Stævne til fordel for Talent Team Nord

Søndag den 10. oktober 2021

49 tilmeldte

Rytter Hest Klasser
Henriette Hjermitslev Jòn fra Lund T.5(V), 4.5(V)
Miley Ripley Fjóla fra Læsø T.8(H), 4.5(H)
Charlotte Birnbaum Kolbakkur fra Skannerup T.8(H), 4.5(H)
Pernille Nyeng Hákon fra Haarbygaard T.5(V), 4.5(V)
Charlotte Larsen Legolas fra Liselund T.8(V), 4.5(H)
Mai Christensen Sjoli fra Rendborg T.8(V), 4.5(V)
Julie Poulsen Hamingja fra Bækkelund T.8(H)
Mette Marie Schneider Reimers Hafeti fra Skotmyr T.8(V), 4.5(V)
Linda Lyngsø Jakobsen Ármur fra Overby Gård T.5(V), 5.2(V)
Sussi Crone Larsen Vetur Fra Risnalund T.8(V), 4.5(H)
Nanna Bakholdt Crone Larsen Ljósvaki fra Frelling T.8(V)
Rosamy Crone Nielsen Askja fra Svalegaarden T.8(H), 4.5(V)
Maria Diget Møller Eiríkur fra Holevej T.8(H), 4.5(H)
Ida Diget Møller Baldi fra Stensager T.8(V), 4.5(V)
Johann Svendsen Gryla vom Sunderhof 3-gang-mv(V), Børnekl
Steffi Svendsen Lexus fra Teland T.3(V)
Annika Hørby Jensen fifla fra Arthursminde T.3(H), 4.2(V)
Katrine Starup Valdi fra Krogbækgård T.3(H), 4.2(V)
Shine Johansen Glófaxa fra Tøndborg 3-gang-mv(V), Børnekl
Emilie Nielsen Náttfilla T.8(V), 4.5(V)
Laura Nørgaard Fønix fra Valhalla T.8(H), 3-gang-mv(V)
Thomas Nørgaard Snögg fra østenå T.3(V), 4.2(H)
Anja Krogsgaard Nørgaard Askja fra Østenå T.5(V), 4.3(H)
Freja Krogsgaard Nørgaard Sølvi fra Østenå T.3(H), 4.2(V)
Freja Krogsgaard Nørgaard Isak fra Østenå T.8(H), 3-gang-mv(H)
Mira Uggerholt Simonsen Príma fra Oren T.5(H)
Sif Studsgaard Grakollur fra Bakholm T.8(V), 3-gang-mv(H)
Kathrine Studsgaard Håkull Børnekl
Mette Marie Petersen Gæfur fra læsø T.8(H), 4.5(H)
Sophie Gaarn Gæfa fra Læsø T.8(H), 4.5(H)
Marie Vogdrup Strákur fra Birkefald T.5(H), 4.3(H)
Sussi Crone Larsen Muni fra risnalund T.8(H), 4.5(H)
Julie Sophie Hangaas Herdis T.8(V), 4.2(H)
Mia-Maya Olsen Oskar T.3(V), 4.2(H)
Freja Mose Drottning fra Horskilde 4.2(V)
Victoria Lillelund Viktor T.8(V), 4.5(V)
Clara Samuelsen Rolex fra Teland T.4(V), 5.2(V)
Freyja Hauge Magnusdottir Una fra Tronsmark T.8(H), 4.5(H)
Madeleine Hangaas Breki fra Myrvangen T.5(V)
Henriette Hangaas Kiljan fra Galleberg T.5(V), 4.3(H)
Frederikke Jespersen Litla Dina fra Mariesminde T.8(H), 4.5(H)
Julie-Marie Husum Komma fra Amhøj Børnekl
Madicken Mose Dimma fra Ærtebjerg T.5(H), 4.3(V)
Amalie Hamre Hjorth Elding fra Ærtebjerg T.8(V), 4.5(V)
Josephine Vest Jensen Vestri fra Vinkærgård Børnekl
Hannah Mikkelsen Trostan fra Guldbæk T.5(H), 4.2(V)
Dea Høm Vigdis fra Vester Godthaab T.8(H), 4.5(V)
Johanne Ellgaard Hreppi fra Jespersgaarde T.5(V), 4.3(H)
Tenna Lund Ögrun fra Lund T.4(H), 4.5(V)