Gandur: Træningsdag med Julie Keller

Søndag den 1. februar 2026

Gandur invitere til træningsdag med Julie Keller.

Julie Keller er i 2024 kåret til årets instruktør i DI. Hun er uddannet B-instruktør og læser desuden Equine Science hos University of Guelph og har bestået modulet Equine Behavior med top karakter.

Måske har du været med på vores longe kursus og/ eller tema dag om jordarbejde, og har fået lyst til at nørde endnu mere, eller trænger du til ny inspiration og ønsker at arbejde med din hest på en sund og hensynsfuld måde og styrke jeres samarbejde både uden og med rytter. Så kan vinterens træningsdage med Julie Keller være noget for dig.

Pris Gandur medlem, for 45 min. incl. Ridehus 550,- / ikke medlem 650,-

Min 4 deltager for gennemførsel – Max 9.

Træningen foregår i Ridehus på Egtvedvej 18 6040 Egtved

Der er incl. I prisen mulighed for at vi deles om et par bokse, hvor hesten kan få et hvil inden du køre hjem eller stå mens du ser en anden ride.

Tilmelding for medlemmer åbner 1.11.25 kl. 20.00/ ikke medlemmer 7.11.25 kl. 20.00 - sidste tilmelding 1.12.25 kl. 20.00.

Skriv gerne i kommentar hvis du har lyst til at bage kage og medbringe. Gandur er vært ved Kaffe og Te.

Vi Glæder os til at se jer.
Mvh. Julie og Stine

Arrangørens kontaktinfo

Gandur / Stine Madsen



Se arrangørklubben på SPORTI

Gandur

Mødested/startsted

Egtvedvej 18
6040 Egtved
Danmark Vis på kort Navigér hertil