Mjøscup 1 - 2020

Søndag den 1. marts 2020

69 tilmeldte

Rytter Hest Klasser By
Irene Dysthe Kolbeinn Fra Røysland T7.F.u(V), V5.F.u(V)
Hedvig E. Enerstvedt India Fra Sigersberg T3.j(H), V2.j(V)
Magnus Grimsrud Laxnes fra Lambanesi F2.u(V)
Dina Løkken Prinsessa fra Steens Heia T7.b(V), V5.b(V)
Mariann Martinsson Hind fra Lian T7.F.s(V), V5.F.s(V)
Stine Studsrød Íviðja fra Øyerfjellet T7.F.s(V)
Hanne Jansen Dis fra Løvskaug T7.F.u(H), V5.F.u(H)
Esther van vliet Aladin fra Stall Velund T7.F.s(V), V5.F.s(V)
Miriam van vliet Heiberg Ymir fra Stall Velund T7.F.j(V), V5.F.j(V)
Maren Birklund Freyr fra Diesen T7.F.s(H), V5.F.s(H)
Martine Lindvik Andersen Brá frá Tuvengmoen T7.F.s(V), V5.F.s(V)
Jenny Margrethe Gramnæs Tindra fra Kleiva T1, V1
Felix Schøyen Prins frá Syðstu-Görðum T3.s(V), V2.s(H), P.2
Julia Størseth Sivertsen Stolt fra Selfossi T7.F.s(V), V5.F.s(H)
Mona Andreassen Gulli fra Storebø T3.s(V), V2.s(V)
Heidi Ilseth Ágúst fra Skeggsstöðum T7.F.s(H), V5.F.s(H)
Ingvild Falldalen Røkkvi fra Storebø T7.F.u(V), V5.F.u(H)
Astri Aasen Mæland Harpa fra Brenno T7.b(V), V5.b(V)
Julie Mjølid Tømran Aldur fra Kringeland T3.s(H), V2.s(V)
Frida Pettersen Þáttur fra Ytterbø T3.s(V), F2.s(H)
Julie Haugsjordet Sleipnir fra Øvre T7.F.s(H), V5.F.s(H)
Sigrid Amundsen Aarsund Samba fra Sigersberg T7.F.j(H), V5.F.j(V)
Ane Jørgensborg Samba fra Stall Ellingseter T7.b(H), V5.b(H)
Tove Evensen Tigur fra Lian T7.F.s(H), V5.F.s(H)
oda Marie Syversen kjeverud Birkir fra ytre Slemmå T3.j(H), V2.j(V)
Nina Berglund Ringerud Eidur fra Stall Kjersem T4.s(V), V2.s(H)
Heidi Ilseth Pegasus fra Stall Wenaas T7.F.s(H), V5.F.s(H)
Cilem Taman Samson fra Innvik Gard T3.j(H), V2.j(H)
Linn Sundsrud Runa fra sigersberg T7.F.s(V)
Linn Sundsrud Tyr fra sigersberg V5.F.s(V)
Eline Sand Haupberg Spøk fra Kvenna T7.F.u(V)
Kristin Bekkelund Hrafnar fra Hafnarfirdi T3.s(V), V2.s(H)
Eline Sand Haupberg Gledi fra sigersberg V5.F.u(H)
lene anita anita andersen Robin fra Hemsing T7.F.s(H), V5.F.s(H)
Odin Michael Kringeland Toppa fra Kringeland T3.j(H), V2.j(H)
Lilly Ryberg-Taskerud Mani fra Toven T7.F.j(H), V5.F.j(V)
Emma Bye Alsberg Eva fra Synnes T7.F.j(H), V5.F.j(H)
Tora Bye Alsberg Ørn fra Brenno T7.F.j(H), V5.F.j(H)
Marit Toven Murud Kári från Snubberöd V2.j(V)
Ingeborg Getz Bergmo Kolfinna fra Sigersberg T7.F.j(H), V5.F.j(V)
Maia Hov Katla fra Lågøen T7.F.u(H), V5.F.u(V)
Kari Anne Bratberg Rani fra Gjøa T7.F.s(V), V5.F.s(V)
Milly Spissøy Gaski fra Tønborg T7.b(V), V5.b(V)
Sara Nerstad Galdur frá Auðsholtshjáleigu T3.u(H), V2.u(V)
Ada Kristense Brænden Stubberud Hugur fra Brenno T7.F.j(H), V5.F.j(H)
Anne terese Farbergshagen Pipar fra lian T7.F.s(H), V5.F.s(V)
Anne Elisabeth Wilberg Hekla T7.F.s(H), V5.F.s(H)
Maria Hansen Milljòn fra frydenlund T7.F.s(H)
Isis den Ouden Lukka fra Brenno T7.F.j(H), V5.F.j(H)
Katrine Hoff Ás frá Hafsteinsstöðum T7.F.s(H), V5.F.s(V)
Berit Hauge Aakvik Kjarkur fra Isdal T7.F.s(V), V5.F.s(H)
Ariel Nohr Gæla fra Birkiey T7.F.s(H), V5.F.s(V)
Linda Johansen Léttir fra Gargia T7.F.s(V), V5.F.s(V)
Thea Johansen Folda fra Froni F1, P.2
martine harriet eriksen Godi fra Medalhaugr T7.F.s(H), V5.F.s(H)
Ida Berger Gellir fra Glæsibæ II F1
Ann-Mari Roll Backe Fákur fra Sigersberg T1, V1
Polly Arnkværn Álfur frá Engedahl T1, V1
Hektor Arnkværn Klaki fra enighed T3.u(V), F2.u(H)
Ragnhild Hermann Fákur fra Brenno T7.F.u(V), V5.F.u(V)
Agnes Holen Ölvi fra Brenno T7.F.j(H), V5.F.j(H)
Stine S. Baastad Emil fra Sigersberg T3.s(V), V2.s(H)
Tine Johansen Jökull frá Svalbarðseyri T1, V1
Marte Behrns Rasmussen Djörfung fra Rogne T7.F.j(V), V5.F.j(V)
Camilla Mood Havig Vísir fra Vassåsen T1, V1
Camilla Mood Havig Gandálfur fra Vassåsen T3.s(V), V2.s(H)
Therese Holmgren Blær frá Sólheimum V1
Camilla Mood Havig Ófeig fra Kise T1, F1, P.2
Kristin Langseth Brynja fra Vindal T3.s(H), V2.s(H)