Jörfi Hedeland DRL ABC-Mesterskabsstævne

Lørdag den 3. oktober 2020

75 tilmeldte

Rytter Hest Klasser
Mille Jønch Hansen Klettur frá Vorsabæ II T1, V1
Gerd Nyegaard Bogi frá Flögu T.3(R), 4.2(L)
Niklas Brandt Jón Forseti fra Ahl T.3(R)
Mille Jønch Hansen Stelpa fra Højvang 4.5(L)
Camilla Mehlsen Sunnanvindur frá Sólvangi T1, V1
Nadia Ejderskov Straumur frá Víðidalstungu II T.3(L), 4.2(R)
Mathilde Mehlsen Síða frá Kvíarhóli 5.2(R)
Camilla Mehlsen Svana frá Halakoti T.3(L), 5.2(R), PP1
Mathilde Mehlsen Gylfi fra Sall V1
Leif Andersen Hera frá Árbæjarhjáleigu II PP1, P2
Emilie Christiansen Hraunar vom Heesberg 4.2(R), T2
Siff Olsen Díva fra Søholm 4.5(R), T7(L)
Siff Olsen Brá frá Kvíarhóli 4.3(L), T.3(R)
Annekatrine Kirketerp-Møller Druna fra Udstruplund 5.2(R), P2
Cecilie Mau Philipsen Ómega fra Katulabo T.3(R), 4.2(L)
Berith Andersen Steina fra Bakki 4.5(L), T7(R)
Mette Bundgaard Litli-Jón fra Ahl T.3(R), 4.2(L)
Vivian Piil Eldey fra Ahl T.5(L), 4.3(R)
Marianne Lumbye Larsen Nör fra Laguna T.5(L), 4.3(L)
Anna Østergaard Knudsen Leikari från Miklagård 4.3(R), T.5(L)
Pernille Heller Birkir fra Hejelte T.3(L), 4.3(L)
Kim Heller Bragi fra Ousbjerggård T.5(R), 4.5(L)
Anne Torkelund Agnes fra Svanekæret 4.5(L), T7(R)
Marie Holm Fengur fra Gedehøjgård 4.3(L), T7(L)
Ella Gundtoft Damgaard Samson fra Sepi T.5(L), 4.2(R)
Britt Werner Raabymagle Dreki fra Ousbjerggård T.4(L), V1
Mille Bjørn Leikur frá Hvarfi T.5(R), 4.3(L)
Marianne Høgh Hrísla frá Feti T.3(R), 4.2(L)
Thilde-Sofie Thorsen Spuni fra Rævehøj T.3(L), V1
Victor Weinreich Vildóra fra Skelgården 4.5(L), T7(L)
Dorthe Kent Lokkadís fra Tornbjerg 4.5(R)
Jette Reinbach Wenk Pjakkur fra Vesterlyng T.3(R), 5.2(L)
Iben Jensen Eyja fra Harager T.3(L), 4.3(R)
Sille Winkel Ragna fra Gultentorp PP1, P2
Berit Sønstabø Stelpa fra Fjordlodden 5.2(R), P2
Mogens Buskbjerg Fjalar frá Selfossi T.3(R), 4.2(L)
Kirsten Egholm Jensen Flæmingur frá Blesastöðum 1A T7(R), 4.5(R)
Nikoline jørgensen Glitnir fra Egemosegård 5.2(L), PP1
Finn Eliasen Áki fra Hallisgård T.3(L), 4.2(R)
Lene Nielsen Sigurlína fra Sofiehaab T7(R), 4.5(L)
Anna Kathrina Aabak Kristoffersen Logi fra Bakkeholm P2
Leif Pedersen Svalur fra Bella Vista 4.5(R), T7(R)
Nikoline Jørgensen Sindri fra Flødal T1
Sidsel Galskov Eydís fra Stokkerupgård T2, 4.2(R)
Caroline Astrid Bunken Gylfi fra Jenle T7(R), 4.3(R)
Ditte Vang-Pedersen Milla fra Elmehøj T.3(L), V1
Birgitte Wohlmuth Blossi fra Øen T.5(R), 4.3(R)
Mette Aagaard Fróði frá Laugabóli P2
Malene Busk Hrappur fra Hejelte T1, V1
Hanne Eliasen Svala fra Bakkeholm T.4(R), 4.2(L)
Anna Duus Armfelt Ásbjört frá Kjartansstöðum T.4(L), 4.3(R)
Ole Skafte Ævar frá Holtsmúla 1 4.2(R)
Mille Celina Søgaard Rindi fra Akri 5.2(L), PP1, P2
Louise Højrup Stjörnuspá fra Vangen T1, V1
Ole Skafte Kolbeinn fra Søgaard T2, 4.3(L)
Vibeke Buus Kristensen Glampi fra Nr. Tolstrup T.3(L)
Clara Håkonsson Branda frá Holtsmúla 1 PP1, P2
Sara Krabbe Elías fra Cederborg T7(R), 4.5(R)
Barbara Højlund Ávaldi fra Toftemosen F1, PP1
Dorte Jørgensen Pétur fra Ny Amtoftgaard T.5(R), 4.3(R)
Pia Charlotte Toft Glóinn fra Bakki T.4(R), 4.3(R)
Sigrid Lægaard Stefnir fra Assenbæk T.3(L)
Jeanette Holst Gohn Asi frá Reyrhaga F1
Henrik Gohn Rakel frá Skipaskaga P2
Anja Elsing Berta fra Skelgården T.5(L), 4.3(L)
Tea Fenger-Cederborg Fröken fra Cederborg 4.3(R), T7(R)
Mathilde sina Nybakk Fylkir fra Østervang 4.5(L), T7(R)
Dennis Hedebo Johansen Muni fra Bendstrup T1, V1
Dennis Hedebo Johansen Albert fra Store Hede T2
Kristian Tofte Ambo Reynir frá Margrétarhofi T1, V1
Kristian Tofte Ambo Dans frá Álfhólum T2, V1
Carina Hansen Gleði fra Troldebo T.3(R), 4.2(L)
Line Astrup Jacobi Tinni frá Blesastöðum 1A F1
Sophie Blæsild Ring Liv fra Ågården T.3(L), 4.2(R)
Amalie Reiche Biskup frá Akurgerði II F1