OHR: 2. del af OHR's Islændercup

Søndag den 19. januar 2020

50 tilmeldte

Rytter Hest Klasser Teamnavn
Henriette Roved Efi fra Flinterup Lv2 ICE Power
Karina Watson Olsen Vincent fra Stettekær GF.mellem Icepower
Simone Roved Sámur frá Hömluholti GF.svær IcePower
mogens buskbjerg Takki fra Dalur Lv2 Stald Enggaard
Paula Østergaard Pyrniros fra Præstemosevang GF.svær Mig selv
Jeanette Gohn Asi fra Reyrhaga GF.svær Team Icelandic equipage
Alberte Kiel Mortensen Pá fra Eyfjörd GF.let Team Icelandic equipage
Nikita Holm Hansen Una fra Gammel Søgård Lv1 ICE Power
Tina Charlotte Bitsch Hansen Sirius Fra Oren Lv2 individuel deltager
Randi Gaarde Ha'kon fra Nakke GF.let VW(folkevogn
Leise Kyster Iversen Hilda fra Aangsgården GF.let Mig selv
Pernille Heller Birkir fra Hejelte Lv2 Team Icehorse
Kim Heller Bragi fra Ousbjerggård Lv2 Team Icehorse
Camilla jørgensen Glitnir fra Egemosegård GF.svær Mig selv
Steen Hansen Seifur fra Skovstrupholm Lv2 Team Oldsag
Helle Osberg Skagi fra Kildegården GF.let Helle
Lone Wallebo Alfaðis fra Disavang GF.mellem VW
Marie Mosegaard Pedersen Melnir fra Lodsgården GF.let Team Vesterlyng
Tea Fenger-Cederborg Pandóra fra Cederborg Lv2 Team i icelandic equipage
hanne eliasen Svala fra Bakkeholm Lv2 Team oldsag
Finn Eliasen A'ki fra Hallisgård Lv1 Team oldsag
Dorthe Kent Lokkadis fra Tornbjerg GF.let Team Vesterlyng
Gerd Nyegaard Bogi fra Flögu Lv1 Team Icelandic Equipage
Stine Munk Kepp Sesar frá Efsta-Dal I GF.svær Stald Enggaard
Kamilla Valdimarsdóttir Kleina frá Efsta-Dal Lv2 Stald Enggaard
Rasmus Kepp Villi fra Kepp Lv1 Stald Enggaard
Ole Elmquist Feykir fra Nostrupgaard GF.mellem Team Oldsag
Karin Elmquist Valur fra Bjergesø GF.let Team Oldsag
Astrid Kragh Steinunn fra Poppelhøj Lv1 Team Vesterlyng
Heidi Turi Montan Thorbjørn fra Bakki GF.mellem Stald Enggaard
Annika Knudsen Menglöð fra St Restrup Lv1 Stald Troldebo
Carina Hansen Gledi fra Troldebo GF.let Stald Troldebo
Camilla Lund Hekla fra Troldebo Lv2 Stald Troldebo
Ole Ulrich Skafte Ævar fra Holtsmula1 GF.mellem Stald Troldebo
Peter Flemming Skafte Kolbein fra Søgaard Lv1 Stald Troldebo
Elin Gran þorsteinn frá Norðurslóðum Lv1 Team Gedehøjgård
Iben Jensen Eyja fra Harager Lv2 Icehorse
Britt Nilsson Klaki från Ekastorp GF.let Stald Enggaard
Caroline Reinbach X fra xx Lv2 Team Vesterlyng
Maja Rosenberg Alfaðis fra disavang Lv1 VW
Gitte Lyhne Funi fra Ousbjerggård Lv1 VW
Mette Nielsen Muska fra Wallebogård Lv2 Team Gedehøjgård
Marianne Høgh Hrísla frá Feti Lv2 Team Gedehøjgård
Anna Magdalene Brun Hansen Odda fra Gedehøjgård GF.svær Gedehøjgård
Birgitte Voigt Nói fra Nordbjerg Lv2 VW
Anna Magdalene Brun Hansen Steinar fra Katrinelund GF.mellem Gedehøjgård
Rikke Sejlund Sólon Fra Stutteri Sonne Lv2 Team Gedehøjgård
Iben Jensen Frøken fra Ousbjerggaard Lv1 Icehorse
Britt Werner Raabymagle Vakar fra Ketilsstöðum GF.svær Team Icehorse
Britt Werner Raabymagle Dreki fra Ousbjerggård GF.svær Team Icehorse