ASKA: Kratlusker-stævne

Lørdag den 22. august 2020

62 tilmeldte

Deltagelse Navn Hest By
Individuel Charlotte Spliid Spiritus fra Urnebjerggård Mårslet
Hold Charlotte C. Pedersen Spiritus fra Urnebjerggård Mårslet
Hold Anette Christensen Heimdallur fra Lykkesminde Langå
Hold Mille Rasch Heiti fra lipo Viby J
Hold marianne søgaard Alfur fra Helledige Galten
Hold Kirsten Pedersen Sleipnir fra Urnebjerggård Mårslet
Hold Tina Halkiær Olesen Leiftri fra Vorladegård Hammel
Hold Christina Brøndum Månsson Hugi fra Akri Galten
Hold Louise Karlskov Serstakur fra Vikinghøj Randers SV
Hold Conny Vestergaard Dani fra Flintegården Trige
Hold Line Søgaard Hest Hobro
Individuel Steffan Olesen Pákur Hammel
Hold Vicki Gissel Valbjörn fra Klitgaard Horsens
Hold Sidsel Feyling Disa fra Lille Hedegaard Langå
Hold Camilla Bendixen Ásti fra Engelykke Galten
Individuel Cathrine Siv Emmertsen Fengur fra Møllegaard Risskov
Hold Janne Behnke Þruma frá Lambanesi Malling
Hold Marie Behnke Haldur fra Jerlev Malling
Hold Heidi Wallen Ejnar Mårslet
Hold Dorte Mikkelsen Lalli fra Jenle Hadsten
Hold Tessa Kwant Eva frá Syðri-Reykjum Malling
Hold Signe Autzen Freyr fra Voreslyst Ry
Hold Pernille Schirmer Björg fra Odderholm Ry
Hold birgitte kjær kristensen Hjalte fra urup Tjele
Hold Charlotte Hyllested Fløgri fra Lillelund Århus C
Hold bodil breyen Seidur fra Bulandi Mårslet
Hold mette buch Lu´kas fra Seldrupgård Hasselager
Hold Marianne Bleeker Snarfari fra Bastbjerghus Malling
Hold Eva Lind Gleerup Freyr fra Bru Ry
Individuel Maria Eggertsen Svipur fra Birkholt Højbjerg
Hold Cecilie Laustsen Klaki fra Seldrupgård Århus C
Individuel Iben Sønderskov Konungur Fra Meldgaard Beder
Individuel Mette Uttrup Matti fra Bredegården Mårslet
Individuel Silje Uttrup Matti fra Bredgården Mårslet
Hold Mette Hermansen Stefnir fra Høgsbro Skals
Hold kerstin søndergaard Adam fra Glyngøre Løgstrup
Hold Sybille Kyed Djöfull fra Ny Amtoftgaard Beder
Individuel maja andersen Somi fra Fløjstrup vest Mårslet
Hold Lina Gotfredsen Lippa fra Midtgård Malling
Hold Sara Viola Toft Gotfredsen Sunna fra Ólafsvöllum Malling
Hold Pernille Vilholm Ibsen Fjalar fra FAnnegård Odder
Hold Lone Skriver Premate Solfari fra Solvang Odder
Hold josephine skadhede Bragur frá Laugabakka Åbyhøj
Individuel Bodil orson Larsen Disa fra alrø Odder
Hold lena skadhede ullinn fra hindbjerg Åbyhøj
Hold Nina Sander Sjóli fra Seldrupgård Århus C
Hold Nancy Østergaard Funi fra Solvang Hundslund
Hold Merete Kjær Lúkas fra Jelshøjen Hundslund
Hold Pernille Nygaard Gerpla fra Vandbækgaard Horsens
Hold Camma Åstrøm-Andersen Dökkvi fra Bjørnhøj Lystrup
Individuel Anna Andersen Örn fra Skovfryd Beder
Hold Sisse Jensinius Keisaraynja fra Ragnhild Odder
Hold Dina Jensinius Sif fra Ellemosegård Odder
Individuel Lotte S. Nielsen Sina fra Jespersgaarde Hedensted
Individuel Signe S. Pedersen Ylur fra Yggdrasil Hedensted
Individuel Pernille Svendsen Gutti fra Vengedalen Århus C
Individuel Helene Stark Poulsen Askur Fra Lisegaarden Odder
Hold vibe sloth krogh Farsæll fra Jenle Brædstrup
Hold Birgit Inge Hansen Kria fra Eriksgård Ry
Hold Mette Yde Númi fra Nordbjerg Århus C
Hold Jannie Hedegaard Andersen Stjarna fra Klitrosen Viby J
Hold Selina Sejersen Lettir fra Egeballegård Randers NV