Geysir Masters BCD-stævne. Åbent klubstævne

Lørdag den 19. september 2020

80 tilmeldte

Rytter Hest Klasser By
Marie-Louise Bagge Tjaldur fra Skræppekær T8.s(L), V5.s(L) Skibby
Lis Poulsen Radgata fra Skipaskaga F2.s(R) Græsted
Alberte Andersen Soli från Rolsta T3.ju(L), V2.ju(L) Kirke Hyllinge
Margrethe Hylling Garri fra Bakki T5.s(R), V3.s(R) Sorø
Thilde-Sofie Thorsen Spuni fra Rævehøj T3.ju(L) Kirke Hyllinge
Thilde-Sofie Thorsen Dasemd fra Stekkjarholi V2.ju(L) Kirke Hyllinge
Ingelise Schmidt Fenja fra Nostrupgård T8.s(R), V5.s(L) Hårlev
Rikke Faarborg Lilja fra Vinkærgaard T8.s(R), V5.s(R) Roskilde
Finn Eliasen Àki fra Hallisgård T3(L), V2.s(R) Roskilde
Hanne Eliasen Svala fra Bakkeholm T4.s(R), V2.s(L) Roskilde
Una Rilorin Magnús frá Ólafsvöllum T8.ju(L), V5.ju(L) Ballerup
Ditte Maria Elmgreen Glóblesa fra Stald Hovslag T8.s(R), V5.s(L) Skibby
mette borglykke sørensen Sprækur fra Skullerup T8.s(R), V5.s(R) Lejre
Lise Hasle Gæfa fra Grimsstodum T8.s(R), V5.s(R) Køge
mette borglykke sørensen Fakur fra Debelmose T5.s(L), V3.s(L) Lejre
Sigrid Lægaard Stefnir fra Assenbæk T3(L), V2.s(R) Roskilde
Zelina Djarling Kyndill fra Søborg T8.ju(R), V5.ju(R) Albertslund
Heidi Larsen Vængfaxi fra Köldukinn T8.s(R), V5.s(R) Viby Sjælland
Bjørg krog Skolli Fra Hessellund T3.ju(R), V2.ju(R) Kirke Hyllinge
Maria Clausen Embla fra Katrinedal T8.s(R), V5.s(L) Nyrup
Sanne Løth Mikkelsen Vignir fra Vittensminde T8.s(R), V5.s(R) Taastrup
Britta Tøndborg Falki fra Hesteskolen Falken T8.s(R), V5.s(R) Roskilde
Amanda Lørup Hylur fra Debelmose T8.ju(R), V5.ju(R) Idestrup
Emma Borglykke Sørensen Hrami fra Nord T8.ju(L), V5.ju(L) Lejre
Nuka Signe Pape Thomsen Gáski Fra Brordrup T8.s(R), V5.s(R) Bagsværd
Zelina Djarling Viktoría fra Skelgården T8.ju(R), V5.ju(R) Albertslund
Kirsten Egholm Jensen Flæmingur frá Blesastöðum 1A T8.s(R), V5.s(R) Vig
mogens buskbjerg Fjalar fra Selfossi T3(L), V2.s(L) Vig
Birgitte Wohlmuth Blossi fra øen T5.s(R), V3.s(R) Herfølge
ulla sassarsson Alfasteinn fra Gultentorp T3(R), V2.s(R) Allerød
Dorte Jørgensen Pétur fra Ny Amtoftgaard T5.s(R), V3.s(R) Allerød
Cecilie Mau Philipsen Omega fra Katulabo T3.ju(R) Fredensborg
Augusta Holst Stormur fra Ultvedgård T8.ju(R), V3.ju(R) Lejre
Pia Charlotte Toft Gloinn fra Bakki V3.s(R) Frederiksberg C
Pernille Heller Bragi fra Ousbjerggård T5.s(R), V3.s(L) Tureby
Kim Heller Kolbeinn fra Lerbjerggaard T8.s(R), V5.s(R) Tureby
Vibeke Buus Kristensen Glampi fra Nr. Tolstrup T3(L) Fredensborg
Røskva Søeborg soede Othello fra margaretehof T8.ju(R), V5.ju(R) Helsinge
Louise Højrup Sørensen Stjörnuspá fra Vangen T3(L), V2.s(R) København Ø
Sophie Blæsild Ring Liv fra ågården T5.s(L), V3.s(R) Slangerup
Mette Søe poulsen Adam fra Nordal Hestar T3(L), V2.s(R) Charlottenlund
Tilde Grønkjær Framtíð fra Kærgården T4.ju(L), V2.ju(R) Farum
Iben Jensen Eyja fra Harager T3(L), V2.s(L) Nørre Asmindrup
Julie Aaby Clauding Hetja fra Litlu-Tungu T3(L), V2.s(R) Roskilde
Annie Rasch Dóttir fra Birkegård T4.s(L) Brønshøj
Mette Bundgaard Litli-Jòn fra Ahl T3(R), V2.s(L) Farum
Rikke Maja Kromann Egill fra Langtved T3(R), V2.s(L) Skælskør
Susanne Skouenborg Dadi fra Snoksdal T3(L), V2.s(R) Charlottenlund
Christel Konnerup Dreki fra Katulabo T3(L), V2.s(L) Hørsholm
Liza Englyst Gljá frá Hryggstekk T3(L) Stenløse
Miriam Rostgaard Sandra fra Strø T3(R), V2.s(L) Sandved
Helle Schæbel Glokolla fra Brantebjerg T8.s(L), V5.s(L) Virum
Helle Schæbel Gneisti fra Mosegård T8.s(R), V5.s(R) Virum
Liva Bach Olsen Draupnir fra Hestemarken T8.ju(R), V5.ju(L) Bagsværd
Liza Englyst Kola frá Myrum T8.s(R), V5.s(R) Stenløse
Tina Rohde Piltur från Övedskloster T8.s(L), V5.s(L) Helsinge
christiane zibrandtsen alfasteinn fra kagerup V5.s(R) Helsinge
Emma Langebæk Óðinn fra Tybrid T3.ju(R), V2.ju(L) Roskilde
Camilla Gerwig Von fra Dyrlundgård T5.s(L), V5.s(R) Helsinge
Simone Marie Rosenkrantz Lotus fra Slettebjerg T8.s(L), V5.s(L) Roskilde
Tina Holm Fengur fra Gedehøjgård T8.s(L), V5.s(L) Dragør
Cathrine Langkilde Heimur fra Langkildehus V2.s(L) Fredensborg
Stine Nielsen Andi fra Dalur T8.s(L), V5.s(L) Brønshøj
Ida Weywardt Djarfur fra Ejstrup Mølle T8.s(L), V5.s(R) Brønshøj
Kamilla Valdimarsdóttir Sesar frá Efsta-Dal 1 T3.ju(L), V2.ju(R) Svinninge
Stine Munk Kepp Eldey fra Brokøb Overdrev T8.s(L), V5.s(R) Svinninge
pernille blak ELDVÖR fra TORUPGÅRD T8.s(R) Roskilde
pernille blak RIMMA frá Litla-Dal V2.s(R) Roskilde
Annekatrine Kirketerp-Møller Druna fra Udstruplund T8.ju(R), F2.ju(R) Vedbæk
Tone Bojer Verup Sammi fra Tybrind T8.ju(L), V3.ju(L) Gentofte
Camilla Gerwig Hlekkur fra Sandmosegård T8.s(R), V5.s(R) Helsinge
Katrine Kristiansen Snilld fra Aalund T5.ju(L), V3.ju(L) Kirke Hyllinge
Bettina Dyrby Nielsen Jupiter fra Grønnestrand V3.s(L) Kirke Hyllinge
Trine Nørhave Oskar fra Rosenlund T3(R), V2.s(L) Lynge
Sif Aida Kalthe Fála af Drejergården T8.ju(L), V5.ju(L) Kirke Hyllinge
Mathilde Stevns Lindemann Kátína fra Legind V5.ju(L) Mørkøv
Henriette Thaulow Saga fra Vatnshômrum V3.s(L) Allerød
Marianne Fjord-Larsen Odinn fra Skindbjerg T4.s(R), V3.s(L) Kirke Hyllinge
Marlene Harms Larsen Snilld frá Lisulundi T5.s(R), V3.s(L) Espergærde
Britt Werner Raabymagle Dreki fra Ousbjerggård T4.s(L) Vig