Icehorse Festival 2020 - Sport

2. - 5. april 2020

263 tilmeldte

Rytter Hest Klasser Land
Nicole Mai Nielsen Glanni frá Dalvík T.2, 4.1 DK
Trine Risvang Hraunar frá Hrosshaga T.1, 4.1 DK
Trine Risvang Hlýri fra Elvahøj 5.1 DK
Freija Thye Seifur vom Lipperthof T.3(V), 4.1 DK
Katie Sundin Brumpton Gimli från Fjälastorp T.1, 4.1 SE
Katie Sundin Brumpton Depill från Fögruhlíð 4.1 SE
Freija Thye Spá vom Hirschlag T.3(H), 4.2(V) DK
Elise Lundhaug Grímur fra Gavnholt T.3(H), 5.2(V) NO
Elise Lundhaug Bikar frá Syðri-Reykjum T.1, 4.1 NO
Elise Lundhaug Kvaran fra Slippen T.1, 4.1 NO
Vignir Jonasson Viking från Österåker T.1, 5.1 SE
Vignir Jonasson Mímir från Lindarbakka T.2, 4.1 SE
Thomas Wendt Rubin vom Höhnerbarg T.3(H), 4.1 DE
Steffi Svendsen Viti frá Kagaðarhóli T.1 DK
Steffi Svendsen Mídas fra Jelshøjen 5.1 DK
Steffi Svendsen Sjóli von Teland 4.1 DK
Leonie Hoppe Fylkir vom Kranichtal T.2, 5.1 DE
Vicky Eggertsson Gandur vom Sperlinghof 5.1 DE
Vicky Eggertsson Stirnir frá Skriðu T.2, 4.1 DE
Tine Terkildsen Straumur frá Feti T.1, 4.1 DK
Susanne Larsen Murphy Völsungur frá Skeiðvöllum T.1, 5.1 DK
Filippa Montan Kristall frá Jaðri T.1, 4.1 SE
Filippa Montan Hrói frá Flekkudal T.2 SE
Filippa Montan Aragon från Miklagård T.3(V), 4.2(H) SE
Stephan Michel Hafþór frá Sólvangi T.2 DE
Anne Stine Haugen Gunnar fra Gavnholt T.1, 4.1 DK
Anne Stine Haugen Draumur fra Høje Sandbjerggård T.1, 4.1 DK
Anne Stine Haugen Kolgrímur frá Akureyri T.2, 5.1 DK
Agnar Snorri Stefánsson Haukdal frá Hafsteinsstöðum T.1, 5.1 DK
Agnar Snorri Stefánsson Maximus frá Telmustöðum 5.1 DK
Agnar Snorri Stefánsson Kormákur frá Miðhrauni T.2, 4.1 DK
Meggie Maria Klose Boggi vom Bautzenhof T.2, 4.1 DE
Inge-Petrine Bæk Ljóska frá Borgareyrum T.1, 4.1 DK
Inge-Petrine Bæk Eldur frá Einhamri 2 T.3(V), 4.2(H) DK
Inge-Petrine Bæk Vala frá Efsta-Seli T.4(V), 5.2(H) DK
Frederikke Stougård Austri frá Úlfsstöðum T.1, 4.1 DK
Felina Sophie Gringel Leikari vom Teufelsmoor T.2, 5.1 DE
Anne Sofie Nielsen Sesar frá Þúfum T.2, 5.2(H) DK
Kristian Jørgensen Sturlungur frá Leirubakka T.3(V), 5.2(H) DK
Desirée Alameri Þeyr fra Guldbæk T.2, 5.1 DK
Desirée Alameri Aftann fra Langtved T.3(V), 4.2(H) DK
Hans-Christian Løwe Skvísa fra Vivildgård T.1, 4.1 DK
Hans-Christian Løwe Eldjárn fra Vivildgård T.2, 5.1 DK
Hans-Christian Løwe Vigdís fra Vivildgård T.1, 4.1 DK
Christina Johansen Nóri fra Vivildgård T.2, 5.1 DK
Christina Johansen Falinn fra Vivildgård T.1, 4.1 DK
Christina Johansen Ófeig frá Úlfsstöðum T.2, 5.1 DK
Alberte Møller-San Pedro Valdimar fra Bækkegården T.1, 4.1 DK
Alberte Møller-San Pedro Aldur fra Store Skovgaard T.1, 4.1 DK
Christina Lund Lukku-Blesi frá Selfossi T.1, 4.1 NO
Christina Lund Gulltoppur frá Selfossi 5.2(H) NO
Emil Fredsgaard Obelitz Víkingur frá Feti T.1, 4.1 DK
Emil Fredsgaard Obelitz Viska fra Stald Klitgaard T.3(H) DK
Suzan Beuk Júpiter von Marxen 5.2(V) DE
Veronika Rauch Söngvinn från Artinge T.1, 5.1 DK
Rasmus Møller Jensen Lómur frá Hrísum T.1, 5.1 DK
Rasmus Møller Jensen Vaki frá Auðsholtshjáleigu T.1, 5.1 DK
Søren Agerskov Madsen Skinfaxi fra Lysholm T.2, 5.1 DK
Anna Christine Ulbæk Agnar fra Ulbæk T.1 DK
Anna Christine Ulbæk Gjafar frá Hvoli T.2, 5.1 DK
Valeska Penckwitt Kolbakur vom Heesberg T.2 DE
Anna Christine Ulbæk Gleðja frá Prestsbakka T.1, 4.1 DK
Julie Christiansen Kolbeinn frá Fornhaga II T.2, 4.1 DK
Julie Christiansen Gulltoppur frá Stað 5.1 DK
Sys Pilegaard Abel fra Tyrevoldsdal T.1, 4.1 DK
Sys Pilegaard Muni vom Hrafnsholt T.2, 5.1 DK
Dennis Hedebo Johansen Reynir frá Margrétarhofi T.1, 4.1 DK
Kristian Tofte Ambo Tónn frá Ólafsbergi T.2, 4.1 DK
Søren Madsen Hannibal fra Højgaarden T.1, 4.1 DK
Johann Runar Skulason Finnbogi frá Minni-Reykjum T.1, 4.1 DK
Stina Larsen Sílas vom Forstwald T.1, 4.1 DK
Frederikke Bøgeblad Larsen Veigur frá Eystri-Hól T.1, 4.1 DK
Maxime Mijnlieff Eldur frá Miðsitju T.2, 5.1 DE
Gerrit Venebrügge Prins Valíant von Godemoor T.2, 5.1 DE
Sigurdur Óli Kristinsson Sólbjartur frá Kjarri T.1 DK
Sigurdur Óli Kristinsson Monitor frá Miðfelli 5 T.3(H), 5.2(H) DK
Sigurdur Óli Kristinsson Týr frá Hoftúni T.4(V), 5.1 DK
Søren Madsen Aðall fra Debelmose T.1 DK
Gabrielle Severinsen Tígull fra Kleiva T.1, 4.1 NO
Gabrielle Severinsen Terna fra Kleiva T.1 NO
Jón Stenild Dollar fra Langtved T.2, 5.1 DK
Jón Stenild Skjaldborg fra Langtved 5.2(H) DK
Jón Stenild Seifur fra Teglborg T.1, 4.1 DK
Anne Frank Andresen Vökull frá Leirubakka 5.1 DK
Katrine Skrubbeltrang Isak fra Rendborg T.1, 5.1 DK
Katrine Skrubbeltrang Óskar fra Rendborg T.3(H), 4.2(V) DK
Katrine Skrubbeltrang Fengur frá Miðdal T.3(H), 4.2(V) DK
Emma Hannover Styrmir frá Skagaströnd T.2, 5.1 DK
Catharina Smidth Óðinn frá Áskoti T.1, 4.1 DK
Veera Sirén Bassi frá Litlu-Sandvík 4.1 SE
Arnór Dan Kristinsson Spói frá Litlu-Brekku T.2, 5.1 SE
Stefan Schenzel Mökkur frá Flagbjarnarholti T.1, 4.1 DE
Frauke Schenzel Myrkvi vom Kronshof T.2, 5.1 DE
Frauke Schenzel Elja frá Sauðholti 2 T.1, 5.1 DE
Johanna Beuk Djásn frá Vesturkoti T.2, 5.1 DE
Nils-Christian Larsen Ísbjörn vom Schloss Nienover T.2 DK
Nils-Christian Larsen Flaumur frá Sólvangi T.1, 4.1 DK
Nils-Christian Larsen Gustur vom Kronshof T.2, 5.1 DK
Rosemarie Wodschow Léttir fra Hellesylt T.2, 4.1 DK
Dennis Hedebo Johansen Gleðja fra Bråten T.1 DK
Selma Sandahl Kierkegaard Hind fra Haarbygaard T.3(H), 4.2(V) DK
Esmée Versteeg Listi null frá Malou T.2, 4.2(V) NL
Camilla Skou Fuhlendorff Vignir fra Nørholm T.4(H), 4.2(V) DK
Gabriella Stenfeldt Johansen William fra Irumgård T.3(V), 4.2(H) DK
Mette Haugslien Kiljan fra Holtsmula 1 T.1 DK
Linea Ørndrup Fyrsti fra Vivildgård T.1, 4.1 DK
Josefine Lund Damkier Kjarndís fra Auðsholtshjáleigu T.1, 4.1 DK
Mathilde Hudlebusch Vestergaard Hljomur fra Fellskoti T.3(V), 4.2(H) DK
Kristina Rosenkrands Petersen Kilja fra Skógum T.3(V), 4.2(H) DK
Kathrine Grøfte Rispa frá Þjórsárbakka T.1, 4.1 DK
Caroline Godrim Þrymur frá Álfhólum T.3(V), 4.2(V) DK
Benedicte Østerheden Krókur frá Margrétarhofi 4.1 DK
Anna Östman Stæll fra Raudalæk T.2, 5.1 DK
Helene Yde Brusgaard Kolka Fra Toosholm T.3(V), 4.2(H) DK
Marie Lange-Fuchs Örn Þór frá Syðra-Velli T.2, 4.1 DE
Bjørk Maj Mostrup Drottning fra Holla T.3(H), 5.2(V) DK
Rikke Schöllhammer Wolff Arko vom Heesberg T.2, 5.1 DK
Lene Kamm Hlýri frá Hveragerði T.1, 4.1 DK
Ella Gundtoft Beta fra Sepi T.3(H), 4.2(V) DK
Sofie Hedegaard Sørensen Hróður frá Votmúla 2 T.2, 5.1 DK
Rebecka Brinck Silfri frá litlu-Sandvik T.1 SE
Emma Nielsen Mentor vom Hrafnsholt T.1, 4.1 DK
Freja Løvgreen Rós fra kongehøj 5.1 DK
Inger Tony Bjørn Hansen Vonandi frá Strandarhjáleigu T.3(H), 4.2(H) DK
Laura Hannover Fylkir frá Efri-Þverá T.1, 4.2(V) DK
Lena Pennemann Heidar vom Lipperthof T.2, 5.1 DE
Gitte Petersen Bylgja fra Søholm T.3(V), 4.2(H) DK
Carolin Storebø Fjarki fra Breiðholti T.1, 4.1 NO
Iben Sønderskov Konungur fra Meldgaard T.4(V), 4.2(H) DK
Denise Borst Hjørdis fra Teland T.3(H), 4.2(H) DK
Emma Julie Juul Sørensen Fróði frá Tvennu T.4(V), 4.2(H) DK
Signe Kaave Stjörnudís frá Vestri-Leirárgörðum T.3(V), 4.2(H) DK
Pernille Lyager Møller Rokkur fra Ytra-Vallholti T.3(H), 4.2(H) DK
Carolin Storebø Stjörnustæll fra Dalvik T.2, 5.1 NO
Emma Hampe Kring Bastían frá Blesastöðum 1A T.4(V), 4.2(V) DK
Agnete Præstholm Schneider Vinda frá Háholti 5.2(V) DK
Mia Rosenkrands Petersen Jupiter fra Horsekilde T.3(H), 4.2(V) DK
Ida Gervil Dagbjört fra Kærgården T.3(V), 4.2(H) DK
Brjánn Júlíusson Greifi fra Bjarup T.1, 4.1 DK
Lena Fejborg Sölvi fra Yggdrasil T.3(H), 4.2(V) DK
Matilde Lund Damkier Kóngur fra Sundby T.1, 4.1 DK
Lærke Christensen Snarfari fra Slippen T.3(H), 4.2(H) DK
Helle Rohde Gaukur fra Garðsá T.1, 4.1 DK
Linnea Zangenberg Eriksen Stjarna fra Lynggården T.3(H), 4.2(V) DK
Fiona Bering Funi fra Stall Øvstedal T.1, 4.1 DK
Lucie Maxheimer Roði frá Syðri-Hofdölum T.1, 4.1 DE
Annika Skrubbeltrang Díva fra Rendborg T.4(H), 5.2(H) DK
Louise Ladefoged Dísa fra holla T.3(V) DK
Josephine Østerheden Sera fra Meråkerfjell T.1, 4.1 DK
Kristiane Brun Hansen Vökull fra Gedehøjgård 5.2(V) DK
Tryggvi Björnsson Stormur frá Hólabaki 5.1 DK
Frida Elinor Bødker Bergerman Eyvindur fra Egilsstaðabæ T.3(V), 4.2(V) DK
Signe Roland Kjærgaard Gamma fra Langtved T.3(V), 4.2(V) DK
Pernille Mølgaard Nielsen Bikar frá Sperðli T.4(H), 4.2(V) DK
Sofie Tolgaard Eyvar frá Álfhólum 4.2(H) DK
Viktoria V. Pedersen Sæla fra Lipo T.3(H), 4.2(V) DK
Johanna Wingstrand Fengur från Backome 5.1 SE
Cecilie Hou Geertsen Skuggi fra Bendstrup T.3(V), 4.2(H) DK
Hanne Østergaard Trausti frá Blesastöðum 1A T.3(H), 4.2(V) DK
Birgitte Simoni Kiljan fra Katulabo T.1, 4.1 DK
Jessica Hou Geertsen Skuggi fra Bendstrup T.3(V), 4.2(H) DK
Kate Anna Nesbit Farsæll frá Forsæti II T.3(H), 4.2(V) DK
Lucas Sørensen Blika fra Skriðu T.3(V), 5.1 DK
Sigrid Bisgaard Amstrup Dröfn fra HCL Hestar T.1 DK
Sille Risgaard Nátfari fra Langtved T.1, 5.1 DK
Karin Gunnarsson Urður frá Hjarðartúni T.3(V), 4.2(V) SE
Lærke Dollerup Mikkelsen Bersi fra Søtofte T.3(V), 4.2(H) DK
Kamilla Pedersen Una fra Gundsø T.4(H), 4.2(H) DK
Rikke Sejlund Sólon fra Stutteri Sonne T.1, 4.1 DK
Nathalie Silverberg Edh Júlía fra Tyrevoldsdal 5.2(V) SE
Johanna Wingstrand Fagra från Backome T.1, 4.1 SE
Michélle Holte Lebeck Hugi fra Bækkegaarden 5.2(V) DK
Eline Bengtsen Pistill frá Litlu-Brekku T.2, 4.1 DK
Iben Merete Toftvang Björgvin fra Bakkebo 4.1 DK
Amanda Frandsen Kramsi fra Vesterlyng T.3(H) DK
Lærke Christensen Leikur fra Bispegården T.2, 5.1 DK
Louise Josefine Thilander Mói från Smedjan T.2, 5.1 SE
Maja Lindgaard Klettur fra Nordal T.4(H), 5.2(H) DK
Tilde Dall Eyjólfur fra Eyfjörd T.3(H), 4.2(H) DK
Josephine Skadhede Bragur frá Laugabakka T.3(H), 4.2(H) DK
Anna Østergaard Knudsen Aldur-Aspar från Miklagård T.3(V), 4.1 DK
Rikke Schöllhammer Wolff Árelíus fra Bispelyst T.3(H), 4.2(V) DK
Camille Illona Blirup Skjóni fra Vester Dalsgaard 4.1 DK
Dorothee Schlesinger Gróska frá Kjarnholtum I 5.2(V) DK
Cecilie Catharina Langvad Grani frá Torfunesi T.1, 4.1 DK
Wendie Mckee Ösp fra Østenå T.3(H), 4.2(V) DK
Simone Højgaard Simonsen Bleik fra Linå T.3(H), 4.2(V) DK
Cecilie Katrine Salling Romeo vom Heesberg T.4(V), 5.2(H) DK
Maja Blom Wennerwald Nielsen Snar frá Vatnshömrum T.3(H), 5.2(V) DK
Kristina Mejlvang Jørgensen Kolfinna fra Hverremose T.3(V), 4.2(H) DK
Annika Skrubbeltrang Skvísa fra Rendborg T.3(V), 4.2(H) DK
Majbrit Maag Lauritsen Venus fra Vinkærgård T.3(V), 4.2(H) DK
Mette Amstrup Ösp frá Ey I T.3(V), 4.2(H) DK
Jeanette Holst Gohn Asi frá Reyrhaga T.3(H), 5.2(H) DK
Siri Fog-Poulsen Byr frá Glæsibæ 2 T.3(H), 4.2(V) DK
Kristina Rosenkrands Petersen Njörður fra Irumgård T.3(H), 4.2(V) DK
Marie-Louise Skjønnemand Kilja frá Kjarri T.3(V), 5.2(H) DK
Caroline Holvad Pipar frá Þúfum T.3(V), 5.2(H) DK
Annika Thorup Lützen Magnús fra Kragensgård T.3(H), 4.2(V) DK
Mads Borg Sólroði frá Reykjavík T.1, 4.1 DK
Anne Kathrine Carlsen Depill fra Vivildgård T.3(H), 4.2(V) DK
Cecilie Østergaard Póker fra Højgaarden T.3(V), 5.2(H) DK
Mads Borg Oddaverji frá Leirubakka T.4(H), 5.1 DK
Caroline Sandberg Bassi fra Lykkesgård T.3(V), 4.2(V) SE
Maja Frank Andresen Bella frá Blönduósi T.3(H), 4.2(V) DK
Esben Ertner Starri fra Nørremark T.3(V), 4.2(H) DK
Amalie Juul Hansen Mídas fra Hovensgaard T.3(V), 5.2(H) DK
Anders Stokbro Stáli fra Greversvad 5.2(H) DK
Diana Faurskov Vilsgaard Eir frá Fossnesi T.3(H), 5.2(V) DK
Christina Julie Christiansen Sveipur fra Rendborg T.4(H), 5.2(V) DK
Anna Katrine Schang Rasmussen Yssa fra Ludvigsbjerge T.3(V) DK
Lisa Lambertsen Eyjarós frá Borg T.3(H), 5.2(H) DK
Sofie Tolgaard Brellir fra St. Sognstrup T.4(V), 4.2(V) DK
Ingeborg Larsen Kiljan fra Skovkrogen T.3(V), 4.2(V) DK
Maja Nørgaard Dalvör fra Eyfjörd T.3(V), 4.2(V) DK
Mia Caben Iversen Fíla fra Skovly T.4(V), 5.2(V) DK
Mads Borg Oddur frá Leirubakka T.3(H), 4.2(V) DK
Kristian Jørgensen Sambó frá Skarði 5.1 DK
Anna Elvira Marie Otte Göldrun frá Garðshorni á Þelamörk T.3(V), 4.2(H) DK
Agnete Præstholm Schneider Lóa fra Skovfryd T.3(V), 5.2(H) DK
Betina Bruun Martinsen Magnús fra Bjarup T.3(H), 4.2(H) DK
Amalie Brun Gefjun frá Álfhólum T.3(H), 4.2(V) DK
Natalie Fischer Bjartur fra Søholm T.4(V), 5.1 DK
Celina Sørensen Kóngur fra Guldbæk T.3(H), 4.2(V) DK
Elin Virgarsdottir Tindskard Bassi fra Tindsgarði T.3(H) DK
Freja Brønnum Kolfaxa fra Hestehaugen T.4(H), 5.2(V) DK
Eva Christine Dahlquist Völva fra Starbakken T.3(H), 4.2(H) DK
Camilla Christensen Nóra fra Guldbæk 4.2(H) DK
Mette Koefoed Kóngur fra Engvang T.3(H), 4.2(V) DK
Mai Christensen Gullfeti fra Gjermose T.3(H), 4.2(V) DK
Clara Håkonsson Kolfaxi fra Lilleheden T.3(H), 4.2(V) DK
Nikoline Rødtnes Snarfari frá Syðstu-Görðum T.3(H), 4.2(H) DK
Elin Virgarsdottir Tindskard Dimma frá Hvoli T.4(H), 5.2(H) DK
Laura Hannover Adam fra Gavnholt T.3(V), 4.2(H) DK
Mia-Maya Olsen Krummi fra Rimmensgaard T.4(H), 4.2(H) DK
Marianne Høgh Hrísla frá Feti T.3(H), 4.2(V) DK
Pernille Lyager Møller Reisn frá Ytra-Vallholti T.3(H), 4.2(H) DK
Amanda Frandsen Djarfur fra Ballebækgård 4.2(V) DK
Karla Rokkedal Eyland frá Votmúla 1 T.4(V), 5.2(H) DK
Christina Johansen Töfri fra Vivildgård T.4(V) DK
Sine Damm Bak Esja frá Innri-Skeljabrekku 5.2(H) DK
Gry Kistine Vestergaard Jensen Varmi frá Varmadal 4.2(V) DK
Siri Fog-Poulsen Gylfi fra Greversvad T.4(H), 4.2(H) DK
Freja Vinther Ómi fra Skógum 4.2(H) DK
Signe Ditlev Nóttfari fra Breth 5.2(V) DK
Signe Haubro Frostrós fra Debelmose 4.2(V) DK
Frederikke Kjærgaard Aabo Fengur frá Hemlu II T.4(V), 4.2(V) DK
Eleni Høyland Baldur fra Træskosted 4.2(H) DK
Jens Iversen Draupnir fra Fjordgården 5.2(V) DK
Gudmundur Palsson Stapi frá Kirkjubæ 5.2(H) DK
Liv Cressey-Jebsen Smári från Backome 5.2(H) NO
Jonna Andersson Herakles från Stormsund 5.1 SE
Maja Knudsen Blíða fra Valhalla T.4(H) DK
Milla Rydström Logan Fiona fra Vinkærgård T.4(H), 4.2(H) DK
Tina Jørgensen Sólrún fra Kærgården T.4(H), 4.2(V) DK
Britt Werner Raabymagle Dreki fra Ousbjerggård T.4(V), 5.2(H) DK
Caroline Djernis Linda fra Langtved T.4(H) DK
Birgitte Kjær Kristensen Hjalte fra Urup T.4(H) DK
Ingolf Nordal Kristall frá Jarðbrú 4.2(H) DK
Karin Gunnarsson Flosi från Rooslunda 5.1 SE
Tryggvi Björnsson Svanur fra Kringeland T.3(H), 4.2(H) DK
Lisbet Berke Kierkegaard Draupnir frá Dalsmynni T.4(H) DK
Mette Carlsen Þorri fra Svennebjerg T.4(V) DK