ASKA Online stævne

Lørdag den 17. april 2021

60 tilmeldte

Navn Klub Hest Tilmeldt
Mathilde Ladefoged Hansen ASKA Dagsbrún frá Sumarstöðum T3(L), V2(L)
Merle Kvist Aska Viktor frá Votmúla 1 T8(R)
Alberte Jønsby ASKA Gaumur fra Horskilde T5(L), V5(L)
Tessa Kwant ASKA Eva frá Syðri-Reykjum F2(R)
Janne Behnke Aska Þruma frá Lambanesi T8(L)
Marie Behnke Aska Haldur fra Jerlev T5(L)
Mia Hansen ASKA Litla fra Amhøj T8(R)
Bodil orson Larsen Aska Dísa fra Alrø T8(L), V5(L)
Vicki Gissel Aska Vaka fra Stald Klitgaard T5(R), V3(R)
Iben Sjerslev ASKA Rakel fra Lundager T8(L), V5(L)
Maria Eggertsen Aska Svipur fra Birkholt V5(L)
Adam Julius Larsen O'Brien ASKA Assa fra Biersted T8(R)
Anna Larsen ASKA Fálki fra Bakmølle T8(L)
Mette Uttrup ASKA Matti fra Bredgården V3(L)
Mille Rasch Aska Brynja fra Debelmose V5(R), T5(L)
Pernille Vejby ASKA Tinna fra Holla T5(R), V5(L)
Freya Rasch Aska Brák frá Gásum T8(R), V5(R)
mette bisgaard lange aska Númi fra Vandbækgaard V3(L)
Amalie Dammand Aska Prímadonna fra Ballebækgård T8(R)
Warda Faraj ASKA Snjöll frá Feti T8(L)
Anne-Sofie Diget Hekla Darri fra Ankerly T8(L), V5(L)
Michelle-Renee Larsen Hildingur Fylkir frá Reykjavík V5(L)
Frederikke Jakobsen Aska Glói fra Dalgården T5(R), V3(L)
Frederikke Jakobsen Aska Fífa fra Dalgården T8(R), V5(L)
Frederikke Jakobsen Aska Fála fra Dalgården T8(R), V5(L)
Frederikke Jakobsen Aska Freyja fra Anedal T8(R), V5(L)
Sanne Løth Mikkelsen Geysir Vignir fra Vittensminde T8(R), V5(R)
Pernille Nyeng Hekla Hákon fra Haarbygaard T8(R), V5(L)
Michelle-Renee Larsen Hildingur Fylkir frá Reykjavík T8(R)
Frida Kongsted Karlsen Aska Tigla fra Nørrelund T8(R), V5(L)
Cecilia Rosell SKEIFA Abel fra Trappehaven T4(R), V2(L)
Cecilie Maribo Hansen Dreki Sleipnir fra Kido Isheste V3(L)
Kirsten Dalgaard Ostersen Dreki Kafli fra Kido Isheste T5(L), V5(L)
Kirsten Dalgaard Ostersen Dreki Markús fra Vivildgaard T5(R), V3(R)
Maria Smet Jensen SAGA Fjörgyn frá Skíðbakka I T8(L)
Maria Smet Jensen SAGA Fjörgyn frá Skíðbakka I T5(L)
Lea Beate Petersen Dan islænder forening Sleipnir frá Vatnshömrum T5(L), V3(L)
Jeanette Holst Gohn Aska Konráð fra Stald Gohn V2(R)
Jeanette Holst Gohn ASKA Tenór frá Hvammi T4(R), V2(L)
Alberte Kiel Mortensen ASKA Asi frá Reyrhaga V2(L)
Ellen Marie Smet Jensen SAGA Lilja fra Munkevejen V5(R)
Mathilde Westergaard Clausen Aska Silas fra Sognefogedgaard T8(L), V5(L)
Charlotte Spliid Aska, ganti Spíritus fra Urnebjerggård T5(L), V3(L)
Raghad Ayoob Ahmad ASKA Gylfi fra Greversvad T4(L), V2(L)
Lonnie Dalgaard Fjördur Kylja fra Nysted T5(R), V3(R)
Mimi Mehlsen Aska Ösp fra Bakkebo T8(L), V5(L)
Bjørg krog Geysir Skolli fra Hessellund V3(R)
Amalie Nygaard Becker ASKA Gáski fra Rolandsgården V5(R), T5(L)
Mia Caben Iversen DI Fíla fra Skovly T4(L)
Caroline Suhr ASKA Bíbí fra Tindsgarði T8(L), V5(L)
Bea Holm Di Stígandi fra Laven Mark V5(L)
Merle Kvist Aska Viktor frá Votmúla 1 V5(R)
Mia Hansen Aska Litla fra Amhøj V5(R)
marianne søgaard Aska Álfur fra Helledige T3(L), V2(R)
Iben Sønderskov Aska Konungur fra Meldgaard T4(L), F2(L)
kirsten banke Hekla Fröken fra Rendborg T8(L), V5(L)
Signe Yde Hansen ASKA Hafdís fra Bakket T8(L), V5(L)
Cathrine Siv Emmertsen Aska Fengur fra Møllegaard T5(R), V3(L)
Simone Møller Jørgensen Hildingur Diddi fra Lille Danshøj V3(L)
Cecilie Eilstrup Stella Vepja fra Skyttegården T5(L), V5(R)