa Husby Sem Gustur Bakkus fra Grundet Hus T1.u, V1.u
Gabrielle Severinsen Hrimnir Þórbjörn fra Havnås T1.s, V1.s
Hedda Moldestad Gloi Blökk frá Skjálg T1.u, V1.u
Hedda Moldestad Gloi Kolbeinn frá Skjálg T1.u, V1.u
Trine Jonassen Hrani Nökkvi frá Áslandi T1.s, F1.s, PP1.s
Kristin Elise Andersen Hlynur Komet fra Skog T1.s, V1.s
Ellen Skavhaug Gloi Atgeir frá Margrétarhofi T1.s, V1.s
Mona Tysland Lillehagen Vestnes Möttull frá Túnsbergi T1.s, F1.s, PP1.s
Julie Keiseraas Vestnes Sveigur frá Strandarhöfði T1.u, V1.u
Hege Valand Saga Klettur frá Borgarholti PP1.s, P1.s, P2.s
Karoline Ilseth Dahlø Sleipnir Starri frá Gillastöðum T1.s, V1.s
Thea Oxaas-Egge Gladur Dans fra Sigersberg T1.j, V1.j
Silja Stefánsdottir Gladur Teitur frá Kýrholti T1.u, V1.u
Henriette Halvorsen Sleipnir Hlekkur frá Bjarnarnesi F1.u, PP1.u
Elisabet Strøm Faxi Surtla fra Kolneset T1.j, V1.j
Marion Langmo Pedersen Sleipnir Gæfa frá Birkiey T1.u, V1.u
Ina Cecilie Riis Røkkvi Alvar fra Bråta T1.s, V1.s
Helene Tschudi Tinglum Jøkull Arion fra Jakobsgården T1.s, V1.s
Malin Brandsgård Skaug Arvakur Humall frá Langholtsparti T2.u, F1.u, PP1.u
Cecelia Eide Hansen Faxi Hrimfaxi fra Valand T1.u, V1.u
Maren Brandsgård Skaug Arvakur Aþena fra Skogly T2.u, V1.u
Lene Thorud Hørdur Laxnes frá Lambanesi T2.s, F1.s, PP1.s
Karoline Moe Pettersen Fakur Örk frá Skör T1.u, F1.u
Alice Brandsgård Skaug Arvakur Silfri frá Mið-Fossum T1.j, F1.j, PP1.j, P2.j
Bina Ramlo Gloi Kóngur frá Sunnuholti T1.u, V1.u
Herman Gundersen Hrani Vésteinn frá Bakkakoti T1.u, F1.u, PP1.u
Marie Båsen Hrimnir Dans fra Lindealléen T1.u, V1.u
Camilla Mood Havig Sleipnir Dropi fra Vassåsen T1.s, V1.s
Andreas Juelsen Arvakur Yrja fra Frøberg T1.s, V1.s
Nathalie Røe Skavnes Vestnes Gorgeir frá Garðshorni á Þelamörk T1.j, F1.j
Hallvard Kjøllmoen Steien Hlynur Baldur fra Kvistli T1.s, V1.s
Steinar Clausen Kolnes Faxi Elvar fra Skarstad T1.s, V1.s
Steinar Clausen Kolnes Faxi Sesar fra Skarstad V1.s, T1.s
Caroline Gleditsch Holstad Sleipnir Loftur fra Lian T2.s, V1.s
Maren Øyo Sleipnir Abel fra Røysland F1.s, PP1.s, P2.s
Line Nord Stølan Vestnes Lýdía fra Sigersberg T1.s, V1.s
Liv Runa Sigtryggsdottir Hørdur Milljón fra Bergkåsa T1.s, V1.s
Liv Runa Sigtryggsdottir Hørdur Baltasar frá Strandarhjáleigu PP1.s, P1.s, P2.s
Helena Johannessen Hrani Argur fra Gavnholt PP1.s, P1.s, P2.s
Sunniva Halvorsen Fakur Sváfnir frá Varmalandi T1.s, V1.s
Sissel Katrin Ellingseter Vestnes Sædynur fra Stall Ellingseter T1.s, V1.s
Hermine Oline Gude Karlsen Arvakur Ákafi frá Birkiey T2.j, V1.j, F1.j
Malin Bosvik Villingur Snotur fra Lian T2.u, F1.u, PP1.u
Liv Runa Sigtryggsdottir Hørdur Yrsa frá Tvennu T1.s, V1.s
Malin Bosvik Villingur Gimli frá Torfabæ T1.u, V1.u
Mildrid Musdalslien Sleipnir Blakkur fra Enighed T1.s, V1.s
Ulrikke Tansø Røkkvi Stáli fra Fossanmoen T2.s, F1.s, PP1.s
Emma Bye Alsberg Hørdur Sigurrós fra Bergkåsa T1.u, V1.u
Emma Skårbø Hekla Hlýri fra Elvahøj T1.u, F1.u, PP1.u
Ingrid Sofie Krogsæter Vestnes Vigri fra Rørvik T1.s, F1.s, PP1.s
An-Magritt Morset Hegstad Gloi Aron fra Stugudal T1.s, V1.s
Herman Gundersen Hrani Dimmalimm fra Midtlund T2.u, F1.u, PP1.u
Lise Myhre-Bergli Jøkull KK frá Grenstanga T1.s, F1.s, PP1.s
Pernille Hansen-Christiansen Stormur Adrían frá Blesastöðum 1A T1.j, V1.j
Viktoria Skarstein Hrani Aldur fra Folkenborg V1.s, T1.s
Luisa Sem Gustur Strókur fra Fossan T2.u, F1.u, PP1.u, P2.u